Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Víkend v Římě
17.11.18 * 9 názorů
Jak už všichni víme, minulý víkend Facundo strávil v Římě. Ovšem minulý týden to byla velmi čerstvá zpráva. Proto se dnes pokusím vám přinést trochu víc podrobností.
Vypadá to, alespoň podle prohlášení, které Facu udělal na instagramu, že jel do Říma ryze v osobním zájmu a to hlavně proto, aby do Itálie přivezl svou vlajku "Donar Sangre Salva Vidas", ale také za svými přáteli.

"Mám tu čest navštívit Itálii poprvé v životě. Dal jsem si slib přinést do Itálie vlajku "Donar Sangre Salva Vidas". Itálie je skvělé místo."

Možná také proto, tato cesta nebyla jakkoliv hlášena dopředu. Byl to Facundův osobní plán, možná jeho sen. Nejel sem uspořádat koncert, nejel sem něco natáčet ani s divadelním představením. Jel si prohlédnout město, odpočinout si a sejít se se svými přáteli. Nevzal s sebou dokonce ani Mariu. Ale i když to dopředu neohlásil, fanoušci a zejména fanynky si ho přesto našli! Uprostřed města se neplánovaně uspořádala autogramiáda, focení a zdravení se s fanoušky. Máme z toho jak fotky, tak také videa, tady, tady a tady.Podle dalšího Facundova prohlášení, tento výlet neplánoval dlouho dopředu. Možná proto ho ani neoznamoval! Části fanoušků se to velmi dotklo, protože se samozřejmě se svým oblíbencem chtěli setkat. I když část z nich si ho nakonec našla, spousta z nich to štěstí nakonec nemělo a na internetu se to hemžilo naštvanými ohlasy, kvůli tomu že nic dopředu neohlásil. Na to reagoval slovy: "Fanoušci by nikdy nebyli naštvaní. Fanoušci by to chápali. Fanoušci jsou skvělí lidé. A vědí kdo jsem, a kdo nejsem." A uznejte sami, má pravdu. Facundo má právo odcestovat kamkoliv na světě, aniž by to někomu musel hlásit. Když se chystáte na dovolenou, chcete si snad od lidí odpočinout, ne? Možná, že to samé chtěl i na chvíli Facundo. Pro něj to byli pouze dva dny odpočinku, které v Říme strávil, tedy minulý víkend.La Cena de Faroni - Podruhé
10.11.18 * 16 názorů
Toto úterý 6. listopadu, Facundo s Mariou opět vyrazili na večírek. Již druhým rokem byli pozváni na akci pořádanou producentem Javierem Faronim. Na tuto akci s názvem "La cena de Faroni" jsou zváni herci, kteří spolupracují s tímto producentem. A jak víte, Facundo s ním spolupracuje od loňského dubna, kdy přijal nabídku hrát v Madisonských mostech. A stále se šíří zvěsti, že jejich spolupráce bude pokračovat v nové divadelní hře s názvem "Milostné dopisy".Jak můžete vidět na fotkách, jak Maria, tak Facundo se během večera skvěle bavili:

Kam si ale vyrazil Facundo tento víkend, to by jste neuhodli! Celý tento víkend, tedy i dnes, by měl pobývat v Římě! Ano, tím myslím Řím v Itálii! Nevím, jestli si vzpomínáte, ale před dvěma nebo třemi lety Facundo oznamoval na svém twitteru, že se do Itálie chce podívat, tenkrát přemýšlel o tom, že tam uspořádá koncert, protože se zrovna nejvíc věnoval hudbě. Ale hlavní důvod byla Maria. To ona se chtěla do této země podívat především. Dnes tuto cestu skutečně uskutečnil, ale zdá se, že je to cesta za památkami a možná za pár známými. Jestli odjel sám nebo i s Mariou, respektive s celou rodinou, nevím. Prozatím na fotkách vystupuje jen Facundo, a to s nějakou fanynkou, poté pózuje se svou vlajkou "Donar Sangre, Salva Vidas" před Koloseem a jedna fotka města. Jisté je ale to, že je Facundo ve stejném časovém pásmu, jako my. A je nám nejblíž, kdy zatím byl. Tak, který český šťastlivec se nachází v blízkosti Říma nebo přímo v Římě? :)

Řečník v Kolumbii
03.11.18 * 24 názorů
Minulý týden Facundo vyrazil do Kolumbie, aby se jako řečník objevil na výroční prezentaci institutu pro sport a rekreaci - IDERu. Pokud si vzpomínáte, nedostal se k nám skoro žádný materiál. Dnes, to tedy napravím hned několika videi i solidním počtem fotek.
Facundo svou řeč opravdu nesl v duchu sportu, ale samozřejmě vyprávěl způsobem, který je mu nejbližší. Mluvil z vlastní zkušenosti, povídal o tom, jak vylezl na vrchol Aconcaguii, posléze na vrchol Everestu a samozřejmě o nutnosti darování krve. Svou vlajku "Donar Sangre, Salva Vidas" měl i v této zemi. A nejen, že si ji vzal na přednášku, několikrát se s ní vyfotil i v ulicích Kolumbie. Po své řeči se přednášky zúčastnil i jako posluchač, aby si poslechl další známé tváře ze světa sportu.
Jako první se na videu můžete podívat na celou přednášku, která trvá bezmála hodinu a dále pak na rozhovor, na který byl Facu pozván od manželů Guillerma Andina a Caroliny Prat v pořadu Andino y El País.Co se dělo tento týden? Shrnula bych to dvěma slovy, trocha sportu, trocha kultury. Alespoň podle fotek. Facundo s Mariou, byli tento týden zvěčněni před sport clubem. A tento pátek 2. listopadu si Facundo vyrazil do divadla! Opět ale jen jako divák. Šel se podívat na představení svých kolegyň, které nese název "Cuerpos Perfectos". V hlavní roli zde hraje: Andrea Frigerio, Laura Oliva, Florencia Raggi a Soledad Silveyra. S posledními dvěma jmenovanými si Facu zahrál v Nochy i Dia a ve Vidas Robadas:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews