Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Feliz Cumple, Facu
31.03.20 * 6 názorů
Feliz Cumple, dvě slovíčka, které Facundo dneska uslyší velmi často a ze všech koutů světa. Ráda bych se tímto přidala jménem České republiky a také Slovenska. I v těchto dvou zemích má Facu své zástupce fanoušků, kteří jistě nezapomněli na datum 31. března. Je to neuvěřitelné, ale Facundo dneska slaví 48. narozeniny!

Pro Facunda narozeninový den teprve začíná, a vzhledem k okolnostem je asi jasné, že své narozeniny bude trávit v rodinném kruhu. Ale, i přes to se k oslavě přidá podstatná část světa. Proto i my, by jsme to tu měli nějakým způsobem oslavit. A uděláme to tak, jako tu slavíme narozeniny Facundových fanoušků. Rozhovorem! Není teď lepšího odreagování než si přečíst další myšlenky, tohoto neobyčejného člověka. Není to žádný ucelený rozhovor, který by se našel na jednom místě. Tento rozhovor jsem pro vás sestavila. Vybrala jsem otázky, které míří přímo na tělo Facunda. Otázky ze kterých by jsme se zase o kousek víc dozvěděli, kdo že je Facundo Arana?

Kdo je Facundo Arana?

Hrál v některých nejúspěšnějších telenovelách naší země, přinesli mu dokonce mezinárodní slávu. V roce 1993, v jeho prvním seriálu Canto Rodado hráli roli Ramira. V roce 1997 se jeho první úspěch v televizi stal pod režií Chrise Morena: Chiquititas. O rok později, díky Muněca Brava se do jeho práce zamilovalo Rusko, Izrael, Rumunsko, Polsko a většina Latinské Ameriky.
Svůj talent předvedl v Yago, pasion Morena, Sos Mi Vida, Padre Coraje, Vidas Robadas, Farsantes a Noche y Dia. V divadle hrál v „Na návštěvě u pana Greena“ spolu s Pepem Sorianem. V roce 2007 hrál v „Greed“ a později v „Poder se Puede“. Se svou skupinou TBLO vydal první album Salir a Tocar, s nímž cestoval po celé zemi (a dokonce hrál v Rusku a izraeli). Také se mi líbí horolezectví, pilotování letadla, potápění a sufrování, paragliding, jízda na kajaku a sledování západu slunce.

Která ze získaných cen, je pro vás nejdůležitější?

To, že mě moji kolegové respektují a že si publikum užívá příběh, který vyprávíme, mě naplňuje hrdostí. Všechny jsou nesmírně lichotivé. Izraelská Viva 2000 byla velmi vzrušující.

Přijal by jste nabídku, která se vám nelíbí za velmi svůdný poplatek?

Faktem je, že už mám velmi svůdný poplatek a dělám to, co se mi líbí. (směje se)

Mnoho umělců má nějaký druh podnikání, přemýšlel jste o tom? Co by jste chtěl dělat?

To, co bych chtěl, už mám. Irský bar. A já jsem jediný zákazník (směje se). Je v mém domě a hrají v něm dobrou hudbu. Chtěl bych mít horský úkryt nebo dům na pláži. Jednoho dne!

Kdyby jste se na jeden den mohl proměnit v nějakou osobu, kdo by to byl?

Mmmm…Ne…Líbí se mi být sám sebou…i když jsem sám sebou. (směje se)

Jaké ctnosti si nejvíc ceníte?

Vážím si upřímnosti, dobrého rozhovoru a schopnosti mlčet. Poctivost, jednoduchost a soucit. A dobrá nálada!

Dárek, který by jste chtěl vlastnit?

Chtěl bych létat.

Existuje pro vás nepřekonatelné umělecké dílo?

Pieta (Slavná socha Michelangela Řím – Vatikán)

Které tři vynálezy nebo objevy považujete za nejdůležitější?

Když se lidstvo naučilo vyrobit oheň, elektřinu a telefon.

Jaká je vaše oblíbená část roku?

Vánoce a Nový rok.

Jeden den z dětství, který by jste chtěl znovu prožít?

Jakékoliv silné objetí od mých rodičů. A den kdy jsme se s mým otcem stali mistry v dvouhře v tenisu. Den, kdy jsem poprvé surfoval. Moje matka s otcem hráli u všeho důležitou roli. Vždy tam byli. Aniž by se vnucovali, inspirovali mě, že by se mělo vše dělat s velkou vůlí a svobodou.

Jaký je váš největší úspěch?

Že, mám rodinu na kterou jsem nesmírně hrdý! A že jsem naživu…

Co řeknete, až potkáte Boha?

Díky moc!

Chtěl by jste něco říct svým fanouškům?

Vím, že se moji fanoušci v průběhu let začali poznávat. Jsem velmi potěšen, že se dnes někteří z vás spojili s těmi, kteří žijí v jiných částech vaší země a světa. Přináší mi to velkou spokojenost! Opravdu cítím vaši přítomnost, vaši náklonnost a děkuji vám z celého srdce za to. Myslím na vás víc, než to říkám!!! Jsem nejšťastnější člověk na světě.

A teď už zbývá jen samostatné: Feliz Cumpleanos, Facu! :)

V karanténě
28.03.20 * 6 názorů
Tento týden se v Argentině vyvíjí bohužel, jako ten předchozí. Karanténa stále trvá a nejméně do 31. března ještě bude trvat. Ale, i v tomto těžkém období nejsme tak úplně bez informací, jak to rodina Arana doma zvládá. V časopise La Nacion vyšel s Mariou krátký článek o tom, jak se teď celá rodina snaží zabavit. Přináším vám překlad:

V karanténě. Celebrity nás vybízejí, abychom zůstali doma.

"Snažíme se společně růst, navzdory obtížím ... A děláme to také z úcty k těm, kteří jsou v ulicích a starají se o nás," řekla manželka Facunda Arany.
V jejich rodinném úkrytu v Tigris, Facundo Arana a Maria Susini pomáhají dětem, Indii a dvojčatům Yacovi a Morovi přežít povinnou karanténu. "S kluky organizujeme různé kurzy, jen abychom dlouho nevycházeli. Studujeme, připravujeme se, uklízíme, sdílíme povinnosti. Pracujeme jako rodina a snažíme se růst, navzdory obtížím ... A děláme to také z úcty k těm, kteří jsou v ulicích a starají se o nás: vládní úředníci, profesionální zaměstnanci zdravotnictví, bezpečnosti, dopravy ... "- říká Maria. A dodává: „Všichni si užíváme čtení, vyprávíme si navzájem příběhy, kreslíme obrázky, vyrábíme svíčky, mýdla, různá řemesla a staráme se o naše„ zvířecí přátele “. Největší výzvou, jak řekla, je porazit strach. „Toto je nejobtížnější . Strach může zabít více lidí než samotná pandemie ... Musíme rychle změnit vizi věcí a opravdu musíme být spolu, protože to je jediný způsob, jak jít a porazit katastrofu, “ uzavírá.

K tomuto článku také vyšla společná fotka celé rodiny. A při té příležitosti jsem dohrála i další fotky dětí, které nahrála Maria na svůj instagram. Jsou to ukázky činností, co se teď snaží spolu dělat:To by byla karanténa z pohledu Marii. Facundo karanténu popsal skoro totožnými slovy na videu. Přímo z domu vedl rozhovor pro televizi El Trece, kde se ho ptali na to samé: "Jak prožíváte karanténu?" Podívejte se na video:

Koronavirus v Argentině
21.03.20 * 6 názorů
Bohužel, ani my se tu dnes nevyhneme tématu, který hýbe světem. A to je koronavirus. Pokud čtete pravidelné zprávy i ze světa, víte že Argentina má jako Česká republika nařízenou karanténu, a nejméně dokonce března je všem obyvatelům nařízeno nevycházet z domů. Výjimky platí jako u nás - návštěva lékaře, nákup a samozřejmě určité profese také nemůžou zůstat doma. Zavřené zůstávají v celé zemi i školy.
Facu tedy respektuje toto nařízení a svůj domov neopouští. Prostřednictvím Twitteru i Instagramu se snaží předávat dál návody, jak se před koronavirem chránit, jak si správně mýt ruce a sdílí za tímto účelem různá videa.

To by byla ta špatná zpráva na úvod, ale rozhodně se tu nebudeme věnovat jen tomuto tématu. V takových chvílích, kdy se sejde málo novinek (nebo jako dnes žádná), máme prostor pro starší věci, nebo pro něco extra, co by zapadlo v jinak dlouhým aktuálkách. Mám tu pro vás nové gify! Nic tak nezvedne náladu, jako se stále dívat na nekonečně pohyblivý obrázek na kterém Facu předvádí své pózy a grimasy. Všechny gify jsou udělány naším pravidelným návštěvníkem a nezdolným fanouškem Facunda - Majkou. Majko, ještě jednou děkujeme za tvou práci! :-*


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 Next >>

Powered by CuteNews