Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Znovu v televizi
20.07.24 * 0 názorů
Klidový režim Facundovi moc dlouho nevydržel. Tento týden se vrátil na obrazovky hned ve dvou televizních pořadech. Ten první se odehrál 19. července. Jde o pořad s názvem Noche Al Dente, který moderuje Fer Dente na TV Americá. Facu sem přišel hlavně propagovat svá srpnová představení En El Aire, ale se zmíněným moderátorem si třeba i zazpíval písničku "You can leave your hat on" a "Desconfío". Poté se spolu vrhli do rozebírání různých témat. Na přetřes přišlo i téma rakoviny kůže, kterou Facu okomentoval tak, "že tento problém dokázal odhalit včas, což mu umožnilo přijmout potřebná opatření...Je nezbytné, abyste se sami kontrolovali a sdělili lékaři jakékoli změny na vaši kůži. Včasný příchod je ta nejlepší zpráva, kterou můžete doktorovi dát. Mám zranění, které se nehojilo... jednoho dne mě to začalo svědit a já to začal škrábat. Přiměl jsem ho, aby se na to podíval. Řekl mi, že mi na to dá mast s kortikoidy, a pak, že to musí vyndat." Facundo vysvětlil, že procedura, kterou podstoupil, dopadla dobře: "Včasná detekce odstraní něco, co může být rakovinové. Nemusí to být, ale nutně odstraněno."
Otázky padli na rodinu, a to na to, jak se jeho děti smiřují s tím, že jsou stále na očích veřejnosti. Na to Facundo odpověděl: "Zdá se, že se narodili s tím, že jim je vše jasné. Mám velké štěstí na děti, které mám, jsou věci, které jsou jasné. Nikdy jsem jim nemusel nic vysvětlovat ."
Mluvilo se i o jeho televizní tvorbě např. o telenovele Padre Coraje, která letos slaví 20 let od svého natočení! V polovině pořadu si pánové střihli ještě duet ze seriálu Chiquititas - Loco por ti. Facundo nastupuje kolem 6 minuty a 30 vteřiny. Podívejte se sami:To by byl ve zkratce jeden pořad. Tomu druhému se budeme věnovat detailněji. Mnohem detailně. Facundo navštívil 14. července novinářský pořad Infobae, kde ho zpovídala novinářka María Laura Santillán. Jde asi o půlhodinový rozhovor, který obsahuje dost závažná, a ne zrovna zábavná témata. Ale i taková je potřeba v životě probrat. A já bych ho ráda věnovala naší návštěvnici Soničce, která to teď taky nemá jednoduché. Soňi, jednou ho spolu probereme do detailu ❤️
Celý rozhovor nese název "Myslel jsem si, že život skončí mnohem dříve". Nebudu se vyjadřovat více, protože tu mám doslovný překlad celého rozhovoru.Myslel jsem si, že život skončí mnohem dříve

Facundo před časem na svých sítích uvedl, že si nechal odstranit karcinom v Hospital de Clínicas. V 17 letech měl Hodgkinův lymfom a podstoupil rozsáhlou léčbu, která by ho vyléčila. Jaký byl každý den, když zažíval strach a přitom pokračoval ve svém životě, proč žádal Boha jen o dalších 10 let?!

Maria: Rozhodla jsem se představit Facunda Aranu jako horolezce. Ano, je to herec a hudebník, ale po celý svůj život se odvážil vylézt na nejvyšší hory a znovu a znovu riskoval, až dosáhl vrcholu. Nespletl se, dosáhl vrcholu Everestu a Aconcaguy. Všechno to začalo, když mu bylo 17, když mu diagnostikovali Hodgkinův lymfom a svět se přestal hýbat. Při dlouhodobé léčbě žil v nejistotě. Touha žít přemohla strach a každý den nacházel sílu bezpečně dojít na konec této bolestné cesty. Lidé, kteří přežili rakovinu, vědí, že rakovina je chronické onemocnění. Vědí, že život je o tom, že se snažíme ze všech sil žít život, který k životu potřebujeme, a také dosahovat svých snů. Facundo sní silně, sní vysoko. Je to Bohem?

Facundo: Ano, bavit se o cestě a být tím, kým jste přišli býti, je na vás.

A co rozhodnutí věnovat se horolezectví?

Ano, je to krásné. Jakmile se dotknete hory a chvíli jen žijete, je to navždy. Nechcete přestat, nemůžete přestat. Jdete dolů, přísaháte, že je to naposledy, že příště pojedete nahoru výtahem a o týden později se podíváte na mapu a přemýšlíte, kam dál jít.

Nelezete na ledajakou horu...

Šel jsem do neuvěřitelných hor. Šel jsem na Tronador, poté jsem se vydal do Lanin...

Zraníte se, můžete onemocnět, hodně riskujete.

Ano, proto musíte mít velmi dobrý doprovod, musí vás doprovázet lidé, kteří dobře vědí, co se může stát. Pokud si špatně vyberete lidi, kteří vás vedou, můžete dokonce zemřít. Ale když to nepoděláš, tak to asi uděláš správně. Hora není zabiják.

Pro mě váš profil horolezce definuje váš profil jako člověka. Člověk, který miluje přírodu, co se snaží dosáhnout toho, co se zdá nedosažitelné, a miluje lidi. Dostat rakovinu v 17 má něco společného s tím, že si stanovíte důležité cíle.

Ano, pravděpodobně jsme všichni produktem toho, co jsme za celý život zažili. Všem se nám stali úžasné věci, ale to, co jste zažili, vám možná posloužilo jako odrazový můstek k tomu, abyste se dostali tam, kam chcete.

Pokud vám je diagnostikována velmi složitá rakovina, jako je rakovina lymfatických uzlin, a musíte projít velmi dlouhou léčbou a vám se ji podařilo překonat, máte zkušenost s učením, která vás staví do dobré pozice...

Ano, v průběhu života něco změníte, a to je velmi dobrá příležitost. Bylo mi 17 let, byl jsem velmi mladý, ale když dostanete takovou diagnózu, nebo se ve vašem životě stane něco velmi silného, ​​je to, jako by celá vaše existence prošla sítem. Je překvapivé, co nezbylo, a úžasné, co zbylo. Už teď máte to nejlepší, čím se můžete živit, abyste mohli pokračovat v dobrodružství svého života. Vše, co zbylo... jsou lidé, kterým nemůžete věřit, že vůbec existují, tam dole na dně kaňonu.

A naopak, co přecedíte přes síto, je nenávratně ztraceno.

To vám také poslouží jako skvělá lekce. V paralele s horou můžeme říci, že člověk odpouští někdy, Bůh vždycky, hora neví, jak odpouštět.

Jak jste vycházel s Bohem?

Vždy jsem spolu vycházeli velmi dobře, protože jsem ho od útlého věku žádal z celého srdce, a také mu z celého srdce děkoval.

Před nemocí, před výstupem a dosažením vrcholu. Měl jste vždy takový vztah s Bohem?

Vždy se velmi snažte a modlete se velmi usilovně. Naučil jsem se to jako dítě a vždy mě to provázelo ve chvílích, kdy jediné, co je možné dělat, je modlit se. Byl bych velkým pokrytcem, kdybych nevěřil tomu, za co jsem se modlil, protože jsem se celou svou duší modlil k Bohu. Ze všech sil jsem ho žádal, žádal jsem ho o to nejdůležitější, žádal jsem ho o svůj život, žádal jsem ho o své děti. Modlím se k němu pokaždé, když jdu na divadelní představení. Vybírám si to jako nejposvátnější věc v tom, co je pro mě nejkrásnější částí mé práce, kterou tak miluji. To jsou věci, které vás časem vybudují.

Cesta k uzdravení z nemoci je podobná cestě na vrchol. Jsou chvíle velkého štěstí, chvíle naděje a chvíle deprese.

Ano, ano, představte si oceán nebo Rio de la Plata. Jednoho dne vám najednou řeknou, že tady stojíme před řekou, a vy říkáte: „Moc neplavu,“ plaveme do Uruguaye. "Ne, to nemůžu." "Ano můžeš." Musíte být schopni, protože váš život se krátí." Pak se najednou rozhlédnete kolem a máte tým, protože je tam vaše matka, je tam váš otec, jsou tu vaši přátelé, přátelé, které jste neznali a kteří stojí vedle vás, bratři, sestry. Pak začnete plavat a po pěti minutách už plavat nemůžete, vaše síla je pryč. Přichází matka, dobrý lékař, dobrá lékařka a jejich zdravé rady: "Oholím se taky“, „neboj se“, „neplav, protože voda se rozbouřila“... Bojím se, říkám. "Nevznášej se, plav, zůstaň na hladině." A pak si odpočinete.

Po cestě se ocitnete bez vlasů, protože jste prošli chemoterapií, a někdy zhubnete, protože se vaše tělo změní.

Ale nemyslete na to takhle. Přemýšlejte o tom takto: "Snažím se, aby můj život neskončil." A moje vlasy zmizí, moje váha zmizí, moje síla zmizí. Někdy je moje naděje pryč a já se stále musím držet života. Začínám si uvědomovat, že je to se mnou těžké, ale stále se držím. A je tu matka, kamarádka, podpora. Nemám se kde držet a najednou mě drží. Nemáte sílu se ptát, ale ptáte se.

Musel jste se někdy izolovat?

Nevzpomínám si. Myslím, že ne. Ve Fundaleu jste izolovaní, ale nejste izolovaní, protože přijde člověk, který musí například uklidit pokoj. Všichni tito lidé jsou Bůh oblečený jako zdravotní sestry jako lékaři. Přísahám. Modlíte se k němu a zeptáte se ho, prosím, a najednou je v tomto doktorovi váš otec, je tu vaše matka, jsou zde vaši bratři, je tu ten doktor, kterého potřebujete, jsou všichni spolu a je to skvělé. Samozřejmě se jedná o program, který nikdo pro svůj život nechce. Tohle pro své děti nechci, dám svůj život, než aby moje děti trpěli něčím, co s tím souvisí. Ale můžu vám říct, co se stalo potom, tohle: dají vám zbraně, abyste se mohli dostat na druhou stranu tohoto oceánu, který se zdá být tak velký, s vědomím, že když se vlny začnou pohybovat, nemusíte plavat, protože víte, že se nemusíte snažit dívat na druhou stranu, ale soustředit se na dva tahy. Co budeme dělat dnes, nedívejme se na zítřek, dnes. Dnes mě čeká chemoterapie a tato studie. Připravte se, nemyslete na všechno to ozařování, chemoterapie, léčby, transplantace, rentgeny, ne ne, jdeme den za dnem. A den za dnem není nic nemožné.

Je tohle lezení po skalách? Přemýšlíte o dnešku a o tom, co musíte v každém okamžiku udělat?

Ano, vrchol je, když přijdete domů obejmout své blízké. Na vrcholu hory si uvědomíte, že se vám hora směje do tváře, že toto nejvyšší místo vám ukazuje, že vrchol je ve vašem domě, když otevřete dveře. Jakmile dosáhnete vrcholu, budete mít domov pro svou rodinu a místo, kam se budete vracet. Uvědomte si, že musíte jít dolů a že na to nemáte sílu, protože jste použili všechno, abyste vstali, že se musíte naučit ovládat sami sebe. Uvědomte si, že když už to vaše tělo nevydrží, jen se zahřeje.

Co se stalo strachu? Protože to je pocit, o kterém se nemluví, a člověk se umírání velmi bojí.

Všichni žijeme ve strachu. Strach vás ovládá každý den.

Ale viděli jste, že jsou chvíle, kdy strach bere víc, než může.

Ano, když jste sami. Ten, kdo je s ostatními kolem ohně, se nebojí. Ale všichni se bojíme.

Pokud tam někdo je, říkáte, že se bojí méně?

Když se někomu podíváte do očí, je v něm méně strachu, ať se děje, co se děje. Pokud zemřu a zemřu při pohledu do očí jednoho z lidí, které miluji, je to v pořádku.

Jaký je ten vrchol, který popisujete? Vaše rodina, váš domov, vaše děti, vaše město?

Popsal bych to jako nejlepší sen, jaký jsem kdy měl. Jsem velmi nápaditý muž, zamířil jsem za sluncem a neminul? Moje rodina je takto vynásobená nekonečnem, ani jsem si to nedokázal představit. Navíc jsou všichni zdraví, každý má úsměv na duši, každý dělá to, co ho opravdu baví. Nemůžeme uniknout rozkazům našich starších, rozumíte? Cílem je udržet je co nejšťastnější a snažit se dělat to, co je dělá šťastnými. Protože je lepší jíst rýži a být spokojený s tím, co děláte, než mít vše, co si dokážete představit, a nebýt spokojený s tím, co děláte.

Byla jsem vyděšená, když jsem viděla, že před pár týdny jste byl v nemocnici a odstranili vám rakovinu.

Příliš mnoho slunce. A nezapomeňte, že mám za sebou ozařování, takže moje kůže je na některých místech citlivá a nikdy mi na slunci nezáleželo. Myslel jsem, že pro mě to všechno skončí mnohem dříve. Nedokázal jsem si představit, že mi bude 40 nebo 50 let.

Myslíte život?

Ano, přísahám.

Kdy jste myslel, že je po všem?

Celý můj život, vždycky. Vždy jsem si myslel, že cesta tímto životem je pro mě krátká.

Nejen, když jste měl rakovinu?

Myslím, že od té doby to bylo vždycky. Ano, protože jsem tam chodil deset let. Bůh mi dal ještě deset let a já je prožiju se všemi, přísahám, to byla ta slova. Řekl jsem to své matce a moje matka vám to může říct. Bůh mi dal ještě deset let a já budu pařit jako blázen. Protože deset let je dlouhá doba, je to věčnost, kdy teprve začne, a kdy skončí, začnete přemýšlet, jak přežít za dalších deset let.

Staral jste se někdy o slunce?

Nikdy. Nikdy, vždycky jsem se cítil jako jeho přítel, i dnes. Nikdy jsem krém nepoužíval, ale dnes jdu z domu a namažu se. Pokud budu řídit, namažu si ruce opalovacím krémem.

Když jsme byli dětmi, neměli jsme tolik informací o ochraně.

To je dobrá výmluva, ale dnes už tato výmluva neexistuje. Člověk musí být opatrný.

Co máte na kůži, že s tím budete muset jít do nemocnice, aby vám to odstranili? Tyto karcinomy?

Může vás to svědit. Může to vypadat jako pupínek, ale svědí to. Aniž si to uvědomujete, poškrábete se a trochu se zraníte. Pokud tomu nebudete věnovat pozornost, stane se to, ale musíte tomu věnovat pozornost. Jdu ke kožní lékařce, prohlédne mě od hlavy až k patě a řekne mi: "Tohle zmizí a tohle zmizí, tak to namažeme kortikoidovou mastí a tohle taky zmizí." Léčím se v Hospital de Clínicas, požádám o schůzku s dostatkem času a oni mě zkontrolují.

Jak často tam chodíte?

Nejdůležitější je, že se občas zkontroluji a prohlídnu se, jen si nemůžu zkontrolovat záda, pokud mě nesvědí. Ale když zjistím, že se škrábu o zeď, nechám si je zkontrolovat. Ale bez dramatu to není dramatické. Máme skvělé doktory a čekají, až odejdete a domluvíte si další schůzku. Jaké jsou povinnosti? Brzká detekce. Pokud se objeví později, je to velký problém a noční můra, která vás může zavést až na mořské dno.

Řekněte mi, jak překonat zklamání?

Na to bych se zeptal já.

Když vstanete a musíte to vzdát. Při lezení na Aconcaguu jste měl znovu plicní edém, jak jste to překonal a chcete se zase vrátit?

Nevím, jestli to odejde, zklamání k tomu patří.
To se dá tolerovat. Jak trávím noc? nevím. Noc rodí duchy, démony a náhlé smutky. Roste také kreativita. Noc je věc buď velkolepá, nebo monstrózní. Snažím se to překonat tím, že budu neustále blízko kreativitě. Byl jsem na monstrózní straně noci a zklamání k tomu patří. Nemůžete se zbavit zklamání, které vám také tolik dává, ale musíte ho přežít. Smutek, který je třeba vydržet. I když bude vaše srdce zlomené, budete to muset přežít. Přál bych si, abychom mohli něco udělat, abychom tomu zabránili.

Říkáte to tak klidně, protože jste to už zažil?

Rozhodně. Jinak bych vám tu brečel na rameni, ale myslím to vážně. Nemůžeme jít životem, aniž bychom z něčeho nezažili velké zklamání. Něco nás naštvalo, protože jsme to zkusili. Je mi z toho smutno, ale snažil jsem se ze všech sil. A vracím se. Studuji a vracím se.

Jsou lidé, kteří se nevrátí. Nevidím, že by jste říkal „všechno je připraveno“.

Někdy se to stane, ano. A někdy si příliš pozdě uvědomíte, že to tak je. A někdy dokonce někoho zklamete. Ale pokud můžete požádat o odpuštění? Co kdybyste pochopili, proč se vám něco nepovedlo? Jsi dobrý člověk. Neuchýlil jsi se k podlosti a tam jsi něčeho nedosáhl, to je trénink. Co mám udělat, abych splnil tuto úroveň?

Snížili jsme cenu. Cítíme se velmi špatně, protože jsme na tom tehdy nebyli nejlépe.

Nebo za to zaplatíme. Raději zaplatím cenu. Vlastně raději věci přeceňuji a platím. Všechno má svůj čas a je čas říct si: "Nemá cenu za to platit," ale snažil jsem se za to zaplatit. Pokud to za to nestojí, odejdu s jistotou, že jsem to udělal.

Facunda mohu také popsat jako vynikajícího pilota, protože umí létat s letadly a říká se, že jste také dobrý v létání a že se pohybujete po místech letadly.

Ne, jsem soukromý pilot.

Ano, ale když si pronajmete letadlo, poletíte s ním a dostanete se tam. Umíte tisíc věcí.

Jsem neklidný, jsem zvědaví. Moje sestra je učitelka hudby. Chcete-li se stát učitelem hudby, studujete stejně dlouho jako astronaut, mnoho let, 12 nebo 13. Za těch 12 nebo 13 let jsem se naučil spoustu malých věcí. Maličkosti, které jsou pro mě něčím neobvyklým. Představte si například, kolik miliard let na světě existujeme, že můžete sedět v létající věci a dívat se na svět. Před 100 lety to nebylo možné. A připadá mi velmi neobvyklé vyskočit z letadla a hrát něco, kde letíte. Nelétáte, padáte jako kámen, ale hrajete hru na létání a otevírání padáku. Učit se je velmi příjemné a nyní, v tuto chvíli, se učím být se svými dětmi pouze jako táta.

Nemusím vám říkat, kolik toho Facundo udělal, jeho cesta je nekonečná. V televizi jsou velmi úspěšné jeho telenovely. Ale kromě toho hraje v divadle a kině. Pilot a horolezec nyní uvádí hru s názvem „Ve vzduchu“, jak se měla jmenovat. I když téma, které je ve vzduchu, je jiné téma.

"Ve vzduchu" definuji jako to nejkrásnější dílo na světě, ale děje se mi to po celý život, a byl jsem nucen si všimnout, že říkám: "To je ta nejhezčí věc na světě", "toto je nejúžasnější věc na světě", "Je to ta nejúžasnější věc na světě." Samozřejmě, a neuvědomil jsem si to, jsem šokován, ale myslím si, že „toto je nejlepší západ slunce v historii světa“. Přistihl jsem se, jak říkám tato slova, a můj obličej se stává dětinským, když to říkám, a z celé své duše prosím, abych to nikdy nepřestal dělat, protože se v tom ukrývám, jsem v tom šťastný, neexistuje pro to žádná hranice. Po tomhle se nedostanete na vesmírnou raketu, ale kdo ví?

Prožíváte vše velmi důkladně?

Ano, dokonce i klid.

Všechno je hyperbolické, obrovské, působivé.

Až do míru. Do klidu, který jsem celý život hledal. Dokud si nebudu moct sednout a vypít maté, abych neběžel moc rychle a nedělal moc hluku, protože je čas, aby se mysl uklidnila.

Nedovedu si vás představit bez pohybu.

Já taky, ale můžu. A mám pocit, že bych mohl být v klidu celou věčnost.

Řekněte mi situaci, ve které se nacházíte celé hodiny. Protože přicházíte s batohem, jako byste se chystal vylézt na Aconcaguu. Jste vždy připraven na to, že něco přijde? Když jste velmi klidní, cítíte ztrátu času?

Kdybych se dnes vrátil domů brzy, viděl bych západ slunce... Včera jsem měl jít na akci, jel jsem kolem Aeroparku a slunce zapadalo. Zaparkoval jsem. Nebudu vám říkat, že tohle je nejlepší západ slunce, máte své vlastní město. Ale tohle je vaše město a vaše letiště. Letiště, na které jezdím a odjíždím od svých devíti let, kdy jsem poprvé v životě jel sám do Tucumánu. Moji strýcové na mě čekali v Tucumanu a já jsem jen seděl v letadle. Teď, v 52, bych zaparkoval v dodávce, kterou jsem si mohl koupit za svou práci, a seděl bych a díval se na západ slunce.

Dodávka, která vždy hodlá projet Argentinou.

Mám to rád. Asi proto, že když jsem vyrostl, ve svých dvaceti letech, mohl jsem začít cestovat. Ve skutečnosti jsem si v roce 2003, po deseti letech neustálé práce od pondělí do neděle, bez přestávky, chtěl dát oddechový čas. Už jsem měl dům, dodávku, peníze v kapse. Hodláte tak strávit pár týdnů? - Kolik týdnů? Mnoho týdnů. Vezmu si rok. Marcelo Rey, můj agent, který mi byl jako otec, řekl: Odejdi na rok. Jdi pryč, nechci tě vidět celý rok, jdi pryč." Tak jsem si koupil malý karavan, zapřáhl ho za dodávku a odjel na šest měsíců. A cestoval jsem po zemi, jako bych řezal silnice. Argentina a lidé, kteří tam žijí, jsou nejneobyčejnější věci. O tom být v hluboké noci, vidět trochu světla v pozadí a cítit se vítán. To se mi stalo v Entre Rios, Los Pascal v kolínském Ensemble 25. května. No, budou si pamatovat.

Tohle je Facundo Arana...

Z pohledu osoby, která mě přijala, jsem poznal, jestli to byl Facundo Arana nebo Cacho Gomez, na tom nezáleželo. "Pojď, posaď se," řekl. Šli jsme na zahradu, přinesli salát, dali ho na stůl a každý snědl, co tam bylo. A to se mi stávalo po celé Argentině, od začátku do konce. Ale také jsem byl svědkem toho, že se to stává všem lidem.

Takže jste si uvědomil, že nejste závislí na činech nebo na něčem konkrétním a že když se potřebujete pustit, pustíte se a užijte si to.

Rád hraji, když si myslím, že to tak má být. Vím, že je to mnohem složitější, ale rád si myslím, že jsem nesobecký. Rád věřím, že jsem nesobecký, a toho chci dosáhnout. Nevím, jestli je to pravda.

Ale vy se dostanete do tohoto světa a užíváte si ho, necháte na chvíli všechno jít.

Po určitou dobu. Hele, někdy se kvůli maličkostem nezlobíte, o nic se nestaráte. Žijete s dalšími pěti lidmi. Víte, kdy je vhodný čas jet kousek odtud, umět to udělat a nechat kamaráda, aby vám řekl: „To je skvělé, že jedeš na chvíli do Mar del Plata,“ nebo kamkoli. Dnes Maria odjela s Indiou.

Máte velmi pěknou vlastnost, že u každého rozumíte tomu, co se s tím druhým děje.

Rád si myslím, že jsme dva lidé, kteří jsou spolu. Dva. Samozřejmě rádi věci mícháme. Stojí mě to trochu víc, ale jsme dvě poloviny.

Co vás to stojí?

Bez půlky by mě to stálo víc, ale jsme dvě půlky. Je to dobré učení a dobrý čas v životě si to uvědomit. Některé zřejmé znalosti se mi zdají velmi obtížné, a některé další velmi obtížné znalosti jsem se naučil rychle.

Přiznáváte, že máte těžké chvíle v procesu učení, když Maria říká „sbohem, jedu někam s Indiou“?

Nebylo to pro mě těžké. Ale jsem ženatý se ženou, kterou mám nejraději ve vesmíru. Onehdy mi řekla něco úžasného, ​​co mě rozesměje po celý rok, a já čekám na jakoukoli hádku, abych ji řekl: "Pokud se rozejdeme, půjdu s tebou." Je to dokonalé, je to krásné.

Jediná možnost je být s ní. Pokud se tedy rozdělíte.

Ano. Přítel, který mluvil se svou bývalou, mi právě řekl, že svou bývalou stále miluje. Následně měl mnoho partnerů. Když mluvil se svou bývalou, řekl jí: „Už nejsem ve vztahu, protože poté, co jsem byl s tebou, kterou stále miluji, jsem až dosud nemohl milovat méně než teď.“ Chápu, že se tam nikdy nedostanu. Takže bych nechtěl nikoho naštvat, nechtěl bych nikoho nerespektovat a ztrácet jeho čas, protože se nikam nedostanu.

Člověk ví, že ho nikdo nebude milovat tolik jako určitá osoba.

Není nic lepšího, než jí to říct pohledem do očí.

Od koho si myslíte, že jste se naučil empatii? Kdo to byl u vás doma?

Můj otec, moje matka, moje sestry, moji přátelé a další. Empatie je slovo, které jsme se naučili teprve nedávno, ale tento pojem vždy existoval. A tento koncept máme všichni od přírody, potřebujeme ho.

Jsou lidé, kteří to nedělají, kteří se nepřipojují.

Pak mají problém.

Komunikujete velmi snadno a velmi hluboce. Je vám to vlastní.

Když jsem byl teenager, nemohl jsem s nikým mluvit. Byl jsem příliš stydlivý, příliš jsem se styděl. Nemohl jsem mluvit s nikým, kdo by se mi díval do očí. Styděl jsem se, okamžitě jsem neměl dostatek vzduchu, bylo pro mě těžké dýchat. Když se podíváte na moje věci z prvních let, uvidíte, že mi chyběl vzduch a snažil jsem se to nedávat najevo. Až do samého konce kariéry se všichni kolegové shodli, že nemůžu pokračovat, protože nemůžu ani dýchat. Všechno pro mě bylo těžké. Kameramani, zvukaři, režisér, producent – ​​ti všichni působili jako asistenti terapeuta. Na něco jsem byl naštvaný a měl jsem kolegy, kteří mě podporovali. A pak mě to přešlo a jako by se nic nestalo. Vše je v našich hlavách, alespoň poučení je formou respektu ke všem lidem, kteří šli vedle vás.

V srpnu v komplexu La Plaza pokračujete ve hře „Ve vzduchu“?

Ano, "Ve vzduchu" si představuji jako nejkrásnější dílo na světě. Neříkám, že je to jediné nejkrásnější dílo na světě, ale vystoupalo na vrchol. „Život je krásný“, „Pošťák“, „Ve vzduchu“ jsou působivé výtvory Manuela Gonzaleze Gila. Nemůžu přestat. Přísahám, že je to ta nejkrásnější hra na světě. Tohle byste měli vidět. Přijďte v pátek v srpnu.

Přesvědčil jste mě.

Přijďte a uvidíme. Na pódiu jsem ten hlavní já.Zimní pohoda
13.07.24 * 6 názorů
Facundo se nám tento týden uložil tak trochu k zimnímu spánku. S naším létem totiž v Argentině začalo období zimy. A Facu si aspoň tento týden užívá klid a domácí pohodu. Stále je ale aktivní na Instagramu, kde sdílí denní střípky ze svého života. Nejvíc onu zmíněnou domácí pohodu evokuje video kóčy Garrase, který se nahřívá u krbu. Ale i pozorování západu slunce u klubu de Pescadores (klub rybářů), který se nachází v části Palerma v Buenos Aires, působí velmi odpočinkově. Všichni víme, že je to jeho oblíbená činnost, kterou dělá snad každý večer. Tentokrát si ale kvůli němu trochu zajel. Přikládám fotku onoho klubu, aby jste viděli, proč si vybral právě toto místo: (i když na konci videa, tuto budovu uvidíte)

Pokud jde o mimo domácí aktivity, Facundo se jistě těší na srpen, kdy se každý pátek bude hrát v centru Buenos Aires v divadle Paseo la Plaza představení En El Aire. Tento týden zveřejnil nové divadelní ukázky, které komentuje vlastními slovy. K videu napsal prosté: "Pátek 2. srpna. Paseo la Plaza. Nenechte si to ujít! Je to ta nejkrásnější práce na světě!!!"

Millenium Motocross
05.07.24 * 9 názorů
Minulý týden se Facu vyřádil v Jujuy na novém typu Fordu Bronco. Tento týden vyměnil auta za motorky. S celou rodinou si vyrazil na tratě Millenium Motocross přímo v Buenos Aires. Společně testovali Facundovu oblíbenou značku motorek - Kawasaki. Podle ukázek na videu si projížďku užil nejen Facu, ale i Yaco s Morem. Facundo na svůj Instagram tento den okomentoval takto:"Motocyklové odpoledne! Skvělý den s rodinou a přáteli...! Děkuji Ismael, Leandro a rodino! Díky Nacho!! Matika, skoky a motory...! Jak dobrý čas!! 🏍️🏍️🏍️"
V galerii se můžete podívat na fotky, záběry z jízd přikládám níže (bohužel, videa jsou bez zvuku):

Ještě se ale přeci jen vrátíme i do Jujuy. Minulý týden to totiž byla jen jedna skromná fotka z obřadu Matky Země. Z testování nového Fordu máme k dispozici fotky až dnes:Co se divadla týče, Facu si dal během června a zatím i července menší pauzu. Za červen odehrál pouze tři představení En El Aire. Ale zdá se, že pauza je u konce. Na svém Instagramu totiž ohlásil návrat na divadelní prkna a to v měsíci srpnu. Bude se hrát každý srpnový pátek (s vyjmou prvních dvou dní v srpnu, což vyjde na pátek a sobotu) na Paseo la Plaza v Buenos Aires!(gif by Majka)
<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 ... 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 ... 37 ... 39 ... 41 ... 43 ... 45 ... 47 ... 49 ... 51 ... 53 ... 55 ... 57 ... 59 ... 61 ... 63 ... 65 ... 67 ... 69 ... 71 ... 73 ... 75 ... 77 ... 79 ... 81 ... 83 ... 85 ... 87 ... 89 ... 91 ... 93 ... 95 ... 97 ... 99 ... 101 ... 103 ... 105 ... 107 ... 109 ... 111 ... 113 ... 115 ... 117 ... 119 ... 121 ... 123 ... 125 ... 127 ... 129 ... 131 ... 133 ... 135 ... 137 ... 139 ... 141 ... 143 ... 145 ... 147 ... 149 ... 151 ... 153 ... 155 ... 157 ... 159 ... 161 ... 163 ... 165 ... 167 ... 169 ... 171 ... 173 ... 175 ... 177 ... 179 ... 181 ... 183 ... 185 ... 187 ... 189 ... 191 ... 193 ... 195 ... Next >>

Powered by CuteNews