Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Další týden v Paraguayi
27.06.15 * 13 názorů
Minulý víkend tedy 20. června Facu stihl ještě jedno vystoupení se svou kapelou "The Blue light orchestra" - tentokrát v clubu Afrah v provincii Santa Fe. Ve fotogalerii najdete 55 fotek z představení i následné focení s fanoušky které proběhlo po koncertě.

A jdeme zpátky do země zvané Paraguay kde Facundo stále tráví svůj čas kvůli své divadelní hře "En El Aire". Nadále také pokračuje s různými rozhovory snad pro všechny média v této zemi. Jeden z dalších rozhovorů které poskytl byl pro Fashion Tv Paraguay s televizní novinářkou Vivian Benitez. Bohužel skoro ze všech rozhovorům se k nám dostávají jen fotky. Odtud 2 fotky.Rozhovor pro Santi Rakiura (3 fotky)Rozhovor pro rádio Farr (2 fotky) a také jeden z malá zvukových záznamů. Můžete si ho pustit zde.Rozhovor pro rádio Rock & Pop 95,5 FM (2 fotky) a taktéž zvukový záznam.Rozhovor pro rádio Ñanduti (1 fotka)Rozhovor pro rádio 1 000 (5 fotek)Tisková konference v Hard Rock Café ke své show "En El Aire" (4 fotky)Nejen v rádiích rozdával rozhovory, i jeden televizní pořad si ho pozval pro rozhovor a to "Al Estilo Pelusa" s moderátorkou Pelusaou Rubin.Nebojte nepřicházíte o velké rozhovory ve všech těchto médiích a rozhovorech, Facu mluvil víceméně stejně, a to o své show En El Aire a o své práci jako o herci i jako o hudebníkovi. Také se ho často ptají na jeho začátky v televizi takže Facu zmiňuje telenovelu která ho nejvíc proslavila - Muněca Brava. Všechny rozhovory probíhali velice uvolněně a vesele.

Další věc vás také jistě nadchne! Facu natočil reklamu k novému vozu Chevrolet S-10. A je to reklama vskutku skvěle udělaná! Musí se u ní pobavit každý! Byla natočena k 7. mezinárodnímu autosalonu který je otevřen ve dnech 19 - 28 června v Buenos Aires. Chevrolet si jako svou tvář vybral Facunda. Až si reklamu zhlédnete, pak také naleznete 7 fotek v galerii.

Jedno představení En El Aire se již odehrálo, druhé se odehraje dnes takže příští týden se jistě můžeme těšit na nové fotky po případně videa a také recenze na tuto hru kterou se Facu rozhodl hrát pro jednou za hranicemi své rodné Argentiny!
A na úplný závěr tu mám překlad jednoho rozhovoru který Facu poskytl minulý týden ve svém hotelu Cecilia. Přečíst si ho můžete zde.Facundo v Paraguayi
21.06.15 * 14 názorů
Facu 16. června odcestoval do Paraguaye aby zde odehrál své 3 naplánované představení své One man show "En El Aire" a to ve dnech 26, 27. a 28. června v divalech Alianza Francesa, v Mariscal Estigarribia a Asuncion. Nebyl by to ale Facu kdyby v této zemi nestihl i něco jiného, a že toho stihl prozatím hodně:

Hned 17. června byl pozván do programu rádia Venuše: Dios te Salve Medio Dia. Kde poskytl rozhovor moderátorce tohoto programu Carmine Masi. Program byl netypický, rozdělený na dvě části. První část rozhovoru se konala v normálním studiu rádia ale ve druhé části byl Facu požádán aby se s moderátorkou vydal do ulic Paraguaye kde v rozhovoru s ním pokračovala. Facu samozřejmě neodmítl a společně se vrhli do ulic, kde nejen že pokračoval v rozhovoru ale ještě stihl pomoct mladému hudebníkovi z Paraguaye Edgarovi Caramasovi k většímu prodeji jeho CD. Nabádal lidi nejen na ulici ale projel se i městským autobusem kde v propagaci pokračoval. A že jeho propagace nebyla marná! Mladý hudebník Facundovi o několik dní později poděkoval na svém twitteru a potvrdil že se prodej jeho CD opravdu zvedl!
Po nějaké době byl už Facu unavený a spolu s moderátorkou nastoupil do stopnutého auta a odjeli zpět do rádiového studia. Z tohoto neobvyklého rozhovoru si můžete prohlédnout nejen fotky ve fotogalerii ale také zvukový záznam a video záznam na instagramu Carmini Masi. Přímé odkazy sem bohužel nejdou dát ale můžete tam najít 6 videí z rozhovoru na ulici, propagování CD v autobusu i ukázku ze studia.Další rozhovor který Facu v Paraguayi podnikl byl pro televizní pořad "Infiltrados" vysílaný na Kanálu 13. Rozhovor trval půl hodiny a Facu se zde rozpovídal jako obvykle o své rodině, hudbě, o práci v televizi a především o účelu své cesty do Paraguaye - představeních své hry "En El Aire". Ve fotogalerii se můžete podívat na2 fotky a na celý záznam rozhovoru.

Facu pobývá v hlavním městě Paraguaye - Asuncion (kde odehraje jedno ze svých představení) přesněji v hotelu Cecilia ale toto místo nevyužívá jen k přechodnému pobytu ale slouží také k dalším rozhovorům o které si paraguayská média říkají. V jednom takovém který vedl v hotelové hale se rozpovídal o tom že je ve skvělé kondici, plný energie, uvolněný, veselý a otevřený člověk. Na fotky z rozhovoru se podívejte v galerii.Během svého pobytu se Facu také setkal se zástupci neziskové organizace TECHO.Tato organizace funguje od roku 1997. Dobrovolníci se zaměřují na boj proti chudobě včetně zlepšení podmínek pro bydlení v nejchudších čtvrtích. Dalším důležitým cílem organizace je řešení různých sociálních problémů. Tato organizace již působí v 19 zemích latinské Ameriky. V Argentině je podobná organizace "Sagrada Familia" která plní podobnou roli jako tato v Paraguayi a kterou Facundo dlouhá léta podporuje. Není tedy překvapující že Facu nezůstal lhostejný i vůči této. Společně s dobrovolníky se zúčastnil 5. ročníku této organizace. A nejen to, šel se také podívat do osady "San Francisco de Limpio" aby viděl jak tato organizace působí v praxi. Ve fotogalerii najdete 12 fotek.A stále to není všechno! Další rozhovor poskytl paraguayské internetové televizi ABC.TV kde mluvil o své show "En El Aire".Zatím poslední rozhovor který v této zemi poskytl byl pro program s názvem "Teleshow". Byl pozván spolu s tanečníkem a choreografem Aníbalem Pachem a Nidií Torres - modelkou která se proslavila poněkud skandálním způsobem, když během internetové aukce dražila své použité tanga které měla na sobě. Ne- jinak se také chovala v téhle show. Poté co se show rozběhla nabídla Facundovi své spodní prádlo které si hodlala sundat v přímém přenosu. Facundo neskrýval svou nelibost a razantně to odmítl! Modelce řekl že ji raději obejme než aby přijal její spodní prádlo a také upozornil v Argentině na významný den - sociální kampaň "Ni Una Menos" (ke které se na svém twitteru také připojil) která bojuje proti násilí na ženách a domníval se že přijetí jejího spodního prádla by bylo v rozporu s duchem této akce kterou silně podporuje a soucítí s ní. Nakonec vstal a modelku objal.
Facundo samozřejmě očekával úplně jiný průběh rozhovoru ale jak o něm píše paraguayský tisk - uměl si v této nepříjemné situaci poradit. Na fotky se podívejte v galerii.Aby to nebylo celé jen o návštěvě Paraguaye, tak mám pro vás nakonec žhavou novinku!! Facundo se svou kapelou "The blue light orchestra" míří do Izraele! Facu to potvrdil na svém twitteru, dokonce už jsou známé i datumy. Spolu se svou kapelou odehrají dva koncerty ve dnech 19.10 a 24.10 2015!
Facu je v této zemi velice populární od doby co ztvárnil hlavní roli v telenovele Divoký anděl. Však tuto zemi společně s Natalií Oreiro také navštívil v roce 2000.
Po této informaci samozřejmě fanoušci začali zvát Facunda i do svých zemí ale bohužel potvrzená je jen prozatím Izrael ale stále se diskutuje o Itálii kam by měl zavítat i s Marií koncem letošního roku! Ovšem tato informace ještě není potvrzená.Martin Fierro 2015
15.06.15 * 24 názorů
Speciální aktuálka o cenách Martin Fierro je tady! Pokud jste se těšili na nové videa a spoustu fotek ze včerejšího předávání těchto cen, musím vás zklamat. Facundo se celého večera nakonec neúčastnil tak jako tomu bylo v minulém roce kdy byl nominován za svou roli v seriálu "Farsantes". A nakonec v kategorii "Herec v situační telekomedii" svou nominaci neproměnil! V této kategorii si nakonec odnesl cenu - Juan Minujín za svou roli v telenovele Viudas e Hijos del Rock and Roll.
Další jména která bych vám zmínila a co mají něco společného s Facundem je třeba Carla Peterson která vyhrála za svou roli v telenovele Guapas - s Facu si zahrála v SMV (Constanzu) nebo Julieta Diaz která vyhrála jako nejlepší herečka - s Facu si zahrála v telenovele Cuando me Sonreis. Pokud by měl někdo zájem o všechny výsledky ve všem kategorií pak si to může přečíst ZDE.

Má-li někdo zájem, celý večer si můžete prohlédnout na tomto videu, Facundova kategorie je v čase 1 hodina a 11 minut.Připomínám, že Facu cenu Martin Fierro za svou kariéru získal celkem 4x. Za kterou telenovelu to bylo a za jaké další telenovely byl nominovám si můžete prohlédnout v nové sekci kterou jsem pro vás speciálně připravila pro tuto aktuálku.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 Next >>

Powered by CuteNews