Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Mezinárodní hudební festival Ushuaia
29.09.18 * 8 názorů
Tento týden jsme se dočkali, již avizovaného mezinárodního festivalu v Ushuaia, kam Facundo přijel zazpívat. Celý festival se uskutečnil v úterý 25. září v hotelu Arakur, odkud bylo možno pozorovat toto nádherné místo, kterému se přezdívá "konec světa". Facu si pro koncert vybral repertoár debutového alba Salir a Tocar. Zazněli písně, jako Free Fallin, Proud Mary, Knockin' on Heaven's door nebo Creep. A to opět za podpory kapely The blue light orchestra. Těsně před koncertem Facundo ještě natočil video, kde nás seznamuje s tím, kde se bude koncert pořádat, a co se na něm bude hrát. Všechny videa a také fotky samozřejmě přikládám:

Další dvě videa najdete na facebookových stránkách hotelu, první tady, druhé tady.

Facundo umí jakýkoliv pobyt, v jakémkoliv městě využít maximálně. Důkazem toho je i Ushuaia. Ještě předtím než se postavil na pódium na mezinárodním festivalu. Usedl po dlouhé době, jako pilot do sportovního letadla. A ne sám. Setkal se tady a proletěl se s kaskadérem, se kterým natáčel první díl, nebo spíše scénu z prvního dílu seriálu Noche y Dia, tedy pokud se vám vybaví, ten tandemový seskok. Pokud se vám scéna nevybaví, přikládám video, stejně tak let Facunda:Začátek scény s letadlem je v čase 2:37.

Fundaleu 2018
22.09.18 * 12 názorů
Podle předpokladu si Facundo nenechal ujít obvyklou výroční večeři nadace Fundaleu, která se konala v pondělí 17. září v hotelu Alvear Palace v Buenos Aires. Facu je velvyslanec této nadace, je tedy samozřejmostí, že nebude chybět na žádné významné akci této nadace.
Pro ty z vás, kteří si ještě nepamatují čím se tato nadace zabývá, to zopakuji. Fundaleu se zabývá vyšetřováním a léčbou krevních onkologických onemocnění. Na různé výzkumy potřebuje nadace určité množství peněz, proto každý rok pořádá tyto výroční večeře, aby získala dostatečné množství finančních prostředků na další výzkumy.
Pozváno je vždy velké množství známých osobností z různých odvětví. Přičemž někteří z nich, tak jako například Facundo, během večera obsluhují ostatní hosty.
Facundo se tento rok na tuto akci dostavil bez doprovodu, a to z jednoho prostého důvodu. Pokud si vzpomínáte minulý víkend odjel s rodinou na dovolenou do zimního střediska Chapelco. Maria s dětmi tam zůstala do tohoto pátku 21. září a Facundo si jen odskočil na tuto akci a vrátil se zpátky za nimi. Odjeli tedy na celý týden.
K dovolené se ještě dostanu, ale ještě předtím mám pro vás celkem velké množství fotek z tohoto večera, které jako vždy najdete v galerii. A celé shrnutí tohoto večera zakončím slovy Facunda, které napsal na svůj instagram:

"Včera se konala charitativní akce Famosos por la Vida, která shromáždila spoustu peněz pro nadaci, která má za cíle: výzkum, vzdělávání a léčbu rakoviny krve. Mnozí umělci, sportovci, novináři, podnikatelé, módní návrháři a dokonce i politici se převlékají za číšníky a ovládnou plné stoly lidí, kteří mají touhu a možnost podílet se na této akci, stejně tak se podílet na loterii, hrách a aukcích. Andrea Frigerio a Guillermo Andino vynikajícím způsobem tuto akci vedli a zajistili, že objem získaných prostředků přečkal naše očekávání. Děkuji každému z hostů, sponzorů, pořadatelů, dobrovolníkům a všem zaměstnancům Alvear Palace, kde jsou všichni ochotni pomoci bez ohledu na obtíže, která má naše země. Rakovina si nebere dovolenou ani přestávky, nerozlišuje mezi pohlavím a věkem. Proto je dobré přijet každý rok a vidět ty lidí, kteří pracují, studují, vzdělávají se o tom jak léčit tyto nemoci každý den. Jsem velmi hrdý na to, že jsem nadšeným zastáncem této instituce."Už jsem tedy naznačila, že Facundova dovolená s celou rodinou v Chapelcu pokračovala i tento týden. Máme tedy doplněnou fotogalerii o 14 nových fotek. Facu se jako vždy věnoval lyžování a snowbordu, ale to není všechno. I na dovolené si udělal čas, aby podpořil dobrou věc. Tentokrát spolu s Mariou. Společně se přidali k nadaci #JuntosAlTeta jejíž cílem je zvýšit povědomí veřejnosti o včasném odhalení rakoviny prsu. V Chapelcu se k této nadaci přidalo celkem 250 lidí a společně vytvořili symbol této nadace - tvar stuhy. Na fotky se podívejte v galerii. A přidávám i video této nadace:A nakonec. Pamatujete si na můj slib z minulého týdne? Slibovala jsem vám přeložený rozhovor z pobytu v Uruguayi, který Facundo absolvoval minulý týden. A samozřejmě slib jsem dodržela, rozhovor se jmenuje "Nejvíc ze všeho se mi líbí vyprávět příběhy" a najdete ho v sekci rozhovory.Konečně dovolená
15.09.18 * 6 názorů
Po jistě vyčerpávajícím mediálním kolotoči, který Facundo předváděl minulý týden v Uruguayi se Facu rozhodl pro krátkou dovolenou! S celou rodinou vyrazil tento pátek 14. září do zimního střediska Chapelco, pokud si vzpomínáte pro Facunda velmi oblíbená destinace. Kam vyrazil již po několikáté. Pravděpodobně si vyjeli jen na prodloužený víkend, protože v pondělí 17. září čeká Facunda výroční večeře Fundaleu. I když jen na tak krátký čas, celá rodina už si užívá od letiště, soudě podle fotek, které najdete v galerii:Facu už sice dodělal veškerou propagaci spojenou s představením Madisonských mostů v Uruguayi, ale já se do Uruguaye ještě jednou vrátím. Do fotogalerie jsem totiž dohrála další tři fotky z tohoto pobytu a přináším vám ještě jeden rozhovor. Vznikl také jeden psaný rozhovor, jehož překlad vám slibuji na příští týden! K druhému zmiňovanému rozhovoru vyšli také tři fotky, které jsem vám nahrála už dnes:


Jaké jsou další plány? Tak, jak už jsem řekla, hned zítra v pondělí 17. září Facunda čeká výroční večeře Fundaleu, které se účastní každý rok. Je tedy více než pravděpodobné, že bude hostem i letos. Máme také potvrzený datum hudebního festivalu, který se odehraje v Ushuaia, bude to 25. září. A jak to vypadá s Madisonskými mosty? Po krátké pauze, která teď panuje se mosty vrátí příští pátek 21. září do Lomas de Zamora.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... Next >>

Powered by CuteNews