Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Prezentace Los Trapecistas
13.01.23 * 9 názorů
Pobyt v Mar del Plata Facundo využívá různými způsoby. Přijel sem hlavně kvůli divadelní sezóně s novou hrou Los 39 Escalones. Přijel s celou rodinou, takže svůj pobyt využívají i k rodinné dovolené. A tento týden se se pobyt v MDP hodil pro další věc. V pondělí 9. ledna v muzeu Castagnino od 20:00 místního času, představil svůj komiks Los Trapecistas. Když nepočítáme loňský Comic-Con, kde byl jeho komiks oficiálně představen, jde o první prezentaci jeho nové knihy. Spolu s ním tam byl samozřejmě i karikaturista Juan Carlos Quattordi.
Po prezentaci už se k nám tedy dostalo trochu víc informací o tomto díle, jenž je druhou oficiální knihou napsanou Facundem. Ve zkratce: Jedná se o thriller odehrávající se v nadpřirozeném, deštivém a strašidelném Buenos Aires. Hlavní postavou komiksu je argentinský detektiv, který musí čelit neočekávaným událostem. Po celou dobu příběhu bude nacházet vodítka k zapeklitému případu, které ho budou pronásledovat až do vyřešení případu...

Takový je krátký popis toho, co od komiksu očekávat. Vy se teď ještě podívejte na krátké video z prezentace - tady. Rozhovor s oběma tvůrci, kteří dali novinářům po prezentaci, najdete na youtube. A v galerii poté najdete fotky.A nakonec se přeci jen podíváme na další úryvek z nové divadelní hry. Facu nám další kousek scénky (očividně scénka z vlaku), zpřístupnil na svém instagramu.První týden z Mar del Plata
07.01.23 * 8 názorů
Konečně jsem tu s typicky nedělními aktuálkami! Vítejte u té první nedělní roku 2023.
A o čem, že se píše první lednový týden ve světě Facunda? Bohužel, nejsou to jen pozitiva ohledně nové divadelní hry Los 39 Escalones. Zdá se, že novináři vytáhli na světlo opět kauzu Geatani, jak byla nazývána minulý rok. V květnu minulého roku došlo k rozporu mezi Facundem a jeho hereckou kolegyní Rominou Geatani, která ho během natáčení seriálu "Noc a Den" nařkla z násilnického chování. Vše si vyjasnili ve společnosti svých právníků a uzavřeli to v dobrém. Nicméně, tento týden se opět začali hojně rojit články o této kauze. Do všeho se totiž měla vložit Maria, která se samozřejmě postavila za svého manžela.
Romina Geatani totiž opět otevřela tento již dávno uzavřený spor, a opět se veřejně vyjádřila, a dost nelichotivě, o Marii a jejím přístupu k celé kauze. Maria se již v loni postavila na stranu Facunda. Nicméně až teď se Geatani vyjádřila přímo na její adresu a k celému jejímu přístupu. Novinářům měla říct: "Chápu, že je jeho žena, že je naštvaná a zraněná. Ale, pokud mě jako ženě někdo přijde říct, že měl ošklivou potyčku s mým bratrem, nejdu ho hned bránit." Dále měla dodat: "Naštvu se, a nemluvím s ním. Ať má koule na to, aby se bránil. Teď je v módě, aby se ženy dotyčného muže chovali jako jejich mluvčí."
Odezva Marii na toto nařčení byla okamžitá:"Každý se musí přizpůsobit svému myšlení. Jsou lidé, kteří se přizpůsobují podle dané situace nebo ti, co se přizpůsobí podle toho, co je pro ně výhodné. Nevěřím, že Romina a Facundo udělali dobře, když se sešli a promluvili si, protože on s ní nepodepsal žádnou dohodu. Jako jeho manželka musím Facu podporovat, protože on je mimořádná lidská bytost, a jediné co udělal bylo to, že se s ní sešel, i když jsem mu řekla, že to za to nestojí. Facundo si tohle nezaslouží. Když se objeví něco negativního, nezačnu hned mluvit s tiskem, ale dělám to protože mě unavuje tolik hloupostí a lží. Pokud se chce někdo dostat do tisku, je to problém toho druhého. Už se nebavte s někým, kdo si to nezaslouží. O Rominu se nezajímám. Zeptejte se Geatani, že určitě zná někoho, kdo byl vážně týrán, a že se ho nezastala. Život je víc než jen prostředky. Naštěstí tahle rodina ví, jak předtím utéct." Takové je vyjádření obou stran. I Facunda si novináři po novém představení odchytili, aby se ho zeptali na to samé. Ten to uzavřel slovy: "Můžeme se bavit o Los 39 Escalones, nebo tento rozhovor ukončíme. Pravdou je, že je tohle téma už dlouho uzavřené. Od května je uzavřené." Novinář se také ptal, jestli Facundo podnikne další právní kroky. I po této otázce chtěl téma jasně uzavřít: "Je to uzavřená záležitost. O jediné, o co vás žádám, je aby jste mě kvůli tomuto tématu nevyhledávali. Protože pro mě je tohle téma opravdu uzavřené. To je jediné, co vám řeknu."

Takže, není to úplně ideální první týden nového roku. Novináři se místo Facundovi nové hry, věnují dávno uzavřenému sporu. Ale, i přes to si Facundo nenechal zkazit náladu během otevírání letní divadelní sezóny v Mar del Plata. Kde se setkali všichni, kteří budou v této sezóně v této oblasti vystupovat. Facu se tu 3. ledna představil společně se svými kolegy z divadla Guillermio Valdésem, Fredy Villarrealem a Maxi de la Cruz. Na sestřih se podívejte tady. Ve fotogalerii na vás čekají dvě fotky. Pokud jste se nejvíc těšili na první ukázku ze hry, i tu pro vás mám! Tady se podívejte na první sestřih scén z celé hry.

15 let
04.01.23 * 11 názorů
Vítejte u první aktuálky roku 2023! Jsem ráda, že vás hned první letošní aktuálkou můžu sdělit, že dnešním dnem tento web oslavuje své 15. výročí! Už patnáct let jsem tu pro vás týden co týden. Každý rok pro vás napíšu průměrně 60 aktualizací z Facundova života. Web po dobu patnácti let nebyl v provozu jen pouhé dva měsíce, kdy mi byla smazána. Vše jsem poté přesunula na novou, placenou doménu, aby jsme měli informace v bezpečí. V průběhu těchto let, se stránka přesunovala celkem 5x. Mohli jste tedy navštěvovat různé adresy. Jako první jste na web mohli narazit ve formě facundoarana.ic.cz, další stěhování bylo na doménu facundoarana.4fan.cz, následovala adresa facundoarana.blackmag.cz, většina z vás si už jistě pamatuje na adresu facundoarana.net a konečně se dostáváme do přítomnosti na adresu facundoarana.cz. Kde je stránka nejdelší dobu, a další přesuny neplánuji!
To je jen takové malé shrnutí toho, čím si stránka musela projít, než se ustálila na tomto hostingu. K webu patří i samostatná fotogalerie, kam se mi po dobu patnácti let podařilo nasbírat takřka 13 700 fotek! A troufám si říct, že je to největší fotogalerie Facunda na celém internetu! Nezapomeňme ani na diskuzní forum, které také patří ke stránce, a bylo založeno také před patnácti lety. Bylo založeno hlavně pro ty, kteří si chtějí o Facundovi trochu víc povídat. A nestačí jim jen komentáře u každé aktuálky.
Web také v průběhu let měnil vzhled, který je potřeba čas od času změnit, aby se neomrzel. Za tu dobu vystřídal kolem 15 vzhledů. Pokud si na web pamatujete s jiným, starším vzhledem. Gratuluji! Patříte mezi pamětníky!
15 let je takové číslo, kterého bych se na začátku, kdy jsem stránku zakládala nenadála. Nikdy jsem si nedala datum expirace, kdy se stránkou skončím. Dělala jsem to, protože jsem chtěla vědět, čím se Facundo zabývá a nenašla jsem jiný český zdroj, kde bych si o něm mohla přečíst. Po prvním půl roce vedení stránky se začali objevovat první návštěvníci v komentářích, a já už to týden co týden začala sepisovat pro ně. Dnes, už je vás tu tolik. Počítadlo mi den co den ukazuje průměrně 70 lidí denně, takže to dnes dělám pro velkou skupinu lidí, a to nejen z Čech, ale také ze Slovenska. I když nepíšete do komentářů, člověk podle návštěvnosti ví, kolik fanoušků se o Facunda stále zajímá. A jelikož se to číslo zvětšuje rok od roku, musí tahle stránka být starší a starší. Dnes by oficiálně dostala svou občanku! A když si ten věk převedete na člověka, není to zase tak málo, že? A není to ani malé číslo z hlediska toho, že žijeme ve světě sociálních sítí, kde se informace pohybují mnohem větší rychlostí. A chápu, že někdo je upřednostňuje, protože chce informace znát hned. Ale v době, kdy jsem stránku zakládala, tyhle sítě neexistovali, neexistovali tedy ani tak rychlé informace. Proto jsem dělala aktualizace týdenní, kde jsem vždy v klidu a postupně sesumírovala Facundův týden. A dělám to dodnes. Není to o spěchu. Chci to mít vždy chronologicky přehledné, sepsané v klidu a na konci týdne, abych ten týden zhodnotila jako celek. Takže i teď, kdy už se informace objevují touto rychlostí, já nadále budu stránku tvořit tímto způsobem. Web není to samé, co sociální síť. A i když weby mizí, tento zůstává!
Takové je tedy shrnutí uplynulých patnácti let na tomto webu. A já jsem ráda, že se tu stále setkávám s lidmi, kteří tu se mnou byli i před těmi patnácti lety. Ale, ráda se také v komentářích setkám s těmi novými, kteří sem třeba chodí jen pár dní. Kdokoliv, kdo je fanouškem/ příznivcem člověka, jakým je Facundo Arana, je tu srdečně vítán!

Na takové výročí by se stránce hodil dát nějaký dárek. Věřte mi, že na dárku usilovně pracuji už několik týdnů, ale ještě není plně připraven. A opět si ten dárek užijí všichni, kdo sem chodí. Mějte strpení, stránka svých patnáct let bude přeci jen slavit celý rok, dárek může tedy dostat kdykoliv! :)

Ale, dneska už dost sentimentality. Jsme tu kvůli Facundovi, takže bych měla dostát svých aktuálek, a opět vám o něm něco napsat, tak jako každý týden. Máme začátek roku, tudíž tu mám pro vás jeho přání k novému roku + první letošní fotky přímo z Mar del Plata! I když je v Mar del Plata pracovně, s novou divadelní hrou, na celé léto si opět přivezl celou rodinu a my se tak můžeme pokochat fotkou celé rodiny:

"Ať vás v nadcházejícím roce zastihne láska a mír. Děkuji za tolik lásky a tolik krásy...! Zdravím všechny v roce 2023!!"15 let?
To si musím ověřit!
No, je to tak!
Tak, na zdraví!


(gify by Majka)


2008 - ....
<< Previous ... 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 Next >>

Powered by CuteNews