Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Zpátky do Catamarca
04.09.21 * 3 názorů
Konečně se znovu rozjíždí projekt Catamarca. Nebo-li dvou týdenní cestování po této oblasti v rámci propagace cestovního ruchu. Je totiž venku první oficiální spot! Ten si můžete pustit na youtube. A ještě takový malý bonus nám Facu přidal na svůj instagram. Je to sestřih jízdy po písečných dunách.

"Naše provincie je plná dobrodružství a zkušeností, které můžete objevit. Tuto sezónu si nenechte ujít možnost zažít každý roh trochu jiné, krásné Catamarcy. Přijďte a troufněte si vytvořit svůj vlastní příběh."A nakonec jedna skvělá zpráva z české televize. Konečně se nám Facu vrací na české obrazovky! Opět můžete sledovat Divokého Anděla každý den od 16:00 na televizi Prima Love. A to hned dva díly za sebou!

Pequeña Victoria 2 startuje!
29.08.21 * 12 názorů
Je to až k neuvěření, ale mám tu pro vás další krátký rozhovor! Premiéra Malé Victorie 2 klepe na dveře, a Facundo byl zpovídán právě na toto téma. Jaké to bylo vracet se do postavy Antonia? Která scéna pro něj byla nejtěžší? A co chystá na premiréu? Přečtěte si rozhovor pro časopis Hoy. Premiéra Malé Victorie 2 startuje na Amazon Prime Video už zítra 30. srpna.

Pandemie zabila mnoho potřebných lidí na světě

Herec se vrací do kin, vrací se do postavy se kterou se vzdálil od svých stereotypů do kterých ho televizní průmysl umístil, a v duchu doby vypráví milostný příběh.

Jaké bylo setkání s Antoniem o 6 let později?

Byl jsem hodně zvědavý. V první sérii Pequeña Victoria jsme hráli s láskou, je to jako univerzální jiskra, která nikdy v životě nezhasne. Teď nám režiséři řekli: "Hej, uplynulo 6 let, a je to realita, musíte mluvit o jiných věcech". A abychom o těchto věcech mohli mluvit, museli jsme podstoupit něco, co se ve vašem životě nikdy nestane, protože vaše láska pokračuje v čase se nezměnila. Ale, my jsme to museli říct jinak. Měli jsme mimořádnou režii a já podporuji své kolegy, aby řekli, že jsme dokázali plavat v těchto vodách a že umíme vyprávět o špatném počasí, které v lásce nikdy není. Byla to naše třešnička na dortu a náš účel. Myslím, že je to velmi důkladně řečeno a jsme na to velmi hrdí. Jsme ale hrdí i na svou odvahu, teď mluvím o Amazon Prime Video, pozvali si nás, a to bylo v době, kdy bylo velmi obtížné natáčet (koneckonců je velmi drahé natáčet v takových podmínkách), stálo za to o tom vyprávět. Stálo to za vyprávění, a my jsme jim velmi vděční.

Kterou scénu bylo nejtěžší natočit? Zatím jsem viděl 4 díly.

Neviděl jste ji, ale jste na dobré cestě. Na cestě, která běží souběžně s nejdůležitějším příběhem, příběhem Victorie, a vy se budete ptát sami sebe kam to povede, co se s nimi stane.

V seriálu se objeví Juan, upřímná postava, kterého hraje Juan Leirado, mistr divadla. A v této pandemii, která nám tolik vzala nás opustil Hugo Arana. Jak těžké to pro vás bylo?

Nevím, jestli budeme mít dost času stručně říci vše, co je třeba říci o Hugu Aranovi. Smrt Huga je ztrátou pro celé lidstvo. Zemřel s předstihem, protože umíral na covid dříve, než přišel jeho čas. Myslím, že je to nespravedlivé. Nemám rád pandemii, která vzala tolik potřebných lidí na světě. Hugo byl nenahraditelný, byl úžasný člověk a takovým i nadále zůstává. Nemohu říci více, protože nemám na světě dost času na to, abych řekl tak úžasné věci, které musím říci o Hugovi. Pokud jde o Juana Leirada, jeho účast v Pequeñas Victorias, cítíme jako se asi cítí Paris Saint Germain a Lionel Messi. Přišel ten, komu říkáte kde dát gól, a ten skóruje stylově, chladně a zručně. To je Juan.

Co chystáte na premiéru?

Dívky nás nevzali do skupiny na Whatsup, to je skupina pouze pro matky. Takže nevím, co budu dělat. Možná nám zavolají, možná ne. Určitě to bude něco virtuálního, budeme to podporovat velmi opatrně, jako by to na takovém projektu mělo být.

A po trocha čtení, ještě něco vizuálního. Vzpomínáte si na dvě promo fotky focené pro zdravotní pojištění Ensalud? Tak, k těmto skvostným fotkám Facunda v modré košili dneska přihazuji konečně i samotnou reklamu na toto pojištění, které slaví 20 let na trhu:A ještě mi dovolte připomenout narozeniny Marii. Měla je už minulou sobotu 21. srpna. Já to zapomněla zmínit, ovšem Facundo na svou ženu nikdy nezapomíná a na instagram ji napsal skvostné přání: "Všechno nejlepší k narozeninám té nejušlechtilejší, nejvěrnější, nejmilejší, nejstatečnější, nejštědřejší a nejpokornější jakou znám. Bláznivá královno...život s tebou, je požehání...je to program...!"Vítejte v Rosariu
21.08.21 * 8 názorů
Koncem minulého týdne se odehráli tři představení divadelní hry En El Aire, kterým jsme se ještě nemohli věnovat. Materiál se totiž objevil až tento týden. Nejvíce se budeme věnovat tomu, odehraném v pátek 13. srpna ve městě Rosario. Pokud jste si četli nový rozhovor, tak víte, že na toto představení se Facu opravdu těšil. A rád se do tohoto města vrací. Jak také řekl, lidé ho tu mají rádi a na jeho návštěvě si jistě nechávají záležet. Důkazem toho jsou pro nás oficiální fotky focené během představení. My si tak dnes můžeme vychutnat celkem 21 fotek! A hned poté sestřih představení s reakcemi diváků na videu:Další den, minulou sobotu 14. srpna se přesunul do města Casilda. Odtud mám pro vás dvě kratičká videa. Na prvním je opravdu mini nahrávka zkoušky, a na druhém už závěrečná děkovačka.Ptáte-li se na další představení, tak vás asi moc nepotěším. Nejnovější datum na prodej lístků je až 10. listopadu letošního roku!<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 Next >>

Powered by CuteNews