Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Uruguay - Montevideo
26.05.18 * 9 názorů
Uruguay - to bude hlavní téma dnešní aktuálky. Facundo se vydal za hranice Argentiny tento čtvrtek 24. května a zdrží se tu až do dnešního dne 27. května. Přičemž, každý z těchto dní se odehrálo jedno představení Madisonských mostů, v sobotu dokonce dvojité představení!
A jak to bývá u každého příjezdu, natož při příjezdu do jiné země. S rozhovory se doslova roztrhl pytel. Přináším vám všechny najednou, a to zejména televizní rozhovory, ale najde se tam i rádiový, které má Facundo opravdu v oblibě. Ve fotogalerii najdete prozatím všechny fotky z propagace, rozhovorů, s fanoušky, prostě z celého pobytu v této zemi:

Ze všech rozhovorů vyčnívá asi tento, kde Facundo při rozhovoru i vaří:A jak to vypadalo v divadle? Opět ovace ve stoje! Tady po jednom z představení:Videa ze samotného představení Madisonských mostů se k nám nedostávají. Proto udělám takovou menší vsuvku, a ještě se vrátím k představení z minulého týdne. Ve čtvrtek 17. května se představení odehrálo v provincii Jujuy. Odtud máme k dispozici téměř dvouminutový úryvek hry:A když se ještě trochu vrátíme v čase v tomto týdnu, tak ještě než Facu vyrazil do Uruguaye věnoval se další ze svých oblíbených činností. V pondělí 21. května navštívil Jeep Park. Jak víme, tak už od dubna spolupracuje s touto značkou aut, kdy se účastnil úspěšného projektu s názvem #JeepExperience. Fotka je z Facundového instagramu, pod níž bylo napsáno: "S touto mašinou není nic nemožné"

Santa Fé, Jujuy, Salta
19.05.18 * 7 názorů
Město Santa Fé bylo na seznamu dne 11. a 12. května. Celkem se tady odehrálo 5 představení! Opět se totiž dvě představení přidávali, kvůli velkému zájmu. Na toto už si asi budeme muset zvyknout u každého představení. Úspěch této hry je totiž opravdu nevídaný. Podívejte se na fotky jak z představení, tak z pobytu v tomto městě:Tento čtvrtek 17. května se představení odehrálo v provincii Jujuy. A hned v pátek 18. května v provincii Salta, kde se opět odehráli dvě představení za sebou. Z těchto dvou oblastí, alespoň prozatím, nemáme bližší informace, kromě toho, že se opět jedno představení přidávalo. Facundo na svém instagramu sdílel fotku z příletu do provincie Jujuy. Z této fotky si můžeme pouze domyslet, že tam nevládlo zrovna hezké počasí. Ale i pár fotek z představení se k nám dostalo. Včetně fotky diváků, stojící před divadlem. Zájem je skutečně obrovský, fronty jsou opravdu velmi dlouhé před vstupem do divadla:Koncem příštího týdne se s představením herci podívají za hranice Argentiny, ve dnech 25 - 27. května je čekají představení v Uruguayi. Na tyto představení už Facundo natočil pozvánku:Ale na to si počkáme až do příštího týdne.dnes 20.května, je ale na řadě další představení ve městě Tucumán.Corrientes a další novinky
12.05.18 * 7 názorů
Jsme zpátky v divadelním dění. Stále pokračujeme na trase - Madisonské mosty. Ale nebojte se, dnes to nebude jen o nich. Ale, jako každý týden, mám tu pro vás jako první zpětné informace z posledních představeních.
Tak tedy, minulou neděli 6. května, jak jsem již psala, se představení přesunulo do Corrientes. A probíhalo to stejně tak, jak to probíhá poslední týdny. Opět se hráli dvě představení za sebou, ve 20:00 a ve 22:00. Obě představení byli vyprodány! Do divadla Vera, kde se představení odehrálo se vejde téměř 700 lidí. A jak už bylo Facundovým dobrým zvykem u představení En El Aire, ani u tohoto nezapomíná na diváky. Nejen, že se s nimi ochotně setkává po představení, ale tentokrát se jim věnoval i před ním. V Corrientes si ho proto velmi cení, při odjezdu z tohoto města dostal jak Facundo, tak Araceli čestné pasy provincie Corrientes. Stali se z nich tedy čestní občané této oblasti. Jako při každém představení máme na videu děkovačku po představení, a také přináším jeden rozhovor a to pro kanál 9Link:A teď už ke slíbeným, jiným věcem. Ve čtvrtek 10. května se konala každoroční akce pro módní značku Ossira v Palacio Piccaluga. Facundo je pravidelný návštěvník této módní události. Letos se oslavovalo 20. výročí. Podívejte se na fotky:10. květen byl pro Facunda ale důležitější úplně z jiného důvodu. Jeho dcera India v tento den slavila své 10. narozeniny. Toto přání ji Facundo napsal na instagram:

"Moje malá Amazonko! Jako by to bylo včera, kdy jsem tě mohl zvednout do vzduchu...Ale vždycky tě budu moci obejmout! Kéž nikdy neztratíš vůli žít s tímto krásným úsměvem...Můj zvířecí kouzelníku...Všechno nejlepší k narozeninám!"

A jako další příspěvek na instagramu byla fotka s domácím mazlíčkem Staxem:Představení Madisonských mostů pokračují už dnes 13. května v Santa Fé.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 Next >>

Powered by CuteNews