Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Pokračování z Paraguye
11.05.19 * 3 názorů
Téměř celý minulý týden Facundo se Soledad trávil v Paraguayi. Propagace Milostných dopisů začala již minulý čtvrtek, a tři představení v této zemi se odehráli od minulého pátku do minulé neděle. Materiálů z této návštěvy jsem vám poskytla dostatetek minulý týden. Ale, zdá se, že ještě nejsme zdaleka u konce! Objevili se další rozhovory, další videa a další fotky. Pojďme si tedy ještě shrnout to, co nevíme.
Vzpomínáte si na přednášku na argentinském velvyslanectví, kde se shromáždilo 200 lidí, aby si poslechli Facunda mluvit o divadle a filmu? Dobře. Protože se tam ještě jednou vrátíme. Tak, jako to udělal Facundo ještě jednou minulou sobotu 4. května. Tentokrát to byla přednáška vyloženě pro mladé lidi, doslova bych řekla pro studenty. A samozřejmě debata se ubírala proto studentským směrem. Rozebírali se tipy pro jejich budoucí práci a život. Když se podíváte na fotky, uvidíte, že Facundo mluvil opravdu zaujatě a dal do toho všechno co mohl. I jedno video je k dispozici.Tím sobotní rozhovory nekončili. Facundo navštívil další rádio a to Radio Canal 100, program s názvem Destino 100. Hlasový záznam z tohoto rádia bohužel nemáme, ale na fotky se podívejte v galerii.
O sobotní večer si Facu konečně zase trochu odpočinul. Strávil ho v příjemné společnosti skupiny Purahéi Soul, a opět si spolu zazpívali:Posledním dnem stráveném v Paraguayi byla neděle 5. května. Facundo se šel tento den podívat do Jeep Camp Asunción. Minulý týden se v Asunciónu oficiálně otevíral tento kampus věnovaný Jeepům. A není žádným tajemstvím, že Facundo je fanoušek této značky auta. Jistě tu byl jako ve svém živlu.
Po návštěvě Jeepů, zavítal na návštěvu ke své kamarádce a herečce Lale Gonzalez. Z této návštěvy najdete fotky v druhém albu, taktéž jsou tam fotky z hotelu, kde byl Facundo celou dobu ubytovaný a fotky z letadla ze zpáteční cesty (nejnovější fotky jsou seřazené na konci):A pokud jde o samotné představení Milostných dopisů? I odtud najdete pár fotek v galerii a na videu se podívejte jak byla Paraguay z představení nadšená. Tento týden se samozřejmě hraje dál, ale už v Argentině. Hrálo se čtyři dny za sebou od čtvrtka 9. května do dnešní neděle 12. května ve městech: San Migue, La Plata, San Justo a Canning. Z La Plata už se nám objevil další rádiový rozhovor pro rádio Cadena Rio.A nesmíme tento týden zapomenout ani na Indiu. V pátek 10. května oslavila již 11. narozeniny! Feliz Cumple :)Paraguay
04.05.19 * 18 názorů
Facundo nám opět cestuje. Nedávno to byla Uruguay, kterou se Soledad poctil svou návštěvou v rámci divadelní hry Milostné dopisy. Tento týden je to Paraguay, kam si tito dva vyrazili. V Paraguayi se nacházejí od tohoto čtvrtka, tedy od 2. května. Naplánovány tu byli opět tři představení od pátku 3. května do dnešní neděle 5. května. Čtvrteční den byl určený pro propagaci v různých médií. A že se oba opět činili! Vezmeme to popořadě.
Jeden z prvních rozhovorů poskytli programu Vive la Vida, La Tarde de Venus, Enterate Paraguay, RPC na Canalu 13 a Uni Canalu. Skoro z každého pořadu máme nějaké to video a nějaká fotka se najde v galerii:

V ten samý den, po všech rozdaných rozhovorech se Facundo přesunul na velvyslanectví Argentiny, které se nachází v Paraguayi. Byl sem pozván, aby se zúčastnil přednášky, která se konala pro lidi, kteří by se v budoucnu chtěli jakkoliv věnovat divadlu nebo televizi. A přišlo si ho sem poslechnout 200 lidí. Odtud máme dostatek fotek i dostatek videí. Videa najdete tady, tady, tady, tady, tady, tady, tady a tady. Nebojte se, nebylo to jen o mluvení. Facundo během přednášky i zazpíval!Druhý den, tento kolotoč pokračoval znova jen v odlišných médiích. Den se Soledad začali v programu El Resumen, následovalo rádio Estacion 40 FM, rádio Ñanduti, ABC TV Paraguay, program APUNTO, Dario HOY Paraguay a završuje to rádio 970 AM.V pátek večer přišel zasloužený odpočinek. Facu tento večer strávil v příjemné společnosti. Připojil se k hudebníkům v klubu Spin The Black Mango, kde si spolu zazpívali.

Pokud jde o ostatní fotky z Paraguaye, ty si prohlédněte v následujícím albu. Z představení se k nám nějaké ty fotky teprve dostanou. Ale už teď tu mám pro vás pozvánku na tyto představení, kterou Facu natočil v divadle před vystoupením.Nakonec ještě trochu skočíme zpátky v čase. Ještě před odjezdem do Paraguaye se Facu věnoval fotbalu. Říkáte si jak? Hlavně si o něm povídal. A to ve středu 1. května s Darianem Rulo Schijmanem. Darian Facunda zkoušel, co o fotbalu vůbec ví. Ale, také se vedla debata o jakémsi zákroku v argentinské lize. Na tento zákrok chtěl Darian znát Facundův názor. Zda je to ještě v rámci fair play. Nakonec Facu předvedl něco málo ze svých fotbalových zkušeností. V prvním videu se vedla ona debata. Ve druhém Darian zkouší Facunda z fotbalových znalostí:

Mendoza, San Juan
27.04.19 * 8 názorů
Opět se vrátíme trochu v čase. I když už jsem minulý týden nakousla představení Milostných dopisů, které se odehrálo v Mendoze a v San Juan. Dnes se k těmto představením vrátíme podrobněji.
Hrálo se ve třech dnech, od minulého pátku 19. dubna do neděle 21. dubna. Před týdnem jsem vám přinesla pouze rozhovor s oběma protagonisty, dnes se zaměříme hlavně na fotky. Mám pro vás fotky, jak z pobytu v těchto městech, tak ze samotných představení. Odehraná představení se i tento týden povedla! Facundo se Soledad byli opět odměněni ovacemi ve stoje.V San Juan ještě chvíli zůstaneme. Facundo tu nevystoupil pouze v divadelním představení. Jak, je jeho dobrým zvykem, šířil zase nějaké dobro. Setkal se tady s desetiletou holčičkou jménem Guillermin Alba. Tato dívka trpí genetickým onemocněním zvaným Als anémie. Za svůj život už tato dívka podstoupila 200 transfuzí krve (každý týden jednu trasfuzi). Mimo to bere léky a je na přísné dietě. Stejně jako Facundo, i ona si je plně vědoma důležitosti dárcovství krve. A stejně jako Facundo, i ona má svou vlajku "Donar Sangre, Salva Vidas" se kterou se fotí na různých místech a podporuje tak dárcovství krve.
Tito dva, kteří podporují stejnou myšlenku se tedy konečně setkali v San Juan. Facundo ji její vlajku ochotně podepsal, a malá Guillermin mu na oplátku dala pohár na maté. Na fotky se podívejte v galerii. A videa najdete na facebooku.I v tomto týdnu se samozřejmě pokračovalo v Milostných dopisech. Ve čtvrtek 25. dubna - v Moron, v pátek 26. dubna - v Guilmes, v sobotu 27. dubna to bylo V. Del Parque a dnes, tedy v neděli 28. dubna se hraje v Escobar. K těmto představením se vrátíme příští týden.

A co dalšího se událo v tomto týdnu? Už s de facto 100% jistotou můžu potvrdit, že se Facundo opravdu připojil k obsazení nového seriálu s názvem Victoria Small. Už jsem vám o tomto novém projektu psala několikrát, nebudu se proto opakovat. Jen vám řeknu, že natáčení už oficiálně začalo! Objevili se totiž první fotky z natáčení. A samozřejmě Facundo je na fotkách přítomen:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews