Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rušno na twitteru
02.04.16 * 13 názorů
Facundo byl poslední týden aktivní hlavně na svém twitteru a instagramu. Začneme fotkou, kterou zveřejnil na Velikonoce s krátkým přáním krásných svátků: "Veselé Velikonoce všem...! Velkou pusu a poděkování za vždy dobrou společnost." Můžete si všimnout, že je to další fotka která pochází z vrcholu Aconcagua.
Další, velice milá a usměvavá fotka, zveřejněná o pár dní později, taktéž pochází z dosažení vrcholu této hory. Třetí fotka už je trochu z jiného soudku, Facu se svým oblíbeným surfem, pokud fotka pochází z jeho nedávné dovolené, nebo jestli si byl zasurfovat v těchto dnech, není známo, každopádně další skvělý kousek do alba:Další fotka byla zveřejněna na FB stránce kapely "The Blue light orchestra". Je to další snímek z nahrávání CD, který byl zveřejněn 31.3. tedy jak všichni víme na Facundovy narozeniny! Skupina k této fotce samozřejmě připojila milé přání k narozeninám: "Právě teď ti chce celá skupina popřát krásné narozeniny Facu!!! Objetí a přání všeho nejlepšího, dnes a navěky! Život plný západů Slunce!"Jak už jsem zmínila, Facu ve čtvrtek 31.3. oslavil svoje 44. narozeniny! Na jeho twitteru mu v tento den samozřejmě přálo mnoho lidí, a to jak přátel, tak také fanoušků nebo dokonce novinářů. Facundo samozřejmě na twitteru všem poděkoval:"Kde je těch 31...! Děkuji za vaše zprávy...! Tři dny oslav, co to Bůh vymyslel?""Pusu všem přátelé...! Sem i tam...! Usínám s obrovským úsměvem na tváři.... a se 44 na krku!"

Naše stránka s českými a slovenskými fanoušky jistě nemůže být pozadu s trochu opožděným přáním! Feliz Cumple Facu! :)

Zpátky do divadla
26.03.16 * 14 názorů
Jak už víme od začátku března, Facundo se měl opět vrátit na divadelní prkna se svou hrou "En El Aire". Alespoň na jedno představení, které se odehrálo 20. března v Mendoze v divadle Independencia.
Hned po příjezdu do Mendozy, byl Facu hostem několika rádií, aby zde mluvil o své hře. Byl například hostem rádia MDZ 105,5 nebo rádia Abierta 107,9. Pro rádio Abierta natočil krátký vzkaz na podporu dárcovství krve. Z tohoto rádia si také můžete rozhovor poslechnout, a to přímo zde. Ve fotogalerii se potom můžete podívat jak na fotky z rádií, kde najdete i fotky s fanoušky, se kterými se tady opět velmi ochotně nechal vyfotil, tak také na fotky z představení:

Samozřejmě že se ještě vrátíme k fotkám z expedice Aconcagua. Facundo přidal na svůj instagram jeho typickou fotku termosky a maté, kterou si pořizuje v různých částech světa. Ale také fotku, kterou už zcela určitě vyslal z pohodlí jeho domova. Je to kresba právě této hory. Zveřejnil i kratičké video přímo z vrcholu Aconcagui, tedy video natočené dne 10. 3. 2016. Můžete se na něj podívat přímo na Facundově instagramu.I když se Facundo v těchto dnech jistě vypravuje na svou další expedici, která by stále měla začít už 8. dubna, čas má rozhodně na to, aby ve svém domě uvítal své přátelé. Svědčí o tom jedna z posledních fotografií uveřejněná na instagramu partnera Nicolase Scarpina, Sergia Paglina. Na fotce si kromě Marii můžeme všimnout Facundova kolegy Nicolase Scarpina, již zmíněného partnera Nicolase, Sergia Paglina, další pro nás velmi známou tváří je Gabriela Sari a její přítel Darian Schijman. Celé to uzavírá Facundův kocour.Přeji všem krásné a pohodové Velikonoce! :)Facundo opět míří do Ruska!
19.03.16 * 17 názorů
Ano, je to tak Facundo se už podruhé chystá navštívit Rusko, a opět to bude hlavní město Moskva! 30. září 2016 v koncertní hale "News hall" se bude pořádat další koncert, který tentokrát odehraje sám, bez své kapely "The blue light orchestra" a zazní zde jeho písničky z druhého alba, které vyjde tento duben!

Zdolání nejvyšší hory Argentiny ještě samozřejmě nevyšumělo do ztracena. Ještě stále se objevují fotky z vrcholu Aconcagui. Na jedné fotce je Facu s Tomasem Ceppim, který ho celou výpravu doprovázel. Spolu drží vlajku další nadace, a to nadace Actira, která se zabývá pacienty s rakovinou štítné žlázy. Na druhé fotce je spolu s Liz Rose, které by se k Facundovi měla připojit i k nadcházející události a to výpravě na Everest! Už známe i datum, kdy to má všechno probíhat. Začátek celé expedice by mě začít už 8. dubna a končit by měl 5. června 2016!Kdo by si myslel, že připravované CD je už zcela hotové je na omylu. Na Facundově druhém albu se stále pečlivě pracuje. Potvrzuje to další fotka z nahrávacího studia. Další jméno, které se objeví v seznamu Facundových doprovodů je zpěvačka Soledad Pastorutti:Jak je vidět upoutávky na pojištění Assist card ještě stále nejsou u konce, a objevují se nové a nové. Mám pro vás další krátkou upoutávku a ve fotogalerii si dokonce můžete prohlédnout fotky jak z uveřejněných upoutávek, tak také Facunda v sídle této pojišťovny, kde se patrně objevil po zdolání vrcholu Aconcagui. Spolu s ním je na fotce také ředitelka této pojišťovny - Alexia Keglevich:

A to nejlepší nakonec, minulý týden jsem vám slibovala přeložený nejnovější rozhovor z časopisu Random. Slib jsem splnila číst můžete jako vždy v rozhovorech.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... Next >>

Powered by CuteNews