Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Nominace na Emmy
26.09.20 * 3 názorů
Stále jsme sice v období karantény, ale nějaká ta lepší zpráva rozjasní toto ne-moc příjemné období. Takovou zprávou může být třeba nominace na televizní cenu Emmy! A to se přesně poštěstilo projektu ve kterém se objevil náš Facundo. Nemluvím tu o ničem jiném než o sérii Pequeña Victoria ve které se Facu ujal vedlejší role pediatra. Jak už jsem psala dříve, tato série dosáhla několik uznání a dobré sledovanosti, proto se tvůrci rozhodli pro pokračování. Nejdříve se mluvilo o lednu 2021. V nejnovějších zprávách se uvádí, že začátek natáčení by se mohl spustit už během letošního listopadu. Stejně tak ceny Emmy, jejich předávání letos bude virtuální a bude se konat 23. listopadu 2020 v přímém přenosu z New Yorku. Držme palce!I když karanténa v Argentině stále trvá a dokonce je opět prodloužena - nejnověji do 11. října. Stále se jen doma sedět nedá. Proto si celá rodinka Arana udělala výlet do Tierra De Encuentro. Jedná se o jakousi farmu, kde se trénují různá zvířata pro potřebu hendikepovaných lidí. Nepředstavujte si jen slepecké psi. Zvířat je tu opravdu mnoho a celá rodinka se věnovala snad všem, co tu byli. Podívejte se na fotky v galerii:

Jsme ve finále
19.09.20 * 7 názorů
A jsme ve finále vážené dámy a pánové. Samozřejmě, že mluvím pouze o online seriálu Dos Minutos Contigo, nikoliv o finále této stránky. Dnes vám přináším poslední díl této online série, kterou jsme mohli sledovat po dobu osmi týdnů. Jste-li zvědaví, jak to celé skončí, opět si pusťte video na instagramu a asi nejdelší překlad ze všech dílů přikládám níže:

Tobias: Zavolej mi, zavolej mi, prosím! Zavolej mi, Mio.

Dcera: Мami, chci tě vidět. Nevím, proč mi nezavoláš. Udělala jsem něco špatně?
Mia: Ne!
Dcera: Mám tě ráda.

Alicia: Uvidíme, jestli můžeš. Odpověz, odpověz.
Tobias: Haló.
Alicia: Tobias?!
Tobias: Ano. Kdo jste vy?

Mia: Mohla jsem se zbláznit, dokud moje kamarádka Alicia nenašla jeho telefonní číslo. Samozřejmě, že to trvalo několik týdnů, než ho získala. Během této doby se věci začali zlepšovat. Moje dcera je zpátky. Objali jsme se. Políbili se. A jsme zpátky spolu.

Mia: Moje obavy...bojím se. Moje nejistota zmizela při hovorech s ním, při společných večeřích, jeho svádění, moje flirtování, jeho překvapená tvář nad mými vtipy. Přestal mi posílat kresby. Přestala jsem se na něj zlobit. Nechtěli jsme, aby se jeden z nás cítil povinnost zavolat tomu druhému. Nechtěli jsme být dotěrní, vlezlí. Spletla jsem se. Opravdu jsem se spletla, zastavila jsem se, myslela jsem na něj a řekla si: Mio, nebuď otravná, nebuď dotěrná, ať ti zavolá!

Tobias: Ahoj.
Vydavatel: Podívej Tobiasi jsme v úžasu nad tím komiksem, který jsi napsal k těm kresbám...tohle...
Tobias: Co?
Vydavatel: Jak se jmenuje ženská postava?
Tobias: Ne, ne, ne! To není postava! To je úžasná žena. Jmenuje se Mia.

Mia: Chybí mi!
Alicia: Zavolej mu! Tak mu zavolej! Potom co jsi udělala, potom co jsi donutila udělat mě! Zavolej mu, Mio.
Mia: On mě hledal?

Tobias: Když jsme našli naše telefony, všechno to začalo znovu. Netrpělivost, jak se připravit na naše noční schůzky, podívej se na to. Hlava se mi točila z toho, když jsem nevěděl s jakou Mio se setkám. Ať už je šťastná nebo depresivní. Nebo naštvaná. Ani jsme si neuvědomili, že trávíme večery bez mluvení. Zakázal jsem si volat ji, abych nebyl dotěrný. Někdy, když v noci zavřu oči, slyším její hlas. A pamatuju si na každý telefonát, který jsme prožili. Koupili ode mě komiks. Bude zveřejněn v novinách. A já ji ho pošlu. Možná mi odpoví. Nebo to možná všechno bude jen vzpomínka. Úžasná vzpomínka.

Tobias: Haló.
Mia: Haló.
Tobias: Ahoj, Ahoj....!
Mia:Ahoj! Je mi to líto, mluv ty...
Tobias:Jen jsem chtěl vědět...
Mia: Chybíš mi. Bála jsem se ti zavolat. Bála jsem se, že neodpovíš, že jsi zapomněl.
Tobias: Proč jsi se bála? Čeho jsi se bála, vždyť já nedělám nic jiného, než to, že mi chybíš! Myslím jen na tebe! Potřebuju tě vidět!
Mia: Chci křičet: Chybíš mi, Tobiasi! Miluju tě! Miluju tě! Miliuju tě! Miluju tě!
Tobias: Já chci křičet.
Mia: Miluju tě.
Tobias: Miluju tě! Miluju tě. Víš, mám lístek. Koupil jsem si lístek, abych za tebou mohl přijet!
Mia: Kdy?
Tobias: Jakmile bude po všem. Mio, ty a já, až to skončí náš příběh začne.
Mia: Miluju tě.

Vydavatel: Zítra to zveřejníme, Tobiasi. Ale název příběhu jsi mi neřekl. Jak to nazveme?
Tobias: Nevím, nech mě myslet. Ne, já už vím! Dvě minuty s tebou!

Doufám, že jste si celý seriál s českými titulky užili o něco více. A jelikož už je to finální díl, pojďme se tomuto online počinu věnovat ještě o trochu víc. Připomeňme si ho ještě jednou pomocí gifů. Opět nám naše skvělá Majka vytvořila několik gifů z různých dílů. Můžeme si tak znovu připomenout, co se dělo. Majko, mockrát děkujeme!

Karanténa s humorem
12.09.20 * 3 názorů
Dnes začnu opět informacemi o karanténě. V Argentině byla momentálně prodloužena do 20. září 2020. Takže i nadále Facundo setrvává ve svém domově. Ale, Facu je jeden z lidí, kteří se už od začátku karantény prosazovali o to, aby lidé co nejméně vycházeli z domovů, pokud je to možné. Takže je jasné, že on sám je na toto období velmi dobře připraven a vybaven. A ještě to bere s humorem! Pokud vám vadí opětovná povinnost nošení roušek ve vnitřních prostorách, inspirujte se u Facunda. On i toto nařízení umí obrátit v humornou věc. Pořídil si velice originální roušku. Podívejte se v galerii:Ale, není to stále jen o zábavě. Z domova se snaží pomáhat různým organizacím. Stačí pár slov od známé osobnosti, a člověk hned přemýšlí nad věcmi jinak. Tentokrát se rozhodl podpořit lidi trpící depresí. Alias kampaň zvanou #DepresionSinEstigma. Podívejte se na video.

"Deprese je nemoc jako každá jiná. Existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste pomohli ostatním a pomohli sami sobě. Sdílím tuto slunečnici a zvu vás, abyste se připojili ke kampani, abyste zažili období bez deprese a ran."

Slunečnice má v tomto případě symbolizovat každodenní hledání světla.

A ani dnes vás neochudím o předposlední díl seriálu Dos Minutos Contigo. Video je zde, překlad níže:

Tobias: Nenech se zmanipulovat tvým vztahem k dceři! Nenech si zmanipulovat tvůj svět! Tvoje dcera tě miluje! Potřebuje tě!
Mia: Nechápu, že seš si tím tak jistý!
Tobias: Tak to vidím! Vidím, jak na tebe útočí protože na tebe žárlí! On ví moc dobře jaký máš vztah se svou dcerou. Totéž co se stalo jemu, stalo se i mě! Viděl tě a zamiloval se od první sekundy! A potřeboval tě! Mio, podívej se na mě. Zavři oči. Zavři je, prosím. Představ si, jak vypadá tvoje dcera. Ahoj! Ne, ahoj!
Mia: Co se děje?
Tobias: Zavolej mi! Zavolej! Zavolej!
Muž: Ahoj, slyšíš mě?
Tobias: Ne, omluv mě! Právě jsem na telefonu. Nejsem psychiatr.
Muž: Ne, ne to já vím. Protože já jsem psychiatr!

Mia: Ahoj, Tobiasi.
Muž: Tobias?
Mia: Aldo? Jak to...? Dostal jste zpátky svůj telefon?
Aldo: No, vzal jsem si zpátky svoje číslo. Telefon nemůžu dostat zpátky, Mio.
Mia: Ne, nerozumím. tohle je teď vaše číslo?
Aldo: Ach Mio, právě ti o něm říkám...

Tobias: Ano, chápeš to dobře. Celou dobu, co jsem s ní mluvil, jsem nikdy nepožádal o její číslo! Jsem zoufalý!
Přítel: Nechápu...
Tobias: Poslouchej, poslouchej mě prosím. Řekni svému příteli, ať mi pošle telefon...ne nemám peníze.
Přítel: Nechápu proč jsi se nevrátil ke své bývalé a nevyřešil své pracovní problémy. Nakonec to ukončíš, chlape! Je to 5 000 kilometrů! 5 000 kilometrů, taťko! Co myslíš, že jsi?
Tobias: Brácho, prosím tě tohle mi dělá moc špatně! Zamiloval jsem se, našel jsem ji! Našel jsem ji a je to navždy! Získej můj telefon, získej ho, prosím.

Aldo: Všechno co mi říkáš, je tak matoucí, Mio. A také cítím, že máte relaps nemoci. Už jsme se pokusili tento typ chování vymýtit.
Mia: Myslíte tím milostné chování? Snažil jste se toto chování vymýtit?
Aldo: Když mluvím o chování, mám na mysli fantazii. Tohle není ten pocit milování, o kterém mluvíš. Tohle je fantazie, Mio. Ani ho neznáš.
Mia: Ne, samozřejmě že ho znám! Během této doby jsem ho poznala a přísahám, že je to úžasný člověk! Netušíte, jak dobře se cítím, když s ním mluvím. A vy víte, že jsem se dlouho cítila špatně.
Aldo: Dobře! Takže, vy mi říkáte, že jste narazila na svého bývalého a ten vám nedovolí vidět vaši dceru, a když jste o tom mluvila s tím chlápkem, viděla jste ho s jinou...Co je na tom dobrého, Mio? Teď musíte chápat, když tu mluvím o fantazii.

Tobias: Prosím, zavolej mi.
Mia: Zavolej mi.
<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews