Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Hurá do Mar del Plata
02.01.21 * 12 názorů
Vítejte u první aktuálky roku 2021! A hned první aktuálka roku bude krásně prosluněná, protože se za Facundem podíváme do Mar del Plata! Jak už víme, do Mar del Plata se s celou rodinou a několika přáteli přesunul už na Vánoce. Společně tu také oslavili Silvestra a jejich pobyt pokračuje i v Novém roce. Podívejte se tedy do doplněné fotogalerie, co všechno spolu prožívají a jak si to užívají:

Krásný Silvestr
26.12.20 * 21 názorů
Vítejte u další speciální, tentokrát před-silvestrovské aktuálky. Zároveň také poslední aktuálky roku 2020! Sice nám ještě pár dní dokonce roku zbývá, ale my se tu uvidíme až v novém roce. Proto pojďme společně a samozřejmě hlavně s Facundem zavzpomínat, jaký byl tento krušný rok 2020.
Ale, ještě předtím je tu rekapitulace předposledního týdne roku 2020. Všechny jistě zajímá, jak Facundo oslavil Vánoce. Kupodivu i v době karantény je oslavil tradičně. A to na pláži. Celá rodinka a několik dalších přátel si společně vyrazili do Mar del Plata, odkud nám taky poslali dvě vysmáté fotky:Takže nakonec roku si Facundo konečně mohl dopřát alespoň trochu odpočinku mimo domov. Ale letošní rok byl úplně jiný! Facundo neměl tak nabitý kalendář, který normálně mívá. Jeho plány přerušila karanténa, která v Argentině trvá od 3. března letošního roku. Argentina je tedy pod zámkem už 9 měsíců 3 týdny a pár dní. Pouze v prvních dvou měsících Facundo mohl podniknout něco málo ze svých plánů. Pojďme si to zrekapitulovat:

Leden - na začátku ledna to měl Facundo ještě velmi hektické. Zatímco on sám hrál v Carlos Paz znovuobnovené představení En El Aire. Celý zbytek rodiny pobýval v Mar del Plata, kde trávili dovolenou. Facundo za nimi létal vždy od pátku do neděle.

Únor - i únor se nesl ještě ve veselém duchu. V únoru byl Facu nominován na divadelní cenu Premios Carlos za představení En El Aire. A nejen to. Svou nominaci dokonce proměnil. I nadále hrál v představení En El Aire a i nadále střídal pobyt mezi Mar del Plata a Carlos Paz.

Březen - Prosinec : zlom nastal 3. března, kdy v Argentině začala platit přísná karanténa a zákaz vycházení. Ze začátku to Facundo velmi respektoval a apeloval i na další jedince, aby zůstávali ve svých domovech. Své narozeniny dokonce oslavil pouze v rodinném kruhu a říkal, že to byli jeho nejlepší narozeniny. Každý měsíc se datum ukončení karantény prodlužoval, a tak Facundovi nezbývalo než se dělit s fanoušky o fotky ze soukromí, nebo připomenout prostřednictvím instagramu nějaký starší projekt, kterého se zúčastnil. Až v červnu ho napadlo co si nového! Online seriál Dos Minutos Contigo. Přeloženo jako Dvě minuty s tebou na kterém se podílel spolu se Sylvií Navarro. Seriál měl 8 dílů a na instagramovém účtu se vysílal celkem 8 týdnů. Nenudili jsme se ani v červenci. Protože se uskutečnil živý instagramový chat s Natalií Oreiro. V červenci také Facundo využil instagram ke svým rádiovým pořadům En El Aire. Když ho nemohl hrát v divadle přesunul ho na rádio Nacional a vysílal tak ze svého domova. Četl různé příběhy, zpíval a tak podobně. Další důvod k radosti nastal jistě v srpnu, kdy Maria oslavila (opět v kruhu rodinném) své 44. narozeniny. V říjnu pro změnu oslavovali Facundovi kluci Yaco a Moro své 11. narozeniny. Po celou dobu karantény ale Facu taky pracoval na zcela odlišném projektu. Se svými přáteli si postavili a otevřeli vlastní bar jménem Vermu, k jehož otevření došlo v listopadu. A to už se dostáváme k prosinci, kdy už ta domácí karanténa nebyla tak prvořadá. Protože rodina Aranů si udělala několik výletů, Facu opět začal natáčet. Druhou sérii Malé Victorie a Vánoce, jak už víme strávili na pláži v Mar del Plata.

Tak, takový to byl bláznivý rok. I když 90% věcí musel Facundo uskutečnit ze svého domova. Myslím, že tady na stránce jsme se i tak nenudili. Tady je malá rekapitulace toho, co jsem tu stihla podniknout já:

Letos jste si mohli přečíst 62 aktuálek! Vy jste k nim napsali 556 skvostných komentářů, což je o 10 skvostnějších komentářů víc než v loni. O překlad rozhovorů letos nebyla také nouze. Přeložila jsem pro vás 8 rozhovorů z toho hodinový online chat s Natalií Oreiro + celý online seriál Dos Miutos Contigo, který měl 8 dílů. Do fotogalerie jsem nahrála 423 nových fotek. Celá kategorie FACUNDO prošla rekonstrukcí, byla doplněna o nové informace a lépe roztříděna. Nakonec do ní přibyla 1 sekce navíc!

A ještě dnes nám trochu rozroste fotogalerie, protože jsem opět dohrála fotky, které jsem během roku nasbírala. Opět doporučuji projít si sekci poslední přidané fotky. Zrychlíte si tak prohlížení, než kdyby jste chodili od jedné kategorie ke druhé. Ale, pokud vás jmenovitě zajímá, ke kterým letům a telenovelám se můžete prostřednictvím fotek vrátit, tak jsou to tyto: Divoký Anděl, Facundovo dětství, Facundovi děti, Vidas Robadas, Noche y Dia, Sos Mi Vida, Rok 1998 a fotky z instagramu. Dohromady už najdete v galerii 12 990 fotek!

Letos víc než kdy jindy, by jsme ten rok měli uzavřít s úsměvem. Ještě lépe se smíchem. A na to je Facundo pravý expert, ať se kouknete na jakýkoliv jeho seriál či telenovelu, v každém najdete alespoň jeden podařený gag, kterému se musíte smát také. Proto vám dnes přináším čistě vysmáté gify. A nejsou od nikoho jiného než od naší skvělé Majky! Děkujeme!A to by bylo pro tento rok vše, moji drazí Facundopřátelé. Přeji vám krásný Silvestr, užijte si ještě pár dní dokonce roku, hlavně ve zdraví. A ve zdraví se mi také vraťte na první aktuálku roku 2021. Bude tu na vás, jako každou neděli, čekat. :)

Jednoho dne budu šťastný tlustý muž
25.12.20 * 13 názorů
Máme den po štědrém dni, ale já budu nadělovat i dnes. Budu nadělovat speciálně pro jednu osobu, která dnes slaví narozeniny, ale myslím, že na své si přijde dnes víc lidí.
Opět nastal můj oblíbený čas popřát mým nejvěrnějším fanouškům této stránky. Dnes to není nikdo jiný než drahá Soňa! Drahá Soničko, díky tobě se dnes můžeme vrátit o 21 let zpátky! Neuvěřitelné, ale přesně před touto dobou byl pořízen rozhovor, který jsem pro tebe speciálně přeložila. Trochu nostalgie určitě nikomu neuškodí, tak si společně připomeňme názory a pohledy na svět 27-letého mladíka jménem Facundo Arana. Jak svět viděl tenkrát? Jaké měl plány? Čemu se chtěl věnovat nejvíc? To vše se dozvíte v tomto rozhovoru.
Po rozhovoru si má drahá oslavenkyně rozbal ještě jeden dáreček v podobě videa. Facundo to řekne lépe než já, ale kdyby náhodou zapomněl. Přeju ti to nejlepší na světě, hlavně hodně zdravíčka protože je to to nejcennější, mnoho pohody, chuti do života, mnoho cestovatelských zážitků a také mnoho skvělých zážitků a komentářů na této stránce. Děkuju, že už jsi ji součástí tak strašně dlouho! Užij si svůj skvělý den, jako celé vánoční svátky. Jsi důležitým členem naší Facuparty. Mámě tě rádi :-*

Jednoho dne budu šťastný tlustý muž

Hlavní postava „Muněca Brava“ říká, že jeho role vyžaduje aby byl v dobré kondici. Ale v tělocvičně se mučí jen kvůli své práci: „Dělám to jen proto, abych si vybudoval trochu svaly, ne kvůli tréninku.“ A je si jist, že se v budoucnu bude plně věnovat dezertům.
Když mu byla diagnostikována Hodkinova nemoc, typ rakoviny, která postihuje lymfatické žlázy, život mu způsobil utrpení. Ale dnes Facundo ví, že všechno, čím prošel, nebylo marné: zvítězil nad nemocí a věda zvládání byla tak silná, že nyní dokáže jasně rozlišit rozdíl mezi nesmysly a tím, co je opravdu důležité. Proto může říci: „Jsem zde, žiji a mám příležitost budovat svůj život tak, jak chci. Chci se věnovat svému životu.“

Co následovalo po Muněca Brava?

Na chodbách Telefe se povídá mnoho věcí. Ale, nechci se stát ozvěnou toho všeho, protože to je nesmysl. Na základě toho, co lidé říkali, jsem měl hrát ve všech programech Telefe (smích). Nemůžete to brát vážně.

Může být pár Arana – Oreiro vzorem úspěchu, který se bude opakovat v jiných telenovelách?

Myslím, že Oreiro – Juan Perez byl také skvělý pár. Natalia může hrát s kýmkoli, protože její jméno má svou vlastní váhu. Pokud jde o mě, rád jsem s ní pracoval „bok po boku“, říkám to jako herec a jako člověk.

Souhlasil jste s tím, že nebudete hrát hlavní roli, chcete si zajistit místo hvězdy, jako to udělal například Laport a Bermudez?

Vím, že to co řeknu, bude znít jako naučená fráze, ale nejdůležitější je, že jsem naživu, jsem tady a mám příležitost budovat svůj život tak, jak chci. Chci se věnovat svému životu. Mohu udělat kariéru jako Bermudez, Laport, Corrado nebo kdokoli jiný, nejdůležitější je dokázat vůbec něco. Jsem a to je úžasné.

Záleží vám na vaší image „hrdiny“ „milovníka“?

Pokud jde o image, existují dvě možnosti: pokud chce někdo být považován za něco mimořádného, pak je to buď narcismus nebo jen idiocie. Musíte se dívat na mou práci, ne na mou image „hrdiny“, „milovníka“. Řekněme, že pracujete v programu s velmi nízkým hodnocením a aby jej sledovalo alespoň 200 milionů lidí, musíte pracovat ne zapojovat svou image. Abych mohl sledovat svůj program, dám si kus dortu. Pokud nechcete pracovat, pak budete šťastným tlustým mužem, ale opravdu šťastným. Jsem si jist, že se ze mě stane šťastný tlustý muž.

Ale mezitím stále chodíte do posilovny…

Ano, ale ne často. Nedělám to proto, abych se cítil lépe, ale abych pracoval. Teď to potřebuju víc než kdy jindy a je to také o tom, jak vypadám v očích své nevěsty a svých přátel. Někdy, jak stárnete – a to říkám, přestože se stále cítím dostatečně mladý – stanete se trochu narcistou a chcete být vždy ve formě, myslím, že se to stane každému.

Ale hlavně kvůli práci…

Rozhodně nejsem ten, kdo stále chodí a neustále se na sebe dívá do zrcadla. Ale také bych neřekl: „Nikdy se nedívám do zrcadla a je mi jedno jak vypadám“, ne. Celý svět je dnes trochu narcistický. Jak jsem řekl, nedělám to kvůli tréninku, prostě teď musím být v dobré kondici. Ale vše je nutné dělat s mírou. Pokud skočíte přímo do lomu, zemřete, prostě nebudete mít dostatek vzduchu.

Jak jste na tom s nevěstou? Stále se držíte toho, že spolu před svatbou nežijete?

Všechno je s námi v pořádku, mám štěstí, je mi 27 let a našel jsem tu jedinou z tolika lidí žijících na tomto světě. Cítím se jako vyvolený osudem, a jaký rozdíl je v tom, když spolu žijeme nebo ne, pokud Bůh chce, budeme se brát a ukončíme naše životy společně. Kdy to bude? Možná dnes, možná zítra nebo pozítří. Mám mnoho tužeb, ale věřím, že mám čas na všechno.

V tomto smyslu vypadáte dostatečně atypicky…

Ano, na mě není nic netypického, myslím, že na světě je mnoho lidí, kteří myslí stejně jako já. Není pochyb o tom, že existují i lidé, kteří rádi žijí s jednou či dvěma nebo s pěti ženami najednou.

Jak těžké je být věrný?

Jsme spolu už dlouho. Kdybych potkal někoho, kdo by mi připadal lepší než žena, kterou mám, pak může být všechno jinak. Ale pro mě je moje žena nejlepší, je se mnou tři roky a já o ní stále přemýšlím stejně. Odkud tedy pochází touha být nevěrný?<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... Next >>

Powered by CuteNews