Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rozhovory kolem "En El Aire"
16.01.16 * 21 názorů
Facundo se stále věnuje své divadelní hře "En El Aire", přesněji svá představení hraje od čtvrtka do neděle, každý týden. Takže je jasné že dnes bude řeč hlavně o tom.
Z minulého týdne se k nám konečně dostaly nějaké rozhovory, které udělal s novináři nejen na premiérovém představení "En El Aire", rozhovory samozřejmě poskytuje stále, po celou dobu svého hraní v divadle. První rozhovor je z premiérové dne. Druhý je z tohoto pátku, speciálně pro společnost "Telam".

Rozhovory neposkytuje jen televizím, ale stále spousty časopisům. Tento týden vyšel článek v časopisu "La Nacion". K tomuto článku samozřejmě vyšli další nové fotky, které najdete v galerii. Ale já se ještě vrátím k rozhovoru z minulého týdne, který poskytl pro časopis "Gente". Minule jsem vám ve zkratce řekla, o čem mluvil. Dnes už si můžete přečíst celý rozhovor v rozhovorech. Můžu říct, že jde opravdu o jeden z nejotevřenějších rozhovorů, které Facundo kdy poskytl!Ještě minulou neděli 10. ledna, udělal Facu telefonický rozhovor pro další rádio. Tedy už pro druhé rádio v jednom týdnu. Tentokrát to bylo "Rádio 10". Součástí rozhovoru byla i herečka Patricia Palmer, se kterou Facu spolupracoval na telenovelách Sos Mi Vida a Cuando me Sonreis. Hlavní část rozhovoru se samozřejmě točila kolem hry "En El Aire". Rozhovor si můžete poslechnout zde.

Tento pátek, tedy 15. ledna dělal Facundo další rozhovor, tentokrát pro rádio "Shake". Rozhovor se odehrál přímo v divadle Tabaris, a tentokrát ho zpovídala teprve 15 - ti letá rozhlasová novinářka Michelle Fleischer. Facundo si tento rozhovor velmi pochvaloval na svém twitteru. Byl ohromený nad tak dobrými otázkami, které dostával. A novinářce poblahopřál. Rozhovor si můžete pustit na youtube.Facundovo účinkování v divadle, si také žádá spousty fotek s fanoušky, kteří se s ním buď po show nebo před show, chtějí vyfotit. Fotky z těchto dní jsem vám nahrála do fotogalerie. Stejně tak v ní najdete, fotky z videa, které Facundo nedávno sdílel na svém účtu youtube. Jde o video, se spoustou rodinných fotek, které měl připravené pro koncert v Rusku. Nyní si fotky můžete prohlédnout i v galerii:

Sladká tečka za dnešní aktuálkou bude video, které se objevilo začátkem letošního roku. Jde o video jedné fanynky, která ho uveřejnila na svém twitteru - Facundo se přidal ke skupince pouličních umělců a začal s nimi hrát na bubny. Podívejte se jak:

Letošní premiéra "En El Aire"
09.01.16 * 16 názorů
Konečně jste se dočkali, první letošní aktuálky, která je nabitá novými informacemi. Začneme tím, na co jsem vás nalákala už začátkem týdne. A to novým rozhovorem pro časopis "Espectaculos". Fotky jste si již mohli prohlédnout v minulé aktuálce, nový rozhovor s názvem "Pokud se něco pokazí, nemůžete plakat" si můžete přečíst zde.
Ale není to jediný rozhovor, který Facundo v těchto dnech poskytl, s jeho novým účinkováním v divadelní hře "En El Aire" je o Facunda opět velký zájem. Mimo časopisu "Espectaculos", posktyl rozhovor časopisu "Tiempo Argentino", "La Razon" a časopisu "Gente". Tyto rozhovory pro vás sice přeložené nemám ale ve fotogalerii se můžete podívat na scany a fotky z těchto časopisů.
Pokud jde ale o poslední zmiňovaný rozhovor, pro časopis Gente, naznačím že šlo o velmi osobní rozhovor, který se konal ve Facundově oblíbeném baru Rockin' Food. Mluví zde o své rodině, o tom proč se rozhodl trochu "otevřít veřejnosti" a také o svém druhém albu. Slíbil že z druhého alba nebude do vydání CD zveřejňovat žádné ukázky, půjde o jeho vlastní texty které čerpal ve své rodině, ve svém životě. Spolupracuje na něm s hudebníkem Chinem Asencionem.Ještě před premiérou své divadelní hry "En El Aire", stihl nafotit promo fotky, a to velmi originální! Výsledky fotek ještě nemáme k dispozici, ale už jen ukázky z focení stojí za to! Focení totiž probíhalo na velmi rušné ulici, jedné z nejznámějších ulic Buenos Aires - Avenida Corrientes. Nedaleko divadla Tabaris, kde se svou hrou vystupuje. Vypadá to, že Facundo pózoval uprostřed této silnice na pohodlném křesle. Doufejme že uvidíme výsledky tohoto focení.Teď už k samotné hře "En El Aire", letošní premiéra vypukla 6. ledna 2016 v 21:30 argentinského času v divadle Tabaris. Samozřejmě že se na premiéře objevili Facundovi kolegové a přátelé kteří ho přišli podpořit. Mezi VIP hosty byla např. Eleonora Wexler, Fito Grasso (Zvukař, osvětlovač), German Paoloski (Tv novinářka), Ingrid Grudke (modelka), Nancy Dure (novinářka) a Matias Cirigliano (Novinář, producent). Všechny tyto známé osobnosti se s Facundem před představením nebo po představení vyfotili. Fotky samozřejmě najdete v galerii, a také fotky z rozhovorů, které Facundo poskytl a fotky ze samotného představení. Všichni vyjmenovaní se na svých účtech twitteru vyjádřili na Facundovu adresu velmi pochvalně, a hra se jim velice líbila. Facundo poděkoval každému zvlášť a také napsal: "Jsem tak vděčný...tak velmi spokojený. Děkuji srdečně svým přátelům, že se přišli podívat na En El Aire...Bylo to tak nádherné...a pro všechny z vás, kteří jste mě podporovali a přijeli jste zdaleka. Byli jste tak blízko! Byli jste tady! Posílám moc polibků...!!!"
Ne jinak se také vyjádřili argentinské internetové servery. Budu citovat server Laubfal.com: "En El Aire je klenot. Je to jeden z těch projektů, jakých může dosáhnout pouze Facundo Arana - on je velmi citlivý, a to přesně jeho role, napsaná Manuelem Gonzalezem Gilem, vyžaduje. Včera večer v divadle Tabaris, znovu uchvátil diváky. V publiku bylo mnoho jeho přátel: German Paoloski, Sabrina Garciarena, Vico D'Alessandro, Ingrid Grudke, Eleonory Wexler a samozřejmě manželka Facunda - Maria Susini."Samozřejme i video ukázky z premiéry se k nám dostali:V pátek 8. ledna se Facu účastnil také dalšího telefonického rozhovoru, tentokrát pro rádio "Ciudad". Rozhovor trval půl hodiny a mluvil za celou dobu hned se třemi novináři: Silvou Amato, Nicolasem Singerem a Pablem Montagnanem. Rozhovor si můžete poslechnout tady.

Pokud jde o plány na rok 2016, trochu z nich už prozradil v přeloženém rozhovoru. Nemá žádné konkrétní plány, kromě toho, že se chce v současné době věnovat hlavně divadlu.Už 8 let
05.01.16 * 24 názorů
Říkáte si jakých 8 let? Dnes 4.1. 2016 to bylo přesně osm let, co vznikla tato stránka. Chtěla jsem zmínit toto datum v mimořádné aktuálce, která vám toho sice moc nepřinese, ale můžete trochu zavzpomínat na staré časy. Pokud sem chodíte už hodně dlouho, pamatujete jistě první vzhledy, které tato stránka měla. Jak se tento web vyvíjel si můžete prohlédnout zde, kam jsem doplnila (doufejme) všechny vzhledy, které tato stránka měla.
Když jsem dostala nápad udělat si stránku, měla jsem hned jasno, o kom by to mělo být. Někdo, o kom nikdo zatím na českém internetu nepíše, někdo, kdo stojí za to, aby se o něm každý týden psalo a někdo, kdo mě bude bavit ještě minimálně dalších 10 let, protože s čím začnu, s tím hned tak nekončím. Odpověď byla snadná....Facundo Arana! Byla to první možnost a hned jsem se té možnosti chopila. A vidíte už jsme se k té desítce hodně přiblížili, a to hlavně díky vám, kteří přibýváte den ode dne víc, píšete čím dál tím víc, a hlavně o Facundovi stojí psát čím dál tím víc. Samozřejmě že stránka prošla určitým vývojem, jako všechny stránky, ale nikdy mě nenapadlo že se dostane do téhle fáze, kdy si myslím, že lepší už to být nemůže. Proto vám mockrát děkuju! Stránka funguje celých osm let, s týdenními aktualizacemi, při výjimečných případech, jsou aktualizace častější. Mimo provoz byla stránka pouhé dva týdny, kdy se veškerý obsah smazal a musela se udělat nová, tato stránka. Jinak jsem tu pro vás celých 8 let a ještě pár let budu :)
Ale nebude to jen nostalgické povídání, protože tyto řádky čtete kvůli Facundovi. Mám tu pro vás malou ochutnávku na víkendovou aktuálku, a to nové fotky z časopisu "Espectaculos". Tedy první letošní fotky! K těmto fotkám se samozřejmě váže dlouhý rozhovor, který mám pro vás připravený na tento víkend. Nenechte si tedy ujít další aktuálku, Facundovi rozhovory za to stojí:Důležité PS: Omlouvám se za výpadek update, bohužel se stalo, že update i s komentáři byla smazaná. Jak - to nevím, čím - to nevím, ale povedlo se mi zachránit Katuščinu aktuálku. Svoje krásné komentáře musíte ale asi napsat znova. Sice se mi je taky povedlo vytáhnout ze zálohy, ale nechci je sem přidávat já vašimi jmény. Vaše Magg.


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 ... 163 ... 165 ... 167 ... 169 ... 171 ... 173 ... Next >>

Powered by CuteNews