Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Koncert v Bargoglio
26.10.19 * 5 názorů
Zdá se, že poslední dva týdny se Facundo nevěnuje ničemu jinému než hudbě. Svědčí o tom další fotky a videa, která stále plní sociální sítě. Facu s Chinem tento týden stále usilovně pilovali svůj koncert, který se odehrál v pátek 25. října.
Ovšem, než se dostaneme k samotnému koncertu, mám tu pro vás další ukázky toho, jak probíhala další zkouška. Pokud jste čekali nacvičování Facundova známého repertoáru, na jaký jsme zvyklý z jeho alb, tak jste se spletli. Stejně tak, pokud jste čekali, že Facundo bude hrát pouze na saxofon případně harmoniku. Při jedné ze zkoušek to totiž vypadalo úplně jinak! Jak Facundo, tak Chino sáhli po netypických nástrojích - ukulele. A píseň k tomuto nástroji? Jedině Beethovenova Óda na radost:Mezi zkouškami si ale, přeci jen udělal chvíli času, aby opět podpořil dárcovství krve. Hlavní heslo z tohoto videa zní: "Pro vás je to jen 30 minut, pro někoho jiného je to celý jeho život."Ale, jistě vás nejvíc zajímá hlavní téma tohoto týdne a tím byl akustický koncert v klubu Bargoglio! V tento večer, kdy bylo beznadějně vyprodáno zazněli typické i méně typické písně. Ty typické známe z Facundových alb a to píseň - Stand by me a En el Aire. Ty pro nás méně typické nesou název - Wish you were here a Juntos A La Par. Repertoár byl tedy anglicko-španělský. V hledišti měl Facundo podporu v podobě Marii.
Fotek máme zatím pomálu, ale je to jen zatím den od koncertu. Objeví se jistě víc materiálu. Ve videích si můžete pustit všechny zmíněné písně. V první videu Stand by me. A ve druhém směs všech ostatních:Zkoušky na koncert
19.10.19 * 5 názorů
Tento týden se nám trochu lépe vyjasnila zpráva ohledně nadcházejícího koncertu, který už má pevný a jasný datum. Akustický koncert za účasti Facunda a China Asenciona se odehraje příští pátek 25. října v klubu Bargoglio.
Co se týče nějakých podrobností, na koncertě by se kromě těchto dvou měla objevit i Natalia Castelli (zpěvačka z TBLO) a syn China - Lucas. Vstupenky jsou už teď prý beznadějně vyprodané a pánové tento týden pilně nacvičovali. Jak nám dokazuje i fotka:Facundo s Mariou byli tento týden velmi aktivní také na sociálních sítích. Oba přidávali buď rodinné fotky a nebo fotky zvířecích miláčků, kde samozřejmě v posledních dnech vede hlavně nové štěňátko Kambá. Ale, neochudím vás, ani o ty rodinné fotky. Jsou na nich všechny tři děti. Zaměřme se hlavně na fotku kluků, protože ti včera 19. října oslavili své již 10. narozeniny! Facundo jim popřál i na svém instagramu: "Vznešení v duši, nevinní, milující a svobodní...! Mé drahé děti...! Krásných 10 let...! Děkuju #ReinaLoca ...!! Díky živote...!"

Nálepka milovníka mě neurazí
18.10.19 * 9 názorů
Nastal další důležitý den! Stejně, jako nezapomínám na narozeniny Facunda a jeho rodiny, nezapomínám ani na své věrné a oblíbené návštěvníky této stránky. A zářným příkladem je naše dnešní oslavenkyně Majka, která má dnes svůj narozeninový den a ke kterému si zaslouží speciální aktuálku!
Ale dost řečí, přistoupíme k dárkům. Mám tu narozeninové čtení! Speciální narozeninové čtení, které nám tematicky ladí. Sáhla jsem tentokrát do roku 2006, kdy měl Facu turné se svou one man show En El Aire. A do tohoto představení se opět za chvíli pustí. Připomeňme si tedy, jak se mu postava Marcose, rádiového hlasatele, hrála tehdy. Ale není to jen o En El Aire. Facu popisuje, jak se dá skvěle kombinovat hraní, lezení na hory a hraní s kapelou. Každý si tam najde to své, ale doufám, že naše oslavenkyně si tam toho najde nejvíc!
Moje milá, věrná, rychlá, Majko - detektivko! K tvým narozeninám ti přeji jen to úžasné, co na světě existuje. Spoustu sil a chuti do tvých včasných a pravidelných komentářů, bez kterých si to tu už neumím představit, ale hlavně hodně zdraví, protože to je to nenahraditelné. Lásku umí vyjádřit lépe Facundo, takže už to nechám na něm. Ale, samozřejmě máme tě tu moc rádi, zůstaň tu s námi napořád! A užívej si své krásné narozeniny! Facundo, kterého si můžeš stáhnout tady, na tebe už netrpělivě čeká a řekne ti zbytek! :)

Facundo Arana: Nálepka milovníka mě neurazí.

Herec se vrací do Mendozy s hrou „En El Aire“, cestuje s ní po celé zemi. Říká, že žije ve světlé přítomnosti, a poté, co opustil televizi, nedávno dobyl vrchol Aconcaguy (potřetí) a chystá se vyšplhat na vrchol Everestu a nadále hrát se svou skupinou. Dnes večer v divadle Independencia.
Facundo Arana má dostatek energie. Má 24 hodin denně na to, aby dělal, co chce. Minulý týden byl v Mendoze a potřetí se hrdě vyšplhal na Aconcaguu. Dnes poprvé přišel do divadla Independencia s představením „En El Aire“.
Emocionálně je nadšený přírodou a budoucími projekty, život mimo obrazovku mu umožňuje cestovat na turné s jeho skupinou The blue light orchestra, hrát v divadle a kombinovat to s vášní pro hory v nových dobrodružstvích.

Jaký byl váš výlet na Aconcaguu?

Šel jsem tam potřetí, a Aconcagua mi nadělila to nejlepší počasí. Věděl jsem, že když se Aconcagua rozhodne stát neřešitelnou, pak je lezení opravdu nemožné. Letošní sezóna byla kvůli lezení velmi obtížná. Šli jsme tam mimo sezónu a ona se k nám obrátila svou nejlepší stranou.

Nastal takový moment, kdy jste neměl sílu pokračovat?

Člověk a příroda – to je jednota s přírodou. Bůh vždy odpouští, člověk někdy a příroda nikdy neodpouští. Velkorysí lidé, kteří vás vedou, vám dávají úžasné minuty.

Herec – ano, ale také hudebník.

Po natáčení filmu Farsntes se Facundo Arana věnoval výhradně hudbě a stále ji kombinoval s hraním v divadle. Po natáčení cestoval po celé zemi se sólovým představením „En El Aire“, které napsal a režíroval Manuel González Gil. Představení mělo premiéru v roce 2012. V této hře Arana spojuje své koníčky s hudbou a hraním. Hraje roli Marcose, neobvyklého rozhlasového hostitele, který vysílá svůj program z pódia divadla ve městě, které je ztraceno v zázemí naší země.
Podle obsahu hry, Marcos probudí obyvatele města a vyzývá je, aby se podíleli na jeho vysílání. A lidé pozvání přijímají a postupně zaplňují divadelní sál, který stejně jako toto město zapomnělo na své poslání.


Toto představení vám přineslo hodně radosti. Má vaše postava zvláštní význam?

Tak je to v pořádku, protože samotný příběh je víc než postava. Jindy jsem ji hrát nemohl. Vyžaduje seriózní přípravu, vyžaduje všechny vaše schopnosti. Nyní prožívám nejlepší období v mém životě, mám pocit, že ho dokážu hrát, mám dost vzduchu, umím hrát na saxofon, mám potřebné poznámky. Dříve jsem to dělat nemohl, nebylo dost střelného prachu. Opravdu je skvělé s ním pracovat, hrát na stejný saxofon, na kterém jsem hrál v metru.

Nejste uvázán v televizi a to vám umožňuje jít na turné s představením, hrát se skupinou, jít na výlet do hor…

Představte si! Hrajte se skupinou a poté vylezete na vrchol hory a představení si zahrajete za týden. Pro mě je to něco neuvěřitelného a magického. Je to jako perfektní dárek. Nemluvím o tom, jaké štěstí je být s vaši rodinou, být s nimi. Je to jako hodně jíst.

Skutečný milovník.

Nyní je čas na kreativní vyspělost, když opouštíte nálepku milovníka…

Ano, nechte mi tuto nálepku! Nálepka milovníka mi neublíží. Díky němu jsem si koupil svůj dům. A pak dělám to, co se mi líbí. Nepřijímejte ode mě zkratky, nebo změnu názoru (směje se). Samozřejmě jsem dospěl jako herec i jako člověk.

Teď, v tak speciálním období, budete dál odmítat nabídky?

Ne. Zatím mám dost střelného prachu. Všechny postavy jsou krásné a stále si s nimi můžete hrát. I když mám dost síly, udělám všechno, co bude v mých silách. Samozřejmě nebudu moct hrát dospívajícího syna. Teď mám sílu vytvářet nové postavy.

Máte nějaké nabídky na návrat do televize?

Díky Bohu, dveře do televize jsou pro mě vždy otevřené. Stojí za to zvednout telefon a vyslechnout si návrhy. Jsem velmi spokojený s přítomností, že mohu jít ven a hrát si, hrát v divadle, jít do hor. Vyšplhal jsem na Aconcaguu, nyní hraji představení a půjdu na Everest. U úžasných lidí je to úžasné.

Chystáte se na Everest s expedicí?

Ano. Jedu s Ulisesem Corvalanem, který je výjimečný pokud jde o Argentinské hory. A se šerpou Tendim, nejlepším alpským průvodcem.

Vášnivě milujete hory, přírodu, také jste se rozhodl usadit se mimo městský vítr…

Opustil jsem město, ale nevím, jestli jsem opustil rušný každodenní život. Ale, alespoň spím na místě, kde mohu poslouchat ticho. A, oh, jak to je důležité…

Když se chystáte na nový výstup, nebojíte se, že se něco stane?

Ne, protože chodím s nejlepšími průvodci. A pak, kdybych měl pochybnosti, nešel byl. Nikdy si nebudu hrát se životem! Musím se cítit dobře, abych získal zkušenosti. A teď hodně píšu, bez zvláštního účelu. Hory budou velmi užitečné pro to, co píšu.

A ty texty neuvádíte na pódiu?

Ne, není důvod. Na mém blogu najdete vše, co můžete. Příběhy, příběhy, příběhy, fotografie, kresby, kousek po kousku. Teď chci něco sdělit a uvědomil jsem si, že chci pokračovat na Everest, abych mohl pokračovat.

Jak kombinujete otcovské povinnosti s tolika plány?

Přizpůsobuji se. A také jejich máma. Přizpůsobujeme se tomu, co můžeme dělat. Snažíme se žít, jak se nám líbí, rádi se mezi sebou dělíme. Mám velkou rodinu, máme spoustu zábavy. Teď se houpám na krásné vlně. Představte si vše najednou: budeme hrát v Izraeli, v Rusku, během pauzy hraji v divadle, pokračuji v představení, chodím do hor, vracím se. Měl jsem velké štěstí, žiji v přítomnosti, o které jsem snil. A doma mám hodně času, abych byl se svou rodinou. Jsem úplně šťastný člověk.

Nakonec mi to nedalo pro tebe nevybrat speciální taneček, který ti musí rozjasnit (už tak jasný den). Užij si to, Majko! :)

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 Next >>

Powered by CuteNews