Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Nové album? Již brzy!
09.07.16 * 5 názorů
Jistě všichni už od pátku napjatě očekáváte nějaké informace ohledně nového alba. A jistě bych vám informace přinesla už v pátek, kdyby byli aktuální. Ale bohužel vydání alba se opět posunulo. Ovšem ne zase tak o moc. Nové datum, kdy má CD vyjít se stanovilo na 15. července 2016! Známe už také název. Facundo mu dal velmi význačný název, který pro něj hodně znamená v podobě jeho divadelní hry En El Aire. Album se totiž jmenuje po této hře, tedy En El Aire. 16. července by se měla odehrát prezentace tohoto CD ve studiu Sony. Tracklist je nám už také známý, album obsahuje 12 písní s těmito názvy:

La Ruta - Facundo Arana - 03:17
Buenos Tiempos - Facundo Arana - 03:07
Hembra - Facundo Arana a Juanse - 03:50
Estar Ahí- Facundo Arana & Soledad - 03:08
Mi Chica Perdida - Facundo Arana - 03:27
La Palabra - Facundo Arana & Ricardo Tapia -3:12
Tú y Yo - Facundo Arana - 04:05
Lo Que mismo Usted a - Facundo Arana & Palito Ortega - 03:36
Escucha - Facundo Arana - 02:41
Sólo una canción - Facundo Arana - 03:33
En el Aire - Facundo Arana - 02:55
Perfecto - Facundo Arana - 03:11

Ve fotogalerii si prohlédněte obálku alba:U hudby ještě zůstaneme, mám tu pro vás totiž další část ze studia. Už třetí část, která byla zveřejněná tento pátek, tedy datumově v den, kdy mělo album vycházet:

"Získat možnost vytvořit toto CD a požádat o účast takové legendy hudby, naší hudby, jako je Palito Ortega, a takové legendy naší hudby jako je Juanse, a takové legendy naší hudby jako je Soledad Pastorutti, a takové legendy naší hudby jako je Ricardo Talia. A všichni společně jsou na tomto CD! A s takovým producentem a takovou společností! To byl sen/utopie. Ohromný sen! Pro každého umělce je to příliš obrovské! A najednou se vám to podaří! Všechno o čem jsem dnes mluvil se zhmotní v život. Už bylo vykonáno mnoho. A ještě něco zbývá udělat. A my víme jen to, že všechno co bylo uděláno, bylo uděláno od srdce, z celé duše, takže to nemůže skončit špatně.
Bylo by nádherné udělat závěr s kytarou a saxofonem. Saxofon zůstal ve studiu u China, nepřinesl ho. Takže tady jedno provedení China Asenciona, jsem mu natolik vděčný a Lou, která tamhle sedí a nikdy se neobjeví před kamerou, děkuji jim a z celého srdce. Doufáme, že se vám CD bude líbit protože bylo děláno z našich duší."
Tento týden byl Facu činný i na svém twitteru, na kterém zveřejnil dvě videa. Jedno video, kde se mazlí se svou Negrou a druhé video, kde se můžeme pokochat jeho náramky, které stále přibývají:

Zveřejněny byli také dvě nové upoutávky, které Facundo natočil pro značku Chevrolet. Zve v něm na prezentaci nového vozu Chevrolet S10 dne 12. července ve 12:00. Připomínám, že už je to letos podruhé, kdy propůjčil tvář této značce:

Stihl také pomáhat, alespoň na dálku. Spolu s Mariou se připojil k akci na podporu dalšího nemocného chlapce Marca:Nakonec se ještě vrátíme k datu 1. července, tedy do minulého týdne. Facundo se totiž opět vrátil do divadla Tabaris, kde s velkým úspěchem vystupoval se svou hrou "En El Aire". Tentokrát ale přišel jako divák! V pátek večer vyrazil spolu se svou ženou Mariou na komediální hru "Como el Culo". Spolu s nimi se na hru přišli podívat i další Facundovi přátelé, Nicolas Scarpino a Florencia Raggi. Celou hru si následně velmi pochvaloval a napsal, že se dlouho takto nezasmál.

Everest vám může nakopat zadek
02.07.16 * 12 názorů
Dnes se budeme ještě trochu vracet do minulého týdne. Přesněji k fotkám z Facundovi prezentace expedice, v obchodě "The North Face". Do fotogalerie jsem dohrála dalších 8 fotek:Také tu máme další část videa z nahrávacího studia, tentokrát i s komentářem China Asenciona:

Chino: Jsme tady s Facu, udělali jsme spolu super skvělé CD. Strávili jsme spolu docela dost času. A myslím, že to nejdůležitější, kromě hudby, je to, že začalo úžasné přátelství. Prošli jsme mnoho písní, našli jsme pro ně zvuk. No a myslím si, že jsme oba velmi, velmi hrdí na toto CD. Bez jakýkoliv pochyb, se toto CD stane velký krokem v kariéře Facu, a v mém taky.
Facu: Prakticky jsme CD sestavovali píseň za písní. První píseň, kterou jsme napsali byla "En El Aire". A to byl první den, kdy jsme začali pracovat. Řekli jsme si: "No uvidíme, co se stane". A písně se stali, psali jsme jednu za druhou. Nevybírali jsme si určitý rytmus, psali jsme blues a rhytm-and-blues, psali jsme britský pop a rock... Chino: Balady.
Facu: Balady. Psali jsme různě. A potom, ze všeho napsané jsme začali vylučovat, vybírat, protože Chino mi s úplně první písní řekl, že v určitém okamžiku budeme muset učinit rozhodnutí a vyloučit nějaké písně pro něco jiného, ne pro toto CD. No a ty co zůstali jsou opravdu skvělé, líbí se mi všechny.
Facundo také nezapomíná doplňovat svůj instagram, tentokrát fotkou hada ke kterému napsal #Yarará. Pokud si vzpomínáte, na velmi jedovatého hada s názvem Yarara zavzpomínal v době natáčení Yaga, syna jungle:

Co jste se od přírody naučil?

Ve skutečnosti, moje pozornost byla věnována hlavně ji. Neznal jsem Selvu! Byl jsem překvapen kolik lidí jsem tam viděl od policie a z armády. Dávali na nás pozor a varovali nás, že až se budeme přesouvat z jednoho místa na druhé, mohli by jsme potkat hada Yarara nebo nějakého jiného hrozného hada, které mu se říká "Pět minut", když vás uštkne jste po smrtí.
Po delší době tu mám také další přeložený rozhovor, a ať už název říká cokoliv, nebude to jen o Everestu. Rozhovor s názvem "Everest vám může nakopat zadek" si přečtěte v rozhovorech.

Nakonec připomínám, že druhé album vychází už příští týden v pátek 8. července!Prezentace Expedice
26.06.16 * 6 názorů
Tento týden Facundo strávil opět odpočinkem se svou rodinou, ale přeci jen se objevil na veřejnosti. Zavítal za kulturou i na další prezentaci...

Začneme ještě minulou nedělí, protože minulou neděli jsme slavili svátek otců. Stejně tak ho slavili i v Argentině, a stejně tak ho slavil i Facundo. Na svůj instagram nahrál společnou fotku se svým tátou s tímto komentářem: "Můj táta vždycky říká, že Den otců je každý den. Moudrý člověk..."V tento den si také vyrazil se svými dětmi, možná právě proto, aby si svého tátu v tento den patřičně užili. Společně vyrazili na dětské divadelní představení "Saltimbanquis" (Akrobaté). Hudební komedie, která se samotnému Facundovi velmi líbila a vřele ji doporučil dál:"Mé děti byli nadšené! Krásné a zábavné. Blahopřejeme! Působivá práce. Vezměte na to své děti, aby to také mohli vidět. Doporučuji!"Ve středu 22. června se Facu objevil na další prezentaci. Tentokrát to byla více méně jeho vlastní prezentace! V obchodu "The North Face" totiž představil svoje vlastní vybavení, se kterým dobyl vrchol Everestu. Nechyběla samozřejmě jeho kombinéza, batoh, boty, mačky, cepín, přilba, postroje, spony a další. Svůj oblek dokonce podepsal a napsal svoje typické heslo:"Donar Sangre Salva Vidas". Vystaveny budou také fotografie z celé výpravy. Všechno je zde samozřejmě ale jen na určitou dobu.

Nakonec další ochutnávka z nahrávacího studia, video už bylo natočené dřív, ale zveřejněné teprve tento pátek. Facundo na něm mluví o svém nadcházejícím albu:

"Konečně nahráváme druhé album, budou to naše vlastní písničky, takže jsem velmi hrdý, šťastný a nadšený. Každý den byla vytvořena jedna písnička. To není lež - vytvořili jsme jednu píseň denně. Jak jsem již řekl - jsme potěšeni a velmi šťastní. Pozvali jsme hosty, kteří spolupracovali na vzniku desky. Všechno předčilo naše očekávání. Jsme lidé, kterými chceme být, hrajeme to, co chceme hrát - to je důvod proč být hrdý - velmi velký."

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... Next >>

Powered by CuteNews