Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Veselé Vánoce
20.12.20 * 12 názorů
Poslední čtyři týdny jsem tu odpočítávala adventní neděle. Dnes je v pořadí čtvrtá, jinak zvaná jako zlatá. Počítala jsem týden co týden, abych vám na tu zlatou mohla připravit zlatý vánoční program. Ano, je to tu opět. Speciální vánoční aktuálka se všemi specialitami, které k ní patří. Vítejte u ní!
Rozbalovat budete pomalu a začneme rekapitulací Facundova posledního týdne.

Není toho moc, ale jsou to dvě velmi zajímavá videa. V prvním videu se Facu zase jednou připojil k vytvoření dobrého úmyslu. Připojil se k projektu Save the Date. Spolu s dalšími známými osobnosti se zapojil do výzvy čtení pohádek/příběhů na podporu lidí trpící SMA (Spinální svalová atrofie). Četla se nově vydaná kniha - Lupo nos habla de la AME, která má 12 příběhů a vždycky se zabývá určitým problémem. Hlavním hrdinou knihy je vlk. Facundovo čtení proběhlo v úterý 15. prosince a četl příběh zvaný La estación en lo alto de la colina. Což by se dalo přeložit jako - Stanice na vrcholu kopce. Mezi dalšími známými osobnosti, které se připojili ke čtení je např. Natalia Oreiro, Lio Ferro a Sofi Morandi.Ve druhém videu se můžete podívat na spolupráci Facunda s Indiou. Společně propagují novou aplikaci pro teenagery - Teen Go. Jde o mobilní aplikaci, která vám umožňuje platit, převádět nebo prostě jen spořit si své peníze. A učí tak mládež starat se o své úspory. Ke všemu mají samozřejmě přístup i rodiče dětí. Facundo názorně vykládá, jak aplikace funguje:A ještě malé info k natáčení druhé série Malé Victorii. Podle zpráv natáčení už opravdu začalo, ale rychle se také přerušilo. Jeden ze členů štábu byl pozitivní na koronavirus a natáčení se muselo přerušit a dotyčný člověk izolovat. Prozatím není jasné, kdy natáčení opět začne.

A teď už ke slíbeným dárečkům. Nikdy vás přes vánoční svátky nenechám bez nějaké kvalitního čtiva. Letos těch rozhovorů díky nikdy nekončící karanténě nebylo tolik, a ty které byli jsem vám už přeložila. Proto jsem sáhla hluboko do minulosti. Vraťme se společně o 21 let zpátky! Ano, tak dlouho protože v roce 1999 v době, kdy Facundo dotáčel telenovelu Divoký Anděl, poskytl rozhovor spolu se svým přítelem Marianem Martinezem. Oba odpovídali na tytéž otázky. S obou se stali velcí přátelé při natáčení seriálu La Nena v roce 1996. Rozdílem je jen v tom, že Mariano je o 6 let mladší než Facundo. Takže v době rozhovoru Facundovi bylo 27 let a Marianovi teprve 21 let. Jaké měli pohledy na svět? Jak se vyrovnávali se začínající slávou? Jak se jim stavělo na vlastní nohy? Vše se dozvíte v rozhovoru zvaném Jako ty a já.

Každý rok pro vás sbírám fotky, které se zpětně vždy někde objeví. A pokaždé doufám, že jsou to takové, které jste do dnešního dne ještě neviděli. Na dnešní rok jsem si šetřila tři takové. Jedná se o photoshoot, který datuji někdy kolem let 2015 - 2016. Nevím, kdo je autorem fotek nebo pro jaký časopis byla tato série focena. Ale jsem si téměř jistá, že tuto sérii jste prozatím neviděli.A neudělat nějaká avatary z nově nalezených fotek? To by jsme si ty fotky moc neužili. Přece jen by je někdo mohl chtít použít na našem fóru. Které opět připomínám stále existuje a patří k tomuto webu. Pokud nejste registrováni stále máte dveře otevřené a můžete hned využít nový avatar a zapojit se s námi do her a mnoha pokeců na téma Facundo Arana.Stránka se nám každý rok víc a víc rozšiřuje. Každý rok nám tu přibude alespoň jedno nové téma! Letošní rok není výjimkou. Facundo s Mariou letos oslavili už 8. výročí svatby. A co víc, jejich výročí vychází na 20. prosince, což je dnes! Ano, už je to osm let, co si řekli své ANO. Ale, pamatujete si ještě, jak svatba vůbec probíhala? Co měla nevěsta s ženichem na sobě? Kdo byl mezi pozvanými hosty? Všechno jsem nashromáždila do nové sekce s názvem Svatba.

Ochuzeni nebudete ani o videa. Respektive o jedno speciální - vánočně laděné video. Normálně tyhle speciální videa dělám pro mé nejvěrnější návštěvníky. Ale, vy všichni jste pro mě důležití, protože vás zajímá tentýž člověk, kvůli kterému tady všichni jsme. Takže pro vás všechny. Facundo k vám osobně promluví a řekne vám, co chystá na letošní Vánoce. A jaký má pro vás dárek. Stahovat můžete tady.

A ještě taková vánoční zajímavost o Facundovi nakonec. Věděli jste, že Facundo je hrdým majitelem funkčního modelu vlaku z filmu Polární Express? Před lety to prozradil v jednom z rozhovorů. Pokud je to vás oblíbený vánoční film budete na tom podobně jako Facundo :)Rozbalili jste si všechno? Já doufám, že ano. Každý rok se snažím, aby jste měli bohaté Facundovské Vánoce, a aby si snad každý přišel na své. Pokud jste tu dnes poprvé, vítejte a rozbalujte s námi. Pokud sem chodíte už léta, děkuji vám že se mnou rozbalujete už tak dlouho. Všem přeji nádherné a kouzelné Vánoce, užívejte si domácí vánoční pohody, bude-li třeba přijďte mezi svátky načerpat i tu Facundovskou pohodu, protože vám tady bude i nadále k dispozici. Užívejte si, zrelaxujte se a za týden se mi vraťte protože budu pro vás mít připravenou takovou před-silvestrovskou aktuálku. A rozloučíme se tak s letošním rokem.

Krásné Vánoce vám všem.

Darujme krev na Vánoce
12.12.20 * 13 názorů
Máme tady třetí adventní neděli! Zatímco většina z nás myslí na to, čím obdaruje naše blízké. Facundo na to myslí také, ale trochu jinak. Zapojil se do další kampaně kvůli dárcovství krve. Tentokrát je to kampaň Navidad Con Rojo, kterou organizuje Červený Kříž. Smyslem této kampaně je právě darovat krev o letošních Vánocích. Facundo opět upozorňuje ve videu, že je na světě stále málo dárců. Že je to medicínský zdroj, který nelze vyrobit někde v laboratoři. Proto se opět k této výzvě připojil.Ale, je třeba se i trochu bavit. I když karanténa v Argentině nadále platí. Nejnovější datum zní 20. prosince. Facundo s Mariou a podle fotky také společně s Yacem a dalšími přáteli vyrazili do Wake School Gabriela Diaz. Jinými slovy do Vodní školy Gabriely Diaz, kde se naučíte mnoha vodních sportů. Druhá fotka už je z Facundova domova, kde nemůže pózovat nikdo jiný, než nějaký zvířecí člen rodiny. Tentokrát je to Kathmandu a Kambá.A nakonec tu mám pro vás malou pozvánku na příští týden. Vánoce už nám opravdu klepou na dveře, a příští týden tu máme poslední adventní neděli. A co vás čeká na závěr tohoto předvánočního období? Samozřejmě, že velká vánoční aktuálka! Tak si ji nenechte ujít už příští neděli 20. prosince. Budu se na vás těšit.Rodinné fotky
05.12.20 * 8 názorů
Máme tu druhý advent! Ten první jsme se věnovali pohyblivým obrázkům, dnešní druhý se fotky tak hýbat nebudou, ale nebudou ani méně zajímavé. Mám tu pro vás novou porci rodinných fotek. A to velice zajímavých!
Tak například, Facundo se tento týden pochlubil novým obrazem, který už zdobí stěny jeho domu. Malíř Matian Pedemonte specialista na portréty zvířat si vybral za objekt jedno z nejoblíbenějších zvířat Facundovi malé zoo. Není to nikdo jiný než Kamba. Další fotky se nashromáždili za několik týdnů, a najdete je hned ve druhém albu. Je to fotka Facunda s koníkem Kathmandu, Facu s Mariou, několik fotek dětí a Facu s nezbytnou rouškou. Všechny je najdete seřazené na konci:Do třetího alba jsem nahrála ale další čerstvé fotky z tohoto týdne. Facundova rodina se pustila do výroby domácích těstovin. Jak jim to šlo? Uvidíte na fotkách:Pokud jde o natáčení druhé série seriálu Pequeña Victoria, mé domněnky se potvrdili. Natáčení ještě stále nezačalo! Nový datum, který se objevil jako začátek natáčení, by měl být 9. prosince. Bude natočeno 10 epizod, trvající půl hodiny. Nechme se překvapit, jaké informace se k nám dostanou příští týden.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 Next >>

Powered by CuteNews