Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Obyčejný týden neobyčejného Facunda
15.07.17 * 22 názorů
Co nám přinesl tento týden. Facundovi obvyklé činnosti. Jako první v pořadí bych zmínila Facundovu pomoc. Žádný nemocný člověk mu není lhostejný, opět to potvrdil na nové nahrávce, kde podpořil 12 - letého chlapce Bruna, který trpí onemocněním slinivky a potřebuje transplantaci plic. Na video se podívejte na twitteru.

"Ahoj, Bruno! Poslouchej, všichni tady hledají pár plic! Zdá se, že čas se krátí a operace se musí udělat co nejdříve. Chci tě pevně obejmout! Buď trpěliví. Všichni na tebe myslí. Tak moc, že se za chvíli pro tebe najdou potřebné plíce. Je dobře, že lék se již vynalezl. Objímám tě. Jaký jsi statečný! To je dobře! Jsem na tebe hrdý!"

Jestli Facu někam rád dává rozhovory, tak jsou to určitě rádia. Velmi často poskytuje hlavně telefonické rozhovory a nejinak tomu bylo i tento pátek, kdy si povidal s rádiem Conexion Abierta. Rozhovor si můžete pustit na youtube a poté se podívat na fotku v galerii. Možná proto, aby měli posluchači také možnost Facunda vidět, po skončení rozhovoru ihned Facundo nahrál svoji fotku na twitter:Také se po delší době podíváme do divadla na představení Madisonské mosty. Představení má stále úspěch, mezi herci panuje stále uvolněná atmosféra. A o té atmosféře svědčí tři nové videa, kde Facundo s Araceli zvou diváky k návštěvě divadla. Podívejte se na první, druhé i třetí video.

Co by to bylo za týden, kdyby se v něm neobjevil alespoň jeden domácí mazlíček. A hned tu máme dva, jak na videu tak na fotce. Velice hezké video Negry s králíčkem nahrála Maria na svůj twitter a Facundo se poté zvěčnil s Negrou na fotce. Na video se podívejte zde.

Zajímavé informace
08.07.17 * 19 názorů
Vypadá to na další klidný týden. Alespoň tak, se to může na první pohled zdát. Nemám pro vás žádné aktuální novinky datované tento týden, ovšem tento týden se nám objevili věci, na které někdo z vás mohl čekat.
Tak například film Adios Querido Pep! Předminulý týden se konečně objevil první trailer k filmu. Dnes už tu mám pro vás oficiální datum premiéry, která se uskuteční 3. srpna 2017. I když Facundo nehraje hlavní roli, doufejme, že se premiéry zúčastní. Venku je i první oficiální plakát pro film. Prohlédněte si ho ve fotogalerii:Pokud někdo z vás rád prožíval dobrodružství, které Facundo zažíval při druhém výstupu na Everest, tak vás potěším ještě víc. Pokud si vzpomínáte, během této expedice se Facundo s celou výpravou setkal s ruskou výpravou a jak se ukázalo, všichni byli velcí fandové Facunda. Ruská televize teď připravuje dokument o této výpravě a zahrnuje samozřejmě i setkání s Facundem. Bude se jednat o tři hodinové díly. Samozřejmě Facundo nebude hlavním tématem dokumentu, ale zmínka tam o něm samozřejmě padne. Ukázku i s Facundovým úvodem už tu máme dnes:Argentinci si 18. července budou připomínat smutnou událost. V roce 1994 Argentina zažila největší teroristický útok v historii. Při výbuchu bomby v židovském centru tehdy zemřelo 85 lidí a dalších 300 bylo zraněno. Jako vzpomínka této smutné události vznikla takzvaná "Kniha pamětí". Projekt, kterého se účastnilo více než 60 lidí. A to z různých oblastí. Facundo je samozřejmě mezi přítomnými, kteří vzpomínají na tuto událost a mluví o Argentině. Tento projekt vznikl také možné proto, že tato událost nebyla nikdy vyjasněna. Facu mluví v čase 1:29. Překlad jeho monologu:"Mnoho lidí nesouhlasí, že si svou image vytvořili Argentinci sami, ale je to tak. Vždycky to tak musí být..."Ale nakonec přeci jen uvidíte aktuální fotky z tohoto týdne, máme je opět díky Facundově instagramu. Maria zvěčnila Facunda s dvojčaty při západu slunce u jejich domu, Facundo pro změnu zvěčnil sebe s Mariou. Také se zdá, že Facu opět pracuje na své postavě. Aspoň tak se mi jeví třetí fotka na které je v posilovně se svým osobním trenérem Matiasem Panepuccim. Na další fotce Facu drží jakýsi dopis adresovaný paní Sabrině Texier, prozatím se mi nepodařilo zjistit žádnou spojitost s touto fotkou. A uzavírá to fotka na které si můžeme prohlédnout další zařízení domu, ačkoliv ne tak doslova. Je to pec umístěná v zahradě:

Když pivo, tak jedině Isenbeck!
01.07.17 * 37 názorů
Tento týden měl Facundo o poznání klidnější, než předchozí dva. Po všech možných rozhovorech, vystoupeních v televizi a focení pro katalog se pustil do úplně něčeho jiného. V úterý 27. června se představil na prezentaci piva značky Isenbeck. Německá značka piva, ale jak se mi podařilo zjistit od roku 1994 velmi populární také v Argentině. A Facundo jako jeden z nejznámějších argentinských herců, byl na tuto akci samozřejmě pozván, aby pomohl s propagací. Z této prezentace tu máme samozřejmě fotky i videa:

Jinak tu máme samozřejmě také fotečky, a jak jinak než zvířecí fotečky z instagramu. Facundo se opět zvěčnil se svými oblíbenci, Negrou a fretkou Noe. A Maria na svůj instagram dala vysmátou fotkou s prasátkem Napoleonem:Nakonec jsem se nechala inspirovat fotkami pro Tsu Cosmeticos a udělala jsem nějaké bannery. Pokud nevíte, kde by našli využití, doporučuji všem naše forum:<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... Next >>

Powered by CuteNews