Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Comic - Con 2022
17.12.22 * 8 názorů
Dnes bych měla začít posledním představením En El Aire, které se odehrálo minulou sobotu 10. prosince v Argentině. Nicméně, nenašla jsem ani jednu fotku či video, které by představení potvrzovalo. Buď k nám zprávy o něm teprve dorazí, a nebo se představení nekonalo.

Ale, i tak mám pro vás zajímavou událost. A vysvětlovalo by to absenci posledního naplánovaného představení. Ve dnech 9 - 11. prosince se v Argentině odehrál tzv. Comic - Con. Fanouškům komiksů tuto událost jistě nemusím vůbec představovat. Ale, tak ve zkratce je to akce, kam se nejen sjíždění fanoušci všech komiksů, ale také tam hostují různé hvězdy v tomto oboru, a to i z filmového komiksového světa. Jedním takovým hostem byl i náš Facundo. Ten se akce zúčastnil poslední den, tedy 11. prosince. Že je velkým fanouškem komiksů, o tom víme. Jenže on sem jel i z jiného důvodu. Přijel představit svou již druhou knihu! Komiks zvaný „Los Trapecistas“ ilustrovaný Juanem Carlosem Quattordiem. Jedná se o komiksový příběh, který Facu vydal ve své prvotní knize La Pluma de Caly, která také byla vydána letos. Jde tedy o stejný příběh, který už si fanoušci mohli jednou přečíst, jenže teď je v samostatné knize doplněné kresbami výše zmíněným autorem. Ostatně uvidíte ho i ve videu, kde mluví spolu s Facundem, a nahlédnete i do samotné knihy. Ve fotogalerii na vás čeká také pár fotek:Přeji všem krásný čtvrtý advent, a chci vás pozvat na příští aktuálku, která bude vánoční. Což znamená - bude velká, plná informací a ještě něčeho navíc! Nenechte si ji ujít, výjimečné v sobotu, tedy přesně na Štědrý den!


(gif by Majka)
Madrid - Španělsko
10.12.22 * 13 názorů
Dnes se podíváme naposledy do Španělska. Slibovala jsem vám Madrid, podíváme se tedy do Madridu. Tam Facu zakončil své španělské turné s hrou En El Aire. Poslední představení se odehrálo minulou sobotu 3. prosince.
A jako již u přechozích představeních, ať už v Izraeli nebo ve Valencii, i tady to byl úspěch! Facu se rozepsal se svými pocity hned po odehraném představení na svém instagramu: "Budu si to pamatovat až do posledního dne svého života.." Děkuji Madride za tento úžasný večer čistého "En el Aire".. Děkuji každému člověku, který mě tolik rozmazloval na této cestě ze všech stran! Olga, Montse, Barbie, Ornella, Maria, Andrea..!! Z tohoto turné mám tolik skvělých vzpomínek!! Znovu jsem se sešel s dlouholetými rozkošnými přáteli a mohl jsem se zúčastnit Nicových 39. narozenin..!! Děkuji @eltiocaracoles za to, že jste tak milí hostitelé! Díky @quiquejauregui..! Děkuji @juan_castillo_villanueva! Děkuji @yan.eiras za tuto obrovsky složitou technickou operaci.. Děkuji @ivansineiro za zorganizování tohoto nádherného zájezdu plného dobrodružství!! Odcházím nadšený..! Už nahrávám milion fotek, které jsem pořídil!"

My si můžeme sice podívat jen na 10 fotek z představení, ale i na jedno video:Celé turné zakončilo včerejší vystoupení v Argentině. O tom si povíme příští týden. Dnes vám všem přeji krásný třetí advent.

Španělsko - Valencie
04.12.22 * 28 názorů
Krásný druhý advent, vážení. Jste tu hlavně kvůli Facundovi, ale všimněte se, že i tady už to začíná vypadat vánočně, skoro po roce nám opět na stránce sněží! I tady si to musíme tematicky vyladit...
Ale, teď už opravdu k Facundovi. Minulý týden jsme skončili u prvního představení En El Aire v Izraeli, které se odehrálo v pátek 25. listopadu. Minulou neděli 27. listopadu následovali ještě dvě představení v tentýž den. Jedno odpoledne od 15:00 a druhé večer v 21:00 tamního času.
My se budeme věnovat přesně těmto dvěma představením. Pro jednou začněme fotkami, ve fotogalerii na vás čeká doplněné Izraelské album o 45 fotek! Jsou to fotky převážně s fanoušky, ale jsou to i fotky přímo z představení. Ani o videa vás neochudím. Po-objevovali se různé, kratičké ukázky ze hry. Aby jste je nemuseli stahovat jednu po druhé, udělala jsem vám z toho rovnou balíček videí, který si můžete stáhnout zde. Minule jsem vám přinesla i nějaké rozhovory z místní televize. Tentokrát mám pro vás jeden psaný rozhovor. Sice je kratičký, ale za to je hned přeložený. Rozhovor o tom, proč se Facundo rozhodl opět přijet do Izraele, jak vzpomíná na předchozí návštěvy a další otázky ohledně herectví:

Co Vás přimělo k rozhodnutí znovu navštívit Izrael?

Důvodem, proč jsem se rozhodl znovu navštívit Izrael, je v zásadě úžasná náklonnost, s jakou jste ke mně chovali na každé z mých dvou cest... V roce 2000 a v roce 2014. Je to nevysvětlitelná, nesrovnatelná láska se kterou jste se mnou jednali. Proto je jakýkoli důvod dostatečnou záminkou k návštěvě. Tentokrát s hrou, kterou považuji za nejkrásnější na světě.

Jaké vzpomínky máte na přechozí dvě návštěvy?

Jak jsem řekl, moje dvě předchozí cesty byly na pár dní, během kterých jsem ani nespal. Bylo tam tolik emocí a tolik pěkných věcí, které se děly, a tolik pěkných věcí, které bylo třeba udělat, a tolik vzrušení... Že jsem nechtěl ztrácet ani minutu spánkem. Široká veřejnost byla tak laskavá...! Tací hostitelé...!

Co máte raději? Divadlo nebo televizi?

V průběhu své kariéry se mě na to často ptali... Jakýkoli projev umění mi připadá mimořádný a důstojný. Jak televize, tak divadlo mi umožnily vydat ze sebe vše, abych mohl vyprávět dobrý příběh. Jak v televizi, tak v divadle i v hudbě jsem dosáhl maxima, které jsem mohl jako umělec dosáhnout. Cítím se velmi hrdý. Ale musím vám říct: Líbí se mi, že mě můžete vidět právě v divadle.

Co vás vedlo k výběru tohoto díla, co se týká one man show, kterou jste představil v Izraeli?

Pokud jde o postavu, je to kráska. Napsal ji Manuel González Gil s obvyklým mistrovstvím. Hudba Martina Bianchediho nás dokáže přenést do nádherného příběhu, který mi uvěříte... Nevidí se to ani se to nečeká. Byla to mimořádná práce společně s režisérem dostat to nejlepší, co má tato postava na mysli. Jsem hluboce hrdý na tuto hru a uvidím, jestli jsem si jistí tím, že je to ta hra, kterou jsem se rozhodl přivést do Izraele.

Můžete nám říct něco o vztahu, kterou máte k této postavě?

Postava velmi vtipného a drzého hlasatele, předbíhá svět a za každou cenu brání předmět příběhu, během kterého dostane lekce, které navždy změní jeho život.Tento týden už Facu pobývá v Evropě! Pokračuje ve své divadelní šňůře směr Španělsko. Jako první se v úterý 29. listopadu odehrálo představení ve Valencii. Materiálu odtud prozatím moc není. Ale, přeci jen Facundo stihl menší procházku po městě, kterou zveřejnil i na Instagramu. Kdo neviděl, může se podívat tady. Už jedna z prvních procházek na něj jistě udělala dojem. Nemohl uvěřit vlastním očím, protože si všiml že jedna kavárna se jmenuje přesně jako jeho přítel z mládí - Kali. Po kterém mimo jiné pojmenoval svou knihu. Videa doplňuje další video z představení, a jedno s fanoušky. Jedna fanynka se po odehrané hře vypsala na Instagramu ze svých pocitů z představení. Tady jsou její slova: "Byla to úžasná show. Facundo Arana je skvělý herec, ale také skvělý člověk s obrovským srdcem. Při představení pomáhal divákovi, který upadl. A pak mluvil se všemi. Nikdy jsem neviděla, aby si herec tolik vážil svého publika. Miluji tě a vážím si tě ještě víc!!!!" Nakonec se ve fotogalerii prohlédněte 8 fotek:Včera, 3. prosince se Facu přesunul do hlavního města Madridu s posledním představením ve Španělsku. O něm tedy příští týden...<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... 190 ... 192 ... 194 ... 196 Next >>

Powered by CuteNews