Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Týden v médiích
01.12.19 * 19 názorů
Po odlehčeném minulém týdnu, kdy si ještě Facu užíval návrat ke své rodině, a zásoboval nás fotkami z rodinné idylky, měl tento týden opravdu nabitý!
A začneme hezky popořadě již od minulé neděle 24. listopadu - to se Facu objevil na akci organizované bratry Weinbaumovi. Tito dva bratři se kterými se Facundo zná dlouhý léta, jsou kmotry onkologického oddělení v nemocnici Materno Infantil v Mar del Plata. Každý rok organizují speciální setkání, aby sjednotili všechny nemocné nebo ti, kteří začíná bojovat s touto vážnou nemocí. Letos se tato akce konala v Torres de Manantiales v Mar del Plata. A čestný host byl právě Facundo. Ale, nepředstavujte si žádné nudné povídání. Tyto akce jsou ve zcela jiném stylu. Pořádají se tu loterie a akrobatické představení o zábavu je tedy postaráno! Letos se tu sešlo 600 lidí.Pamatujete si ještě na soutěžní pořad Chcete být milionářem? V 90. letech u nás dost populární pořad. Představte si, že jeho obdoba se v Argentině vysílá do dnešní doby pod názvem Quién quiere ser millonario. Proč vám o tom píšu? Jelikož Facundo se v pondělí 25. listopadu zúčastnil, jako jeden ze soutěžících. Samozřejmě, že šlo o speciální díl, kdy jsou peníze vybírány na dobročinné účely. Facu si vybral nadaci Fundaleu.
Díl s Facundem se v Argentině vysílal dva dny, jelikož Facu nestihl ve vyměřeném čase odpovědět na otázku za půl milionu pesos, na které v pondělí zůstal. Pokud se chcete nechat překvapit, kolik nakonec Facu získal, tak přeskočte následující řádky. V úterý se ukázalo, že půl milionu pesos pro něj byla konečná částka. Maximální výhra v této soutěži je 2 miliony pesos. Uznejme tedy, že Facu předvedl vynikající výkon!
Mezi soutěžními otázkami se s moderátorem vedla také normální debata na různá témata. Například o Facundově nemoci, kterou v mládí prožil. Jak se vůbec stal velvyslancem Fundaleu, jak začal propagovat dárcovství krve. O neúspěšné expedici na Everest v roce 2012 a nebo o nejnovější postavě, kterou ztvárnil v seriálu Pequeña Victoria. Na celý pořad se můžete podívat na youtube:Dostáváme se do poloviny týdne - ve středu 27. listopadu se konala už zcela odlišné akce. Proběhlo oficiální zahájení letní sezóny 2020 ve Villa Carlos Paz. Této akce se zúčastnilo přes 300 umělců a mezi nimi byl i Facundo Arana. Proč právě on, je myslím jasné. On bude jedním z těch, kdo tady v letní sezóně vystoupí. A to konkrétně se svou one man show "En El Aire". A konečně už víme i datum obnovené premiéry. Dočkáme se ji ještě letos! Bude to 26. prosince 2019! Facu se do Villa Carlos Paz přesune s celou svou rodinou, a opět tak bude kombinovat práci a čas strávený s dětmi. Hrát se bude od čtvrtka do neděle ve 22:00.A dostáváme se ke čtvrtku 28. listopadu. A tím se dostáváme do televize. Tentokrát se přesuneme na stanici Telefe, který vysílá pořad Corta Por Lozano, vedený moderátorkou Veronicou Lozano. Tato moderátorka je známá pro své zábavné pořady, kdy si na hosty vždycky vymyslí nějaké scénky. S Facundem zkoušela například táboření. Jinak jde ale o normální pořad, kde se scházejí různí hosté a mluví o svém životě na různá témata. Facu mluvil typicky o rodině, o Marii, o svých hereckých začátcích nebo o seriálu Pequeña Victoria. Celý program je možné shlédnout na youtube:

Zpátky do Argentiny
23.11.19 * 11 názorů
Austrálie a Nový Zéland je zdárně za námi i za Facundem! Než se ale ještě vrhneme do dalšího argentinského programu. Pár doplnění. Bohužel jsem se nedopátrala přesného data odletu z Austrálie, ale nejpravděpodobnější den odletu, podle nalezených fotek byl minulou neděli 17. listopadu. Berme tedy, že toto dobrodružství trvalo celkem předpokládaných 14 dní od neděle 3. listopadu do zmíněné neděle 17. listopadu. Taky chci podotknout, že jakmile vyjde první rozhovor zaměřený na tuto cestu, máte tu ihned překlad! Jen tak, se můžeme dozvědět ještě trochu podrobnější informace. A toto téma dnes zakončím zatím poslední fotkou, která se objevila. Pochází z Nového Zélandu přesněji z letiště v Aucklandu:No, a teď už zpátky do Argentiny. Minulou neděli 17. listopadu se v Argentině vysílal další díl dětské talentové soutěže z názvem Pequeños Gigantes. Tato soutěž má stálou porotu, ovšem každý týden se jí účastní hostující známá osobnost. Tentokrát to byl Facundo. Tato show byla předtočená, pravděpodobně ještě před Facundovým odletem. Nicméně podívat se můžete na celou show a fotky najdete jako vždy v galerii:Jelikož je Facu už doma, nechybí nám ani nějaké ty střípky z rodinného života přidané tento týden na instragram:A co nás čeká dál po tomto úžasném dobrodružství? Jistě to bude jako první představení En El Aire, se kterým se Facu vrací na divadelní prkna. Zatím není znám datum obnovené premiéry, ovšem zkoušky už probíhají. Facu nás o tom informoval prostřednictvím fotky.

Austrálie - Druhý týden
16.11.19 * 24 názorů
Jak jsem slíbila, tak také činím. Je za námi další a také poslední týden společného zájezdu po Novém Zélandu a Austrálii. Celý minulý týden jsme strávili (tak jako Facundo) na Novém Zélandu. Tento týden se pochopitelně podíváme na pobyt v Austrálii. Opět si pojďme projít den po dni.

7. a 8. den - Sobota a neděle 9. -10. listopadu - Australské dobrodružství začalo minulý pátek přistáním v Sydney a mohu potvrdit, že toto město si pečlivě všichni zúčastnění prohlíželi celý minulý víkend. V itineráři byli ty nejnavštěvovanější památky za kterými vyrážejí turisté z celého světa. Tak například v Sydney nelze vynechat slavnou budovu Opery. Dále se nelze neprojít po slavném Harbour Bridge, kterému se také jinak přezdívá ramínko na šaty. A tím nemyslím jen obyčejnou procházku po chodníku. Využili zdejší "atrakce", které využívá mnoho turistů, a to přejít si most nahoře po konstrukci mostu! Je to jedinečný adrenalinový zážitek, který využívá mnoho návštěvníků Sydney. A Facundo jako adrenalinový nadšenec nemohl u této procházky chybět. Nedaleko Harbour Bridge se nachází čtvrť zvaná The Rocks, která také neušla zájmu Facunda. Jedná se o historickou čtvrť, kde můžete najít tržiště s místním jídlem, ale také třeba módou. Pohled z vrchu zajistila návštěva Sydney Tower, což je nejvyšší volně stojící stavba v Sydney a druhá nejvyšší v celé Austrálii. Měří 305 metrů. Na zpěv je nálada vždy, a to i v Austrálii. Facundo vystoupil v jednom sydneyovském nočním klubu s písní Stand by me. Podívejte se na video. A proč víkend nezavršit na pláži, kam to Facunda táhne celý rok. Ta nejslavnější v Austrálii nese název Bondi Beach a najdete ji asi 7 kilometrů od Sydney.Další dny už nemáme bohužel takto pěkně rozvržené, protože až do středy se neobjevila žádná nová informace! Zbytek cesty tudíž popíšu podle toho, jak se objevila, která fotka. Tak tedy, podle další fotky se mi podařilo zjistit, že další navštívenou oblastí byl stát Queensland ležící na severovýchodě Austrálie. Zde navštívili surf klub jménem Kurrawa. Maria se tady vyfotila s medvídkem Koalou. A Facundo zveřejnil roztomilé video s klokanem.Dalším navštíveným místem byl takzvaný Crystal Castle & Shambhala Gardens, které je proslulé svou magičností. Nejdete tady ty nejkrásnější přírodní krystaly na světě, dokonce dva nejvyšší krystaly na světě. Posedět si můžete např. v ametystové jeskyni. A projít si můžete obrovské zahrady v nichž najdete posvátné sochy. Toto místo se nachází 20 minut od Byron Bay.Jak už jsem říkala, informací se během týdne objevovalo den ode dne méně. Tím pádem, nemáme určený ani přesný datum odjezdu. Nicméně, je to všechno prozatímní. Vypátrám ho pro vás příští týden, aby jsme věděli, kolik dní přesně, toto dobrodružství trvalo. Každopádně ještě v sobotu se objevila poslední fotka z "večeře na rozloučenou", tudíž z posledního dne pobytu v této zemi. Dnes v neděli 17. listopadu, už by měl být Facundo s Mariou v bezpečí domova. Přesný datum vám ještě určím příští týden, kdy se opět vrátíme do "obyčejného" argentinského života, jednoho neobyčejného Argentince.

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 Next >>

Powered by CuteNews