Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Fundaleu 2017
02.09.17 * 13 názorů
Další ročník Fundaleu je tady! Letos se tento významný večer odehrál v pondělí 28. srpna v hotelu Alvear Palace v Buenos Aires. Facundo, jako velvyslanec této organizace, se tady opět objevil po boku Marii, která opět oblékla bílé šaty. Což je jejím obvyklým zvykem. Facundo oblékl černý oblek doplněný červenou kravatou. V poslední době trochu oživuje svůj šatník veselejšími barvami, ani tady neudělal výjimku.
Facu během večera poskytl mnoho rozhovorů, k naší spokojenosti se nechal vyfotit na spousty fotek, ale také si během večera zatančil. Vybrané peníze z tohoto večera samozřejmě jako vždy putují na léčbu lidí s onkologickým onemocněním krve.


Ale nebude to dneska všechno jen o Fundaleu. I když už je Facu s rodinou samozřejmě z dovolené doma. Nové fotky z této dovolené teprve uvidíte. Fotky celé rodiny se totiž objevili v novém čísle časopisu Gente. Novináři je dokonce zvěčnili i při příletu na letišti:Po krátkém oddychu na dovolené už je Facu opět v plném zápřahu. Například hned tento pátek 1. září navštívil dopolední program MorfiTelefe. A nebyl v něm sám. Vzal s sebou i svou kapelu The blue light orchestra a společně v tomto pořadu zazpívali. Doprovod mu dokonce dělala i jeho milovaná Negra. Podívejte se na to ve videu a poté na fotky ze studia:

No a co by to bylo za novinky, kdyby to neuzavírali fotky z instagramu. Tentokrát tedy přímo z instagramu Marii. Pochlubila se nám novým vozítkem, které bude mít Facu v garáži. Je to nová motorka značky BMW:

Facundo na dovolené
26.08.17 * 18 názorů
Není to tak dlouho, co jsem tu psala o vybírání nového surfu. Z toho vyplývalo, že by se Facundo s rodinou po zimním období mohl vrhnout do moře na nějaké letní dovolené.
O dovolené dneska skutečně řeč bude, ale o zimní! Facu s rodinou opět vyrazil do hor do oblasti Cerro Chapelco. Tuto oblast navštěvují opakovaně, naposledy tady byli v loňském roce. Máme k dispozici fotky i videa. Od každého trochu jelikož to vypadá, že rodinka si vyrazila teprve v polovině tohoto týdne. Pokud jde o videa, tak je to samozřejmě hlavně zachycená příroda, ale také pozdrav od Facunda z Chapelca, který točí velmi na lehko :DI když je Facu na dovolené, my si odskočíme ještě na chvíli do divadla na divadelní hru Madisonské mosty. Objevilo se nové video, kde to vypadá na Facundův monolog předtím než vstoupí na jeviště. Tyto krátké videa se objevují celkem pravidelně většinou však jde o vtipné videa, kdy si herci dělají jeden z druhého legraci. Tentokrát něco vážnějšího:A nakonec Facundův instagram. Minulou neděli 20. srpna se v Argentině slavil den dětí. Při této příležitosti nám na instagram Facu nahrál fotku všech třech dětí:

A znovu k rozhovorům
19.08.17 * 7 názorů
Dnes začneme s dalším rádiem, po krátké pauze s rozhovory se Facu opět do jednoho rádia vydal. Tentokrát osobní rozhovor, vedl s rádiem La Once Diez a to minulou sobotu 12. srpna. Bavil se s hercem Pablem Gorleromem, řeč se tedy stočila hlavně na aktivity spojené s herectvím. Ať už o divadle nebo o televizi konkrétně o projektu Farsantes. Ale samozřejmě také o své rodině, o dětech a o zesnulém otci. Poslechněte si rozhovor na youtube. Fotky ze studia jako v vždy v galerii:Na začátku letošního července jsem zmiňovala ruský dokument o Everestu, který byl ještě ve fázi příprav Facu se během druhého výstupu na Everest setkal s Ruskou výpravou a je také zahrnut v tomto dokumentu.
Dnes je již dokument je hotov a Facundova část rozhovoru na youtube. Facu mluví anglicky, takže jsem neměla žádný problém s překladem. Pokud má někdo zájem, tady je překlad:

"Jsem hezký...jsem umělec. Ale jsem také otec, manžel, kreslím, zpívám, hraji na saxofon, běhám, hraji si se svým psem, dělám tolik různých věcí. Myslím, že krása za chvíli odejde. Ale ta pravá krása je ta, kterou vidíte v očích. Moc se snažím, aby v mých očích byl plamen jako byl v očích mého otce, mé matky. Každý den dělám vše pro to, aby byl v mých očích takový plamen, tak jak to učím své děti.
Jestli jsou horolezci lidé, kteří chodí do hor. Tak já jsem někdo, kdo chodí do hor. Miluju chození po horách, podnikání expedicí. Everest je ta nejúžasnější expedice, které jsem se zúčastnil. A jdu do toho s nejlepšími lidmi, které znám. S nejlepšími průvodci a vynikajícími lidmi. Líbí se mi chodit s lidmi, kteří vědí co dělají.
Moje žena řekla: "Nenuť mě, abych tam šla pro tebe. Chci zůstat doma. Takže se vrať v pořádku a nenuť mě tam chodit." To je to co řekla.
V roce 2012 za mnou žena přijela do Nepálu protože jsem měl zdravotní problémy během expedice na Everest. A ona přijela za mnou. To jsem nečekal. Jen jsem slyšel, že se musím vrátit zpátky. Ve skutečnosti jsem se ještě ani nedotkl hory. Byl jsem krok od hory a musel jsem se vrátit. Takže ve skutečnosti to nebude moje druhé stoupání, ale první.
Nejsem tady, abych umřel. Kdybych sem přišel riskovat, nepřišel bych sem s těmito lidmi. Kontaktoval bych někoho, kdo je mnohem levnější. Oni by mi sem dali věci, dali by mi jídlo a řekli: "Jdi". Nechci riskovat. Riskantnější je vyjít z domu. Na ulicích je tolik aut a dalších hrozeb. Tohle není risk, tohle je Everest. Jdeme nahoru s lékařem, takže se nebojím.
Zapomeňte na vrchol. Protože než přijde vrchol, čeká nás dlouhá cesta a musíme udělat tolik, tolik věcí. Mnoho věcí. Myslím, že o vrcholu můžeme přemýšlet poslední den výstupu. Ale vraťme se k otázce, co mi dodává sílu, která mě vede k přesvědčení, že všechno je možné...Přemýšlím o své ženě, o svých dětech. Když na ně myslím, cítím se mnohem větší, cítím se nepřekonatelný."
Po chladném Everestu, další hřejivá pomoc ze strany Facunda. Tentokrát je to podpora nadace Huesped, která se zaměřuje na onemocnění HIV, AIDS a další infekční choroby. Od 16. do 21. srpna probíhá každoroční kampaň a Facundo je opět u toho:A končíme opět s fotkami z instagramu. Jako obvykle je to jeho termoska s maté a už podruhé je to fotka s paní Elvírou Juste, Facundovou bývalou učitelkou ze školy, kterou pozval už jednou na představí Madisonské mosty. Mluví o ní jako o nepřekonatelné učitelce:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews