Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Týden oslav
02.02.19 * 16 názorů
Minulý týden jsem vás zvala na vystoupení Facunda se skupinou L'Alquimia Loca. Proto dnes začnu právě touto akcí. Vše se odehrálo ve čtvrtek 31. ledna v klubu Teatriz. Koncert měl velký úspěch, dokonce takový, že přišlo mnohem víc lidí než jaká byla kapacita klubu. Možná proto se tento koncert rozhodli zopakovat. Znovu se všichni sejdou 7. února,17. února a 24. února. Čekají nás tedy další tři koncerty. Jak to na koncertě vypadalo, na to se můžete podívat na spoustě ukázek (Díky Anko). Mezi diváky seděla i Maria a Facundova kolegyně z divadla Soledad:Ale, co všechno se dělo ještě před zmiňovaným koncertem? Mnoho. Tak například hned v pondělí 28. ledna byl v Mar del Plata oslavován den, věnovaný provincii San Juan. Byl připraven pestrý program, ochutnávky výrobků vyráběných v této provincii a pro nás nejdůležitější přednáška o gastronomii a vinařství kterou vedl Facundo. Na fotky se podívejte v galerii:Byl to týden věnovaný oslavám, další taková akce se konala ve středu 30. ledna. Oslava byla věnovaná středověké vodní věži Torre Tanque, která slaví 76 let. V okolí této věže se uskutečnil bohatý a zábavný program. Na jevišti dokonce zahrál místní symfonický orchestr nebo také kapela La Bersuit. Facundo byl pozván na začátek tohoto programu, kde pronesl úvodní slovo ve kterém nezapomněl zmínit ani to, jak se starat o naše vodní zdroje. Po proslovu se dokonce pustil do malby této věže, to uvidíte v galerii:Samozřejmě, že dále pokračují i Milostné dopisy a to se stále stejným úspěchem! Tento úspěch je vidět v sestřihu, kde se můžeme podívat na různé děkovačky z různých večerů:Bohužel i trochu špatné zprávy se k nám tento týden dostali. Javier Calamaro s Facundem oznámili, že koncert v rámci projektu #AconcaguaMusic, který se měl odehrát na konci února bude odložen na neurčito. Zdá se, že potřebují více času na to, aby to zorganizovali tak, aby po nich na Aconcague nezbyli žádné stopy, tak, jak si to také naplánovali. Nezbývá než doufat, že se koncertu dočkáme.

A rozloučíme se opět jedním dobrým skutkem! Facundo se opět ujal jednoho tuláka, kterého našel v Mar del Plata. Řeč je o pejskovi, který dostal jméno Arnold. Facundo na svém instagramu zveřejnil zprávu, že se ho nemůže ujmout, takže mu hledá nový domov. Připojil i video na kterém žádá o pomoc někoho, kdo žije poblíž Mar del Plata. A věřte nebo ne, pejsek už našel nový domov!

"Náš přítel bez domova hledá domov. Nemůžeme si ho vzít, tak jsme si řekli, že pro něj najdeme rodinu. Má nově vytvořený zdravotní průkaz, všechny očkování, je odčervený, vykoupaný, dáme mu jídlo, obojek, vodítko a známku s číslem. Jak můžete vidět, pes je velmi milý. Já s dětmi jsme ho prosili, aby se ukázal. Několik dní jsme ho měli u nás, abychom se ujistili, že se v rodině bude cítit dobře. Funguje to dokonale. Hledáme pro něj domov v blízkosti Mar del Plata, aby nemusel cestovat daleko."

O pár hodin později...:

"Arnold našel v Cametu rodinu. Děkuji všem!"

Padre Coraje podruhé
31.01.19 * 5 názorů
Přemýšleli jste, jak si zpříjemnit čtvrteční večer? Ne? Já mám pro vás program připravený! Co takhle se pustit do druhého dílu telenovely Padre Coraje s českými titulky? Ano, už takhle brzy tu máme druhý díl! Cvalek, drží svoje slovo a laskavě nám přeložil další díl této telenovely.
Takže díl si můžete stáhnout tady a titulky tady. Jako vždy, heslo k oběma souborům zní FacundoArana.

Velké díky Cvalkovi za jeho usilovnou práci!

Činorodý týden v Mar del Plata
26.01.19 * 7 názorů
Další týden v Mar del Plata byl vskutku pestrý. Facu se pustil do různých činností, a u všeho bylo vidět, že si tyto činnosti velmi užívá. Aby, také ne. V divadle se mu stále daří, publikum je každý večer nadšené, dokonce tak, že má Facundo problém se z divadla dostat přes dav fanoušků, který na něj po představení čeká.
Detailně se podíváme na představení z tohoto úterka, tedy z 22. ledna. Přináším vám 15 fotek z představení, a také video, kde se sami můžete přesvědčit o tom, jak jsou fanoušci nadšení, a jak si chtějí "urvat" alespoň jednu fotku se svým oblíbencem:A čeho všeho, že se to Facundo tento týden zúčastnil? Tak například, opět zavítal do rádia Rock and Pop, a to ve čtvrtek 24. ledna. Řeč samozřejmě byla o Milostných dopisech, ale ne tolik, jak by jste si představovali. Většinu času se mluvilo o Mount Everestu, nebo o horolezecké akci "Aconcagua Music" a o spolupráci s Javierem Calamarem. Rozhovor si můžete pustit zde.Tento týden se také trochu sportovalo, a to v Clubu Raqueta. Facu si sem přišel zahrát squash s mistry v tomto sportu s Cecilií Baccigalupo a Chinem Mazzuchiem.Po sportu trochu manuální práce. V klubu Honu Beach se Facundo s Mariou věnovali výrobě náramků. Na video se můžete podívat tady.

Tento týden vyšel také další článek pro časopis Clarin, opět s oběma protagonisty Milostných dopisů, tedy s Facundem i Soledad. Hlavní slovo měla tentokrát Soledad, a jsem si jistá, že tento rozhovor bude velmi podobný tomu, který jsem vám překládala minulý týden. Ovšem objevili se k tomuto rozhovoru nové fotky, které najdete v galerii:Skvělý set fotek, také vznikl při pózování na pláži pro časopis Todo Verano:Že, by se nám rýsoval nějaký nový, hudební počin? Tomu nasvědčuje nové video ze studia U.C. Dadson, ve kterém Facu zkoušel s partou hudebníků. Na video se podívejte na instagramu.

Tento týden se také na internetu objevil rozhovor pro Style Tv, moderátorka mluvila jak s Facundem, tak se Soledad. Rozhovor má tři části, a můžete si ho pustit na youtube:Z tohoto týdne jsem také dohrála nějaké rodinné fotky z pobytu v Mar del Plata. Podívejte se na ně ve fotogalerii. Nejnovější fotky jsou seřazené na konci:Koncert Marisol Otero, kde se měl Facu objevit, jako host se bohužel za účasti Facunda nekonal. Facu se omluvil už předem, a s politováním oznámil, že se tohoto koncertu nezúčastní. Netřeba ale smutnit, protože tu mám pro vás další pozvánku na příští týden. Uskuteční se totiž recitál na kterém Facu vystoupí spolu s L'Alcumia Loca. Tato akce se uskuteční příští čtvrtek 31. ledna v Teatro clubu Teatrizo. Vstupné je zdarma.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... Next >>

Powered by CuteNews