Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Victoria Small
25.05.19 * 5 názorů
Dočkali jsme se! Po dlouhé absenci fotek z natáčení nového seriálu Victoria Small, máme tento týden opět nové fotky. Pocházejí ze středy 24. května. Facu má v divadle menší pauzu, nehrálo se ani tento týden a nenašla jsem program ani na ten příští. Vypsaná představení jsou až na 6. června. Takže, teď Facundo svůj čas opravdu může rozdělit mezi natáčení seriálu a divadlo, tak jak to plánoval od začátku.Ovšem minulý týden se ještě hrálo, a já tu mám proto zpětné fotky. Tentokrát z Bahia Blanca, kde se hrálo 17. května. Nejsou to fotky z představení. Facundo tentokrát divadelní prostor využil jiným způsobem. Jak jinak než na pomoc! Opět upozornil na nedostatek darování krve, dárce kostní dřeně a darování orgánů. Fotky najdete v galerii video na facebooku.

Zpátky do Argentiny
18.05.19 * 6 názorů
Poté, co jsme poslední dva týdny strávili s Facundem v Paraguayi se opět přesuneme do jeho rodné Argentiny. A že se i v Argentině činil! Není to jen divadlo ve kterém tento týden samozřejmě pokračoval, ale je to také další přednáška a natáčení nového seriálu Victoria Small. To vše stihl Facundo tento týden, pojďme si jednotlivé věci trochu přiblížit.
Začnu s již zmíněnou přednáškou, nebo bych spíš měla napsat fórem. Ve dnech 14 - 15. května se V Tucumánu konalo klimatické fórum ClimActivo 2019 a Facu byl pozván, jako jeden z hostů. Na jaká témata se vedla řeč je myslím jasné. Analyzovala se současná klimatická situace, globální oteplování a další problémy, které mají vliv na zdraví člověka. Kratičkou ukázku máme na videu, ale z této činnosti jsou to hlavně fotky, které najdete v galerii:Samozřejmě, že se nadále Facundo věnuje Milostným dopisům. Tento týden se hrálo opět 4 dny za sebou. Od čtvrtka 16. května do dnešní neděle 19. května ve městech: Punta Alta, Bahia Blanca,Guamini a Darragueira. Fotky odtud bohužel žádné nepřináším. Ale, přináším vám ještě zpětně fotky z minulého týdne. Konkrétně z La Plata:Když zrovna Facu nestojí na prknech, které znamenají svět pohybuje se před kamerou v novém seriálu Victoria Small. Načekali jsme se dlouho, ale konečně máme k dispozici pořádné fotky z natáčení! Jsou sice jen dvě, ale aspoň už můžeme s jistotou říct, jakou roli to Facundo hraje. Pokud si někdo tipoval doktora, měl pravdu:Sice ještě není ani konec května, ale už teď tu mám pozvánku na červen. Facundo opět vystoupí, jako host na koncertě Marisol Otero a to hned 1. 6. 2019. Připomínám, že jednou už na jejím koncertě vystoupil, podruhé to musel zrušit kvůli jiným závazkům. Doufejme, že do třetice to vyjde!Pokračování z Paraguye
11.05.19 * 3 názorů
Téměř celý minulý týden Facundo se Soledad trávil v Paraguayi. Propagace Milostných dopisů začala již minulý čtvrtek, a tři představení v této zemi se odehráli od minulého pátku do minulé neděle. Materiálů z této návštěvy jsem vám poskytla dostatetek minulý týden. Ale, zdá se, že ještě nejsme zdaleka u konce! Objevili se další rozhovory, další videa a další fotky. Pojďme si tedy ještě shrnout to, co nevíme.
Vzpomínáte si na přednášku na argentinském velvyslanectví, kde se shromáždilo 200 lidí, aby si poslechli Facunda mluvit o divadle a filmu? Dobře. Protože se tam ještě jednou vrátíme. Tak, jako to udělal Facundo ještě jednou minulou sobotu 4. května. Tentokrát to byla přednáška vyloženě pro mladé lidi, doslova bych řekla pro studenty. A samozřejmě debata se ubírala proto studentským směrem. Rozebírali se tipy pro jejich budoucí práci a život. Když se podíváte na fotky, uvidíte, že Facundo mluvil opravdu zaujatě a dal do toho všechno co mohl. I jedno video je k dispozici.Tím sobotní rozhovory nekončili. Facundo navštívil další rádio a to Radio Canal 100, program s názvem Destino 100. Hlasový záznam z tohoto rádia bohužel nemáme, ale na fotky se podívejte v galerii.
O sobotní večer si Facu konečně zase trochu odpočinul. Strávil ho v příjemné společnosti skupiny Purahéi Soul, a opět si spolu zazpívali:Posledním dnem stráveném v Paraguayi byla neděle 5. května. Facundo se šel tento den podívat do Jeep Camp Asunción. Minulý týden se v Asunciónu oficiálně otevíral tento kampus věnovaný Jeepům. A není žádným tajemstvím, že Facundo je fanoušek této značky auta. Jistě tu byl jako ve svém živlu.
Po návštěvě Jeepů, zavítal na návštěvu ke své kamarádce a herečce Lale Gonzalez. Z této návštěvy najdete fotky v druhém albu, taktéž jsou tam fotky z hotelu, kde byl Facundo celou dobu ubytovaný a fotky z letadla ze zpáteční cesty (nejnovější fotky jsou seřazené na konci):A pokud jde o samotné představení Milostných dopisů? I odtud najdete pár fotek v galerii a na videu se podívejte jak byla Paraguay z představení nadšená. Tento týden se samozřejmě hraje dál, ale už v Argentině. Hrálo se čtyři dny za sebou od čtvrtka 9. května do dnešní neděle 12. května ve městech: San Migue, La Plata, San Justo a Canning. Z La Plata už se nám objevil další rádiový rozhovor pro rádio Cadena Rio.A nesmíme tento týden zapomenout ani na Indiu. V pátek 10. května oslavila již 11. narozeniny! Feliz Cumple :)<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 Next >>

Powered by CuteNews