Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Paraguay
04.05.19 * 18 názorů
Facundo nám opět cestuje. Nedávno to byla Uruguay, kterou se Soledad poctil svou návštěvou v rámci divadelní hry Milostné dopisy. Tento týden je to Paraguay, kam si tito dva vyrazili. V Paraguayi se nacházejí od tohoto čtvrtka, tedy od 2. května. Naplánovány tu byli opět tři představení od pátku 3. května do dnešní neděle 5. května. Čtvrteční den byl určený pro propagaci v různých médií. A že se oba opět činili! Vezmeme to popořadě.
Jeden z prvních rozhovorů poskytli programu Vive la Vida, La Tarde de Venus, Enterate Paraguay, RPC na Canalu 13 a Uni Canalu. Skoro z každého pořadu máme nějaké to video a nějaká fotka se najde v galerii:

V ten samý den, po všech rozdaných rozhovorech se Facundo přesunul na velvyslanectví Argentiny, které se nachází v Paraguayi. Byl sem pozván, aby se zúčastnil přednášky, která se konala pro lidi, kteří by se v budoucnu chtěli jakkoliv věnovat divadlu nebo televizi. A přišlo si ho sem poslechnout 200 lidí. Odtud máme dostatek fotek i dostatek videí. Videa najdete tady, tady, tady, tady, tady, tady, tady a tady. Nebojte se, nebylo to jen o mluvení. Facundo během přednášky i zazpíval!Druhý den, tento kolotoč pokračoval znova jen v odlišných médiích. Den se Soledad začali v programu El Resumen, následovalo rádio Estacion 40 FM, rádio Ñanduti, ABC TV Paraguay, program APUNTO, Dario HOY Paraguay a završuje to rádio 970 AM.V pátek večer přišel zasloužený odpočinek. Facu tento večer strávil v příjemné společnosti. Připojil se k hudebníkům v klubu Spin The Black Mango, kde si spolu zazpívali.

Pokud jde o ostatní fotky z Paraguaye, ty si prohlédněte v následujícím albu. Z představení se k nám nějaké ty fotky teprve dostanou. Ale už teď tu mám pro vás pozvánku na tyto představení, kterou Facu natočil v divadle před vystoupením.Nakonec ještě trochu skočíme zpátky v čase. Ještě před odjezdem do Paraguaye se Facu věnoval fotbalu. Říkáte si jak? Hlavně si o něm povídal. A to ve středu 1. května s Darianem Rulo Schijmanem. Darian Facunda zkoušel, co o fotbalu vůbec ví. Ale, také se vedla debata o jakémsi zákroku v argentinské lize. Na tento zákrok chtěl Darian znát Facundův názor. Zda je to ještě v rámci fair play. Nakonec Facu předvedl něco málo ze svých fotbalových zkušeností. V prvním videu se vedla ona debata. Ve druhém Darian zkouší Facunda z fotbalových znalostí:

Mendoza, San Juan
27.04.19 * 8 názorů
Opět se vrátíme trochu v čase. I když už jsem minulý týden nakousla představení Milostných dopisů, které se odehrálo v Mendoze a v San Juan. Dnes se k těmto představením vrátíme podrobněji.
Hrálo se ve třech dnech, od minulého pátku 19. dubna do neděle 21. dubna. Před týdnem jsem vám přinesla pouze rozhovor s oběma protagonisty, dnes se zaměříme hlavně na fotky. Mám pro vás fotky, jak z pobytu v těchto městech, tak ze samotných představení. Odehraná představení se i tento týden povedla! Facundo se Soledad byli opět odměněni ovacemi ve stoje.V San Juan ještě chvíli zůstaneme. Facundo tu nevystoupil pouze v divadelním představení. Jak, je jeho dobrým zvykem, šířil zase nějaké dobro. Setkal se tady s desetiletou holčičkou jménem Guillermin Alba. Tato dívka trpí genetickým onemocněním zvaným Als anémie. Za svůj život už tato dívka podstoupila 200 transfuzí krve (každý týden jednu trasfuzi). Mimo to bere léky a je na přísné dietě. Stejně jako Facundo, i ona si je plně vědoma důležitosti dárcovství krve. A stejně jako Facundo, i ona má svou vlajku "Donar Sangre, Salva Vidas" se kterou se fotí na různých místech a podporuje tak dárcovství krve.
Tito dva, kteří podporují stejnou myšlenku se tedy konečně setkali v San Juan. Facundo ji její vlajku ochotně podepsal, a malá Guillermin mu na oplátku dala pohár na maté. Na fotky se podívejte v galerii. A videa najdete na facebooku.I v tomto týdnu se samozřejmě pokračovalo v Milostných dopisech. Ve čtvrtek 25. dubna - v Moron, v pátek 26. dubna - v Guilmes, v sobotu 27. dubna to bylo V. Del Parque a dnes, tedy v neděli 28. dubna se hraje v Escobar. K těmto představením se vrátíme příští týden.

A co dalšího se událo v tomto týdnu? Už s de facto 100% jistotou můžu potvrdit, že se Facundo opravdu připojil k obsazení nového seriálu s názvem Victoria Small. Už jsem vám o tomto novém projektu psala několikrát, nebudu se proto opakovat. Jen vám řeknu, že natáčení už oficiálně začalo! Objevili se totiž první fotky z natáčení. A samozřejmě Facundo je na fotkách přítomen:

Veselé Velikonoce
22.04.19 * 4 názorů
Veselé Velikonoce vám všem! Opět mi to nedalo, nepřinést vám v tento sváteční den něco extra. Velikonoce jsou svátky jara, proto tu mám pro vás dnes speciální směsici jarních, nebo alespoň jarně vyhlížejících fotek, které ve fotogalerii prozatím nebyli. Opět se mi shromáždili během několika týdnů/měsíců a nehodili se mi do aktuálek, kde se většinou zabývám určitým tématem. Proto si je vychutnejte dnes:A jistě nepohrdnete ani videi z přírody, tím spíš, že jsou na těchto videích Facundovi děti:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... Next >>

Powered by CuteNews