Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Pozdrav z domova
11.04.20 * 7 názorů
Karanténa stále trvá...připomínám, že v Argentině nejméně do příští středy, ale i tak to jistě nebude konečné datum. I přes to, se Facundo snaží být ve spojení se svými fanoušky. Proto vyslal do světa další vzkaz ze svého domova. Tentokrát je to rada, jak se dá podle samotného Facunda, tato pandemie ve zdraví přežít:

"Ahoj všichni. Jak se máte? Procházíme tak těžkými časy! Ale, můžeme být klidní, když víme, že se o nás dobře starají. Zdravotnické úřady pracují tvrdě, aby jsme mohli tyto zvláštní časy přežít, jak nejlépe umíme. Dám vám několik rad, návrhů, abyste tuto pandemii přežili tím nejlepším způsobem: Doma. To je vše. Zdraví!"To by bylo z aktuálního dění z Facundova pohledu. Ale, my se ještě dnes trochu vrátíme v čase. Vzpomínáte si na scénu z Divokého Anděla, kde Ivo a Milli "museli" být také v domácí karanténě? Nepamatujete? Připomeňte si to tedy pomocí nových gifů, které pro nás opět udělala skvělá Majka! Majko děkujeme moc!

Oslava v karanténě
04.04.20 * 9 názorů
Facundovi narozeniny jsme tu slavili přesně na den, v úterý 31. března. Ale, teď se pojďme ještě podívat na to, jak slavil sám Facundo. Vzhledem k probíhající karanténě opravdu slavil jen s nejbližší rodinou. Nicméně všichni známí, kolegové z řad herců a samozřejmě nespočet fanoušků mu přálo přes internet. Co se týče hereckých kolegů, tak jmenovitě zmiňme například - Gabriela Sari, Connie Ansaldi, Mariana Genesio Peña, Natalia Castelli nebo Florencia Raggi.
A i když musel Facu slavit v domácí karanténě, vůbec nic mu tam nescházelo! I tak si své narozeniny umí užít. Předvedl nám to na živém videu přímo v den narozenin:

"Ahoj přátelé, jak se máte? Díky moc! 48. Obrovský polibek. Uvidíme se později. Toto jsou nejlepší narozeniny v karanténě na světě."Stejně jako v České republice, se i v Argentině doba karantény prodloužila. V Argentině prozatím do 15. dubna. To značí další kreativní činnosti v rodině Arana. A také, že se můžeme na nějaké další činnosti podívat. Tentokrát se podívejte na děti, které jsou pohlceny výrobou domácích svíček:

Feliz Cumple, Facu
31.03.20 * 6 názorů
Feliz Cumple, dvě slovíčka, které Facundo dneska uslyší velmi často a ze všech koutů světa. Ráda bych se tímto přidala jménem České republiky a také Slovenska. I v těchto dvou zemích má Facu své zástupce fanoušků, kteří jistě nezapomněli na datum 31. března. Je to neuvěřitelné, ale Facundo dneska slaví 48. narozeniny!

Pro Facunda narozeninový den teprve začíná, a vzhledem k okolnostem je asi jasné, že své narozeniny bude trávit v rodinném kruhu. Ale, i přes to se k oslavě přidá podstatná část světa. Proto i my, by jsme to tu měli nějakým způsobem oslavit. A uděláme to tak, jako tu slavíme narozeniny Facundových fanoušků. Rozhovorem! Není teď lepšího odreagování než si přečíst další myšlenky, tohoto neobyčejného člověka. Není to žádný ucelený rozhovor, který by se našel na jednom místě. Tento rozhovor jsem pro vás sestavila. Vybrala jsem otázky, které míří přímo na tělo Facunda. Otázky ze kterých by jsme se zase o kousek víc dozvěděli, kdo že je Facundo Arana?

Kdo je Facundo Arana?

Hrál v některých nejúspěšnějších telenovelách naší země, přinesli mu dokonce mezinárodní slávu. V roce 1993, v jeho prvním seriálu Canto Rodado hráli roli Ramira. V roce 1997 se jeho první úspěch v televizi stal pod režií Chrise Morena: Chiquititas. O rok později, díky Muněca Brava se do jeho práce zamilovalo Rusko, Izrael, Rumunsko, Polsko a většina Latinské Ameriky.
Svůj talent předvedl v Yago, pasion Morena, Sos Mi Vida, Padre Coraje, Vidas Robadas, Farsantes a Noche y Dia. V divadle hrál v „Na návštěvě u pana Greena“ spolu s Pepem Sorianem. V roce 2007 hrál v „Greed“ a později v „Poder se Puede“. Se svou skupinou TBLO vydal první album Salir a Tocar, s nímž cestoval po celé zemi (a dokonce hrál v Rusku a izraeli). Také se mi líbí horolezectví, pilotování letadla, potápění a sufrování, paragliding, jízda na kajaku a sledování západu slunce.

Která ze získaných cen, je pro vás nejdůležitější?

To, že mě moji kolegové respektují a že si publikum užívá příběh, který vyprávíme, mě naplňuje hrdostí. Všechny jsou nesmírně lichotivé. Izraelská Viva 2000 byla velmi vzrušující.

Přijal by jste nabídku, která se vám nelíbí za velmi svůdný poplatek?

Faktem je, že už mám velmi svůdný poplatek a dělám to, co se mi líbí. (směje se)

Mnoho umělců má nějaký druh podnikání, přemýšlel jste o tom? Co by jste chtěl dělat?

To, co bych chtěl, už mám. Irský bar. A já jsem jediný zákazník (směje se). Je v mém domě a hrají v něm dobrou hudbu. Chtěl bych mít horský úkryt nebo dům na pláži. Jednoho dne!

Kdyby jste se na jeden den mohl proměnit v nějakou osobu, kdo by to byl?

Mmmm…Ne…Líbí se mi být sám sebou…i když jsem sám sebou. (směje se)

Jaké ctnosti si nejvíc ceníte?

Vážím si upřímnosti, dobrého rozhovoru a schopnosti mlčet. Poctivost, jednoduchost a soucit. A dobrá nálada!

Dárek, který by jste chtěl vlastnit?

Chtěl bych létat.

Existuje pro vás nepřekonatelné umělecké dílo?

Pieta (Slavná socha Michelangela Řím – Vatikán)

Které tři vynálezy nebo objevy považujete za nejdůležitější?

Když se lidstvo naučilo vyrobit oheň, elektřinu a telefon.

Jaká je vaše oblíbená část roku?

Vánoce a Nový rok.

Jeden den z dětství, který by jste chtěl znovu prožít?

Jakékoliv silné objetí od mých rodičů. A den kdy jsme se s mým otcem stali mistry v dvouhře v tenisu. Den, kdy jsem poprvé surfoval. Moje matka s otcem hráli u všeho důležitou roli. Vždy tam byli. Aniž by se vnucovali, inspirovali mě, že by se mělo vše dělat s velkou vůlí a svobodou.

Jaký je váš největší úspěch?

Že, mám rodinu na kterou jsem nesmírně hrdý! A že jsem naživu…

Co řeknete, až potkáte Boha?

Díky moc!

Chtěl by jste něco říct svým fanouškům?

Vím, že se moji fanoušci v průběhu let začali poznávat. Jsem velmi potěšen, že se dnes někteří z vás spojili s těmi, kteří žijí v jiných částech vaší země a světa. Přináší mi to velkou spokojenost! Opravdu cítím vaši přítomnost, vaši náklonnost a děkuji vám z celého srdce za to. Myslím na vás víc, než to říkám!!! Jsem nejšťastnější člověk na světě.

A teď už zbývá jen samostatné: Feliz Cumpleanos, Facu! :)

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... Next >>

Powered by CuteNews