Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Úspěch hry "En El Aire" a další plány
04.07.15 * 7 názorů
Facu má za sebou své tři představení své hry "En El Aire" které odehrál v Paraguayi v divalech Alianza Francesa, Mariscal Estigarribia a Asuncion ve dnech 26, 27. a 28. června.

Vše začalo ve 21:00 hodin v divadle Alianza Francesa. Hra začíná čtením tragických zpráv, jedna po druhé. Poté se Facu (Marcos) chytí za hlavu v gestu únavy a zvuk v pozadí se stává intenzivnější...Vysílání se přeruší, Facundo začne hrát na saxofon...začíná jeho monolog ve kterém začíná číst pozitivní zprávy. Při vysílání začínají volat posluchači - první z posluchačů se dovolá Milagros. Ta vzpomíná na minulé vysílání pořadu a přála by si slyšet dopis který Facu (Marcos) četl v minulém vysílání...Facu tedy začíná číst poetický dopis. Milagros mu řekne že by chtěla slyšet jeho zpěv. Facundo začne zpívat a také začíná spolupracovat s publikem. Vybere si jednu divačku z publika a začíná s ní zpívat a tancovat.
Po rozhovoru s Milagros začíná blok reklamy. V té době zazvoní další telefon, ukáže se že je to někdo blízký Facunda (Marcose). Začíná hádka ve které jde o každodenní povinnosti každé rodiny....vše v humorném podání.
V další scéně dojde na nejdramatičtější okamžik kdy Facu (Marcos) vzpomíná na okamžiky kdy divadlo začalo hořet. Tyto scény provází zvuk jeho saxofonu. Začíná s dalším monologem o významu divadla: "Co je to za místo umění, v jakém dnes žijeme?" zeptá se.
Ukazuje se že budova divadla má být zbourána kvůli výstavbě parkoviště, Facu (Marcos) žádá všechny aby přišli do divadla na protest. Druhý den se sejde v divadle plno lidí. Přichází i Milagros...Protest je přerušen telefonem od Facundovi (Marcose) babičky která umírá....Facundo zpívá píseň na rozloučenou....

Tolik pro představu jak samotná hra vypadá, přeložila jsem to nejpodstatnější z celé hry.
A teď už k tomu co pro vás dneska mám, ve fotogalerii se můžete podívat na 25 fotek ze všech představení které odehrál a také z následného focení s fanoušky. Potom také pět ukázek z představení včetně tanečku v publiku na videu.

Nikoho samozřejmě nepřekvapí že odezvy na celou hru byli více než dobré, tady je pár výběrů od publika které hru vidělo:

"Velký argentinský herec Facundo Arana. Čistý talent, půvab a krása."

"Tolik jsem plakala. Skvělý herec. Skvělý výkon."

"Ovace ve stoje pro Facunda Aranu, velká vášeň, odhodlání a závazek k divadlu v En El Aire!"

"Po shlédnutí představení s Facundem Aranou dnes mohu jen říct: Děkuji vám za vaši oddanost. En El Aire přiměje k slzám....! Děkuji!"

Na Facunda se nepřišli podívat jen normální lidé ale přišla ho podpořit i kolegyně z "Noche y Dia" herečka Coral Gabaglio.A jak to s Facundem vypadá v blízké budoucnosti? V srpnu se chystá na další koncert se svou kapelou a opět to bude v klubu "La Trastienda" kde s kapelou odehrál svůj první koncert. Taky je známý koncert který se odehraje Izraeli - ten by se měl uskutečnit 24. 10 2015. A pozor je znám další datum koncertu který se odehraje v Rusku! Ano je to tak, Facu vyslyšel další fanoušky a pro další koncert si vybral Moskvu. Koncert se odehraje 27. listopadu 2015 v International house of music. Vstupenky na koncert jsou již v prodeji!Další týden v Paraguayi
27.06.15 * 13 názorů
Minulý víkend tedy 20. června Facu stihl ještě jedno vystoupení se svou kapelou "The Blue light orchestra" - tentokrát v clubu Afrah v provincii Santa Fe. Ve fotogalerii najdete 55 fotek z představení i následné focení s fanoušky které proběhlo po koncertě.

A jdeme zpátky do země zvané Paraguay kde Facundo stále tráví svůj čas kvůli své divadelní hře "En El Aire". Nadále také pokračuje s různými rozhovory snad pro všechny média v této zemi. Jeden z dalších rozhovorů které poskytl byl pro Fashion Tv Paraguay s televizní novinářkou Vivian Benitez. Bohužel skoro ze všech rozhovorům se k nám dostávají jen fotky. Odtud 2 fotky.Rozhovor pro Santi Rakiura (3 fotky)Rozhovor pro rádio Farr (2 fotky) a také jeden z malá zvukových záznamů. Můžete si ho pustit zde.Rozhovor pro rádio Rock & Pop 95,5 FM (2 fotky) a taktéž zvukový záznam.Rozhovor pro rádio Ñanduti (1 fotka)Rozhovor pro rádio 1 000 (5 fotek)Tisková konference v Hard Rock Café ke své show "En El Aire" (4 fotky)Nejen v rádiích rozdával rozhovory, i jeden televizní pořad si ho pozval pro rozhovor a to "Al Estilo Pelusa" s moderátorkou Pelusaou Rubin.Nebojte nepřicházíte o velké rozhovory ve všech těchto médiích a rozhovorech, Facu mluvil víceméně stejně, a to o své show En El Aire a o své práci jako o herci i jako o hudebníkovi. Také se ho často ptají na jeho začátky v televizi takže Facu zmiňuje telenovelu která ho nejvíc proslavila - Muněca Brava. Všechny rozhovory probíhali velice uvolněně a vesele.

Další věc vás také jistě nadchne! Facu natočil reklamu k novému vozu Chevrolet S-10. A je to reklama vskutku skvěle udělaná! Musí se u ní pobavit každý! Byla natočena k 7. mezinárodnímu autosalonu který je otevřen ve dnech 19 - 28 června v Buenos Aires. Chevrolet si jako svou tvář vybral Facunda. Až si reklamu zhlédnete, pak také naleznete 7 fotek v galerii.

Jedno představení En El Aire se již odehrálo, druhé se odehraje dnes takže příští týden se jistě můžeme těšit na nové fotky po případně videa a také recenze na tuto hru kterou se Facu rozhodl hrát pro jednou za hranicemi své rodné Argentiny!
A na úplný závěr tu mám překlad jednoho rozhovoru který Facu poskytl minulý týden ve svém hotelu Cecilia. Přečíst si ho můžete zde.Facundo v Paraguayi
21.06.15 * 14 názorů
Facu 16. června odcestoval do Paraguaye aby zde odehrál své 3 naplánované představení své One man show "En El Aire" a to ve dnech 26, 27. a 28. června v divalech Alianza Francesa, v Mariscal Estigarribia a Asuncion. Nebyl by to ale Facu kdyby v této zemi nestihl i něco jiného, a že toho stihl prozatím hodně:

Hned 17. června byl pozván do programu rádia Venuše: Dios te Salve Medio Dia. Kde poskytl rozhovor moderátorce tohoto programu Carmine Masi. Program byl netypický, rozdělený na dvě části. První část rozhovoru se konala v normálním studiu rádia ale ve druhé části byl Facu požádán aby se s moderátorkou vydal do ulic Paraguaye kde v rozhovoru s ním pokračovala. Facu samozřejmě neodmítl a společně se vrhli do ulic, kde nejen že pokračoval v rozhovoru ale ještě stihl pomoct mladému hudebníkovi z Paraguaye Edgarovi Caramasovi k většímu prodeji jeho CD. Nabádal lidi nejen na ulici ale projel se i městským autobusem kde v propagaci pokračoval. A že jeho propagace nebyla marná! Mladý hudebník Facundovi o několik dní později poděkoval na svém twitteru a potvrdil že se prodej jeho CD opravdu zvedl!
Po nějaké době byl už Facu unavený a spolu s moderátorkou nastoupil do stopnutého auta a odjeli zpět do rádiového studia. Z tohoto neobvyklého rozhovoru si můžete prohlédnout nejen fotky ve fotogalerii ale také zvukový záznam a video záznam na instagramu Carmini Masi. Přímé odkazy sem bohužel nejdou dát ale můžete tam najít 6 videí z rozhovoru na ulici, propagování CD v autobusu i ukázku ze studia.Další rozhovor který Facu v Paraguayi podnikl byl pro televizní pořad "Infiltrados" vysílaný na Kanálu 13. Rozhovor trval půl hodiny a Facu se zde rozpovídal jako obvykle o své rodině, hudbě, o práci v televizi a především o účelu své cesty do Paraguaye - představeních své hry "En El Aire". Ve fotogalerii se můžete podívat na2 fotky a na celý záznam rozhovoru.

Facu pobývá v hlavním městě Paraguaye - Asuncion (kde odehraje jedno ze svých představení) přesněji v hotelu Cecilia ale toto místo nevyužívá jen k přechodnému pobytu ale slouží také k dalším rozhovorům o které si paraguayská média říkají. V jednom takovém který vedl v hotelové hale se rozpovídal o tom že je ve skvělé kondici, plný energie, uvolněný, veselý a otevřený člověk. Na fotky z rozhovoru se podívejte v galerii.Během svého pobytu se Facu také setkal se zástupci neziskové organizace TECHO.Tato organizace funguje od roku 1997. Dobrovolníci se zaměřují na boj proti chudobě včetně zlepšení podmínek pro bydlení v nejchudších čtvrtích. Dalším důležitým cílem organizace je řešení různých sociálních problémů. Tato organizace již působí v 19 zemích latinské Ameriky. V Argentině je podobná organizace "Sagrada Familia" která plní podobnou roli jako tato v Paraguayi a kterou Facundo dlouhá léta podporuje. Není tedy překvapující že Facu nezůstal lhostejný i vůči této. Společně s dobrovolníky se zúčastnil 5. ročníku této organizace. A nejen to, šel se také podívat do osady "San Francisco de Limpio" aby viděl jak tato organizace působí v praxi. Ve fotogalerii najdete 12 fotek.A stále to není všechno! Další rozhovor poskytl paraguayské internetové televizi ABC.TV kde mluvil o své show "En El Aire".Zatím poslední rozhovor který v této zemi poskytl byl pro program s názvem "Teleshow". Byl pozván spolu s tanečníkem a choreografem Aníbalem Pachem a Nidií Torres - modelkou která se proslavila poněkud skandálním způsobem, když během internetové aukce dražila své použité tanga které měla na sobě. Ne- jinak se také chovala v téhle show. Poté co se show rozběhla nabídla Facundovi své spodní prádlo které si hodlala sundat v přímém přenosu. Facundo neskrýval svou nelibost a razantně to odmítl! Modelce řekl že ji raději obejme než aby přijal její spodní prádlo a také upozornil v Argentině na významný den - sociální kampaň "Ni Una Menos" (ke které se na svém twitteru také připojil) která bojuje proti násilí na ženách a domníval se že přijetí jejího spodního prádla by bylo v rozporu s duchem této akce kterou silně podporuje a soucítí s ní. Nakonec vstal a modelku objal.
Facundo samozřejmě očekával úplně jiný průběh rozhovoru ale jak o něm píše paraguayský tisk - uměl si v této nepříjemné situaci poradit. Na fotky se podívejte v galerii.Aby to nebylo celé jen o návštěvě Paraguaye, tak mám pro vás nakonec žhavou novinku!! Facundo se svou kapelou "The blue light orchestra" míří do Izraele! Facu to potvrdil na svém twitteru, dokonce už jsou známé i datumy. Spolu se svou kapelou odehrají dva koncerty ve dnech 19.10 a 24.10 2015!
Facu je v této zemi velice populární od doby co ztvárnil hlavní roli v telenovele Divoký anděl. Však tuto zemi společně s Natalií Oreiro také navštívil v roce 2000.
Po této informaci samozřejmě fanoušci začali zvát Facunda i do svých zemí ale bohužel potvrzená je jen prozatím Izrael ale stále se diskutuje o Itálii kam by měl zavítat i s Marií koncem letošního roku! Ovšem tato informace ještě není potvrzená.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 Next >>

Powered by CuteNews