Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo Arana přivedl Izraelce k šílenství
25.12.21 * 9 názorů
Ve vánoční aktuálce jsem mluvila až o té silvestrovské. Ale, je zvykem, že 25. prosince si děláme speciální aktuálku, pro speciálního člověka. Dnes je jím naše oslavenkyně Soňa. Opět nastal čas přání k narozeninám, a vám všem ještě můžu přilepšit k vánoční aktuálce dalším rozhovorem!
Drahá Soničko, vím, že ráda a často cestuješ, proto je letošní rozhovor stylizován podobně. Dnes půjde o Izrael. Facundo navštívil Izrael až v roce 2000 spolu s Natalií Oreiro, kde se oba zúčastnili předávání cen Viva 2000. Ale ještě rok předtím už věděl o tom, jak je v této zemi populární a jaký boom tam udělala telenovela Divoký Anděl. Na téma Izraelského šílenství po jeho osobě byl zpovídán v roce 1999 argentinským novinářem.
Přečtěte si tedy Facundovi pocity o této zemi a o jeho popularitě, ještě před tím, než tam vůbec odjel. Videa z Izraele známe všichni, ale jeho konkrétní pocity k této zemi si můžeme přečíst poprvé:

Facundo Arana přivedl Izraelce k šílenství

Jeho úspěch v Izraeli ho ohromil, ale herec nás ujistil, že tam nepůjde pracovat, protože je Argentinec až do morku kostí. V tomto článku také mluví o své kariéře, hudbě a lásce.

„Jeden producent z Telefe mi řekl, že teď v Izraeli nemůžu jít ani v klidu na kávu. Ani tomu nemůžu uvěřit!“ Facundo se usmívá tak vtipně a upřímně. A dále vysvětluje: „Kontaktovali mě přes tento kanál, aby mě požádali o mé fotografie.“ V Izraeli byl uznávám a milován díky telenovele „Zingara“, v hlavní roli s Andreou del Boco a Gabrielem Corradem: „Hrál jsem velmi charakteristickou postavu, chlapíka s rakovinou, který tam měl velký ohlas, hodně ohlasů.“ V této době ve Svaté zemi vede s neuvěřitelným boomem „Muněca Brava“ kde je hlavní postavou, pro kterou všechny dívky vzdychají.

Izrael je velmi odlišná země než ta naše. Najednou jste na obálkách časopisů a nemůžete si přečíst ani titulek. Jak se v této situaci cítíte?

Zdá se mi to úžasné, úžasné…něco, o čem jsem nemohl ani snít, se stalo skutečností. Kdyby mi někdo řekl, že se to stane, nevěřil bych mu. Věděl jsem, že se to může stát s Osvaldem Laportem, Gustavem Bermudezem, ale nikdy ne se mnou. Dostávám hromady dopisů.

Co vám píšou?

To samé jako Argentinci, téměř v dokonalé kastilštině. Jediný rozdíl je v tom, že tato přání pocházejí z druhého konce světa. A to je skvělé.

Kdyby jste dostal nabídku pracovat v Izraeli, souhlasil byste?

Ne, jsem velkým Argentincem.

Neopustil byste svůj domov, svého psa nebo posezení s přáteli a rodinou?

Abych řekl pravdu, ne. Díky bohu, že mám spoustu práce. Kdybych jsem jel, tak jen na návštěvu. Možná to udělám v září.

V roce 1998 jste hrál v „Chiquititas“. Před rokem společně s Natalií Oreiro v „Muněca Brava“. Jak se cítíte v nové fázi své kariéry v „Buenos Vecinos“?

Nemyslím si, že tohle je ta nejlepší fáze. Všechny mé postavy se od sebe liší a pro mě je to trochu výzva je hrát. Jsem herec, a proto, pokud budu zítra povolán hrát „člověka č. 1“ (malou roli) v projektu, který mě bude zajímat a umožní mi růst, budu nepochybně souhlasit.

Diego má s vámi něco společného. Zažil jste někdy zakázanou lásku jako on?

Ano, když jsem byl ještě kluk, zamiloval jsem se do ženy mnohem starší než já.

A jaký byl výsledek?

Hmmm, nechme toto téma.

Před několika týdny jste se rozešel se svou snoubenkou. Jak se cítíte?

Moje srdce je v pořádku, buďte klidný.

Ale jste sám?

Neřeknu, protože se zveřejňuje spousta lží a mě to štve. S tiskem jsem byl vždy za dobře a štve mě, že si všechny tyhle věci vymýšlí.

Soničko, k tvým narozeninám ti přeju jenom to nejlepší. A víme všichni, že nic není důležitější než zdraví! Takže hlavně hodně zdraví, hodně zážitků spojených s Facundem, spousta skvělého cestování a spoustu dalších let na této stránce! Zbytek Facundo řekne za mě v tvém každoročním videu. Užívej si svého speciálního dne, užívej si svátků, hlavně si užívej. Máme tě rádi! :)Veselé Vánoce
23.12.21 * 16 názorů
Krásný Štědrý den, vážení návštěvníci a hlavně Facundovi příznivci. Vítám vás opět po roce u speciální vánoční aktuálky. Každý rok se snažím, aby jste vánoční aktuálky měli pestré, a mohli si i tady rozbalit pomyslné Facundovské dárečky v různých podobách. Takže pojďme na ně, než usednete k sváteční večeři a vrhnete se na ty opravdové. :)

Štědrou nadílku tu mám hned k rekapitulaci tohoto týdne. Není zvykem, že by se Facundo v tomto období věnoval pracovním činnostem, ale jeho propagace kultury a turismu v provincii Catamarca, se táhne už od letošního července. A jak už víme od minulého týdne, do této propagace a do natáčení různých spotů k tomuto účelu, využil celou svou rodinu. Takže tento rok se celá rodina vydala místo k moři do Mar del Plata, do této provincie, aby podpořili upadající turismus a kulturu. Ovšem, práce to není v pravém slova smyslu. Sice po celé provincii natáčejí profesionální spoty, ovšem, jak se přesvědčíte na fotkách, všechny to náramně baví!
Společně jezdí na koních, na kolech, vydali se například i do textilní dílny Casa de la Puna, kde si sami vyzkoušeli ruční práce. Koncem týdne také například poznávali historii a tradice Andalgalců. V galerii najdete fotky ze všech těchto míst. Ať už normálních fotek, nebo i fotek ze zákulisí natáčení. Stejné to je i s videi, které přikládám níže (prozatím nejde o žádný oficiální spot, všechno jsou to videa z natáčení):

A galerii hned tak neopustíte, tedy pokud vás zajímají i fotky staršího data. Jako každý rok se snažím během roku sehnat fotky méně známé, nebo dokonce řekla bych už archivní fotky. Letos se mi podařilo nasbírat 14 kousků. A opravdu jsou v rozmezí několika desítek let! Najdete tam fotky z Facundova mládí, doplněné fotky z různých časopisů a photoshootů, které jsme do teď neměli kompletní. I když nějaká fotka vám může být známější. Jedná se ale vždy o sérii, kterou známe, ale je doplněna onou neznámou. Kliknutím na fotku se dostanete do příslušného alba:To by bylo k prohlížení, co takhle nějaké čtení? Já myslím, že za poslední dva roky, kdy Facundo poskytl pouhých 7 rozhovorů se čtení hodí vždy! Nemohla jsem ale překládat nic nového, protože to už samozřejmě dávno přeložené je. Dnes se přesuneme do roku 2016. Jedná se o jeden z prvních rozhovorů, které Facu poskytl po návratu z úspěšného výstupu na Everest. Zpovídán byl na první rodinné dovolené po tak dlouhém odloučení, a to na horách Chapelco. Rozhovor nese dlouhý název: Facundo mluví o svém novém životě spisovatele a o tom, proč není v televizi, a najdete ho zde.

Asi všichni, co se věnujeme Facundovi dlouhodobě jsme postřehli fakt, že není aktivní jen na sociálních sítích. Jako jeden z mála známých osobností vlastní svůj osobní blog! Odkaz na něj máme přímo zde, na titulní stránce už dlouhá léta. Ovšem, nikdy jsme se mu dostatečně nevěnovali. Facundo si ho založil už v roce 2010, a od té doby do něj sepisuje své vymyšlené příběhy. Možná někdy částečně vymyšlené, každopádně, zapisuje do něj své myšlenky v podobě příběhů. Texty jsou to opravdu těžké na překlad, ale já jsem se rozhodla, že tyto velmi osobní zápisky, by jsme neměli nechat bez povšimnutí. Protože ač jsou to příběhy smyšlené, vždycky píše o tématu, který se mu právě honí hlavou. Články nebudu překládat, tak jak je vložil Facundo, nicméně dnes začnu tím úplně prvním příběhem, který na blogu zveřejnil. Proto mi dovolte pozvat vás do nové sekce na této stránce. S prvním příběhem nazvaném Nespavost.Pokud jste došli až k těmto řádkům, máte rozbaleno. Můžete se teď těšit na své fyzické dárky. Ale, tyhle virtuální tu pro vás nadále zůstanou a můžete si je klidně rozbalit znovu, pokud budete chtít. Pevně doufám, že jste teď naladěni na tu pravou vánoční atmosféru, a budete si štědrý den užívat nadále. Já osobně si užívám všechny informace, které se k nám o Facundovi dostanou. A doufám že tyto "vánoční" informace vám dopomohli těšit se na příští týden, kdy se vám ohlásím se silvestrovskou aktuálkou! Mimochodem, pamatujete si, jakou vánoční tradici dodržuje každý rok Facundo? Jeho tradicí je, shromáždit celou rodinu, spolu se posadit a vychutnávat si noční oblohu, a přitom společně čekat na půlnoc. :)
Pro dnešek se s vámi loučím. Přeju vám nádherné a klidné Vánoce, doufám, že kousek z nich strávíte i s Facundem. :)

Provincie Catamarca
18.12.21 * 11 názorů
Zdá se, že se nám Facu přesouvá z jedné argentinské provincie do druhé. Minulý týden se nacházel v nejsevernější provincii Jujuy. Tento týden se přesunul do severozápadní provincie Catamarca. A zdá se, že účelem jeho cest je otevírání letních sezón, v těchto oblastech. Což zahrnuje kulturní i turistickou oblast.
Facu celou tuto propagaci podniká s celou rodinou. Všechny společné akce na které je pozván, je pozván i s Mariou a dětmi. Hned při jeho slavnostním proslovu na zahájení, na pódium společně s ním vystoupí celá rodina a pořadatel je srdečně představení publiku. Facundo se objevuje od 19. minuty. Stejně tak je tomu i ve druhém videu, kdy je celá rodina focena pravděpodobně při společném obědě na společném výletu, jelikož se jedná i o propagaci turismu.

A tentokrát Facundo nešetřil ani fotkami, které pořídil během cestování. Můžete si všimnout, že celou cestu podniká svým Jeepem a off-roadovým karavanem. Který můžeme vidět i na videu. Fotky najdete v galerii:A na závěr malé upozornění. Příští týden aktuálku čekejte už v pátek! Čeká vás totiž každoroční vánoční aktuálka, a to přesně na Štědrý den! :)<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews