Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Naplno ponořen do hudby
15.10.16 * 7 názorů
Tento týden měl Facu opravdu napilno, a nezastavil se snad ani na chvilku. Opět se naplno pustil do koncertování! Než začneme událostmi z tohoto týdne, vrátíme se ještě ke koncertu, který se odehrál 7. října v San Isidru. Z tohoto koncertu jsme měli jen jednu nekvalitní nahrávku. Přidávám další 3 videa. A také pár fotek z tohoto koncertu na kterém také byla přítomna Maria:

První koncert v tomto týdnu byl naplánován na 10. října. Měl se odehrát na světové výstavě Expo Vivero Corazon 2016. Celá akce se měla konat pod širým nebem a jelikož nevyšlo počasí, koncert pořadatelé zrušili! Pár lidí to ale neodradilo a shromáždilo se pod pódiem, kde netrpělivě vyhlíželi jestli se někdo objeví na pódiu. Nebyl by to Facundo, kdyby pro ně něco neudělal! I přes déšť vylezl na pódium a začal si s diváky povídat, posléze se s každým ochotně vyfotil!

12. října pro změnu navštívil nahrávací studio svého kolegy a přítele, China Asenciona. Facu se tu setkal také se skupinou Entre Perros Rock a s největší pravděpodobností spolu něco nahráli. Co? To je zatím tajné. Později toho dne se šel Facu s Chinem podívat na hudební akci pořádanou společností Sony - Sony Music Up Front 2016:14. října konečně proběhl dlouho připravovaný koncert, který se pořádal ke dni Matek. Facu se svou skupinou TBLO zahráli v Tucamán ve sportovní hale Caja. Před koncertem samozřejmě ještě proběhla zvuková zkouška a dle fotek, Facu poslouchal kvalitu zvuku i z tribun. Ale není to jediná věc, kterou stihl udělat před koncertem. Opět na přání jedné fanynky navštívil jednu starou paní u ní doma, aby se mohla setkat se svým idolem. Fotky dala na internet dcera té paní, opět by se tedy o této chválihodné akci nikdo nedozvěděl:

Neochudím vás ani o fotky z Facundova twitteru. Tento týden Facu zapátral i ve starých albech a nahrál nám fotku z mládí. Kromě toho je to fotka dezertu, který si Facu možná dopřál před koncertem v Tucamán, protože fotka je z toho dne. Zvířata a Facundo prostě patří k sobě, další fotka je z krmení ptáčat. Poslední fotka je z další noční vyjížďky autem, jak je vidět, svoji termosku si vozí opravdu všude:Nakonec malé info o divadle. Jak už jsem jednou zmiňovala, Facundo se opět vrací na divadelní prkna se svou hrou "En El Aire". A vrací se tam již od začátku listopadu. Známy už jsou dvě data a místa, kde se představení odehraje:

08. 11. 2016 - Teatro Valle Medio
11.11.2016 - Neuquen
A zpátky do práce...
08.10.16 * 8 názorů
Tento týden byl pro Facunda konečně trochu živější. Opět se totiž pustil do prezentací a také rozhovorů v rádiech. Jako první, ale začneme prezentací značky Chevrolet. Jak víme, Facu je této značce auta věrnýněkolik let.
V pondělí 3. října se představil na prezentaci nového typu vozu - Chevrolet Onix. My se můžeme podívat na fotky, kde si každý může všimnout, že byl Facu ve svém živlu:O dva dny později, tedy 5. října vzal opět útokem rádia. Jak už několikrát předvedl, zvládá navštívit dvě rádia za den. Ani tentokrát to nebylo jiné. Nejdřív byl hostem rádia AM750, následně rádia Nacional AM870, kde vedl rozhovor s Romanem Lejtmanowi. Oba rozhovory si můžeme poslechnout, rozhovor z rádia AM750 můžete poslouchat zde, z rádia Nacional AM870 tady. Navíc z rádia AM750 máme k dispozici i jedno video, kde Facu zpívá živě písničku Guilty. V neposlední řadě také nesmí chybět fotky, které svědčí o velmi dobré náladě ve studiu:

Třetí akci měl Facu v pátek 7. října. A nebylo to nic jiného, než zpěv. Se svou kapelou "The blue light orchestra", tentokrát vyrazil do San Isidro, kde zazpíval na další prezentaci. Tentokrát to byla prezentace pro značku Harley Davidson. Ve fotogalerii se podívejte na pár fotek a malou ukázku na videu:Cítím příjemnou slávu
01.10.16 * 11 názorů
Soudě podle Facundova instagramu a twitteru, měl další týden bez pracovních povinností. Zásobuje nás totiž fotkami ze svého domu. Jako první tu máme fotku jednoho z Facundových synů malujícího si na terase. Maria nezůstala s fotkami pozadu a přidala fotku Indii, která se tentokrát převlékla za Sněhurku. Na další fotce je Facundo zvěčněný v místě Tronador, což je dnes již vyhaslá sopka. Nakonec je to opět Maria, která přidala krásné zátiší řeky, která teče hned vedle jejich společného domu:A jelikož se nic pracovního tento týden neudálo, mohli by jsme si po dlouhé době něco přečíst. Dlouho jsem přemýšlela, jaký rozhovor to bude tentokrát. Volba nakonec padla na jeden z posledních rozhovorů, datumově z 17. srpna 2016. Facundo mluví o svém novém albu, o divadle ale i o rodině a svém životě. Rozhovor s názvem: Cítím příjemnou slávu čtěte zde.

Nakonec další info o ruském koncertě! Je to asi poslední info a nakonec není dobré! Ruští pořadatelé nakonec nezůstali ani u data 8. března 2017. Nakonec se Facundův koncert zrušil úplně, prý kvůli špatné situaci na trhu zábavy!
Ale aby jsme nekončili úplně negativně, Facu má nové plány už na listopad. Konkrétně na 11.11. 2016, v tento den se totiž opět vrací na divadelní prkna se svou hrou En El Aire.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 Next >>

Powered by CuteNews