Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rušno v Cordobě
18.02.17 * 26 názorů
Po dlouhém klidovém režimu, kdy si Facu s rodinou užíval na dovolené v Bariloche se opět naplno vrhl do práce. A vrhl se do ní v Cordobě, kde ho čekalo několik představení hry "En El Aire".
Vyrazil sem v úterý 14. února a jak je jeho dobrým zvykem, samozřejmě si tu neodehrál jen svá představení ale poskytoval rozhovory snad všude, kde se objevil. Jako první navštívil například Show de la Maňana:

Další na seznamu pořadů byl pořad - Bien de Cordoba (BDC), odkud máme video a jednu zajímavou fotku, kde můžeme vidět, že si tu Facu vyzkoušel práci za kamerou:

Když se Facu ocitne v Cordobě, je už celkem takový zvyk, že navštíví stejná rádia jako při minulé návštěvě. Opět si pro rozhovor vybral rádio Mitre, kde vedl rozhovor s moderátorem Juanem Albertem Mateyko:

Dalším cílem bylo rádio Cadena 3 Argentina:

14. února se samozřejmě oslavuje den sv. Valentýna. Ani v tak nabitém dni Facu na tento svátek všech zamilovaných nezapomněl. Krátký pozdrav poslal všem fanouškům. Podívejte se na něj zde.

V dalším pořadu, kde velmi ochotně poskytl rozhovor, byl pořad s názvem Confesiones en el Camarín. Odkud je i jedno video ze zákulisí pořadu:Další rozhovor se konal venku v uvolněné atmosféře, tentokrát pro DoceTV:Druhý den 15. února se konalo první představení "En El Aire". Z tohoto představení máme k dispozici sestřih ukázek s následným rozhovorem Facunda.

Máme třetí den 16. února a Facundo je opět hostem dalšího rádia. Tentokrát jde o rádio Pulxo 95.1. Máme k dispozici celý rozhovor a i krátkou video nahrávku, kdy Facu vypráví příběh hry "En El Aire":Třetí den večer se uskutečnilo druhé představení "En El Aire". Ve fotogalerii jsou fotky z představení, ale také tak najdete fotky od novinářů, kteří si Facunda fotili po představení v prostorách divadla:A samozřejmě nezbytné rozhovory pro novináře, které probíhali po skončení hry. Rozhovor pro TNT del Espectáculo:

Čtvrtý den 17. února to byla návštěva pro dobrou věc. Facundo navštívil krevní banku v Cordobě, která je umístěna v místním univerzitním kampusu:Večer se odehrálo poslední představení "En El Aire":Kromě všech možných rozhovorů, které Facu v Cordobě rozdal, také vyšel další časopis s novým rozhovorem. Číslo časopisu La Voz Vos vyšlo 11. února.

Život musí jít dál...
11.02.17 * 15 názorů
Bohužel dnes musím začít jednou hodně smutnou zprávou. V neděli 5. února zemřel Facundův otec Jorge Arana Tagle ve věku 81 let. Pohřeb se konal následující den 6. února na hřbitově v La Chacarita. Poslední vzkaz svému otci napsal Facu na svůj twitter:

"Otec mi řekl jen jedinou lež, která trvala téměř 40 let. Ujistil mě, že nikdy nezemře. Teď vidím, že to není lež...opravdu. Díky za všechno! Nejčestnější, nejušlechtilejší a dobrý člověk jakého jsem kdy poznal...odpočívej v pokoji tati..."Budeme se tu ale zabývat veselejšími věcmi, a to Facundovou činností v divadle. Jak jsem již avizovala v minulém týdnu, Facundo se od února vrátil na divadelní prkna s hrou "En El Aire". První letošní vystoupení se odehrálo 3. února ve městě Ramallo. Facundo sklidil opět ovace ve stoje. Podívejte se na fotky z představení v galerii:Během února mají pokračovat samozřejmě další představení a to v datech od 15. do 19. února ve Villa Maria a Cordobě. Ani hra Madisonské mosty nezůstává stranou, zkoušení už s největší pravděpodobností začalo a premiéra této hry by se měla odehrát v dubnu letošního roku.Facu opět na obrazovce
05.02.17 * 14 názorů
Zdá se, že nekončící dovolená ještě stále neskončila. O Facundovi není moc nového, kromě toho co stíhá během svého pobytu v Bariloche. A jde o další telefonický rozhovor pro rádio Villa Maria 93.0, který proběhl v sobotu 28. ledna.
V rozhovoru se nemluví o ničem novém. Jako vždy se témata točí kolem jeho druhé alba "En El Aire". O práci na divadle nebo o Everestu. Zmínka je také o tom, že se má Facu objevit opět v televizi v programu s názvem "Quiero vivir a tu Lado". O tomto programu se dozvíte v další zprávě. Tady je zmíněný rozhovor:Jak už jsem tedy psala, ve čtvrtek 2. února se Facundo opět objevil na obrazovce. Tentokrát na kanálu El Trece. Jednalo se o krátký program s názvem "Quiero vivir a tu Lado". Facundo si tu zahrál postavu Victora, druhou postavu - Anibala, hrál další známý herec - Carlos Belloso (Quique ze SMV).
Příběh, který v tomto krátkém videu oba hrají se odehrává v Andách a skutečně se stal. Victor s Anibalem spolu dobývají horu Aconcaguu. Victor se chce ale těsně před vrcholem vrátit zpátky kvůli špatnému počasí, Anibal to ale odmítá protože už je od vrcholu opravdu jen kousek. Dopadne to tak, že Anibal dosáhne vrcholu a Victor se beze stopy ztratí v horách.
V průběhu let se Victor nikdy nenašel, proto se začalo mezi lidmi mluvit o kanibalismu a Anibal dostal přezdívku Kanibal.

Překlad dialogů:

Victor: Situace je kritická! Máme špatný čas! Jdeme zpátky!
Anibal: Chci se dostat na vrchol!
Victor: Vrchol je ještě hodinu a půl! Sestupme!
Anibal: Je to jen padesát metrů! Chci vyšplhat až na vrchol! Nepřišel jsem sem na procházku! Chci být na vrcholu!
Prosím tě!
Victor: Je mi zima. Sestup!
Anibal: Jdu dál!Točeno bylo vše samozřejmě ve studiu.

Příští týden by se měla rodina už určitě vrátit domů. Facundo má totiž od poloviny února naplánované představení divadelní hry En El Aire.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... Next >>

Powered by CuteNews