Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Ještě na skok do Cordoby
25.02.17 * 5 názorů
Minulý týden se všechno točilo kolem návštěvy Cordoby, kde Facu odehrál sérii představení "En El Aire" a také navštěvoval různá rádia a televize. Dnes se k tomu ještě na chvíli vrátíme, protože nám chyběl materiál z minulého víkendu, kdy představení ještě pokračovala!

Tak tedy prohlédněte si v galerii fotky ze sobotního představení a následný rozhovor po představení pro Rádio 168:

A ještě neděle 19. února to byl poslední den, co Facu strávil v Cordobě. A opět tento den využil smysluplně. Navštívil svého přítele Manuela Lozana a jeho další rodinné příslušníky z nadace Si, kterou dlouhodobě podporuje.Ranní show de la Maňana v neděli celý Facundův pobyt shrnula. Podívejte se na to:A nějaké ukázky z představení "En El Aire" na závěr Facundova náročného skoro týdne v Cordobě:Po takové smršti rozhovorů, by se hodil nějaký ten překlad. Přináším vám překlad rozhovoru ze čtvrtého dne v Cordobě, který se uskutečnil po skončení představení pro Musa Argentina. Facu v něm mluví o tom, proč se rozhodl jet do Cordoby a odehrát tu další představení, ale také se tu poprvé vyjádří ke smrti svého otce. Čtěte zde.

Tento týden už byl Facu zpátky v Buenos Aires a opět zavítal do divadla. Ovšem jinak, než by se mohlo zdát. Setkal se tu s herečkou Araceli Gonzalez se kterou společně nacvičují hru - Madisonské mosty.
Tento týden měli první veřejnou zkoušku a už je i určena premiéra hry, která se uskuteční již 13. dubna v divadle Paseo La Pla na Avenida Corrientes.

Rušno v Cordobě
18.02.17 * 26 názorů
Po dlouhém klidovém režimu, kdy si Facu s rodinou užíval na dovolené v Bariloche se opět naplno vrhl do práce. A vrhl se do ní v Cordobě, kde ho čekalo několik představení hry "En El Aire".
Vyrazil sem v úterý 14. února a jak je jeho dobrým zvykem, samozřejmě si tu neodehrál jen svá představení ale poskytoval rozhovory snad všude, kde se objevil. Jako první navštívil například Show de la Maňana:

Další na seznamu pořadů byl pořad - Bien de Cordoba (BDC), odkud máme video a jednu zajímavou fotku, kde můžeme vidět, že si tu Facu vyzkoušel práci za kamerou:

Když se Facu ocitne v Cordobě, je už celkem takový zvyk, že navštíví stejná rádia jako při minulé návštěvě. Opět si pro rozhovor vybral rádio Mitre, kde vedl rozhovor s moderátorem Juanem Albertem Mateyko:

Dalším cílem bylo rádio Cadena 3 Argentina:

14. února se samozřejmě oslavuje den sv. Valentýna. Ani v tak nabitém dni Facu na tento svátek všech zamilovaných nezapomněl. Krátký pozdrav poslal všem fanouškům. Podívejte se na něj zde.

V dalším pořadu, kde velmi ochotně poskytl rozhovor, byl pořad s názvem Confesiones en el Camarín. Odkud je i jedno video ze zákulisí pořadu:Další rozhovor se konal venku v uvolněné atmosféře, tentokrát pro DoceTV:Druhý den 15. února se konalo první představení "En El Aire". Z tohoto představení máme k dispozici sestřih ukázek s následným rozhovorem Facunda.

Máme třetí den 16. února a Facundo je opět hostem dalšího rádia. Tentokrát jde o rádio Pulxo 95.1. Máme k dispozici celý rozhovor a i krátkou video nahrávku, kdy Facu vypráví příběh hry "En El Aire":Třetí den večer se uskutečnilo druhé představení "En El Aire". Ve fotogalerii jsou fotky z představení, ale také tak najdete fotky od novinářů, kteří si Facunda fotili po představení v prostorách divadla:A samozřejmě nezbytné rozhovory pro novináře, které probíhali po skončení hry. Rozhovor pro TNT del Espectáculo:

Čtvrtý den 17. února to byla návštěva pro dobrou věc. Facundo navštívil krevní banku v Cordobě, která je umístěna v místním univerzitním kampusu:Večer se odehrálo poslední představení "En El Aire":Kromě všech možných rozhovorů, které Facu v Cordobě rozdal, také vyšel další časopis s novým rozhovorem. Číslo časopisu La Voz Vos vyšlo 11. února.

Život musí jít dál...
11.02.17 * 15 názorů
Bohužel dnes musím začít jednou hodně smutnou zprávou. V neděli 5. února zemřel Facundův otec Jorge Arana Tagle ve věku 81 let. Pohřeb se konal následující den 6. února na hřbitově v La Chacarita. Poslední vzkaz svému otci napsal Facu na svůj twitter:

"Otec mi řekl jen jedinou lež, která trvala téměř 40 let. Ujistil mě, že nikdy nezemře. Teď vidím, že to není lež...opravdu. Díky za všechno! Nejčestnější, nejušlechtilejší a dobrý člověk jakého jsem kdy poznal...odpočívej v pokoji tati..."Budeme se tu ale zabývat veselejšími věcmi, a to Facundovou činností v divadle. Jak jsem již avizovala v minulém týdnu, Facundo se od února vrátil na divadelní prkna s hrou "En El Aire". První letošní vystoupení se odehrálo 3. února ve městě Ramallo. Facundo sklidil opět ovace ve stoje. Podívejte se na fotky z představení v galerii:Během února mají pokračovat samozřejmě další představení a to v datech od 15. do 19. února ve Villa Maria a Cordobě. Ani hra Madisonské mosty nezůstává stranou, zkoušení už s největší pravděpodobností začalo a premiéra této hry by se měla odehrát v dubnu letošního roku.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... Next >>

Powered by CuteNews