Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Konec Milostných dopisů?
27.07.19 * 3 názorů
Po minulém týdnu trochu zvolníme tempo. Před týdnem se nám seskupili dohromady budoucí plány, které Facunda čekají v nadcházejících měsících. Dnes zase trochu do současnosti. Mám tu od všeho něco.
Tak například doplněnou fotogalerii. Novou fotku z natáčení seriálu Victoria Small, nové selfíčko z twitteru a také nové video z instagramu. Facuna něm doporučuje jahody, které si dal jako dezert od firmy s názvem Verduleria Frutyver, která pěstuje ovoce a zeleninu.Dlouho jsem také nepsala o Milostných dopisech. Tento týden jsme se dozvěděli docela podstatnou zprávu. Milostné dopisy by měli končit 6. října letošního roku! Jestli půjde o finální derniéru nebo jestli půjde jen o ukončení v letošním roce, to zatím nevím. Ale, jedno je jasné. Od poloviny října Facundo zaměří své pracovní povinnosti do jiné sféry než do divadla.

Dovolená s Facundem
20.07.19 * 7 názorů
Název dnešní aktuálky, myslím naprosto vážně! Co takhle jet s Facundem na dovolenou? Na portálu deturista.com se objevila nabídka na dovolenou za účasti Facunda a Marii Susini. Ani mě se tomu nechtělo věřit, i když se tyto zvěsti šíří internetem dobrý měsíc. Ale, až teď se Facundo k této nabídce vyjádřil na videu: "Navštívili jste webové stránky deturista.com? Slyšeli jste o cestě po Austrálii a Novém Zélandu? Pojeďte s námi protože to bude úžasně dobré. Odjíždíme 3. listopadu. Klikněte na stránku deturista.com a dozvíte se o všech místech, kam v Austrálii a na Novém Zélandu jedeme. Zažijete s námi skvělý čas." Jde tedy o reálnou nabídku!
Bude to tedy skupinový zájezd na 14 dní po Austrálii a Novém Zélandu. Jak řekl Facundo, datum odjezdu z Buenos Aires je 3. listopadu 2019. Na kolik vás taková dovolená vyjde? Na jednoho člověka v přepočtu 168 000 Kč. Podrobnosti o zájezdu najdete na oficiálních stránkách deturista.com. A video, kde se k celému zájezdu vyjadřuje Facundo najdete na facebooku.

Ale, Facundo nemá určitě myšlenky jen na dovolenou. Stále a především je to člověk, který pracuje a pomáhá, kde se dá. Tak například tento týden se zúčastnil otevření nového divadla a to v úterý 16. července. Spolu s dalšími známými herci včetně starosty Buenos Aires, byl Facu pozván na otevření městského divadla v Benavidezu. Divadlo nese název po dalším skvělém herci - Pepem Sorianim. Pokud vám toto jméno něco říká, říká vám správně. Facundo si s Pepem zahrál v divadlení hře "Na návštěvě u pana Greena" v roce 2005. U této akce tedy nemohl scházet. Ve fotogalerii se podívejte na fotky a video najdete na facebooku.Facundo také tento týden zavzpomínal na oběti největšího teroristického útoku, který se kdy odehrál na území Argentiny. V roce 1994 teroristé zaútočili na židovskou asociaci v Argentině (AMIA). Při tomto útoku zemřelo 85 lidí a 300 bylo zraněno. Letos tomu je 25. let. Na památku obětí Facu natočil krátké video. Připomínám, že to není poprvé, co Facu na tento útok zavzpomínal.

"25 let po teroristickém útoku na AMIA (Asociación Mutual Israelita Argentina), na památku každé z 85 obětí, pro každého člena jejich rodiny, pro každého z nás, zastavme se na minutu. Stalo se to v naší zemi..."Od tohoto týdne jsou také venku první dvě proma na seriál Victoria Small! Bohužel ani v jednom není prozatím Facundo, ale to si taktéž dneska vynahradíme protože mám pro vás další fotky z natáčení. Tři fotky najdete seřazené na konci alba:

A co dalšího nás s Facundem čeká? Vypadá to, že se nám po delší době ukáže v reklamě. Zástupce společnosti Onnix Entretenimientos Contratacione oznámil, že se připravuje reklama pro společnost PepsiCo. Nemusí se jednat o reklamu přímo na Pepsi. Tato společnost zaštiťuje různé druhy sladkých nápojů jako je - 7up, Mirinda, Cheetos, ale samozřejmě i samotná Pepsi. Co z toho to nakonec bude, jistě vás budu informovat ;)

Pequeña Victoria a Milostné dopisy
13.07.19 * 4 názorů
Tento týden to vypadá, že Facu svoji činnost zaměřil na dva projekty. A tím je samozřejmě představení Milostné dopisy a natáčení nových scén pro seriál Victoria Small. Pro tento seriál se už objevil také španělský název a tím je "Pequeña Victoria". Pod anglickým názvem se tento seriál bude produktovat do případných cizích zemí. Začalo se také už mluvit o tom, kdy by mohl být seriál nasazen na obrazovky. Prozatím se mluví o letošním srpnu nebo září.
A co nám tedy přibylo dnes z dalšího natáčení? Opět jsou to fotky! V galerii na vás čeká 5 nových fotek (seřazené na konci):Pokud jde o Milostné dopisy, tak ty se tento týden nacházeli ve městech: General Belgrano, Mercedes, Lomas de Zamora, Florencio Valera a San Vincente. My se zaměříme na první zmiňované město - General Belgrano, kde se hrálo v pondělí 9. července. Odtud máme po dlouhé době fotky z představení i něco navíc...
Po představení se v tomto divadle Facu setkal s dalším nemocným chlapečkem, kterého podpořil prostřednictvím videa. Jde o chlapce jménem Santos, který trpí svalovou dystrofií a bude muset každých 6 měsíců jezdit na různá vyšetření a testování do Spojených států. Facundo prostřednictvím videa prosí, aby mu lidé pomohli:A nakonec si popřejeme dobrý den (a tady i na shledanou) s Facundovou novou fotkou z tohoto týdne, kterou dal na svůj instagram:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... Next >>

Powered by CuteNews