Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Austrálie je tady!
02.11.19 * 22 názorů
Nezdá se to, ale čas opravdu utíká, a už se nám velice přiblížil datum Facundova odjezdu do Austrálie! Jistě si vzpomínáte, že Facundo společně s Mariou a se skupinou dalších turistů během 14 dnů navštíví Austrálii a Nový Zéland. Vše probíhá pod záštitou cestovní agentury Deturista.com. A den odjezdu je právě dnes! Ano, už dneska 3. listopadu a podle plánu cesty, až do 14. listopadu se Facundo bude nacházet ve zmíněných zemích. Se skupinou těch šťastných, kteří si zájezd zakoupili navštíví Sydney, Auckland, Gold Coast nebo město Rotorua.
I já budu Facundovi co nejvíc na stopě, takže během 14 dnů snad nepřijdeme o jediné navštívené místo!
Tento týden se ještě ale museli dělat poslední přípravy ohledně cesty, a to šlo jen tak, že se všichni zúčastnění (Facu, Maria, CA a ostatní turisté) sešli na jednom místě, aby domluvili všechny potřebné detaily. Vše proběhlo v pondělí 28. října v Estancia La Porteña. Podívejte se na fotky ze setkání:Nebyla to ale jediná veřejná akce, kde se Facu tento týden objevil. Jednou z dalších byla i oslava narozenin herečky Grabriely Sari (Gloria z DA), kam Facundo spolu s dalšími známými herci s radostí přijal pozvání.Také jistě víte, že v Argentině probíhají prezidentské volby, které jsou na rozdíl od ČR povinné! Facundo se tedy při této příležitosti zvěčnil s hlasovacím lístkem a přidaným popiskem, který shrnuje to o jakého kandidáta stojí: "Stejně jako všichni i já si naprosto přeji, aby se jakýkoliv zvolený prezident mohl pohnout kupředu v naší milované vlasti. Všichni jsme Argentinou a všichni chceme totéž: spravedlnost, rovnost, paměť, zdraví, jednotu, vzdělání, svobodu a soulad v naší milované zemi. Kéž Pán osvětlí cestu toho, kdo bude zvolen. @KupředuArgentino !!"A jelikož se Facundo na 14 dní odloučí od svých dětí, po dlouhé době je také vyvedl na nějakou akci! Bylo to při příležitosti koncertu zpěvačky Tini Stoessel v pátek 1. listopadu. A sešla se tady opravdu celá rodina. Facundo, Maria, Yaco, Moro i India. Výběr koncertu není náhodný. Právě Tini Stoessel navrhnul Facundo před pěti lety jako další z lidí, kteří se měli zapojit do výzvy, která kolovala internetem. Byla to kampaň na zvýšení povědomí o nemoci zvané amyotropní laterální skleróza (ALS), kde se spousty dalších známých osobností polévali studenou vodou s ledem (což je pocit, kteří zažívají právě lidé trpící touto chorobou).

Koncert v Bargoglio
26.10.19 * 5 názorů
Zdá se, že poslední dva týdny se Facundo nevěnuje ničemu jinému než hudbě. Svědčí o tom další fotky a videa, která stále plní sociální sítě. Facu s Chinem tento týden stále usilovně pilovali svůj koncert, který se odehrál v pátek 25. října.
Ovšem, než se dostaneme k samotnému koncertu, mám tu pro vás další ukázky toho, jak probíhala další zkouška. Pokud jste čekali nacvičování Facundova známého repertoáru, na jaký jsme zvyklý z jeho alb, tak jste se spletli. Stejně tak, pokud jste čekali, že Facundo bude hrát pouze na saxofon případně harmoniku. Při jedné ze zkoušek to totiž vypadalo úplně jinak! Jak Facundo, tak Chino sáhli po netypických nástrojích - ukulele. A píseň k tomuto nástroji? Jedině Beethovenova Óda na radost:Mezi zkouškami si ale, přeci jen udělal chvíli času, aby opět podpořil dárcovství krve. Hlavní heslo z tohoto videa zní: "Pro vás je to jen 30 minut, pro někoho jiného je to celý jeho život."Ale, jistě vás nejvíc zajímá hlavní téma tohoto týdne a tím byl akustický koncert v klubu Bargoglio! V tento večer, kdy bylo beznadějně vyprodáno zazněli typické i méně typické písně. Ty typické známe z Facundových alb a to píseň - Stand by me a En el Aire. Ty pro nás méně typické nesou název - Wish you were here a Juntos A La Par. Repertoár byl tedy anglicko-španělský. V hledišti měl Facundo podporu v podobě Marii.
Fotek máme zatím pomálu, ale je to jen zatím den od koncertu. Objeví se jistě víc materiálu. Ve videích si můžete pustit všechny zmíněné písně. V první videu Stand by me. A ve druhém směs všech ostatních:Zkoušky na koncert
19.10.19 * 5 názorů
Tento týden se nám trochu lépe vyjasnila zpráva ohledně nadcházejícího koncertu, který už má pevný a jasný datum. Akustický koncert za účasti Facunda a China Asenciona se odehraje příští pátek 25. října v klubu Bargoglio.
Co se týče nějakých podrobností, na koncertě by se kromě těchto dvou měla objevit i Natalia Castelli (zpěvačka z TBLO) a syn China - Lucas. Vstupenky jsou už teď prý beznadějně vyprodané a pánové tento týden pilně nacvičovali. Jak nám dokazuje i fotka:Facundo s Mariou byli tento týden velmi aktivní také na sociálních sítích. Oba přidávali buď rodinné fotky a nebo fotky zvířecích miláčků, kde samozřejmě v posledních dnech vede hlavně nové štěňátko Kambá. Ale, neochudím vás, ani o ty rodinné fotky. Jsou na nich všechny tři děti. Zaměřme se hlavně na fotku kluků, protože ti včera 19. října oslavili své již 10. narozeniny! Facundo jim popřál i na svém instagramu: "Vznešení v duši, nevinní, milující a svobodní...! Mé drahé děti...! Krásných 10 let...! Děkuju #ReinaLoca ...!! Díky živote...!"

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... Next >>

Powered by CuteNews