Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo opět pomáhá
15.08.15 * 7 názorů
Jak Facu řekl v posledním rozhovoru po koncertu v La Trastienda, přípravy druhého CD jsou v plném proudu!
Důkazem jsou toho fotografie kterými zásobuje fanoušky na svém twitteru. Můžete si všimnout že Facundo vždycky drží papír s nápisem "Den ..." Odpočítávání do posledního dne práce na CD? Můžeme jen hádat, jisté ale je že se nového hudebního počinu dočkáme již brzy.Facundo ale jako vždy nezůstává jen u své práce, ale stále pomáhá tam kde je to potřeba. Na svůj instagram uveřejnil další fotku z heslem #Fuerza Maxi (Sílu Maxi). Podpořil tak mladého chlapce Maxima Delfina který trpí rakovinou. Tímto vzkazem mu přál mnoho dalších sil do dalších chemoterapií které ho čekají. Chlapec reagoval svojí fotkou kde drží nápis #Gracias.Ale nejen tomuto chlapci pomohl alespoň takovouto cestou. Ještě před svým koncertem 7. srpna si udělal čas, i se svou ženou Mariou aby se vyfotili v tričkách které se budou nosit 27. září 2015, tento den se totiž bude konat argentinský paralympijský den. Cílem tohoto dne bude aby si i lidé se zdravotním postižením mohli vyzkoušet sportovní aktivity jako zdraví lidé.Do třetice všeho dobrého, a to doslova. Facundo na internetu obdržel tuto žádost: "Milagros je moje neteř. Byla přijata do IDAT (Agentinský ústav diagnostiky a léčby v Buenos Aires). Je váš velký fanoušek a moc ráda by se s vámi setkala. Doufám že to bude možné. Díky."
A výsledek? Ten si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Facundo ihned přišel na návštěvu k této holčičce. Kdyby její rodiče nezveřejnili tuto fotografii, svět by se nikdy nedozvěděl že Facundo něco takového kdy udělal.Včera 15. srpna se Facu už zase pustil do své práce. A opět to bylo rádio. Byl hostem rádia Aire 97,7 FM. Konverzace byla vysílána živě na internetu. I k nám se dostal záznam rozhovoru ale bohužel ve špatné kvalitě. Téma hovoru bylo jasné a to především hudba! Mluvilo se o CD Salir a Tocar, o jeho ženě Marii a také o zvěstech které se šíří v poslední době.
Facu je spojován s televizní společností Telefe kde by údajně měl pracovat s herečkou Carinou Zampini, se kterou pracoval již na telenovele Padre Coraje. Ale ani jedna strana toto nepotvrdila, ani televizní společnost ani Facundo. Na konci rozhovoru si dokonce Facundo zazpíval živě! Ve fotogalerii si můžete prohlédnout pár fotek ze studia.Facundo dává jeden rozhovor za druhým a všechny jsou zaměřené jen na jedno a to je HUDBA! Je jasné že sem tam se objeví v článku i nová fotka. Mám pro vás 2 nové fotky z časopisu La Nacion.Úplně nakonec tu mám pro vás finální díly seriálu "Noc a Den", poslední díl se zastavil na čísle 122. Všechny si můžete pustit zde.Speciál: Koncert v La Trastienda
12.08.15 * 13 názorů
Dnes výjimečně, mám pro vás speciální aktuálku o koncertě který se odehrál 7. srpna v klubu La Trastienda. Byl to opravdu dlouho očekávaný koncert, v prostorách kde už Facu koncertoval dvakrát a hlavně s koncertováním se skupinou The blue light orchestra začínal. Přítomna byla samozřejmě Facundova žena Maria která přišla svého muže podpořit ale také kolegyně z telenovely "Noc a Den" Eleonora Wexler a Florencia Raggi. V rozhovoru Facu řekl že už se skupinou na pódiu sehráli a že už hrají uvolněněji než na začátku. Také padla otázka na nové album, to je prý v plném proudu. Natáčení právě probíhá a už je 8 písní hotových, prý to chce ještě trochu času ale pracuje se na tom usilovně. No a jistě ani nemusím připomínat že ohlasy na celý koncert byli opět velmi příznivé a to nejen o fanoušků ale i od novinářů.
Dostalo se k nám neuvěřitelných 120 fotek, 8 ukázek písniček které v průběhu večera zazněly a ještě 2 videa - z pózování Marie a autogramiády Facunda.Pózování Marie fotografůmFacu po představení rozdává podpisy

Koncert v Tucumán a další koncerty
01.08.15 * 9 názorů
V pátek 31. července Facu se svou kapelou vyrazil do města Tacumán aby tam odehráli další ze svých skvělých koncertů, a že to byl opět skvělý koncert jistě nemusím připomínat. Spokojenost byla na obou stranách, diváci si opět koncert velice užívali a posléze Facu na svůj twitter napsal poděkování tomuto městu za úžasnou atmosféru kterou tam vytvořili: "Díky Tucumáne! Skvělý lidé a velmi úspěšný koncert! Děkuji vám za vaše přijetí."

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout samozřejmě fotky z koncertu ale také fotky ze zkoušky a samozřejmě fotky s fanoušky ať už z místa konání a nebo ještě ty se kterými se vyfotil po cestě do tohoto města. Videa si potom můžete prohlédnout tady dokud se neobjeví něco na youtube. Jsou to videa od jedné fanynky které je dala na svůj instagram, bohužel přímé odkazy sem dát nejdou.Ještě před odjezdem do Tucumán se Facu zúčastnil přátelského obědu s herci z nedávno skončeného seriálu "Noc a Den". Kolega Maxi Ghione (seriálový Lucero) pozval hlavní obsazení tohoto seriálu na přátelský oběd k sobě domů, a spolu s nimi samozřejmě i rodinné příslušníky. Facu dorazil se svou ženou Mariou, přítomni byli například také Gabriel Corrado a jeho manželka, Eleonora Wexler, Florencia Raggi (Sofie) nebo Marina Bellati (Eva).Další z koncertů se bude konat 7. srpna v klubu La Trastienda - již potřetí! Facu se na tento koncert velmi těší a to hlavně proto, že se bude konat právě v tomto klubu kde se svou kapelou začínal koncertovat.
29. července poskytl rozhovor televizi CMTV kde vedl rozhovor jako každý jiný poslední týdny. Mluvilo se hlavně o zpěvu, o chystaných koncertech v Izraeli a Rusku a také jak to vypadá s druhým CD. To je prý ve stádiu příprav a prý tam jistě bude nějaká vlastní tvorba, prioritní jsou teď ale naplánované koncerty. Také se ho moderátor ptal na to jak to má teď s herectvím, to prozatím odložil a bude se věnovat hlavně hudbě. Ale hlavně nezapomněl na to aby fanouškům připomněl tento koncert který se odehraje příští pátek!Rozjíždí se také koncerty v Rusku. Měl se konat jen jeden koncert 27. listopadu v Moskvě ale tu čest budou mít i jiná města, a to:

29. 11. 2015 - Jekatěrinburg - Divadlo "Cosmos"
30. 11. 2015 - Čeljabinsk - Dramatic Theatre
02. 12. 2015 - Omsk - Hudební divadlo
03. 12. 2015 - Novosibirsk - Circus
05. 12. 2015 - Krasnojarsk - Velký sál Syberia
12. 12. 2015 - Vladivostok - Halla Fesco

Takže z jednoho koncertu se stala celá šňůra koncertů. Je jasné že Facundo se zaměřil opravdu na svou hudební kariéru a jak zmínil v rozhovoru, herectví prozatím odložil a teď si plní svůj velký sen - Vyjet ven a hrát. Ve fotogalerii se můžete podívat na všechny divadla a haly v nichž bude Facu se svou kapelou hrát.

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 ... Next >>

Powered by CuteNews