Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Online koncert i online finále
15.08.20 * 10 názorů
Minulý týden jsem vám slibovala online koncert, který proběhl pro podporu La Case del Teatro. Doufám, že vás upoutávka dostatečně upoutala a těšili jste se na samotné vystoupení. Jak už jsem říkala minulý týden, mezi prvními účinkujícími kromě Facunda byli i Florencia Peña a Matías Mayer. Ale, my se zaměříme čistě na Facunda. Dohromady jejich vystoupení trvalo kolem 40 minut, Facundova část 12 minut a předvedl nám jeho dvě nejoblíbenější písničky, kterými jsou: Guilty a Knockin 'on Heaven's Door. Předvedl nám také hru na saxofon a harmoniku. Kolem šesté minuty se všimněte jeho nechtěné vtipné vsuvky, a tou je zápasení s lampou. Ale, živý přenos je živý přenos. A až na tento malý zádrhel s nefungující lampou, to všechno dopadlo na jedničku.A tuto zprávu jistě očekáváte. Online seriál Dos Minutos Contigo je u konce. Přináším vám finální v pořadí osmý díl! Jako vždy sledovat ho můžete na instagramu.
A jak jsem také řekla, tak činím. Pokračuji se slíbenými překlady tohoto seriálu. Další díl v pořadí je třetí díl, na který se znovu můžete podívat zde a překlad přikládám níže:

Tobias: A teď si vezměte svůj počítač, jděte na svůj bankovní účet a převeďte mi 10 tisíc dolarů! Teď!
Mia: Ne, nelíbí se mi to. Potřebuju pauzu. Prosím, to mi nemůžete udělat. Prosím.
Tobias: Ne, mě se to taky nelíbí, zlato. Ale, jak dlouho musím předstírat, že jsem ženich? To stačí.
Mia: Ne!
Tobias: Víte, kolik jsem toho o vás napsal? Celou dobu vás natáčím. Co řekne vaše rodina až uvidí ty fotky, videa? Teď chci svoje peníze! Dej mi moje peníze!

Mia: On není na sociálních sítích. Tohle je Tobias. Tobias. Argentina. Karikaturista. To jo. Nemluv na mě. Nevolej.
Hlas: Co? Jsi sama?
Mia: Musím ti něco říct. Přísahám...
Hlas: Co se s tebou děje?
Mia: Poslouchej mě. Poslouchej mě, prosím.

Mia: Vím naprosto přesně, že to byla noční můra! Výplod mé nemocné fantazie. Vím! Ale...ano, samozřejmě, vím, vím. Rozumím, ano. Proč ne? Proč ne?

Mia: Ahoj, ne!

Tobias: Ahoj, Mio.
Mia: Počkej, mám spoustu pochybností. Chci, abyste mi řekl proč mi stále voláte? Proč vás musím vidět? Slyšet? Tobias: Protože se něco stalo. Protože stále potřebuju čekat na váš hovor. Přemýšlím nad každým slovem, které vám říkám, aby jste se nevzdala. Takže, to nesmíte. Ano, já vím.
Mia: Oh, ano.
Tobias: Začínám se zamilovávat.
Mia: Já jsem taky zamilovaná.
Tobias: Co?
Mia: Všechno jsem zkazila. Zničila! Zničila!

Co se karantény týče, 1. srpna byla prodloužena do dnešního dne 16. srpna. Uvidíme tedy, jak se situace bude vyvíjet dál.Nové akce i videa
09.08.20 * 13 názorů
Nový týden a Facundo přichází s novými akcemi! Stále ještě organizovanými z pohodlí domova, ale nudit se rozhodně nebudeme. Pod záštitou společnosti Paseo La Plaza se včera 8. srpna uskutečnil hromadný online koncert! Každý týden půjde o sérii online vystoupení vybraných herců, kteří budou zpívat a hrát své oblíbené písně na podporu La Case del Teatro. Což je takový domov důchodců pro umělce. V koronavirové krizi nemůže fungovat, tak jak by potřeboval. Proto se sešlo několik umělců, aby tomuto projektu pomohli. A Facundo je samozřejmě mezi nimi! Vždycky půjde o určitou skupinu lidí, kteří společně (i když zvlášť) vystoupí se svými nejoblíbenějšími písněmi. Celé se to bude vysílat živě na internetu. Facundo byl hned v té první skupině. Společně s Florencií Peña a Matíasem Mayerem. K dispozici je prozatím jen upoutávka, ale jistě se brzy objeví i samotné vystoupení:Takové akce se konali tento týden. Ale dějí se i další věci. Dnes vám přináším už předposlední díl online seriálu Dos minutos Contigo. Celkově už sedmý díl na který se můžete podívat na instagramu. Slibuju vám překlad všech dílů do kterých se pustím příští týden. Tento týden jsem veškerý čas věnovala jinému překladu. A to samozřejmě živému instagramovému chatu Natalie Oreiro s Facundem. Už vás nebudu napínat ani o den více. Konečně jsem dokončila kompletní překlad. Konečných 22 minut je přeložených a dělá nám to dalších 7 stránek čtení. Konečně si tedy vychutnejte celý rozhovor v naší sekci rozhovory. Nejnovější část je opět oddělena čárou.

A ještě než se úplně začtete, tak se trochu vrátíme do minulosti. Konkrétně do začátku letošního roku. V lednu letošního roku se Facundo nacházel v Carlos Paz, kde odehrál pár představení divadelní hry En Al Aire. Mimo to se zde spojil s hudební skupinou Iceberg del Sur a uspořádali spolu několik koncertů. Mimo koncerty spolu nahráli také jednu píseň, která spatřila světlo světa teprve před pár týdny. Přináším vám tedy hudební klip s písní nazvanou Más leña al fuego, kde Facundo hraje na svůj milovaný saxofon a dělá doprovodný zpěv:Nakonec malé připomenutí, už zítra začíná na Prima Love Divoký Anděl! Vždy dva díly za sebou od 16:10 hodin. Tak se nezapomeňte dívat! :)Divoký Anděl se vrací
03.08.20 * 7 názorů
Jestli pak už máte nějaké plány na letošní srpen, který se nám pomalu rozjíždí? Nemáte? Tak, si jich ani moc nedělejte. Divoký Anděl se vrací na české televizní obrazovky! Už od 10. srpna se můžete každý den, těšit na dvě epizody za sebou. Vše na kanálu Prima Love od 16:10 hodin.
Do té doby si můžete připomenout (nebo poprvé shlédnout) některé ze zkažených scén. A všeobecně si tento seriál můžete připomenout v pár velmi povedených fanouškovských videích.

Ještě lepší představu o seriálu si můžeme udělat pomocí gifů, jejímž autorem je opět Majka. Děkujeme!

<< Previous ... 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 Next >>

Powered by CuteNews