Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Videa, kam se podíváte
25.07.20 * 12 názorů
Facundo byl tento týden velmi pracovitý. Tentokrát stihl odvysílat hned dva noční rádiové pořady En El Aire. A to dva dny za sebou. Můžeme se tedy podívat už na třetí a čtvrtý díl. Ve třetím díle udělal malou obměnu. Za celé vysílání Facunda neuvidíme, jen ho uslyšíme. Celou dobu kamera zabírá krb a Facu ho doprovází svým hlasem. Ve čtvrtém dílu si užijeme i jeho viditelnou společnost:



Také pokračuje online seriál Dos minutos contigo. Z tohoto týdne vám přináším pátý díl, tentokrát nahraný na youtube. Pokud si chce někdo počkat na překlad určitě může. S překlady budu příští týden pokračovat. Kdo, to nemůže vydržet může se podívat hned:



A jak se říká, to nejlepší nakonec! Možná, už jste zaregistrovali, že měl Facundo minulý týden živý chat s Natalií Oreiro! Pokud ne, dozvídáte se to právě teď a právě teď vám přináším celé video z onoho rozhovoru. Natalia Oreiro se začátkem července nově připojila na instagram a jako prvního, koho si vybrala pro svůj společný chat, byl právě Facundo. Společně tak mohli zavzpomínat na staré časy. Víc vám o tom, ale nepovím. Nepovím, protože si to můžete přečíst sami. Pustila jsem se do doslovného překladu! Nemám ho ještě bohužel celý, mám přeložených prvních 13 minut videa. Pokud si říkáte, že je to málo, nenechte si mýlit. V psaném textu to dělá 3,5 stránky čtení! Video si pusťte níže a překlad si můžete přečíst v sekci rozhovory.. A už teď se těšte na příští týden, kdy v překladu hodlám pokračovat :)





Dos Minutos Contigo - druhý překlad
22.07.20 * 8 názorů
Nebudu vás napínat s dalším dílem. Překlad druhého dílu seriálu Dos minutos Contigo je tady! Díl si můžete shlédnout opět na instagramu, a překlad přikládám níže:

Starší žena: Jsem v pořádku. Jen nespím.
Tobias: Ne, já nejsem psycholog, paní.
Starší žena: Mám pocit, že virus útočí v noci!
Tobias: Ne, ne, já ne…


Muž: Aaaaaaaaa!
Dívka: Mám neutuchající touhy!
Tobias: Hm?
Dívka: Ty pocity přesahují meze! Prosím pomozte mi!
Tobias: Poslouchejte…
Dívka: Nemůžu přestat jíst!

Mia: Balónky ve tvaru srdce. A pravděpodobně chcete květiny a světla, že? Něco dalšího?
Dívka: Ano. Jen jsem si myslela, že ty balónky by měli být nahrazeny těmi ve formě mobilních telefonů. A ať fotky, které jsem vám poslala, vycházejí z vašeho mobilního telefonu.
Mia: Zdá se mi, že vám nerozumím. Můžete mi to zopakovat?

Dívka 2: Nenávidím se. Čekám na vás.

Žena: Bůh ví co!
Tobias: Nadechněte se!
Žena: Nechci mlčet! Nechci!

Dívka 3: Jsem zamilovaná do dvou lidí! Kterého si mám vybrat?

Tobias: Lidí mi volají bez přestávky! Tenhle psychiatr nebo kdo to je, je podvodník! Nikoho nevyléčil! Alespoň z toho, co jsem viděl. Ne! Ne! Není jako ostatní. Je jiná. Je krásná.
Mia: Už nevím, co mám dělat. Nevím, jestli mu mám zavolat. Ne, ne, nebudu mu volat. Toto je velmi zlé. Ale, nemohu na něj přestat myslet. Na druhé straně se mě moji klienti začínají ptát na více kreativních věcí a já nevím, jestli jsem posedlá já nebo oni. Nebo se to děje nám všem. A děje se to vám?

Muž: Naléhavě potřebuji ty kresby! Co je s tebou? Přestaň zvedat ten zatracený telefon!
Tobias: Ano.
Muž: Nech být tu ženu! Soustřeď se!
Tobias: Ano, ano…
Muž: Dnes je poslední den na to, aby si mi je mohl dát.
Tobias: Ano…

Tobias: Ahoj, ahoj! Jsem tak rád, že jsi zavolala. Děkuju za zavolání!
Mia: Proč?
Tobias: Protože tě nemůžu dostat z hlavy! Nakreslil jsem tě! Tady, podívej!
Mia: No, co teď?
Tobias: Nevím. Vidím tě a líbí se to co se se mnou děje, když tě vidím. Pomoz mi dostat tě z hlavy. A přijď do mého srdce.



Dos Minutos Contigo - Překlad
20.07.20 * 7 názorů
Pojďme se detailněji věnovat novému online seriálu Dos minutos Contigo. Už máme polovinu seriálu za sebou, ale asi jen málo z nás ví, o co se přesně jedná. Proto pojďme ještě jednou sledovat tento příběh Tobiase a Mii s českým překladem! Přeložila jsem pro vás první epizodu tohoto seriálu! Takže ještě jednou. Na první díl se podívejte zde. A následně nebo při tom si čtěte překlad rozhovoru. :) Nemějte obavy, další díly s překladem budou následovat :)

Tobias: Představ si, že jsem musel jít ven. A navíc, když jsem byl venku, našel jsem telefon! Nemohl jsem uvěřit svým očím! Zavolám ti zpátky, někdo mi volá. Zavolám ti zpátky, počkej.

Mia: Musím vám říct, že jsem právě dokončila meditaci, kterou jste mi předepsal, a jak vidíte, vůbec to nepomohlo. Když začnu zhluboka dýchat, začnu si představovat hrozné věci, jako je váš obličej! Vaše zatracená tvář a vaše zatracená slova, protože se mnou nechcete mluvit už pět dní, protože dobře víte, v jakém jsem stavu. Nejen v jakém stavu jsem byla, ale v jakém stavu jsem teď! Já se zblázním! Mám krizi, jsem bez sebe, jsem zoufalá! A co víc: to, co jste mi udělal, vás nechává v klidu! A v tomto stavu jsem několikrát vážně přemýšlela o sebevraždě, a jak vidíte, všechny pokusy selhaly…

Tobias: Ne! Počkat, počkat…

Mia: Ne, ne! Teď mě necháte mluvit! Všechno, co jste mi řekl, nejen poslouchám. Ne, já to dělám! A žádný výsledek! Nesnáším vás!... Kdo jste?

Tobias: Ahoj.

Mia: Asi jsem se spletla! Zapomeňte na všechno, co jsem vám řekla. Ne, to není pro vás.

Tobias: Poslouchejte! Ahoj! Nezavěšujte! Ne, ne! Počkejte chvíli! Vaše matka…

Mia: Nemůžu uvěřit, že jsem vytočila špatné číslo. Ale ne, nezmýlila jsem se. Je to Aldův telefon?

Tobias: Co sakra? Kdo je ta žena?

Mia: Kdo to je? Blázen?

___________________________________

Tobias: Poslouchejte mě.

Mia: Proč máte Aldův telefon?

Tobias: Vysvětlím vám to.

Mia: Jste zloděj? Unesl jste ho? Proč?

Tobias: Ne!

Mia: Spikl jste se s sním, abyste se mě zbavili?!

Tobias: Děláte si srandu? Vydržte.

Mia: Řeknu vám jednu věc: v jednom sebevražedném pokusu jsem byla velmi blízko…Prostě mu řekněte, že napíšu dopis a pošlu ho všem svým známým….Navíc natočím video a zveřejním ho na sociálních sítích! Zničím vás! Zničím vás!

Tobias: Přestaňte! Nevím, kdo to je! Nevím, kdo jste vy! Tenhle telefon jsem našel. Prosím, pokračujte. Chci vědět, proč jste v tomto stavu. Chci vědět, co se vám stalo! Podívejte se na mě.

Mia: Bojím se.

Tobias: Já taky.





<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 Next >>

Powered by CuteNews