Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Mar del Plata
06.01.18 * 5 názorů
Facundo je v Mar del Plata! Od nového roku, se musel přesunout kvůli začínající divadelní sezóně v tomto městě, kde vystoupí ve hře Madisonské mosty. První jeho cesta vedla do obchodu. Léto je v plném proudu, Mar del Plata je u moře. Facundo si šel tudíž koupit nová surfovací prkna do obchodu Camaron Brujo, kde je známým zákazníkem:A hned 1. ledna 2018 se pustil do práce, jako první na něj čekal rozhovor pro pořad Intrusos. Téměř 40. minutový rozhovor probíhal na pláži a Facundo byl ve vynikající náladě, soudě alespoň podle fotek. Téma hovoru nebylo jen o nadcházejících představeních hry Madisonské mosty, ale také o rodině. Facu se například zmínil o poslední rodinné dovolené.
Pro mě záhadou, řeč se stočila také k jeho bývalé partnerce Isabel Macedo. Se kterou Facundo prožil 10 let, jak on sám řekl deset mimořádných let. Ale vztah skončil v ten den, kdy byl ukončen. Herečka je v této chvíli těhotná, Facundo jí tedy poblahopřál k těhotenství a také řekl, možná zvláštní větu, že žena je naplněna teprve jako matka.
Po této možná, nešťastné větě se do Facunda pustili lidé na twitteru, za své prohlášení se tedy omluvil:

"Omlouvám se za to, že je žena naplněna mateřstvím, nebo tím, když najde lásku svého života. Vyslovil jsem se špatně a použil jsem nevhodná slova. Neuvědomil jsem si to, dokud jsem to neřekl. Někdy se to stane. Je mi to znovu líto."

Doufám, že tímto tato debata skončila a lidé se zaměří na podstatnější věci, kvůli kterým Facundo v Mar del Plata je. Celý rozhovor si můžete pustit na youtube:veseleji to vypadalo 2. ledna, kdy byla oficiálně zahájena divadelní sezóna v Mar del plata. Při této příležitosti byl uspořádaný banket, kde se sešli všichni herci, kteří v letošní sezóně v divadle vystoupí.
I na této akci se Facu nevyhnul rozhovorům a opět se to stočilo na jeho nešťastné prohlášení o ženách. Řekl, že tuto věc považuje za uzavřenou, že se za ní omluvil. Řekl, že teď bude více opatrný. Kdyby opět někoho urazil, omluví se za to. Podívejte se na fotky i na zmíněné rozhovory:

První představení Madisonských mostů v Mar del Plata se konalo v pátek 5. ledna. Prozatím není známo, kolik lidí se přišlo podívat a jaká byla spokojenost. Ale jako už tradičně se hlavní protagonisté vyfotili před představením v šatně. Jednu fotku jsem našla také ze samotného představení. Můžete se ale podívat i na ostatní fotky z Mar del Plata. Facundo se přesunuje z místa na místo se svou oblíbenou motorkou Kawasaki. A na všech místech, kam se přesune se s ním fotí fanoušci:

10 let
04.01.18 * 11 názorů
Vítám vás v roce 2018! Nezvykle uprostřed týdne, ale tento datum se nedá jen tak přehlédnout. Před deseti lety, přesně 4. ledna 2008 byla tato stránka otevřena. Takže počínaje dneškem začínám vás již 10 let informovat o životě Facunda Arany. A hodlám v tom pokračovat i nadále. Je to desátý rok a bude trvat celý rok, tudíž se pokusím vám letos přinést speciální aktuálky, jak jen to bude možné. A v nich samozřejmě speciální věci, sekce tak, aby to bylo hodno desátému výročí stránky.
A teď už nechám slovo Facundovi, na twitteru nás přivítal do roku 2018 ještě ze své dovolené:

"Konec roku objímá všechny milované, všechny duše. Ty, které máme po ruce...i ty které tu budou navždy! Mnoho zdraví...! Děkuji vám za společnost! Posílám požehnání!! Velmi šťastný rok 2018!! Facundo."Nakonec ještě takový můj malý průzkum, stále mě po deseti letech zajímá, co tu vyhledáváte nejvíc nebo co by jste tu chtěli nejvíc mít. Proto budu ráda, když zahlasujete v anketě, čemu se mám tento rok věnovat nejvíc. Děkuju.

Krásný Silvestr
31.12.17 * 9 názorů
Vítejte u poslední aktuálky roku 2017! Těší mě, že jste si i v tento den našli chvíli času na to, aby jste ho strávili s Facundem. I dnes mám pro vás totiž speciální aktuálku, hodnou konce roku. Pojďme na to:
Začnu jako pokaždé, nejnovějšími informacemi za poslední týden. A jsou to opravdu výborné zprávy! Není známo, jestli je Facu s rodinou stále u moře, ale jestli ano, bude se už brzy chystat zpátky domů, aby si mohl zabalit! Podle nejnovějších zpráv se totiž představení Madisonské mosty bude hrát mezinárodně! Stále platí datum 5. ledna, kdy bude Facundo hrát v Mar del Plata. Ovšem to je teprve začátek, během příštího roku (pravděpodobně kolem dubna) se představení odehraje také v Chile, Uruguay a dokonce v Miami! Vyhlídky jsou tedy více než skvělé! Napovídá to také tomu, že Facundo se alespoň dalších půl roku bude věnovat divadlu. Ovšem může nás překvapit mnohem více věcmi, jako například hudba, kterou určitě nenechá stranou. Nechme se překvapit, jak se bude rok 2018 vyvíjet.
Dnes mám pro vás ještě doplněné fotky z dovolené, jsou to fotky hlavně pláže, ale na jedné fotce máme také Facunda:Je konec roku, proto by jsme si také mohli ten Facundův rok pěkně připomenout. Co všechno letos stihl?

Leden - letošní rok Facundo zahájil svým oblíbeným divadelním představením "En El Aire".
Únor - s "En El Aire" zavítal v tento měsíc na 6 dní do Cordoby. Byl to ale také nejsmutnější měsíc v tomto roce. Facundovi 5. února zemřel otec.
Březen - březen je měsíc Facunda! Oslavil letos 45. narozeniny! Ale také fotil jednu fotku za druhou. Přípravy na představení Madisonské mosty, byli v plném proudu. Fotil tedy promo fotky k této hře, a rozdával jeden rozhovor za druhým.
Duben - v dubnu proběhla velká premiéra divadelního představení "Madisonské mosty" se kterým měl Facu dokonce roku nevídané úspěchy!
Květen - v květnu oslavovala narozeniny Facundova dcera India. Již deváté! Facundo ale v tomto měsíci poskytoval dost rozhovorů na téma "Mount Everest". Byl to totiž přesně rok, kdy se mu podařilo dobýt nejvyšší horu světa.
Červen - co určitě stojí za řeč v tomto měsíci? Facundo se převtělil na chvíli do role modela. Nafotil velmi populární sérii fotek pro kosmetickou značku Tsu Cosmeticos.
Červenec - v tomto měsíci to byli hlavně různé rozhovory ať už do rádií nebo do televizí. Řeč v nich byla hlavně o hře Madisonské mosty.
Srpen - srpen patří Fundaleu. Koncem tohoto měsíce se koná každoroční výroční večeře na podporu této neziskové organizace. Facu také zvolnil trochu tempo a užil si zimní dovolenou s celou rodinou v Cerro Chapelco.
Září - proběhla dlouho očekávaná premiéra filmu "Adios Querido Pep". Facundo se také setkal se dvěma kolegyněmi, přítelkyní a novinářkou Marianou Arias, které každoročně poskytuje rozsáhlý rozhovor. A s Natalií Oreiro se kterou strávil jeden příjemný den, ze kterého se nám dostalo společné fotky.
Říjen - v říjnu to bylo hlavně o divadle a rodině. Facu dělil svůj čas mezi rodinné akce, například narozeniny dvojčat, které oslavili už osmé narozeniny a zbytek času strávil v divadle při představení hry "Madisonské mosty".
Listopad - listopad patřil hudbě, Facundo několikrát vystoupil se svou kapelou "The blue light orchestra" a také se zúčastnil několika hudebních festivalů.
Prosinec - prosinec je u Facunda většinou měsícem odpočinku. Vyrazil hned na dvě dovolené. S Mariou navštívili Bariloche a Vánoce strávil u moře s celou rodinou pravděpodobně v Carillo.

A teď budu trochu nadělovat, ačkoliv slavíme Silvestra a ne Vánoce. Mám tu další nové věci, další Facundo-materiál. Začneme zbrusu novou sekcí, ke které mě tentokrát přivedli sami návštěvníci této stránky! Byl to jejich nápad, já jsem ho jen zrealizovala veřejně. Sekce se jmenuje fanoušci. Fanoušci tohoto webu a především Facunda mi vyfotili zátiší v jejich domovech při prohlížení této stránky. Víc už prozrazovat nebudu, prohlédněte si to v sekci sami.
Aby jste lépe začali ten rok 2018, mám pro vás další zpestření, na které se můžete podívat třeba hned zítra 1. ledna. Jak se říká, "jak na Nový rok, tak po celý rok". A co takhle sledovat Facundovi filmy? Mám pro vás přeložený další film! Veškeré zásluhy na tomto překladu si zaslouží Cvalek, který nám film s titulky naservíroval přímo na zlatém podnose. Pustil se do překladu filmu Aqua del fin mundo (Voda na konci světa). Stahovat film můžete zde, titulky zde. Ke všemu je jednotné heslo: FacundoArana. Cvalku, mockrát děkujeme!

Děj: Vztah mezi dvěma sestrami projde zkouškou poté, co se jim do cesty připlete muž.

Na konci roku, by měla být nějak uzavřená i fotogalerie a fotky z letošního roku. A nejen ty z letošního. Jako vždy jsem dohrála fotky (možná pro někoho i neznámé fotky) do těchto kategorií: Cuando me Sonreis (2011), Padre Coraje (2004), Funadaleu (2017), Fotky z Twitteru, Noche y Dia (2014), Ostatní (2004), V rytmu Tanga (2005), Ostatní (1998-99), Tendencias (2000), Tocar el Cielo (2007), Vidas Robadas (2008), Facundovi děti, Svatba Nicolase Scarpiniho (2015), La Cena de Feroni (2017), Facu a jeho pes, La Razon (2016), Stork Man (2006), 099 Central (2002), Ostatní (1996-97), Facu s Fans (2008), Voda na konci světa (2009). Dohromady je to 43 nových fotek! Zjednodušte si práci a podívejte se do nejnovějších fotek, kde všechny nově přidané fotky najdete. A ještě připomenu, že někdy v polovině roku 2017, počet fotek v galerii dosáhl čísla 10 000. Teď už s jistotou můžu říct, že víc fotek Facunda na jednom místě není. Celkově galerie čítá 10 328 fotek!

A když jsme u těch čísel, tak také trochu čísel, co se stránky týče. Kolik je fotek v galerii, to už víte. Ještě to ale dělím na roky, letos jsem jich nahrála 671. Napsala jsem kulatých 60 aktuálek. Vy jste k nim napsali nádherných 856 komentářů. Toto číslo roste rok od roku, a za to vám mockrát děkuju! Je to o 7 komentářů víc než v loni. Přeložila jsem vám letos 8 rozhovorů a je tu o tři sekce navíc než v loňském roce. Děkuji za každého nového fanouška, kterého si stránka za ten rok našla. A hlavně děkuju těm, kteří jsou tu se mnou už léta a zůstali i tento rok.

Přeji Vám krásného Silvestra, ještě krásnější Nový rok 2018 a těším se na Vás u dalších aktuálek! Facundo vám popřeje krásného Silvestra prostřednictvím Divokého anděla:<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 ... 157 ... 159 ... 161 ... 163 ... 165 ... 167 ... 169 ... 171 ... 173 ... Next >>

Powered by CuteNews