Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Veselé Vánoce
22.12.18 * 18 názorů
Vítejte u speciální vánoční aktuálky! Nemusíte být v šoku, rozhodně jste na těch správných stránkách! Jako každý rok, vám slibuji speciální věci na toto slavnostní období, dnes tomu nebude jinak. Ale, ke všemu se dostaneme postupně.
Ze všeho nejdřív jdeme na rekapitulaci posledního týdne Facunda! Minulý týden jsem vás informovala o tom, že od ledna se Facu opět chystá do divadla s one man show En El Aire, kterou už velmi dobře známe. Ale není to jediný divadelní projekt, který se chystá. Do pohybu už se dali konečně i "Milostné dopisy". Další divadelní hra, o které jsem vám již říkala. Dlouho se nemohla najít partnerka k Facundovi, která by tuto roli vzala. Tento týden se už konečně našla. Nebude jí nikdo jiný než Soledad Silveyra, herečka kterou dobře známe ze seriálu Vidas Robadas. S Facundem se tedy velmi dobře znají. Tento týden se sešli a už řešili podrobné věci, co se divadla týče. Zdá se, že hra odstartuje už v lednu a premiéra se uskuteční v Mar del Plata v divadle Lido. Hrát by se mělo tři dny v týdnu - úterý, středa a čtvrtek. Pokud vše tedy dobře dopadne, od ledna se můžeme těšit na spoustu divadelních ukázek, fotek a rozhovorů, jako tomu bylo i v případě Madisonských mostů. A o čem, že hra je? Přináším vám oficiální popis děje:

"Hra se zaměřuje na dvě postavy, Melissu Gardner a Andewa Makepeace Ladd III. Postavy sedí vedle sebe u stolu a čtou poznámky, dopisy a pohlednice - ve kterých téměř 50 let hovoří o svých nadějích a ambicích, snech a zklámání, vítězstvích a porážkách, které se stali během jejich oddělených životů."Co jistě ještě stojí za zmínku z tohoto týdne, to je fotka Facunda s dcerou Gabrieli Sari (Glorie v DA). Gabriela na svém instagramu sdílela tento týden fotku, kde se Facu fotí s její dcerou. Jestli je to fotka staršího data nebo ne, to nevím. Ale určitě ji stojí za to vidět:No, a teď už k těm slibovaným virtuálním dárkům, které jsem si pro vás připravila. Ten první je opravdu nepřehlédnutelný. Kdo, by si nevšiml na první pohled nového vzhledu! Pokud ho stále někdo nevidí, zmáčkněte F5. Nestojí za ním, nikdo jiný než naše skvělá magge ze stránky blackmag.cz , které tímto ještě jednou mnohokrát, jako už tolikrát, děkuji! Tímto vzhledem, jsou tak dokonány veškeré moje speciální aktuálky a překvapení, které jsem si pro vás na ten letošní desátý rok připravila! Nemohlo to vyvrcholit ničím jiným než svěžím, novým vzhledem. Jistě si všimnete, že už jsme připraveni na ten jedenáctý rok, protože hned záhy po Novém roce stránka oslaví 11 let své existence. Tak tedy tu jedenáctku si budeme připomínat celý příští rok, právě tímto vzhledem! Doufám, že si brzo zvyknete< a budete se stále vracet rádi, protože i tento vzhled je prostě ohromný! :)
Ale dále, další je můj typický dárek, který vám dávám každý rok a to je další přeložený rozhovor! Na začátku letošního roku jste si jasně odhlasovali, že chcete víc přeložených rozhovorů a já se toho celý rok držím! Statistiku si nechám na konec roku, ale už teď je počet letošních rozhovorů rozhodně překonán. Připravila jsem si pro vás rozhovor z roku 2016, sáhla jsem po něčem, co je pro nás teď dost aktuální. Protože Facundo se v lednu vrací do divadla s En El Aire, v tomto rozhovoru se o této hře velmi pěkně vyjadřuje a popisu pocity, které k této hře má. Víc prozrazovat nebudu, však si to můžete přečíst v sekci rozhovory. Název rozhovoru je: "Nedržím se reality, držím se snů".
I letos jsem se rozhodla rozšířit zase o kousek naši sbírku informací, které na stránce jsou. Facundo stále rozšiřuje svoje pracovní činnosti, takže já musím rozšiřovat sekce. Nejprve začnu těmi doplněnými. Jako vždy si můžete přečíst nové citáty, které mě v letošních rozhovorech zaujali natolik, že by měli být někde uskupeny pohromadě. Ty nejnovější najdete seřazené nahoře. Jako další doplněná sekce je konečně sekce s cenami. Dosud jste tam nalezli pouze ceny Martin Fierro. Teď už si troufám říct, že je kompletní a můžete si konečně tedy udělat obrázek, jaké že to ceny Facundo doma vlastně má. No a ta třetí sekce, ta je zbrusu nová! Opět jsme zpátky v divadle. Jak už všichni víme, letos Facundo po roce a půl ukončil představení Madisonské mosty, které slavilo ohromný úspěch. Měli by jsme to mít tedy někde po kupě, aby jsme si tento divadelní úspěch mohli připomenout. Račte vstoupit do Madisonských mostů.
Pokud by jste si přáli vyzdobit si váš počítač trochu zimě, a zároveň by jste chtěli, aby vám ladil, tak trochu se stránkou, jistě oceníte novou tapetu. Sáhla jsem po fotkách z Tsu Cosmeticos, které byli tak úspěšné a ze kterých máme udělaný i nový vzhled. A ladí k tomu samozřejmě i nový banner s avatarem, který je zbrusu nový, tudíž ho nikdo zatím nevyužívá na našem fóru, které vám připomínám. Jestli tam ještě nejste registrovaní a chtěli by jste se zapojit do našich diskuzí a her, stačí kliknout na fotku a začít psát:


+Tapety vám nepřináším jen já, i magge se zapojila! Naprosto excelentní sérii tapet z různých photoshootů. Řekla bych, že si vybere opravdu každý!A tím jsme se dostali nakonec. Nezbývá mi než vám popřát nádherné Vánoce, doufám, že kousek z nich strávíte s Facundem a budu se na vás těšit u poslední aktuálky tohoto roku!

Poslední zastávka na Aconcague
15.12.18 * 5 názorů
Dnes začnu tam, kde jsem minulý týden skončila, tedy příjezdem do Mendozy, kam dorazili všichni účastníci Aconcagua Music po svém nevydařeném a předčasně ukončeném výstupu.
V pátek 7. prosince byli všichni účastníci požádáni o návštěvu v Ex Cose, což je zařízení pro nápravu mladistvým delikventů. Facundo s Javierem si s mladistvými delikventy povídali a dokonce si s nimi i zazpívali. Podívejte se na fotky a videa:A letošní poslední zastávka na Aconcague! Máme konečně potvrzený datum koncertu, který by se měl odehrát 23. února 2019 v údolí Horcones. Takže plány, které pánové měli se ještě úplně nerozplynuli.
Toto údolí je ve 2 800 metrech v blízkosti přistávací plochy pro vrtulníky, takže jistě se sem hosté nebudou muset dostávat po svých. Koncert by měl být zdarma a mělo by se odehrát 20 skladeb. Na scéně se vystřídá několik hudebníků, ale hlavní osobností koncertu bude Javier Calamaro. Vzhledem k tomu, že do celého projektu je zapojený i Facundo, jistě ho na pódiu také uvidíme.Jestli si myslíte, že do února příštího roku je Facu bez plánů, tak se mýlíte! Na leden už je připraven teď. Byl ohlášen návrat na divadelní prkna se svou one man show "En El Aire". Ano, Facu se opět vrací do divadla a už dokonce víme, kdy. Tady je lednový program divadelních představení:

11. ledna 2019 - Miramar
12. ledna 2019 - Mercedes
18. ledna 2019 - Pinamar
20. ledna 2019 - Mayor Buratovich
21. ledna 2019- Monte HermosoVšechny představení začínají od 22:00 hodin. Jistě se máme v lednu na co těšit, a vy se jistě máte na co těšit už příští týden. Už příště vás totiž čeká každoroční speciální vánoční aktuálka. Příští neděli 23. prosince! :)Expedice končí!
08.12.18 * 6 názorů
Po prvním týdnu stráveném na Aconcague k nám tento týden nepřišli dobré zprávy. Kvůli špatným podmínkám, které vládnou na Aconcague, celá výprava končí bez dosažení vrcholu, který byl stanoven na pondělí 10. prosince. Facundo s Javierem a zbytkem výpravy se už od soboty 8. prosince nacházejí v Mendoze. Celá akce s názvem Aconcagua Music, tedy končí po 14 dnech. Zatím není jasné, jestli se uskuteční koncert, který byl plánován na únor/březen příštího roku. Ale další pokusy o výšlap na vrchol definitivně končí. Facundo už lezl na Aconcaguu počtvrté! Až do teď se mu vždy podařilo dosáhnout vrcholu.
Nicméně, Facu se jistě pustí do další akce či práce. Dneska mám pro vás tedy zpětné zrekapitulování dalšího a zároveň posledního týdne výstupu:

Pátek 30.11. - už v tento den se na Aconcague dramaticky změnilo počasí, napadlo 30 centimetrů sněhu a teploty v noci klesly na -14°C. Fotky najdete v galerii a na videu se podívejte na záchranáře z regionálního parku Aconcagua, a Facu na videu propaguje další neziskovou organizaci: Nadaci Lautaro Te Necesita - Leucodistrofias.Sobota 1. 12 - ani v tento den to nevypadalo zrovna růžově. Expedici musel opustit jeden účastník a zároveň Facundův kamarád - Santiago Barassi. Pravděpodobně kvůli potížím s kolenem.Neděle 2.12. - konečně v neděli se výprava rozhodla k dalšímu výstupu. Ze základního tábora Plaza de Mulas se vydali do prvního výškového tábora Plaza Canada (5 000 metrů).Pondělí a úterý 3.12 a 4.12 - tyto dny pánové trávili opět v základním táboře Plaza de Mulas. Javier se pokusil vystoupat do Plaza Canada, ovšem kvůli špatným podmínkám se opět musel vrátit. Všichni se tedy rozhodli věnovat se hudbě...nejprve. Ale, když už tam je tolik sněhu, proč ho nevyužít. Hádejte k čemu. Podívejte se ve druhém videu:Středa 5. 12 - již v tento den se všichni shodli na tom, že vrcholu nedosáhnou! A že pomalu celou expedici ukončí. Nicméně Javier se ještě v tento den vydal do tábora Nido de Condores (5 380 metrů) a Facundo na něj čekal dva dny v základním táboře Plaza de Mulas, tedy až do pátku 7. prosince:No a dostáváme se ke včerejšímu dni. K sobotě 8. prosince, kdy celá expedice dorazila do Mendozy. Tím je akce oficiálně ukončená, ovšem ještě se asi později dozvíme, jestli se skutečně uskuteční koncert v příštím roce.

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews