Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Činorodý týden v Mar del Plata
26.01.19 * 7 názorů
Další týden v Mar del Plata byl vskutku pestrý. Facu se pustil do různých činností, a u všeho bylo vidět, že si tyto činnosti velmi užívá. Aby, také ne. V divadle se mu stále daří, publikum je každý večer nadšené, dokonce tak, že má Facundo problém se z divadla dostat přes dav fanoušků, který na něj po představení čeká.
Detailně se podíváme na představení z tohoto úterka, tedy z 22. ledna. Přináším vám 15 fotek z představení, a také video, kde se sami můžete přesvědčit o tom, jak jsou fanoušci nadšení, a jak si chtějí "urvat" alespoň jednu fotku se svým oblíbencem:A čeho všeho, že se to Facundo tento týden zúčastnil? Tak například, opět zavítal do rádia Rock and Pop, a to ve čtvrtek 24. ledna. Řeč samozřejmě byla o Milostných dopisech, ale ne tolik, jak by jste si představovali. Většinu času se mluvilo o Mount Everestu, nebo o horolezecké akci "Aconcagua Music" a o spolupráci s Javierem Calamarem. Rozhovor si můžete pustit zde.Tento týden se také trochu sportovalo, a to v Clubu Raqueta. Facu si sem přišel zahrát squash s mistry v tomto sportu s Cecilií Baccigalupo a Chinem Mazzuchiem.Po sportu trochu manuální práce. V klubu Honu Beach se Facundo s Mariou věnovali výrobě náramků. Na video se můžete podívat tady.

Tento týden vyšel také další článek pro časopis Clarin, opět s oběma protagonisty Milostných dopisů, tedy s Facundem i Soledad. Hlavní slovo měla tentokrát Soledad, a jsem si jistá, že tento rozhovor bude velmi podobný tomu, který jsem vám překládala minulý týden. Ovšem objevili se k tomuto rozhovoru nové fotky, které najdete v galerii:Skvělý set fotek, také vznikl při pózování na pláži pro časopis Todo Verano:Že, by se nám rýsoval nějaký nový, hudební počin? Tomu nasvědčuje nové video ze studia U.C. Dadson, ve kterém Facu zkoušel s partou hudebníků. Na video se podívejte na instagramu.

Tento týden se také na internetu objevil rozhovor pro Style Tv, moderátorka mluvila jak s Facundem, tak se Soledad. Rozhovor má tři části, a můžete si ho pustit na youtube:Z tohoto týdne jsem také dohrála nějaké rodinné fotky z pobytu v Mar del Plata. Podívejte se na ně ve fotogalerii. Nejnovější fotky jsou seřazené na konci:Koncert Marisol Otero, kde se měl Facu objevit, jako host se bohužel za účasti Facunda nekonal. Facu se omluvil už předem, a s politováním oznámil, že se tohoto koncertu nezúčastní. Netřeba ale smutnit, protože tu mám pro vás další pozvánku na příští týden. Uskuteční se totiž recitál na kterém Facu vystoupí spolu s L'Alcumia Loca. Tato akce se uskuteční příští čtvrtek 31. ledna v Teatro clubu Teatrizo. Vstupné je zdarma.Týden v Mar del Plata
19.01.19 * 9 názorů
Máme za sebou první týden Milostných dopisů. A s radostí musím konstatovat, že hra má úspěch! Ještě jsme se sice nedočkali vyprodaného sálu, ale pokaždé jsou herci odměněni ovacemi ve stoje. Představení se hraje v úterý, ve středu a ve čtvrtek v divadle Lido v Mar del Plata. A o víkendu Facu se Soledad vyráží do okolních vesnic, kolem Mar del Plata.
Na volný čas tedy zbývají pouhé dva dny, ale i ty si umí Facundo užít dosytosti! Tak, například vznikli další rodinné fotky pro časopis Gente, který téměř celou rodinu zachytil ve vlnách oceánu při surfování. V úterý 15. ledna byl Facu pozván producentem Javierem Faronim na společný oběd se všemi herci, kteří hrají v jeho divadelních produkcích. Byli to ale také různá setkání s přáteli, a to na různých místech. I posilovna může být, takovým místem, kde se společně pobavit se známými. Tento týden do Mar del Plata dorazila také Facundova maminka Mathilde, která jak se zdá bude také trávit léto s Facundem. A s sebou přivezla Facundovu věrnou kamarádku, jeho milovanou Negru. Se kterou se láskyplně přivítal, máme to dokonce na videu, které přikládám. Na fotky se podívejte v galerii:

"Co je? Co je? No, co je? Chyběl jsem ti trochu? Řekni mi. Ano, vím. Já vím. Jsi ráda, že s tebou mluvím? Řekni, kdo je zaneprázdněný? Kdo se s tebou mazlí? Chyběla jsi mi? Co je? Jak dlouho tě mám? Ztratila jsi se mi? Stýskalo se ti po mě? Hodně? Ano, mě taky. Chyběla jsi mi! Ano, zlato."

Pamatujete si ještě na Facundův surf, na který si v loňském roce napsal půlku nápisu "Donar Sangre...", s tím, že zbytek nápisu dodělání v Mar del Plata? Tak tento plán, který si v loňském roce určil dodělal tento týden v pondělí 14. ledna. Spolu se zbytkem nápisu shromáždil i podpisy dobrovolníků, kteří chtěli touto formou podpořit dárcovství krve. Na fotky se podívejte ve fotogalerii, video najdete na facebooku.A nakonec dobrá zpráva pro ty, kteří už se nemůžou dočkat toho, až Facu zase vystoupí na scéně s nějakou písní. Již podruhé je Facundo zvaný na koncert zpěvačky Marisol Otero. V roce 2013 ji doprovázel na jejím koncertu na saxofon, ale dali si spolu i duet. Na tuto akci se můžete těšit už příští týden 21. ledna."To jsou ti, kteří píší milostné dopisy..."
16.01.19 * 7 názorů
Ne, nenechávám vás čekat až do víkendu! Rozhovor z časopisu Clarin, který vyšel minulý týden s oběma protagonisty divadelní hry Milostné dopisy, tedy s Facundem a Soledad vám přináším již dnes. Pěkné čtení :)

Soledad Silveyra a Facundo Arana: To jsi ti, kteří píší milostné dopisy

Byla to náhoda nebo jste chtěli spolu znovu pracovat?

F: Bylo to trochu nečekané, ale nebyla to náhoda. Objevilo se spoustu jmen, a když přišla ta příležitost, okamžitě jsem ji zavolal.
S: Chtěla jsem jet do Mar del Plata. A tak jsem neváhala: vyměnila jsem dovolenou za práci.
F: Máme velice krásnou hru, máme se velmi rádi a přijeli jsme sem na divadelní sezónu, je to skutečný dárek, zejména proto, že divadlo Lido ve kterém teď hrajeme, bylo prázdné. Proto se cítíme požehnáni, cítím se součástí nádherné události, kdy tuto sezónu oživíme další divadlo. Hrajeme divadlo a komunikujeme s publikem, a to znamená divadelní pocit každou minutu dne.
S: Lidé touží po něžnosti.
F: A dnes je velmi potřebná, více než kdykoliv jindy. Jsem velmi rád, že jsem tady, teď s mojí rodinou a je to nádherné.

Formát vašeho představení je neobvyklý.

S: Naše představení není pro letní sezónu typické.
F: Jedná se o příběh dvou lidí, kteří se v průběhu svého života informovali o svých životech prostřednictvím korespondence.

Dopis je opakem dnešní rychlosti: Musíte se posadit, napsat, poslat, počkat na odpověď.

S: Smyslem této hry je ukázat tuto změnu v kultuře.
F: Nedávno jsem dostal dopisy.
S: Dříve nám fanoušci posílali dopisy. Jedná se o celý literární žánr.

A milostné dopisy jsou samy o sobě samostatným žánrem. Psali jste taky takové dopisy?

F: Opravdu rád píšu a psal jsem je. Dopis vás přiměje, abyste přemýšleli o tom, co chcete říct.
S: Miluji psaní dopisů a okouzluje mě to. Děti mi zalepují dopisy do obálek. Dávám je svým vnukům, protože je úžasné, že mohou napsat dopis, i když je neposílají. Dostala jsem spoustu dopisů. David Viňas mi napsal hodně dopisů. China Zorilla krásně psala.

Jak vás ovlivnila změna paradigmatu, která ovlivňuje generové otázky ve společnosti?

S: Nepatřím do skupiny argentinských hereček, ale samozřejmě je podporuji. Jsem feministka od 70. let, ale narození vnuků mě úplně změnilo. Proto nedělám veřejná stanoviska k těmto otázkám ani k legalizaci potratů nebo násilí založeném na pohlaví, abych se například vyhnula problémům s vnuky ve škole. V rodinných záležitostech jsem velmi opatrná, ale v rodinném kruhu mluvíme o všech těchto tématech. Mohu jen říci, že život mě zachránil před tím, že nemusím říkat mnoho věcí. Myslím, že herečky udělaly obrovskou práci, někteří ji mohou považovat za nadměrnou, ale je to logické, pak bude nalezena rovnováha. My, ženy, jsme dlouho mlčely a to je pro každého velmi osobní záležitost, kdy a jak mluvit.

Na nuance bude čas.

S: Ano, mohu porozumět postavení některých, i když je nesdílím, ale musíme je přijmout.
F: Časem poznáte, kdo poslouchá a kdo neslyší. Někteří lidé mluví, a mluví nesmysly, jiní, inteligentní, respektují. Rád poslouchám lidi, kteří mohou říct něco chytře. V rodině jsem byl vychováván s ohledem na osobu, bez ohledu na pohlaví. Totéž s nenásilností. Chápu a podporuji, chápu, ale v mé rodině je běžné odmítání násilí a příjímání respektu k živé bytosti se všemi následnými protiklady. A já se tím řídím.
S: Myslela jsem si, že máme společnost machistů, ale mnoho lidí nebylo překvapeno reakcí mnoha lidí na téma násilí založeného na pohlaví. Opakovaně jsem slyšela všechny druhy ohavností jimiž vás častují na ulici, a je dobré, že je už ženy nechtějí slyšet. Přestože se mi to nestalo. Ne dříve, ne teď, nemusím zvyšovat sebeúctu. Když se to stane, rozumím těm ženám, které už to nechtějí. A my, ženy bychom měli přemýšlet o tom, jak vychováváme naše děti, ženy i muže.
F: Podívejte se, kam nás tato debata zavedla.
S: Měla by nás vést k vzájemné úctě. A pro lepší svět pro všechny. Všichni musí být víc lidští.

Úspěch dramatu Vidas Robadas.

V roce 2008 představoval seriál Vidas Robadas s Facundem Aranou a Soledad Silveyrou, Jorgem Marralem a Monicou Antonopulos velký úspěch a rezonanci v souvislosti s tématem obchodování s lidmi založeném na skutečném případu Marity Veronové, jejíž matka Susana Trimarco pomohla napsat scénář.

Aconcagua – místo scény.

Po dvou měsících v Andách vyměnil Facundo Arana hory za moře. „Javier Calamaro a já jsme se chystali zorganizovat koncert na Aconcague, abychom mohli mluvit o tom, jak přijít na nějaké místo a nezanechat tam stopy“ – říká herec. „Ale uspořádáním koncertu, tam stopy zanecháme. Takže to neuspořádáme tam, kde jsme původně chtěli. Odpověď se nabídla sama od sebe: uděláme to za branou parku.“ Výsledkem bude koncert 23. února v nadmořské výšce 6900 metrů.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 Next >>

Powered by CuteNews