Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rodina, přátelé, známé
24.06.17 * 20 názorů
V dnešní aktuálce se zaměříme především na Facundovu rodinu, přátelé a známé. První důvod k zavzpomínání na rodinu, byla minulá neděle 18. června, kdy se již celosvětově slaví Den otců. Pro Facunda to byl jistě na jedné straně skvělý den, protože je sám tátou, ovšem na druhé straně vzpomínal na svého otce. A to prostřednictvím instagramu, kam dal jejich společnou fotku s tímto poetickým popisem:

"Včera, když jsem si připravoval Maté jsem přemýšlel o svém otci. Vzpomínám na něj každý den, ale v předvečer dne otců, to bylo nevyhnutelné. Letos mi to zabralo celou mou mysl. Až teprve potom jsem si všiml, že začala růst růže o které jsem si myslel, že už dávno uschla. Měla květ. Křišťálově čistý a krásný. A já jsem pomyslel na otce. Usmál jsem se. Řekl jsem o tom Marii a v ten moment usedl na květ kolibřík. Ztuhl jsem. Ten kolibřík nás pozoroval. Bylo to tak poetické. Ano...Den Otců, by měl být každý den. Vždycky. Já to vím. Naučil mě to."Tu veselejší stránku tohoto dne jistě prožíval se svými dětmi. V tento den se objevila zatím nezveřejněná fotka Facunda s dvojčaty focená v rámci projektu "La Primera Infancia importem" od Unicefu:Do další akce tohoto týdne se zase zapojila Facundova žena Maria. A opět šlo o pomoc. Facundo s Mariou společně podpořili akci #todosporpedro, která probíhá na twitteru. Jde o pomoc malému chlapci - Pedrovi, který trpí spinální muskulární atrofií. Na tuto nemoc tento ještě malý chlapec potřebuje speciální lék, který je velmi drahý. Proto se na twitteru sbírají podpisy pro speciální petici, aby mohl tento chlapec zahájit léčbu:A do třetice půjde o Facundovi přátelé. Jmenovitě o jeho dobrou přítelkyni, herečku a kolegyni Chinu Zorrillu.
Ve středu 21. června se v Argentině vysílal pořad s názvem Tele Dolce Idolos. Jde o pořad, kde pozvaní hosté vzpomínají na své známé, přátelé, spolupracovníky a podobně. Facundo zavzpomínal právě na Chinu na kterou má jen velmi dobré vzpomínky. Zahrál si s ní v telenovele 099 Central a ve filmu Tocar el Cielo. A jak on sám říká, byla to láska na první pohled. Stali se z nich velcí přátelé. Facu například zmiňuje to, že právě ona vybrala jméno pro jejich dceru Indiu.

"China nezemřela, jen s důstojností, suverénně, klidně a šťastně přešla k tomuto plánu. Udělalo to tak, jak žila - s láskou a něhou. Jednoho dne dala sbohem jevišti: "Vážené dámy a pánové, odcházím do důchodu. Děkuji všem odcházím ze scény." Její rodina musí být hrdá, že ji měli mezi sebou. Máte ponětí jak hrdá musí být Uruguay a každý v Uruguayi, že z jejich země pochází China Zorrilla? Víte, jak se tím chlubí a jak je to krásné?"

China zemřela v roce 2014 ve věku 92 let.A nakonec dobrá zpráva ohledně další filmové tvorby. Vzpomínáte si na film Adios Querido Pep? Film, který Facu točil v roce 2015? Premiéra by se měla konečně uskutečnit letos v srpnu. K dispozici už je první trailer:

Televize nebo raději trochu kosmetiky?
17.06.17 * 20 názorů
Dneska začneme Facundovým televizním světem. Ač žádnou novou telenovelu nenatáčí, rozhovorů v televizních pořadech se nebrání. Na konci května jsem již upozorňovala na pořad En El Buscador Red, vysílaný na televizi Publica. Díl s Facundem se ale odvysílal až tento týden v pondělí 12. června.
Samozřejmě mám pro vás celý rozhovor, ale ještě předtím dvě upoutávky na pořad, které si Facu okomentoval sám:

"No, jelikož je mi 45 let, tak řeknu to, co si všichni myslí, chtějí to říct, ale neřeknou. Alespoň se mi to tak zdá. Internet - to je taková věc, o které jsem si zpočátku říkal: Jo! Pak už jsem byl jedním z mála, kdo říká: Jo, nepotřebuji to! A dneska, když jsem se probudil a vedle mě nebyl žádný telefon, abych si zkontroloval svoje e-maily, whatsapp a podobně, nemohl jsem ani vstát a jít na záchod. Řeknu to, uznávám to. Přiznejme si to: Internet nás zotročuje."

A samozřejmě i fotky ze studia máme dohrané v galerii, Facu nezvykle v červené kostkované košili:Spoustu lidí v minulém týdnu nadchlo focení pro značku Tsu Cosmeticos. Potěším vás ještě jednou! Stále to nebylo všechno. V galerii máme dalších 17 nových fotek a to i ze zákulisí focení. Ale bez dalšího videa, by to byla možná jen poloviční radost. I to máme!

Zdá se, že Facu nežije jen divadlem, jak by se poslední dobou mohlo zdát. Facundovi se možná zastesklo po koncertech, proto znovu dal dohromady skupinu The blue light orchestra a sešli se spolu ve středu 14. června při jednom malém koncertu. Nejsou známy další bližší informace, ani žádné materiály nejsou k dispozici. Ale je to dobrá zpráva pro všechny, kteří Facunda rádi vidí na koncertech při zpěvu. Je možné, že se po delší pauze opět vrátí v plné síle na pódia.

A nakonec úlovky z twitteru a instagramu, na něm byl Facu tento týden velice aktivní. Přidával jak fotky, tak také videa. Nikoho jistě nepřekvapí, že si k focení vybral krajinu a svého hafa - Negru. Na videu můžete vidět hlavně oheň. A to ne jeden. Ale také další zvířectvo, tentokrát je to ale kočka s králíkem.

Madisonské mosty v rozkvětu
10.06.17 * 43 názorů
Dnes zase něco málo o Madisonských mostech. Toto představení dosáhlo už takových úspěchů, že nejen že jdou lístky moc dobře na odbyt, ale hrají se už dvě vystoupení za večer! Ve 20:00 a 22:00. Minulou sobotu 3. června se tak stalo poprvé a další víkendy budou následovat. Na hereckém obsazení, jako by únava ani nebyla znát. Důkazem toho je například video, které natočil sám Facu. Je točené mezi představeními. Tedy ještě jedno představení Facunda čekalo. Jestli obdivujete Facundovu energii, možná se skrývá v jeho pokrmech. Mezi představeními si totiž dopřává sushi. Toto video nenatočil samozřejmě jen tak, ale mockrát na něm všem děkuje za návštěvu divadla. Stejnou energií všichni oplývají ještě po děkovačce, o tom se přesvědčte ve druhém videu:Ani v šatně není nuda. Naopak, vzájemné "šmírování" a popichování je stále na denním pořádku. Podívejte se na to:Kdo z vás si minule užil Facundovo focení pro Tsu Cosmeticos, dnes ještě víc zajásá. Ve fotogalerii máme totiž nahrané už kvalitní fotky z katalogu a nejen to! Na youtube se objevilo také video ze zákulisí focení, které se vám bude líbit ještě víc než výsledné fotky. Facundo propagoval vůni pro muže s názvem - Internazionale:Venku nás už celkem sužuje horko, Facunda naopak hřeje oheň a připravuje se na zimní období. Ovšem ještě dřív než na svůj instagram dal tyto fotky, přeci jen si na verandě svého domu užíval ještě trochu slunce s velmi originálním stínítkem přes oči:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 Next >>

Powered by CuteNews