Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Jednoho dne budu šťastný tlustý muž
25.12.20 * 13 názorů
Máme den po štědrém dni, ale já budu nadělovat i dnes. Budu nadělovat speciálně pro jednu osobu, která dnes slaví narozeniny, ale myslím, že na své si přijde dnes víc lidí.
Opět nastal můj oblíbený čas popřát mým nejvěrnějším fanouškům této stránky. Dnes to není nikdo jiný než drahá Soňa! Drahá Soničko, díky tobě se dnes můžeme vrátit o 21 let zpátky! Neuvěřitelné, ale přesně před touto dobou byl pořízen rozhovor, který jsem pro tebe speciálně přeložila. Trochu nostalgie určitě nikomu neuškodí, tak si společně připomeňme názory a pohledy na svět 27-letého mladíka jménem Facundo Arana. Jak svět viděl tenkrát? Jaké měl plány? Čemu se chtěl věnovat nejvíc? To vše se dozvíte v tomto rozhovoru.
Po rozhovoru si má drahá oslavenkyně rozbal ještě jeden dáreček v podobě videa. Facundo to řekne lépe než já, ale kdyby náhodou zapomněl. Přeju ti to nejlepší na světě, hlavně hodně zdravíčka protože je to to nejcennější, mnoho pohody, chuti do života, mnoho cestovatelských zážitků a také mnoho skvělých zážitků a komentářů na této stránce. Děkuju, že už jsi ji součástí tak strašně dlouho! Užij si svůj skvělý den, jako celé vánoční svátky. Jsi důležitým členem naší Facuparty. Mámě tě rádi :-*

Jednoho dne budu šťastný tlustý muž

Hlavní postava „Muněca Brava“ říká, že jeho role vyžaduje aby byl v dobré kondici. Ale v tělocvičně se mučí jen kvůli své práci: „Dělám to jen proto, abych si vybudoval trochu svaly, ne kvůli tréninku.“ A je si jist, že se v budoucnu bude plně věnovat dezertům.
Když mu byla diagnostikována Hodkinova nemoc, typ rakoviny, která postihuje lymfatické žlázy, život mu způsobil utrpení. Ale dnes Facundo ví, že všechno, čím prošel, nebylo marné: zvítězil nad nemocí a věda zvládání byla tak silná, že nyní dokáže jasně rozlišit rozdíl mezi nesmysly a tím, co je opravdu důležité. Proto může říci: „Jsem zde, žiji a mám příležitost budovat svůj život tak, jak chci. Chci se věnovat svému životu.“

Co následovalo po Muněca Brava?

Na chodbách Telefe se povídá mnoho věcí. Ale, nechci se stát ozvěnou toho všeho, protože to je nesmysl. Na základě toho, co lidé říkali, jsem měl hrát ve všech programech Telefe (smích). Nemůžete to brát vážně.

Může být pár Arana – Oreiro vzorem úspěchu, který se bude opakovat v jiných telenovelách?

Myslím, že Oreiro – Juan Perez byl také skvělý pár. Natalia může hrát s kýmkoli, protože její jméno má svou vlastní váhu. Pokud jde o mě, rád jsem s ní pracoval „bok po boku“, říkám to jako herec a jako člověk.

Souhlasil jste s tím, že nebudete hrát hlavní roli, chcete si zajistit místo hvězdy, jako to udělal například Laport a Bermudez?

Vím, že to co řeknu, bude znít jako naučená fráze, ale nejdůležitější je, že jsem naživu, jsem tady a mám příležitost budovat svůj život tak, jak chci. Chci se věnovat svému životu. Mohu udělat kariéru jako Bermudez, Laport, Corrado nebo kdokoli jiný, nejdůležitější je dokázat vůbec něco. Jsem a to je úžasné.

Záleží vám na vaší image „hrdiny“ „milovníka“?

Pokud jde o image, existují dvě možnosti: pokud chce někdo být považován za něco mimořádného, pak je to buď narcismus nebo jen idiocie. Musíte se dívat na mou práci, ne na mou image „hrdiny“, „milovníka“. Řekněme, že pracujete v programu s velmi nízkým hodnocením a aby jej sledovalo alespoň 200 milionů lidí, musíte pracovat ne zapojovat svou image. Abych mohl sledovat svůj program, dám si kus dortu. Pokud nechcete pracovat, pak budete šťastným tlustým mužem, ale opravdu šťastným. Jsem si jist, že se ze mě stane šťastný tlustý muž.

Ale mezitím stále chodíte do posilovny…

Ano, ale ne často. Nedělám to proto, abych se cítil lépe, ale abych pracoval. Teď to potřebuju víc než kdy jindy a je to také o tom, jak vypadám v očích své nevěsty a svých přátel. Někdy, jak stárnete – a to říkám, přestože se stále cítím dostatečně mladý – stanete se trochu narcistou a chcete být vždy ve formě, myslím, že se to stane každému.

Ale hlavně kvůli práci…

Rozhodně nejsem ten, kdo stále chodí a neustále se na sebe dívá do zrcadla. Ale také bych neřekl: „Nikdy se nedívám do zrcadla a je mi jedno jak vypadám“, ne. Celý svět je dnes trochu narcistický. Jak jsem řekl, nedělám to kvůli tréninku, prostě teď musím být v dobré kondici. Ale vše je nutné dělat s mírou. Pokud skočíte přímo do lomu, zemřete, prostě nebudete mít dostatek vzduchu.

Jak jste na tom s nevěstou? Stále se držíte toho, že spolu před svatbou nežijete?

Všechno je s námi v pořádku, mám štěstí, je mi 27 let a našel jsem tu jedinou z tolika lidí žijících na tomto světě. Cítím se jako vyvolený osudem, a jaký rozdíl je v tom, když spolu žijeme nebo ne, pokud Bůh chce, budeme se brát a ukončíme naše životy společně. Kdy to bude? Možná dnes, možná zítra nebo pozítří. Mám mnoho tužeb, ale věřím, že mám čas na všechno.

V tomto smyslu vypadáte dostatečně atypicky…

Ano, na mě není nic netypického, myslím, že na světě je mnoho lidí, kteří myslí stejně jako já. Není pochyb o tom, že existují i lidé, kteří rádi žijí s jednou či dvěma nebo s pěti ženami najednou.

Jak těžké je být věrný?

Jsme spolu už dlouho. Kdybych potkal někoho, kdo by mi připadal lepší než žena, kterou mám, pak může být všechno jinak. Ale pro mě je moje žena nejlepší, je se mnou tři roky a já o ní stále přemýšlím stejně. Odkud tedy pochází touha být nevěrný?Veselé Vánoce
20.12.20 * 12 názorů
Poslední čtyři týdny jsem tu odpočítávala adventní neděle. Dnes je v pořadí čtvrtá, jinak zvaná jako zlatá. Počítala jsem týden co týden, abych vám na tu zlatou mohla připravit zlatý vánoční program. Ano, je to tu opět. Speciální vánoční aktuálka se všemi specialitami, které k ní patří. Vítejte u ní!
Rozbalovat budete pomalu a začneme rekapitulací Facundova posledního týdne.

Není toho moc, ale jsou to dvě velmi zajímavá videa. V prvním videu se Facu zase jednou připojil k vytvoření dobrého úmyslu. Připojil se k projektu Save the Date. Spolu s dalšími známými osobnosti se zapojil do výzvy čtení pohádek/příběhů na podporu lidí trpící SMA (Spinální svalová atrofie). Četla se nově vydaná kniha - Lupo nos habla de la AME, která má 12 příběhů a vždycky se zabývá určitým problémem. Hlavním hrdinou knihy je vlk. Facundovo čtení proběhlo v úterý 15. prosince a četl příběh zvaný La estación en lo alto de la colina. Což by se dalo přeložit jako - Stanice na vrcholu kopce. Mezi dalšími známými osobnosti, které se připojili ke čtení je např. Natalia Oreiro, Lio Ferro a Sofi Morandi.Ve druhém videu se můžete podívat na spolupráci Facunda s Indiou. Společně propagují novou aplikaci pro teenagery - Teen Go. Jde o mobilní aplikaci, která vám umožňuje platit, převádět nebo prostě jen spořit si své peníze. A učí tak mládež starat se o své úspory. Ke všemu mají samozřejmě přístup i rodiče dětí. Facundo názorně vykládá, jak aplikace funguje:A ještě malé info k natáčení druhé série Malé Victorii. Podle zpráv natáčení už opravdu začalo, ale rychle se také přerušilo. Jeden ze členů štábu byl pozitivní na koronavirus a natáčení se muselo přerušit a dotyčný člověk izolovat. Prozatím není jasné, kdy natáčení opět začne.

A teď už ke slíbeným dárečkům. Nikdy vás přes vánoční svátky nenechám bez nějaké kvalitního čtiva. Letos těch rozhovorů díky nikdy nekončící karanténě nebylo tolik, a ty které byli jsem vám už přeložila. Proto jsem sáhla hluboko do minulosti. Vraťme se společně o 21 let zpátky! Ano, tak dlouho protože v roce 1999 v době, kdy Facundo dotáčel telenovelu Divoký Anděl, poskytl rozhovor spolu se svým přítelem Marianem Martinezem. Oba odpovídali na tytéž otázky. S obou se stali velcí přátelé při natáčení seriálu La Nena v roce 1996. Rozdílem je jen v tom, že Mariano je o 6 let mladší než Facundo. Takže v době rozhovoru Facundovi bylo 27 let a Marianovi teprve 21 let. Jaké měli pohledy na svět? Jak se vyrovnávali se začínající slávou? Jak se jim stavělo na vlastní nohy? Vše se dozvíte v rozhovoru zvaném Jako ty a já.

Každý rok pro vás sbírám fotky, které se zpětně vždy někde objeví. A pokaždé doufám, že jsou to takové, které jste do dnešního dne ještě neviděli. Na dnešní rok jsem si šetřila tři takové. Jedná se o photoshoot, který datuji někdy kolem let 2015 - 2016. Nevím, kdo je autorem fotek nebo pro jaký časopis byla tato série focena. Ale jsem si téměř jistá, že tuto sérii jste prozatím neviděli.A neudělat nějaká avatary z nově nalezených fotek? To by jsme si ty fotky moc neužili. Přece jen by je někdo mohl chtít použít na našem fóru. Které opět připomínám stále existuje a patří k tomuto webu. Pokud nejste registrováni stále máte dveře otevřené a můžete hned využít nový avatar a zapojit se s námi do her a mnoha pokeců na téma Facundo Arana.Stránka se nám každý rok víc a víc rozšiřuje. Každý rok nám tu přibude alespoň jedno nové téma! Letošní rok není výjimkou. Facundo s Mariou letos oslavili už 8. výročí svatby. A co víc, jejich výročí vychází na 20. prosince, což je dnes! Ano, už je to osm let, co si řekli své ANO. Ale, pamatujete si ještě, jak svatba vůbec probíhala? Co měla nevěsta s ženichem na sobě? Kdo byl mezi pozvanými hosty? Všechno jsem nashromáždila do nové sekce s názvem Svatba.

Ochuzeni nebudete ani o videa. Respektive o jedno speciální - vánočně laděné video. Normálně tyhle speciální videa dělám pro mé nejvěrnější návštěvníky. Ale, vy všichni jste pro mě důležití, protože vás zajímá tentýž člověk, kvůli kterému tady všichni jsme. Takže pro vás všechny. Facundo k vám osobně promluví a řekne vám, co chystá na letošní Vánoce. A jaký má pro vás dárek. Stahovat můžete tady.

A ještě taková vánoční zajímavost o Facundovi nakonec. Věděli jste, že Facundo je hrdým majitelem funkčního modelu vlaku z filmu Polární Express? Před lety to prozradil v jednom z rozhovorů. Pokud je to vás oblíbený vánoční film budete na tom podobně jako Facundo :)Rozbalili jste si všechno? Já doufám, že ano. Každý rok se snažím, aby jste měli bohaté Facundovské Vánoce, a aby si snad každý přišel na své. Pokud jste tu dnes poprvé, vítejte a rozbalujte s námi. Pokud sem chodíte už léta, děkuji vám že se mnou rozbalujete už tak dlouho. Všem přeji nádherné a kouzelné Vánoce, užívejte si domácí vánoční pohody, bude-li třeba přijďte mezi svátky načerpat i tu Facundovskou pohodu, protože vám tady bude i nadále k dispozici. Užívejte si, zrelaxujte se a za týden se mi vraťte protože budu pro vás mít připravenou takovou před-silvestrovskou aktuálku. A rozloučíme se tak s letošním rokem.

Krásné Vánoce vám všem.

Darujme krev na Vánoce
12.12.20 * 13 názorů
Máme tady třetí adventní neděli! Zatímco většina z nás myslí na to, čím obdaruje naše blízké. Facundo na to myslí také, ale trochu jinak. Zapojil se do další kampaně kvůli dárcovství krve. Tentokrát je to kampaň Navidad Con Rojo, kterou organizuje Červený Kříž. Smyslem této kampaně je právě darovat krev o letošních Vánocích. Facundo opět upozorňuje ve videu, že je na světě stále málo dárců. Že je to medicínský zdroj, který nelze vyrobit někde v laboratoři. Proto se opět k této výzvě připojil.Ale, je třeba se i trochu bavit. I když karanténa v Argentině nadále platí. Nejnovější datum zní 20. prosince. Facundo s Mariou a podle fotky také společně s Yacem a dalšími přáteli vyrazili do Wake School Gabriela Diaz. Jinými slovy do Vodní školy Gabriely Diaz, kde se naučíte mnoha vodních sportů. Druhá fotka už je z Facundova domova, kde nemůže pózovat nikdo jiný, než nějaký zvířecí člen rodiny. Tentokrát je to Kathmandu a Kambá.A nakonec tu mám pro vás malou pozvánku na příští týden. Vánoce už nám opravdu klepou na dveře, a příští týden tu máme poslední adventní neděli. A co vás čeká na závěr tohoto předvánočního období? Samozřejmě, že velká vánoční aktuálka! Tak si ji nenechte ujít už příští neděli 20. prosince. Budu se na vás těšit.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 ... 157 ... 159 ... 161 ... 163 ... 165 ... 167 ... 169 ... 171 ... 173 ... 175 ... 177 ... 179 ... 181 ... 183 ... 185 ... 187 ... 189 ... 191 ... 193 Next >>

Powered by CuteNews