Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rozloučení s Maďarskem
22.10.22 * 10 názorů
Facundova účast v Maďarsku už bohužel skončila, a on je zpátky doma u své rodiny. Nicméně, my se tam ještě na skok podíváme. Zcela určitě vám dlužím druhý díl jeho porotcování. A ten tu také mám. Už v týdnu jsem ve speciální aktuálce psala, že tentokrát Facu nezasedl jen do poroty, ale objevil se i na pódiu. Vystoupil se svou písni Do you love me. Dávám vám ještě jednou odkaz ke shlédnutí tohoto vystoupení. Taktéž nechybí ani další rozhovor v angličtině, tentokrát byl uskutečněn až po odvysílání druhého dílu. A i tento rozhovor mám pro vás s českými titulky! Ve fotogalerii nechybí ani další doplněné fotky z druhého večera, ale i další fotky z poznávání Budapeště. Jednou takovou fotkou se Facu rozloučil a shrnul své působení v této zemi: "Právě jsem dokončil Dancing with the Stars v Budapešti... Byly to téměř dva týdny čistého adrenalinu, skvělých lidí a extrémně talentovaných postav, které jsem našel na každém rohu. Odcházím se srdcem plným krásných příběhů. Měl jsem štěstí, že jsem mohl pracovat s velmi štědrými lidmi! Zastupuji je jménem mnoha dalších! Živá kapela, technici, nastudování... Všechno! Nezapomenutelní géniové! Nedokážu vysvětlit, jak moc jsem se bavil! Dobrou noc..!"

V tomto týdnu už se Facu vrátil domů, a měl spoustu důvodu ke slavení. Jako první se 16. října slavil v Argentině den Matek. Při této příležitosti sdílel sérii fotek Marii s dětmi, i své vlastní mámy. O tři dny později byl další důvod k oslavě. 19. října kluci Yaco a Moro oslavili své 13. narozeniny! Facu v tento den sdílel skvělé video s jejich společnými momenty.

A ještě takové info nakonec. Prostřednictvím Instagramu nás Facundo informoval o další nadcházející události. V listopadu ho opět uvidíme v divadle. Se svou hrou En El Aire, se 19. listopadu chystá do Uruguaye. V hlavním městě Montevideu odehraje od 20:00 hodin v divadle Metro svou one man show. A nezapomínejme, že v listopadu by se měl se stejným představením představit znovu také v Izraeli. A to hned se dvěma představeními!Do you love me?
17.10.22 * 25 názorů
Je mi potěšením psát tuto speciální aktuálku! Je mi naprosto velkým potěšením psát tuto aktuálku, protože ji píšu pro jednoho z nejmilejších lidí, jakého jsem kdy poznala!
Má drahá Majka dnes slaví své narozeniny, a jako již tradičně se to neobejde bez speciální aktuálky, kterou pro ní tvořím každý rok. Pokud by ji někdo neznal, zavítejte do komentářů, protože je to každodenně přítomný fanoušek/komentátor/data vyhledávač/gifů tvořič, prostě má v sobě spoustu skrytých talentů!

Má drahá oslavenkyně, jsi součástí této stránky už 8 let, a je mi líto, že to není déle. Ale, jsem moc vděčná Facundovi, že se díky němu z tvé přítomnosti můžu radovat už tak dlouhou dobu. Pokud mě paměť neklame (což je klidně možné, protože si narozeniny nezapisuju, a taky už nejsem nejmladší :D), tak by jsi měla letos slavit kulaté narozeniny (pokud tomu tak není, dnes mě nech přitom, za pár dní si to vyjasníme :D). Ale, i kdyby jsi dnes kulatiny neslavila, nevadí. Chtěla jsem pro tebe ještě něco víc speciálního, než co tvořím běžně. Víme všichni, že s psanými rozhovory to není tak žhavé. Dost starých rozhovorů jsem si vyčerpala v roce 2020 v době karantény. Ale, proč sahat tak do historie, když tu máme žhavou událost, která se udála v posledních 14 dnech? Rozhodla jsem se, že letos si pro tebe nenachystám normálně psaný rozhovor, ale přeložím ti nějaký ve videu! (Znáš mě, já a videa :D) A samozřejmě, že mluvím o taneční show v Maďarsku! Mám speciálně pro tebe hned dva překlady. Jelikož ten první zvládne, asi skoro každý, kdo se učil alespoň rok anglicky :D Ale, tak dobře se na to video kouká, že by mělo být s českými titulky.
Takže jako první se podívej na upoutávku k dancing with the stars. Ano, mluvíme o tom okamžiku, kde se Facu hází do gala, a chystá se zasednout v porotě. Ale, to je jen taková malá třešnička na dortu, (který doufám doma dnes dostaneš, ne aby sis ho pekla!) Ten pravý rozhovor se udál před jeho prvním večerem v porotě. Takže si můžeš vychutnat jeho pocity před tím, než tahle jeho netypická role vůbec začala. Tenhle rozhovor si stáhni TADY.

Ale, to by bylo jen mluvení. A já vím, kde a jak máš Facunda nejradši. S mikrofonem v ruce, na pódiu, a když k tomu předvede ještě nějaký ten tanec, jedině dobře! Tak přesně takový odvaz pro tebe mám! A je to tři dny starý odvaz! Jedná se o vystoupení z druhého večera minulou sobotu 15. října. Facu, nejen, že zasedl v porotě, ale i sám vystoupil. A to s písničkou Do you love me. A všichni víme, jak se na tuto písničku umí rozjet! Tohle video bych nemohla věnovat nikomu jinému než tobě! Jako by Facu věděl, že potřebuju pro tebe něco nového z jeho pěveckých zdatností!

Ale, jestli si myslíš, že tím pádem nebude moje typické video, kde s Facundem vedu o tobě narozeninový rozhovor, tak se pleteš! Samozřejmě i typické narozeninové video tu pro tebe mám! V takové narozeniny, by nemělo absolutně chybět!

No, a jak sama vidíš, Facundo už to tu roztáčí i v gifech. Protože dneska by jsi to měla roztáčet podobným způsobem, jako on! Moje milá, zlatá Majko! Doufám, že ti nemusím přát všechno nejlepší, protože to doufám, už kolem sebe máš. Ale zdraví je vždy nutné, a nikdy ho není dost, proto buď zdravá, šťastná, spokojená, vždy obklopena nějakou dobrou scénou/klipem s Facundem. Stále buď součástí této stránky, protože se tě rozhodně vzdávat nechci! Lásku taky netřeba přát, protože tě musí mít rád každý, kdo tě poznal. My tě tady rádi máme velice. Já od prvního tvého komentáře, který mě hned poprvé vyčaroval úsměv na tváři! Oslavuj to s těmi, koho máš nejradši, a hlavně si svůj den užívej, ne přežívej! Všechno nech na ostatních, ať o tebe pečují. Zasloužíš si to. Krásné narozeniny, Majko moje zlatá!Další týden v Maďarsku
15.10.22 * 9 názorů
Pochopitelně se ještě dnes vrátíme do Maďarska, kde Facundo celý týden pobýval do druhého vysílání Dancing with the stars. Včera v porotě této soutěže zasedl podruhé, a bohužel také naposledy.
Slíbila jsem vám minulý týden celý díl ke shlédnutí, místo nefunkčního online vysílání. Objevil se až včera v noci, proto vám ho servíruji až do dnešní aktuálky. Takže jako první se podívejte na jeho první vystoupení, jakožto porotce. Zcela určitě se dočkáme i toho včerejšího, druhého dílu. Ale, dnes vám pro vás ještě zásoby fotek z akcí, které se událi tento týden.

Jako první se podívejte na fotky přímo z natáčení prvního dílu. Ve druhém albu najdete další fotky z poznávání Budapeště. Za zmínku stojí hlavně setkání s hudebníkem Jimmy Pagem, kterého Facundo náhodou potkal, při prohlídce Budapeště. Sám k fotce napsal: "Nemůžu uvěřit, že jsem narazil na Jimmyho Page!" Jimmy Page, kdyby někdo nevěděl, je slavný anglický hudebník a také zakládající člen skupiny Led Zeppelin. Během pobytu Facu nezapomněl ani na fyzičku, a zvěčnil se v posilovně. A mimo Budapeště, se vydal i na Visegrádi vár neboli na Vyšehradský hrad. Hrad, který pochází už ze 13. století a tyčí se ve výšce 333 m. Mimo to, je z něj krásný výhled na Dunaj. Nakonec nechybí ani fotky s fanoušky, které Facu potkává na každém kroku. Všechny tyto fotky najdete ve druhém albu. Ale Facu nezapomněl ani na videa. Znovu vysílal online přes instagram, když si město znovu procházel. Na video se podívejte zde.A nakonec úplně odjinud, nechala bych to až na příští týden, ale déle už vás o to ubírat nemůžu. Reklama na parfém Ramé, kde se spolu objevil Facundo s Mariou, a o jejíž natáčení jsem vás informovala před dvěma týdny, je na světě! Na hotovou reklamu se podívejte zde.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... Next >>

Powered by CuteNews