Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Estrella de Mar 2019
16.02.19 * 5 názorů
Divadelní cena Estrella de Mar 2019. Na předávání těchto cen jsem vás upozorňovala již minulý týden. A dnes s nimi začnu týdenní rekapitulaci. ceremoniál totiž proběhl hned v pondělí 11. února v hotelu Sheraton v Mar del Plata. Za Milostné dopisy byl nominovaný Facundo, jeho kolegyně Soledad Silveyra a producent Javier Faroni. Bohužel, musím zkonstatovat, že ani jeden z nich cenu nezískal. Ale, nikdo z nich si tím rozhodně nenechal zkazit večer. Facundo se Soledad ochotně pózovali fotografům s úsměvem na rtech. Facundovi dělala společnost také jeho žena Maria. Na fotky se podívejte v galerii:Facundovi plány na svatého Valentýna? Jedno slovo: Koncert! Zcela speciální koncert se skupinou La Alquimia Loca přímo na pláži Honu Beach v Mar del Plata. Velmi pěkný koncert s krásnou letní atmosférou. Facundo byl doslova obklopený celou rodinou. Maria seděla v hledišti a Yaco, Moro a India se dokonce objevili na pódiu.Facundo už je v Mar del Plata měsíc a půl, za tu dobu se mu už podařilo posbírat dostatečné množství podpisů, které sbíral na svůj surf kvůli podpoře dárcovství krve. Tento týden oznámil, že surf už je plný a chystá se na laminaci. Ovšem pro Facunda to tímto nekončí, má už připravený nový, větší surf, kde bude v tomto projektu pokračovat:

20 otázek pro Facunda
09.02.19 * 4 názorů
Měsíc únor nebude pro Facunda znamenat jen divadlo a sním spojené představení Milostné dopisy, ale také 4 koncerty! Druhý koncert se skupinou L'Alquimia Loca se uskutečnil tento čtvrtek 7. února. A to opět v klubu Teatriz. Materiálu je o poznání méně než z minulého koncertu. Objevilo se dost nekvalitních fotek, proto jsem vám vybrala ty, co možná nejlepší. Najdete je v galerii. Připomínám, že nás tento měsíc čekají ještě dva koncerty a to, 17. a 24. února:Dobrá zpráva tento týden přišla i z divadla. I když Milostné dopisy začali takřka teprve před měsícem, Facundo už byl za tuto hru nominován na divadelní cenu Estrella de Mar. Spolu s ním také i jeho kolegyně Soledad Sylveira a producent Javier Faroni. Nominace proběhla ve čtvrtek 7. února v divadle Colón.
Slavnostní předávání těchto cen se uskuteční v pondělí 11. února v hotelu Sheraton v Mar del Plata. Připomínám, že Facundo tuto cenu získal za divadelní hru En El Aire:Zajímavý článek se tento týden objevil také v argentinských novinách La Capital de Mar del Plata. Přesněji řečeno je to 20 otázek pro Facunda Aranu. Tady je překlad článku:

1. Jaká byla poslední lež, kterou jste řekl?

- Řekl jsem svému synovi, že nikdy nezemřu. Je to lež, kterou jsem zdědil po tátovi. Ale, není to skutečná lež...až přijde čas, tak to pochopí.

2. Doplňte větu: "Svoboda je..."

- když si můžete vybrat způsob, jak být šťastní a vykonat to.

3. Vydrželo vám přátelství od dětství?

- Každé! Díky Bohu!

4. Co si myslíte, že je po životě?

- Nic. Smrt.

5. Jaká byla poslední kniha, kterou jste četl?

Tintin

6. Co, byste chtěl změnit na způsobu, jakým jste byl vychován?

- Nic, ani čárku.

7. Pokud jde o podobu inkluzivního jazyka. Zvolil by jste si možnost Todes (Smrt) nebo Todos (všichni)?

- - - - - - - -

8. Jaká část vašeho těla se vám líbí nejvíc?

- Jsem spokojený se svým tělem. Líbí se mi všechno, tak jak je.

9. Co nejvíc se vám líbí na vaši profesi?

- Miluju svou profesi.

10. Kdyby jste mohl povečeřet s kýmkoliv z historie, jakoukoliv osobností. S kým by to bylo?

- S mým otcem.

11. Na co by jste se ho zeptal?

- Na nic. Jen bych ho silně objímal.

12. Jaké tři kvality by měla mít osoba, která s vámi pracuje?

- Touhu, pokoru a úsměv.

13. Jaké je vaše oblíbené, dětské jídlo?

- Gnocchi.

14. Jaký je váš koníček?

- Práce je můj koníček. Skákat s padákem, kreslit, lézt, cestovat, žít.

15. Kdo je první osoba na kterou se obracíte, když potřebujete pomoct?

- Maria Susini.

16. Čeho se nejvíc bojíte?

- Že moji milovaní nebudou šťastní.

17. Uveďte příklad, kdy jste musel být statečný.

- Museli jsme být velmi stateční, když jsme říkali dětem, že jejich babička Susini odešla k Bohu.

18. Jaké je vaše oblíbené místo v Mar del Plata?

- Pláž Honu.

19. Jakou schopnost, by jste si vybral: Teleportaci, neviditelnost nebo čtení myšlenek?

- Mám všechny tři.

20. Co by jste dělal, kdyby jste si musel zvolit jinou profesi než tuto.

- Kdybych nebyl herec, byl bych hasič.Týden oslav
02.02.19 * 16 názorů
Minulý týden jsem vás zvala na vystoupení Facunda se skupinou L'Alquimia Loca. Proto dnes začnu právě touto akcí. Vše se odehrálo ve čtvrtek 31. ledna v klubu Teatriz. Koncert měl velký úspěch, dokonce takový, že přišlo mnohem víc lidí než jaká byla kapacita klubu. Možná proto se tento koncert rozhodli zopakovat. Znovu se všichni sejdou 7. února,17. února a 24. února. Čekají nás tedy další tři koncerty. Jak to na koncertě vypadalo, na to se můžete podívat na spoustě ukázek (Díky Anko). Mezi diváky seděla i Maria a Facundova kolegyně z divadla Soledad:Ale, co všechno se dělo ještě před zmiňovaným koncertem? Mnoho. Tak například hned v pondělí 28. ledna byl v Mar del Plata oslavován den, věnovaný provincii San Juan. Byl připraven pestrý program, ochutnávky výrobků vyráběných v této provincii a pro nás nejdůležitější přednáška o gastronomii a vinařství kterou vedl Facundo. Na fotky se podívejte v galerii:Byl to týden věnovaný oslavám, další taková akce se konala ve středu 30. ledna. Oslava byla věnovaná středověké vodní věži Torre Tanque, která slaví 76 let. V okolí této věže se uskutečnil bohatý a zábavný program. Na jevišti dokonce zahrál místní symfonický orchestr nebo také kapela La Bersuit. Facundo byl pozván na začátek tohoto programu, kde pronesl úvodní slovo ve kterém nezapomněl zmínit ani to, jak se starat o naše vodní zdroje. Po proslovu se dokonce pustil do malby této věže, to uvidíte v galerii:Samozřejmě, že dále pokračují i Milostné dopisy a to se stále stejným úspěchem! Tento úspěch je vidět v sestřihu, kde se můžeme podívat na různé děkovačky z různých večerů:Bohužel i trochu špatné zprávy se k nám tento týden dostali. Javier Calamaro s Facundem oznámili, že koncert v rámci projektu #AconcaguaMusic, který se měl odehrát na konci února bude odložen na neurčito. Zdá se, že potřebují více času na to, aby to zorganizovali tak, aby po nich na Aconcague nezbyli žádné stopy, tak, jak si to také naplánovali. Nezbývá než doufat, že se koncertu dočkáme.

A rozloučíme se opět jedním dobrým skutkem! Facundo se opět ujal jednoho tuláka, kterého našel v Mar del Plata. Řeč je o pejskovi, který dostal jméno Arnold. Facundo na svém instagramu zveřejnil zprávu, že se ho nemůže ujmout, takže mu hledá nový domov. Připojil i video na kterém žádá o pomoc někoho, kdo žije poblíž Mar del Plata. A věřte nebo ne, pejsek už našel nový domov!

"Náš přítel bez domova hledá domov. Nemůžeme si ho vzít, tak jsme si řekli, že pro něj najdeme rodinu. Má nově vytvořený zdravotní průkaz, všechny očkování, je odčervený, vykoupaný, dáme mu jídlo, obojek, vodítko a známku s číslem. Jak můžete vidět, pes je velmi milý. Já s dětmi jsme ho prosili, aby se ukázal. Několik dní jsme ho měli u nás, abychom se ujistili, že se v rodině bude cítit dobře. Funguje to dokonale. Hledáme pro něj domov v blízkosti Mar del Plata, aby nemusel cestovat daleko."

O pár hodin později...:

"Arnold našel v Cametu rodinu. Děkuji všem!"

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews