Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Plním si svůj sen
04.01.22 * 8 názorů
Plním si svůj sen... název dnešního rozhovoru, ale i název mého malého osobního snu, který jsem si splnila přesně před 14 lety! Vítejte u první aktuálky roku 2022! Máme za sebou poslední tři docela slavnostní aktuálky, ale dnes přidám čtvrtou. Důvod je jednoduchý. Přesně před 14 lety se otevřeli brány této stránky, a já jsem se začala podrobně zabývat osobou jménem Facundo Arana.
Nevím, zda si někdo osobně pamatuje naprosté začátky ještě na adrese facundoarana.ic.cz, ale já je vidím naprosto živě. Během těchto let stránka změnila několikrát adresu, mnohokrát vzhled, ale nikdy nezměnila téma a už vůbec ne majitele stránky. Facundových životem už se zabývám takhle dlouho z jednoho prostého důvodu: Když začnete, nemůžete skončit! Nemůžete protože vás týden co týden tento člověk zajímá, co dělá a jak se má. Protože najít v oblasti slavných osobností, někoho tak milého a pokorného jako je Facundo, není dneska snadné. A Facundo takový zůstal celý život. Nemění se on, nemám důvod měnit nebo rušit ani tuto stránku.
Proto se na oslavu můžeme opět začíst do narozeninového rozhovoru, který jsem pro vás nově přeložila! Opět se jedná o starý rozhovor. Je z roku 2014, kdy Facu vydával své první CD "Salir a Tocar", poprvé vystoupil se svou kapelou v La Trastienda a také nastínil plány na rok 2015. Novinář se dotkl i nepříjemného tématu Farsantes. Nicméně jak to všechno bylo, to my už dneska víme, proto si můžeme vychutnat další myšlenky našeho oblíbence. Krásné čtení. A stránko naše - všechno nejlepší! :)

Plním si svůj sen

Facundo představuje svůj první disk „Salir a Tocar“, kde společně s The blue light orchestra uvádí své verze klasiků mezinárodního rocku. Mluví o své hudební špičce, o odchodu z Farsantes – před osmi měsíci! – a o plánech na rok 2015: Bude hrát v policejním seriálu produkovaném Suarem.

Kde se objevila touha to nahrát? Přestože jste byl vždy spojován s hudbou, byl jste více zapojen do svého hereckého světa…

Bylo to skvělé rozhodnutí. Ptal jsem se sám sebe, co chci dělat: jít ven a hrát. Spolu s Dizzy Espechem, s jedním z nejlepších kytaristů v Argentině jsme vytvořili kapelu. Přitahovala ho ta mystika jít ven a hrát si. Ukázalo se, že máme úžasnou skupinu a společně vybraná témata. Začali jsme zkoušet. Šli jsme do Sony a ti se zeptali: „Co chcete dělat?“ „Jít ven a hrát“, řekli jsme. Debutovali jsme v La Trastienda a byl to úspěch, aniž bychom to tušili. Sony vyslalo své lidi, aby se na nás šli podívat a byli svědky této obrovské show. „Troufáte si hrát v LunaParku?“ navrhovali. A my jsme šli. Výsledkem bylo turné. Proč nenahrát disk? Řekli nám. Vlastní témata zatím nemáme – odpověděli jsme. „A co tyhle?“ zapište si to, „bylo nám řečeno.“ Proč ne? A jsme tady, přitahujeme pozornost odborníků a dostáváme dobrou kritiku. Nikdy jsem nepřemýšlel o tom, že bych chtěl nahrát disk, jen jsem šel hrát.

Je tedy jasné, že název disku nemohl být jiný…

Je to tak. Vše proběhlo velmi snadno. V listopadu nebylo nic a letos v srpnu tohle všechno. Žiju jako ve snu.

Proč si myslíte, že se to stalo teď, v tuto chvíli? Souvisí to s nějakou fází vašeho osobního nebo profesního života?

Vlastně už jsem přestal hrát. Toto období je velmi rušné pro děti a rodinu. Moje žena si toho všimla a řekla mi to. Víte, kolik virtuózních muzikantů přestalo hrát, aby se postarali o rodinu a odložili své nástroje? Tato dobrá věc, která se mi stala, je zásluhou mé ženy.

Říká, že hudba a herectví šly ruku v ruce mezi jeho 13 a 15 lety. „Tehdy nebyl internet, poslouchal se saxofon, který se naladil v rádiu. Jednoho dne mi někdo dal opotřebovanou kazetu a první modře potažené CD Oscara Cramera, který hrál hity všech dob. Měl jsem alt saxofon a zkoušel jsem hrát na tuhle bestii…Představte si to.“

Facundo, který je nyní hudebník, bude stále ještě hercem?

Nikdy nepřestanu být hercem, malířem, spisovatelem, horolezcem, surfařem…poté, co jsem si dost hrál s dětmi a mnohokrát políbil svou ženu…“ říká herec, o kterém se říká, že je to galan s velkým G.

Ale on, který se vždy vyznačoval laskavostí a tolerancí, se náhle ocitl v oku bouře. Stalo se tak během jeho účasti ve Farsantes a předčasném odchodu kvůli neshodám s herci (Julio Chavez a Griselda Siciliani). Od konce této série uplynulo osm měsíců (stejně jako v textu). Pravděpodobně od doby, kdy Facundo odešel. Ale, zdá se, že téma nadále poskytuje potravu pro konverzaci. „Pro mě je tohle už staré, je to jedno, je to jako přepálené máslo.“

Pravdou ale je, že na toto téma nikdy předtím nemluvil (Chavez a Griselda mluvili upřímně, dokonce i další herci a scénáristé se tohoto kontroverzního tématu dotkli). On ne. Ještě pořád. Mlčet znamená souhlasit? „Nemyslím si. O čem bych měl mluvit? Proč? Nemám o čem mluvit, jen jsem čekal, až realita promluví sama za sebe, realita nikdy nelže.“ říká.

Bylo snadné nebo obtížné se s tím vypořádat?

Upřímně řečeno, když se lékař postaví před dítě s otevřeným hrudníkem a musí ho zachraňovat, je to zodpovědnost. Nic, co bych mohl říct, a není život ohrožující, není tak důležité. Nic. Mluvit o Farsantes je jako mluvit o Padre Coraje: je to dávno pryč. To vše mi nezabere ani vteřinu v mých myšlenkách, neubírá to čas mým záležitostem, mé rodině. Když jste v profesi tolik let, nemusíte nic vysvětlovat. Díky Bohu za mě mluví moje cesta. Zeptejte se, jaký jsem, každého z mých kolegů, se kterými jsem v životě spolupracoval.

Řeknu víc. Nejsem nezodpovědný člověk, jsem profesionál. V tu chvíli jsem mluvil s každým z těch, se kterými jsem mluvit musel, abych se pokusil urovnat, co se stalo, a když byli možnosti vyčerpány, zaklepal jsem na dveře Adriana. Řekl mi: „Jdeš pryč, skvělé, na tvém místě bych udělal totéž.“ Posadil mě na první letadlo. Ale ještě jsem měsíc natáčel. Pak jsem odešel.

Mluvili o tom, že vás čekají na finále, ale vy jste se nevrátil…

Už jsem upozorňoval, že se do finále nevrátím. Už o tom nemluvím, realita mluví sama za sebe. Adrian mě oslovil s policejním seriálem na rok 2015. Natáčet začínáme v říjnu. Mluví se o tom, že tam bude Paola Krum a Romina Gaetani, smlouvu ještě nepodepsali, ale držím palce, aby tomu tak bylo. Mám je obě rád.Krásný Silvestr
31.12.21 * 9 názorů
Vítejte u poslední aktuálky roku 2021! Zní to možná trochu depresivně, ale loučíme se pouze se starým rokem 2021, aby jsme mohli společně s Facundem přivítat, snad ten lepší rok 2022!
Pojďme si dnes malou rekapitulací připomenout Facundovi činnosti, i činnosti této stránky.

Ale, co by to bylo za aktuálku, bez nejnovějších informací! Ani o ty vás poslední den v roce neochudím.
Po minulé smršti novinek, toho je dnes poskrovnu. Protože i sám Facu nebyl na sociálních sítích tak sdílný. Na instagramu ale sdílel rozkošné video s Kambou, které musí potěšit snad úplně každého. Hned po videu sdílel novou fotku s Mariou a Yacem. Pokud jde o prezentaci oblasti Catamarca, tak o té se v tomto týdnu neobjevilo nic nového. Je ale velmi pravděpodobné, že veškeré domluvené natáčení je hotové a rodina si teď užívá zasloužené volno. Uvidíme, co přinese první týden nového roku, snad se dozvíme, jak celá rodina trávila poslední letošní dny.Ale, dnes ještě samozřejmě nekončíme. Jak už jsem říkala, jdeme rekapitulovat! Nemusím asi nikomu říkat, že rok 2021, byl velmi podobný roku 2020. Tedy další rok plný omezení, zákazů, a obav. I proto je to další rok, kdy jsme se museli spokojit někdy s opravdu jen pár informacemi!

Leden - Březen - koncem minulého roku v Argentině konečně skončila povinná karanténa, a Facundo se mohl s rodinou vypravit na každoroční vánoční/novoroční dovolenou do Mar del Plata. Tentokrát si dovolenou protáhli až do konce letošního března! Což je zatím nejdelší rodinná dovolená. I přes malou pracovní účast se Facu stihl zapojit do projektu Vivir co Cancér (Život s rakovinou), a natočit několik spotů s lidmi, které postihla tato nemoc. Poslední březnový den oslavil své 49. narozeniny.

Duben - V dubnu mohlo dojít dokonce už i na divadlo. Facu se poprvé v letošním roce vrátil se svou hrou En El Aire na 4 představení. Také se tento měsíc stal tváří značky Las Alessio.

Květen - Červen - tyto dva měsíce patřili bezvýhradně rodinně. Facundo byl aktivní na sociálních sítích, kdy zveřejňoval především fotky svých dětí. I takové, které jsme neměli možnost nikdy předtím vidět. Dne10. května oslavila Facundova dcera India své 13. narozeniny.

Červenec - v červenci se šlo zase krátce pracovat. Facundo dostal nabídku na propagaci provincie Catamarca, kde měl propagovat zdejší turismus. Přesně na toto místo se vrátil v prosinci tohoto roku s celou rodinou.

Srpen - v srpnu se mohl Facundo vrátit na chvíli do divadla a odehrát několik představení En El Aire. Také v tomto měsíci měla premiéru druhá řada seriálu Pequeña Victoria.

Září - Říjen - v těchto dvou měsících se Facundo vyskytl v pár reklamách, dostával se k nám natočený materiál z provincie Catamarca, a také si celá rodina udělala dovolenou. A to v Cataratas Del Iguazú - místa natáčení Yaga, syna jungle. Který tento rok oslavil 20. výročí.

Listopad - Prosinec - konec roku patřil opět pár představení EEA, která se odehráli v listopadu. V prosinci jsme mohli sledovat celou rodinu při natáčení spotů pro turismus v provincii Catamarca.

Takový byl rok u Facunda. A co jsme tady prožili my díky Facundovi? Letos jsem pro vás napsala 58 aktuálek. Vy jste k nim napsali 464 úžasných komentářů. Přeložila jsem vám 5 nových rozhovorů (a upozorňuji, že letos vyšli jen 3 nové)! Do fotogalerie jsem nahrála 248 nových i starších fotek. A máme tu o 1 sekci navíc.

Ale, dost už čísel a rekapitulací. Víte, že já nejraději končím každý rok s úsměvem. Ať to byl každý rok jaký chtěl, vždycky by měl alespoň končit vtipně. A proto doufám, že následující videa vám úsměv na rtech vykouzlí.
Přáli jste si někdy vidět Facunda v nějakém svém oblíbeném filmu? Jestli ano, tak dnes máte příležitost vidět jeho obličej v pár, dnes už klasických filmech! Jde samozřejmě o montáže, ale i tak je efekt velmi vtipný! Můžete si ho třeba pustit v klasice - Někdo to rád horké, Pretty Woman, v seriálu Mr. Bean nebo ve filmu Pán a Paní Smithovi:Pro letošní rok se s vámi loučím, drazí návštěvníci a Facundovi příznivci. Pevně doufám, že i druhý skromnější rok, co se novinek o Facundovi týče, jste si užili a nadále zůstanete této stránce věrní. Protože já osobně se neloučím na dlouho, a budu se na vás těšit, jako každý týden příští a typickou neděli s týdenní aktualizací. Užijte si krásného Silvestra, a do Nového roku vykročte pravou a s Facundem.

Facundo Arana přivedl Izraelce k šílenství
25.12.21 * 9 názorů
Ve vánoční aktuálce jsem mluvila až o té silvestrovské. Ale, je zvykem, že 25. prosince si děláme speciální aktuálku, pro speciálního člověka. Dnes je jím naše oslavenkyně Soňa. Opět nastal čas přání k narozeninám, a vám všem ještě můžu přilepšit k vánoční aktuálce dalším rozhovorem!
Drahá Soničko, vím, že ráda a často cestuješ, proto je letošní rozhovor stylizován podobně. Dnes půjde o Izrael. Facundo navštívil Izrael až v roce 2000 spolu s Natalií Oreiro, kde se oba zúčastnili předávání cen Viva 2000. Ale ještě rok předtím už věděl o tom, jak je v této zemi populární a jaký boom tam udělala telenovela Divoký Anděl. Na téma Izraelského šílenství po jeho osobě byl zpovídán v roce 1999 argentinským novinářem.
Přečtěte si tedy Facundovi pocity o této zemi a o jeho popularitě, ještě před tím, než tam vůbec odjel. Videa z Izraele známe všichni, ale jeho konkrétní pocity k této zemi si můžeme přečíst poprvé:

Facundo Arana přivedl Izraelce k šílenství

Jeho úspěch v Izraeli ho ohromil, ale herec nás ujistil, že tam nepůjde pracovat, protože je Argentinec až do morku kostí. V tomto článku také mluví o své kariéře, hudbě a lásce.

„Jeden producent z Telefe mi řekl, že teď v Izraeli nemůžu jít ani v klidu na kávu. Ani tomu nemůžu uvěřit!“ Facundo se usmívá tak vtipně a upřímně. A dále vysvětluje: „Kontaktovali mě přes tento kanál, aby mě požádali o mé fotografie.“ V Izraeli byl uznávám a milován díky telenovele „Zingara“, v hlavní roli s Andreou del Boco a Gabrielem Corradem: „Hrál jsem velmi charakteristickou postavu, chlapíka s rakovinou, který tam měl velký ohlas, hodně ohlasů.“ V této době ve Svaté zemi vede s neuvěřitelným boomem „Muněca Brava“ kde je hlavní postavou, pro kterou všechny dívky vzdychají.

Izrael je velmi odlišná země než ta naše. Najednou jste na obálkách časopisů a nemůžete si přečíst ani titulek. Jak se v této situaci cítíte?

Zdá se mi to úžasné, úžasné…něco, o čem jsem nemohl ani snít, se stalo skutečností. Kdyby mi někdo řekl, že se to stane, nevěřil bych mu. Věděl jsem, že se to může stát s Osvaldem Laportem, Gustavem Bermudezem, ale nikdy ne se mnou. Dostávám hromady dopisů.

Co vám píšou?

To samé jako Argentinci, téměř v dokonalé kastilštině. Jediný rozdíl je v tom, že tato přání pocházejí z druhého konce světa. A to je skvělé.

Kdyby jste dostal nabídku pracovat v Izraeli, souhlasil byste?

Ne, jsem velkým Argentincem.

Neopustil byste svůj domov, svého psa nebo posezení s přáteli a rodinou?

Abych řekl pravdu, ne. Díky bohu, že mám spoustu práce. Kdybych jsem jel, tak jen na návštěvu. Možná to udělám v září.

V roce 1998 jste hrál v „Chiquititas“. Před rokem společně s Natalií Oreiro v „Muněca Brava“. Jak se cítíte v nové fázi své kariéry v „Buenos Vecinos“?

Nemyslím si, že tohle je ta nejlepší fáze. Všechny mé postavy se od sebe liší a pro mě je to trochu výzva je hrát. Jsem herec, a proto, pokud budu zítra povolán hrát „člověka č. 1“ (malou roli) v projektu, který mě bude zajímat a umožní mi růst, budu nepochybně souhlasit.

Diego má s vámi něco společného. Zažil jste někdy zakázanou lásku jako on?

Ano, když jsem byl ještě kluk, zamiloval jsem se do ženy mnohem starší než já.

A jaký byl výsledek?

Hmmm, nechme toto téma.

Před několika týdny jste se rozešel se svou snoubenkou. Jak se cítíte?

Moje srdce je v pořádku, buďte klidný.

Ale jste sám?

Neřeknu, protože se zveřejňuje spousta lží a mě to štve. S tiskem jsem byl vždy za dobře a štve mě, že si všechny tyhle věci vymýšlí.

Soničko, k tvým narozeninám ti přeju jenom to nejlepší. A víme všichni, že nic není důležitější než zdraví! Takže hlavně hodně zdraví, hodně zážitků spojených s Facundem, spousta skvělého cestování a spoustu dalších let na této stránce! Zbytek Facundo řekne za mě v tvém každoročním videu. Užívej si svého speciálního dne, užívej si svátků, hlavně si užívej. Máme tě rádi! :)<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 Next >>

Powered by CuteNews