Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
En El Aire
10.04.21 * 19 názorů
Dlouho očekávaná představí En El Aire, která měla proběhnout ve dnech 1. - 4. dubna opravdu proběhla! Ne, ze všech představení se k nám dostali fotky, ale pojďme se podívat, jak Facundo po tak dlouhé době zase ovládl divadelní prkna.
První představení se odehrálo v Rio Cuarto. Bohužel odtud se k nám žádný materiál nedostal. Druhý den následovalo představení v San Basilio. Tady Facu natočil krátkou pozvánku ještě před představením přímo z divadla Ópera, aby diváky osobně pozval. Třetí den se představení přesunulo do Jesus María Peňa. A právě odtud se k nám dostalo krásných, profesionálních fotek. Podívejte se na ně v galerii. A prozatím poslední představení se odehrálo 4. dubna v Cordobě. Odtud máme ukázku přímo z představení - na druhém videu:

To je z představení prozatím všechno, i když se zpětně samozřejmě ještě nějaké fotky objevit můžou. Na další představení si zase budeme muset chvilku počkat. Další představení je hlášeno až na 5. května ve Venado Tuero.

Ale, to není všechno! Nakonec vám přináším sladkou tečku. S Mar del Plata už jsme se sice rozloučili, ale to nejlepší vám přináším až po návratu domů. Objevili se profesionální fotky přímo z focení na pláži v Mar del Plata! Objektem je pouze Facundo. Ještě nevím, pro který časopis. Ale, zvykem vždycky bylo poskytnout i rozhovor. Uvidíme jestli se dočkáme nových názorů. Na fotky se podívejte v galerii:

Facu je doma
03.04.21 * 7 názorů
Jak jsem předpokládala, Facundo se tento týden vrátil zpátky domů ze své tříměsíční dovolené! Ano, tak dlouho strávili celá rodina v Mar del Plata. Své narozeniny, které měl ve středu 31. března už tedy trávil v pohodlí domova a připravoval se na své znovuobnovené představení En el Aire.
Ale, vraťme se samozřejmě k jeho narozeninám. Že, svůj věk Facu nebere tak vážně nám ukázal na kratičkém videu, které zveřejnil na instagramu. V popisku videa poděkoval všem fanouškům, kteří si na něj vzpomněli:

"Děkuji za tolik krásných zpráv...!!! Měl jsem neuvěřitelný den...! #49 Šťastný návrat ke slunci, pro mě."
A spolu s tímto vzkazem zveřejnil video: "Budu mluvit pomalu. Čtyřicet devět."Druhý den po narozeninách mělo začít první vystoupení En El Aire v divadle Municipal v Buenos Aires. Ale, do dnešního dne se neobjevil žádný materiál. Doufejme, že informace jsou pro nás jen zpožděny, a že představení nebyli odloženy. Budu vás samozřejmě informovat příští týden. Místo toho se ještě podívejte do galerie. Po návratu z dovolené Facu zveřejnil fotku, kde si opět s Mariou užívají západu slunce na své terase:

31. březen - Ve vzduchu
31.03.21 * 4 názorů
A máme to tady! Facundův den D je znovu tady! Už jsem vás na to upozorňovala v nedělní aktuálce, ale samozřejmě tomu věnuji jednu samostatnou aktuálku. Facundo dnes slaví 49. narozeniny! Neuvěřitelné číslo, neuvěřitelný člověk! Pasuje to k sobě. Pevně doufám, že on sám si narozeninovou oslavu užije v rodinném kruhu, tak jak je mu vždycky nejlíp. Ale my si tu uděláme ještě jednu oslavu v českém duchu. Mám tu pro vás totiž překlad dalšího staršího rozhovoru! Nemohla jsem sáhnout po ničem jiném, než po tom co nese název - Ve vzduchu! Ano, opět je to rozhovor o jeho milovaném divadelním představení En El Aire, ale nejen o něm. Dotkne se tam i hudby a života obecně. Facundo už zítra startuje v obnoveném představení, takže není na škodu si přečíst jeho slova o tom, jak hra vznikala, nebo co pro něj znamená. Tento rozhovor pochází z roku 2016.
Nezbývá než popřát Feliz Cumple našemu oslavenci, pevně doufám, že tu oslavíme ještě mnoho jeho narozenin! A vám přeju krásné čtení! :)

Facundo Arana – Ve vzduchu

Herec je v našem regionu se svým sólovým představením. Dnes bude v Roca, zítra v Neuquen a v sobotu ukončí turné v Sapala. Ještě předtím, ale přišel do naší redakce Rio Negro, aby promluvil o představení, o hudbě a o svém životě.
„Byl by obrovský problém, kdyby mi byla pozornost médií nepříjemná.“
Je to ten samý muž, který vylezl na Aconcaguu a dobyl vrchol Everestu.


Toto představení hrajete tři roky. Co se vám na něm líbí nejvíc?

Nejvíc se mi líbí, že jsme ho vytvořili ve studiu spolu s Manulem Gonzalezem Gilem a Martinem Bianchedim, s Fito Grasso a Sebastianem Irigem. Bylo to zjištění, hledání toho, co jsme chtěli říct. A pak tu bylo broušení tohoto diamantu, proces výroby jednoho kusu, a bylo to úžasné. A pak jsem měl příležitost ukázat to lidem po celé zemi a bylo skvělé vidět, jak to, co vyšlo ze studia, z našeho mozku a z našeho srdce, se lidem tak líbí.

Co znamená „En El Aire“?

Je to koncept. Znamená to žít všude a svírat život pevně v náručí, hlasitě křičet a žít život intenzivně, pokud na to máte dostatek zdraví, abyste neztratili touhu.

„En El Aire“ je název vašeho druhého alba. Jaké to bylo vstoupit do nahrávacího světa?

Cítil jsem, že si mohu dovolit pokračovat v tom, co se mi tolik líbí. Nikdy jsem nepřemýšlel o možnosti vydání alba, myslel jsem, že je to jen o hraní a hraní, a dneska už jsme vydali druhý disk. První disk byl s mými oblíbenými písněmi všech dob a druhý disk s mými vlastními písněmi a skvělými hostujícími hudebníky, kterým budu navždy vděčný, protože umožnili to, o co bych se neodvážil žádat.

Existuje předsudek vůči hercům, kteří začínají dělat hudbu?

Předsudek existuje, když je člověk předpojatý, a protože já sám jsem člověk s otevřenou myslí, nevěnuji tomu pozornost, také proto, že jsem z toho v rozpacích. Být předpojatý znamená ztratit příležitost vidět na jiné osobě něco, možná velmi dobrého.

Kromě toho, že jste herec a hudebník, jste také horolezec. Jak jste se cítil, když jste vystoupal na vrchol Everestu?

Bylo to největší šílenství. Vrchol je dar, který vám hora dá, a musíte to tak brát. Je to obrovské štěstí, bylo to jako třešnička na dortu, která stála spoustu práce.

Máte v úmyslu nějaký podobný plán?

Nemám to v úmyslu, ale zrodí se to v mysli, když to srdce tak cítí, a přenáší to do hlavy a hlava se to snaží nastartovat, upravit a naplnit, pokud je to možné.

Vlajka „Daruj krev, zachráníš životy“ byla záminkou?

Vlajka dává smysl mnoha věcem, není to omluva, je to důvod. Odstraním slovo „záminka“, jinak je to pro mě nepřijatelné. Ale pokud je to důvod, pak je to velmi dobrý důvod.

Už jsme vás dlouho neviděli v televizi?

V této době jsem dělal na jiných věcech. Nyní mám trochu více volného času, a to proto abych se naučil mít volný čas. Člověk celý život pracuje na tom, aby měl volný čas, když stárne, a pak se rozčiluje, že má spoustu volného času. Takhle se od mladého věku učím, jak mít volný čas, ale ne, rád hodně pracuji.

Chybí vám televizní obrazovka?

Nechybí mi tituly v novinách, ale vím, že se jednoho dne vrátím, protože je to součást mého světa, součást toho, co mám rád. Nyní jsem zaneprázdněn hudbou a divadlem, takže až přijde čas na televizi, budu muset trochu přestat s divadlem, ale doufám, že ne s hudbou. Opravdu rád dělím čas a dělám, co se mi líbí. Nikdy jsem nebyl schopen pochopit politiku, i když se pokouším přemýšlet o frázích, které se zdají něco znamenat, neuspěju.

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... Next >>

Powered by CuteNews