Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Desayunos Informales - Překlad rozhovoru
29.05.18 * 9 názorů
Z Uruguaye máme spousty rozhovorů. Přiznám se, že je musím procházet postupně. Rozhodně vás ale nechci připravit o důležité témata, které jsou v rozhovorech probírány. Proto mám pro vás dnes první překlad! Pustila jsem se prozatím do jednoho tématu a to je: Facu a Maria. Věděli jste, jak se tito dva vůbec seznámili? Pokud ne, Facu to detailně popsal v pořadu Desayunos Informales. Ve videu je to časově do času 4:20.

No, řekněte nám jak jste se seznámili?

- S Mariou? Máme společného přítele, jmenuje se Beto Pironti. Beto mi jednou zavolal a říká: „Arano! – znali jsme se už asi rok – a on říká: „Arano, mám pro tebe ženu na celý život! Musím ti představit ženu tvého života!“ Nikdo mi nic takového nikdy neřekl. – „Cože máš?“ Všechno to proběhlo po telefonu. A říká mi: „Okamžitě přijeď do Pinamaru“. Bylo léto, únor. Říkám mu: „Dobře. Ale teď nemůžu, přijedu za pár dní.“ – „Ne, Ne!“. A já jsem jel. A když jsem přijel do Pinamaru, řekl: „Právě odešla.“ – Ne, ne!
Je to žena na celý život. „Kdo to je?“ – říkám. „Maria Susini“ „Viděl jsem ji v televizi!“ směju se a on říká: „Tohle je žena na celý život!“ Říkám: „Dobře, Beto, opravdu se mi líbí. Přiznejme si to, je to taková žena, bomba! Jednoho dne se s ní setkám.“ Za dva měsíce mi volá další přítel a říká: „Poslouchej, musím ti představit jednu ženu. Je pro tebe. Bude to žena tvého života.“ A tento přítel neměl s tím prvním nic společného. Ptám se: „Kdo to je?“ – „Maria Susini“. „Proč?“ – říkám. „Ano, protože s tvým autem a se dvěma psi jsi pro ni jako dělaný!“ – „Dobře, dobře“ – říkám. „Jestli je to dost, tak pojď zorganizujeme sraz a seznámíme se.“ V ten den jsem se vypravil na schůzku, mělo to být v jednu hodinu odpoledne. „Přijdu přesně za hodinu“. A přesně v jednu hodinu jsem tam byl. V 1 hodinu a 15 minut ještě nepřišla, ve dvě hodiny nepřišla, tak jsme se posadili ke stolu. V půl třetí se stále neobjevila a telefon také nezvedala. Ve tři hodiny nepřišla. „No kluci“ – říkám – „ta nás vypekla, odjíždím.“ A pak se objevila. A objevila se s obvázanou rukou – byla velmi zraněná. Ale chovala se, jako by se nic nestalo! „Dobrý den" řekla všem – „Jak se máte?“. Obvaz byl pokrytý krví. „Ano, co se stalo?!“ Byla zraněná a nikdo z nás nebyl lékař. A pak jsme se seznámili. Všechno se to stalo přirozeně, vstal jsem, šel jsem k ní a viděl jsem, co se jí stalo. Sundali jsme ten obvaz. Spadla a odřela si ruku. Byla to skutečná dlouhá trhlina až do masa! A všude byla krev. Víte, jak krvácí ruka. Potom poprosím o vodu, peroxid a tak dále. A řeknu ji: „Poslouchej mě, všechno se to musí vydezinfikovat“. „Dám to tam, a bude to strašně bolet“. – Říká: „Dobře, dobře.“ A když jsem to všechno udělal, viděl jsem, že vnímá všechno s humorem. Ale bylo to velmi bolestivé. No, myslím si, že bude nadávat. A začnu vyndávat třísky, a když vytáhnu třísky, nedobrovolně zvednu oči, abych se ujistil, že ji neubližuji. A když jsem vzhlédl, viděl jsem, že se mi dívá přímo do očí a právě, když jsem se na ní podíval, měla slzu u oka ale usmívala se. A zamiloval jsem se! Co jiného říct…

Skvělé! Amorová šipka vás zasáhla.

Samozřejmě! A já jsem si myslel, že jsem snad nemocný! Cítil jsem, jak do mě zezadu udeřil blesk! Dusil jsem se! Takhle se to stalo. A když jsem se s ní loučil, řekl jsem: „Poslouchej, nechci se s tebou znovu setkat, pokud se nevezmeme! Chci si tě vzít! “

„Jaký krásný příběh. “

Uruguay - Montevideo
26.05.18 * 9 názorů
Uruguay - to bude hlavní téma dnešní aktuálky. Facundo se vydal za hranice Argentiny tento čtvrtek 24. května a zdrží se tu až do dnešního dne 27. května. Přičemž, každý z těchto dní se odehrálo jedno představení Madisonských mostů, v sobotu dokonce dvojité představení!
A jak to bývá u každého příjezdu, natož při příjezdu do jiné země. S rozhovory se doslova roztrhl pytel. Přináším vám všechny najednou, a to zejména televizní rozhovory, ale najde se tam i rádiový, které má Facundo opravdu v oblibě. Ve fotogalerii najdete prozatím všechny fotky z propagace, rozhovorů, s fanoušky, prostě z celého pobytu v této zemi:

Ze všech rozhovorů vyčnívá asi tento, kde Facundo při rozhovoru i vaří:A jak to vypadalo v divadle? Opět ovace ve stoje! Tady po jednom z představení:Videa ze samotného představení Madisonských mostů se k nám nedostávají. Proto udělám takovou menší vsuvku, a ještě se vrátím k představení z minulého týdne. Ve čtvrtek 17. května se představení odehrálo v provincii Jujuy. Odtud máme k dispozici téměř dvouminutový úryvek hry:A když se ještě trochu vrátíme v čase v tomto týdnu, tak ještě než Facu vyrazil do Uruguaye věnoval se další ze svých oblíbených činností. V pondělí 21. května navštívil Jeep Park. Jak víme, tak už od dubna spolupracuje s touto značkou aut, kdy se účastnil úspěšného projektu s názvem #JeepExperience. Fotka je z Facundového instagramu, pod níž bylo napsáno: "S touto mašinou není nic nemožné"

Santa Fé, Jujuy, Salta
19.05.18 * 7 názorů
Město Santa Fé bylo na seznamu dne 11. a 12. května. Celkem se tady odehrálo 5 představení! Opět se totiž dvě představení přidávali, kvůli velkému zájmu. Na toto už si asi budeme muset zvyknout u každého představení. Úspěch této hry je totiž opravdu nevídaný. Podívejte se na fotky jak z představení, tak z pobytu v tomto městě:Tento čtvrtek 17. května se představení odehrálo v provincii Jujuy. A hned v pátek 18. května v provincii Salta, kde se opět odehráli dvě představení za sebou. Z těchto dvou oblastí, alespoň prozatím, nemáme bližší informace, kromě toho, že se opět jedno představení přidávalo. Facundo na svém instagramu sdílel fotku z příletu do provincie Jujuy. Z této fotky si můžeme pouze domyslet, že tam nevládlo zrovna hezké počasí. Ale i pár fotek z představení se k nám dostalo. Včetně fotky diváků, stojící před divadlem. Zájem je skutečně obrovský, fronty jsou opravdu velmi dlouhé před vstupem do divadla:Koncem příštího týdne se s představením herci podívají za hranice Argentiny, ve dnech 25 - 27. května je čekají představení v Uruguayi. Na tyto představení už Facundo natočil pozvánku:Ale na to si počkáme až do příštího týdne.dnes 20.května, je ale na řadě další představení ve městě Tucumán.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 Next >>

Powered by CuteNews