Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
První, klidný týden roku
05.01.19 * 11 názorů
První týden nového roku je za námi, a vás jistě zajímá, jaký měl týden Facundo. Řeknu Vám, začal originálně, kreativně a v pohodlí svého domova. Pokud už by jste ho čekali, někde na zkouškách v divadle, tak se pletete. Nový rok začal spolu s Mariou ve svém domě, kde se společně věnovali malování. Facu se s námi potom podělil o výsledek jejich společné kresby, ale také nám zase ukázal kousek ze svého domova. Podívejte se ve fotogalerii:Hned prvního ledna s námi Facu sdílel také novoroční fotku, na které je spolu s Mariou a přidal také přání k Novému roku 2019:Ale, potom už zase páchat dobré skutky! Spolu s tanečníkem Hernanem Piquinem, Facu natočil nový spot pro regionálního centrum darování krve v Uruguayi. Upozorňuje na to, že během letních měsíců je velký nedostatek krve, a že darování je možné i na dovolené:

11 let
04.01.19 * 12 názorů
Vítejte u první aktuálky roku 2019! Jsem ráda, že jste opět s námi. A i ten letošní rok, začínám speciální aktuálkou! Slíbila jsem vám koncem minulého roku, že ani letos nebudete ochuzeni o speciální věci, a že se tu rozhodně nebudete nudit. Začínám dnešním datem 4. ledna. Proč tímto dnem? Protože dnes je to přesně 11 let, co byla tato stránka oficiálně otevřena. Roky opravdu utíkají, mě osobně přijde neuvěřitelné, že už vás 11 let informuji o životě Facunda.
Ale, nebudou to dneska jen sentimentální řeči! To rozhodně ne. Stránka slaví narozeniny, takže by to chtělo nějaký dárek, co myslíte? Ten tu pro vás skutečně mám. Je to první díl telenovely Padre Coraje s českými titulky! Kdo, vždycky toužil podívat se na tuto skvělou telenovelu, za kterou Facundo dostal cenu Martin Fierro, teď má konečně možnost. Překlad Vám, ale nepřináším já. Tuto telenovelu pro nás přeložil, jako vždy skvělý Cvalek, kterému tímto mockrát děkuji za obětavou práci. Každý rok nás potěší nějakým novým překladem. A pokud můžu citovat jeho slova, tak to není jediný díl této telenovely na kterou se můžete těšit. S překlady bude pokračovat dál, takže jistě nezůstaneme jen u jednoho přeloženého dílu. Takže pochvaly za překlad, jen na jeho adresu. Cvalku, mockrát děkujeme! Díl si můžete stáhnout tady. Titulky tady. Ke všemu je jednotné heslo FacundoArana.No, a jako každý rok, bych se vás na něco ráda zeptala. Vzhledem k jedenáctiletému výročí, by mě letos zajímalo, jak dlouho, vy osobně navštěvujete tuto stránku? Jste tu jen pár měsíců, nebo už pár let? Pokud se vám to nechce psát do komentářů, budu ráda, když to vyjádříte alespoň v anketě.

Krásný Silvestr
30.12.18 * 15 názorů
Týden utekl, jako nic a já se vám hlásím s poslední aktuálkou letošního roku 2018! A rozloučíme se stylově, mám tu pro vás nové informace z divadla, jeden dobrý skutek hodný jen Facunda, ale samozřejmě i rekapitulaci letošního roku. A to nejen Facundového, ale i toho našeho na této stránce. Ale, jdeme pěkně popořadě:

Divadelní představení Milostné dopisy ve španělštině "Cartas de Amor", se začalo pomalu rozjíždět už minulý týden, kdy hra konečně našla hlavní ženskou postavu, kterou se stala Soledad Silveyra. Tento týden už máme k dispozici oficiální plakáty a přesné datumy. Premiéra se uskuteční 13. ledna 2019 v San Bernardo. Další představení se uskuteční v následujících dnech:

19. ledna 2019 - Miramar
21. ledna 2019 - Monte Hermoso
25. ledna 2019 - Santa Teresita
26. ledna 2019 - San Bernardo
27. ledna 2019 - San Clemente
A teď je čas na ty zmiňované dobré skutky. Kolik toho Facundo dělá pro různé nadace, je nám všem známo. Není jediného týdne, kdy by nepropagoval určitou organizaci, ať už prostřednictvím sociálních sítí, nebo různých vlajek, které s sebou vozí na různá místa. Ale, ještě nevíte, že až do dnes byl Facundo zcela v anonymitě, pokud jde o velmi štědrý dar, a kdyby to Manuel Lozano nevyzradil v jednom televizní pořadu, nevíme to dodnes.
Manuel Lozano je zakladatel nadace Si, kterou Facundo stále podporuje, a dává ji do podvědomí lidí. Ale to není zdaleka vše, co pro tuto nadaci udělal! Manuel prozradil, že nebýt Facunda, tak tato nadace nemá své sídlo, které se nachází v centru Buenos Aires. Facundo dal zcela bezplatně k dispozici, jeden objekt, který vlastnil a to už v roce 2012! Kdy, se nadace založila. Facundo prý Manuelovi zavolal a nabídl mu tento majetek zcela zdarma. Od té doby, tady sídlí hlavní centrála této organizace. Celých 6 let jsme o této skutečnosti nevěděli, a určitě by jsme se o ní nedozvěděli i nadále, protože Facundo by to sám neoznámil.

Už máme sice po Vánocích, ale pojďme se podívat, jak je trávil Facundo se svou rodinou. Sdílel s námi o Vánocích krásnou, rodinou fotku. Jak se tedy zdá, po dlouhé době všichni Vánoce trávili spolu v teple domova, ne jako v minulých letech, kdy si na Vánoce vyrazili na pláž. Spolu s fotkou nám Facundo také napsal: "Veselé Vánoce, přátelé! Na nějakou dobu odložíme telefony...Všechno nejlepší pro všechny...tady i tam!"Takový byl tedy poslední týden Facunda roku 2018. Ale, jaký byl vůbec celý jeho rok? Zrekapitulujme si to podle uplynulých měsíců:

Leden - začátek roku Facu započal divadelně. Divadelní sezóna s hrou Madisonské mosty odstartovala v Mar del Plata.
Únor - po divadelním měsíci si v únoru Facundo užíval chvilky odpočinku, s Mariou vyrazil k moři na kurzy potápění, ale také na venkov Haras Santa Maria del Mar. S dětmi se zase proletěl letadlem.
Březen - v březnu se opět spolu s Mariou zapojil do projektu zvaného #JeepExperience. Pobyt na divočině, kde spolu s partou zkoušeli terénní vozy, ale absolvovali i různé výlety lodí a večer si poseděli u táboráku.
Duben - duben byl vyloženě nacpaný Madisonskými mosty! Hrálo se jen s velmi krátkými přestávkami celý měsíc. Každé druhé představení se také museli představení přidávat, protože bylo beznadějně vyprodáno.
Květen - podobně to s divadlem vypadalo i v květnu. Ale v tomto měsíci si Facu našel čas i na jiné aktivity. Například navštívil každoroční módní show značky Ossira, která letos oslavila 20 let. India tento měsíc také oslavila 10. narozeniny.
Červen - v červnu měli Madisonské mosty delší pauzu a Facundo si mohl trochu vydechnout. Do divadla se ale stejně vydal, ale tentokrát jako divák na představení Šumař na střeše. Volno si také užíval spolu s rodinou, společně vyrazili na týden do Mar del Plata.
Červenec - v červenci opět naskočil do tempa s Madisonskými mosty, takže na další jiné aktivity moc času nebylo. Ale udělal si čas na volby. Šel volit nové vedení organizace SAGAI, která spravuje a chrání práva herců.
Srpen - v srpnu Facu vyrazil do Paraguye, kde strávil tři dny s Madisonskými mosty. Necestoval tedy jen po celé Argentině, ale také za její hranice. V srpnu se také v Argentině slaví Den Dětí, který si jistě Facundo nenechal ujít.
Září - v září proběhl dlouho očekávaný koncert s názvem ViveRo! Jeden večer, jeden velkolepý koncert věnované zesnulé Romině Yan. Facundo tady měl velkolepý výstup s písní Estoy Loco. A konečně si v tomto měsíci dopřál dovolenou! S celou rodinou vyrazil na hory do střediska Chapelco. Koncem září si zajel po dlouhé době zazpívat na mezinárodní hudební festival v Ushuaia.
Říjen - říjen patřil hlavně televizním projektům Ten hlavní se natáčel v Mexiku. Facu přijel natáčet kriminální minisérii s názvem El Jardín De Yeso (Sádrová zahrada). 22. října se také uskutečnila derniéra Madisonských mostů v Lujan.
Listopad - začátkem listopadu Facundo vystoupil jako řečník na IDERu - institut pro sport a rekreaci. A jelikož Madisonské mosty už skončili, vyrazil si do divadla jako divák na představení s názvem Cuerpos Perfectos. S Mariou vyrazili již podruhé na večírek "La cena de Faroni" a asi největší překvapení tohoto roku byl neplánovaný víkend v Římě! Koncem listopadu se zapojil do projektu Aconcagua Music.
Prosinec - prosinec tedy patřil hoře Aconcagua, kam se Facu vydal již po čtvrté! Tentokrát po boku hudebníka Javiera Calamara. Strávili tu tři týdny, bohužel pro nepřízeň počasí museli vzdát cestu na vrchol. Vánoce strávil Facu doma s rodinou.


Je konec roku, což znamená jediné - doplněná fotogalerie! Opět jsem doplnila fotky, které se mi tu během roku nashromáždili a já jsem si je šetřila, až je budu moct doplnit najednou. Letos jsou to tyto kategorie: Fotky dětí, fotky z letošní dovolené v Chapelcu, Facundo s fanoušky z letošního roku, Facundo a jeho haf, Facu s fanoušky z roku 2006, fotky z twitteru, Facundo s fanoušky z roku 2004 a nakonec fotky z divokého anděla. Celkem to dělá 78 fotek! Zjednodušte si prohlížení a podívejte se na poslední přidané fotky.

Nesmí chybět ani něco nového v sekcích, jelikož je skoro Silvestr, chtěla jsem vám přinést něco hravého! A už dlouho jste si nehráli v sekci Co si Facundo myslí? Můžete si hrát nanovo. Máte tam zbrusu novou fotku, a když říkám, zbrusu novou, myslím tím zbrusu novou! K předchozí fotce jsem vyhodnotila nejlepší myšlenku, podívejte se na to, kdo to vystihl nejlépe, tentokrát :)

Facundův rok jsme si tedy, už zrekapitulovali! A teď, jaký rok jsme tu měli my. Alias moje typická, číselná rekapitulace uplynulého roku. Znovu připomínám, že jsme letos slavili jubilejní 10. rok této stránky! Snažila jsem se vám přinášet tedy extra aktuálky, a mnoho překladů, které jste si na začátku roku odhlasovali. Tak tedy, napsala jsem pro vás 66 aktuálek! O šest aktuálek víc než v loňském roce. Vy jste k nim napsali 622 komentářů! Přeložila jsem vám 12 rozhovorů z toho jeden byl 11ti stránkový. Nahrála jsem za letošní rok 982 fotek. V loňském roce jsme se v galerii dostali za číslo 10 000 fotek, letos už jsme za číslem 11 000. Úplně přesně galerie čítá 11 312 fotek! Máme na stránce o dvě sekce navíc, a doufám, že si stránka našla i několik nových fanoušků! Těm stálým fanouškům jmenovitě děkuji: Mockrát děkuju Anavi, Majko, Soňi, Cvalku! Ale děkuji i vám všem, kteří se každý týden těšíte na novou aktuálku a stále se vracíte. Bez vás, by tato stránka byla jen poloviční. Snad tedy Facundovi zůstanete věrní i ten příští 11. rok, opět se rozhodně nebudete nudit. Opět se chystám na speciální aktuálky a speciální věci, tak, aby tato stránka byla pořád v chodu a nenudila vás.

Přeji Vám krásný zbytek roku, zítra si užijte Silvestrovskou noc, a doufám, že se uvidíme v Novém roce 2019! Těším se na vás :)

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 ... 157 ... 159 ... 161 ... 163 ... 165 ... 167 ... 169 ... 171 ... 173 ... Next >>

Powered by CuteNews