Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Everest vám může nakopat zadek
02.07.16 * 12 názorů
Dnes se budeme ještě trochu vracet do minulého týdne. Přesněji k fotkám z Facundovi prezentace expedice, v obchodě "The North Face". Do fotogalerie jsem dohrála dalších 8 fotek:Také tu máme další část videa z nahrávacího studia, tentokrát i s komentářem China Asenciona:

Chino: Jsme tady s Facu, udělali jsme spolu super skvělé CD. Strávili jsme spolu docela dost času. A myslím, že to nejdůležitější, kromě hudby, je to, že začalo úžasné přátelství. Prošli jsme mnoho písní, našli jsme pro ně zvuk. No a myslím si, že jsme oba velmi, velmi hrdí na toto CD. Bez jakýkoliv pochyb, se toto CD stane velký krokem v kariéře Facu, a v mém taky.
Facu: Prakticky jsme CD sestavovali píseň za písní. První píseň, kterou jsme napsali byla "En El Aire". A to byl první den, kdy jsme začali pracovat. Řekli jsme si: "No uvidíme, co se stane". A písně se stali, psali jsme jednu za druhou. Nevybírali jsme si určitý rytmus, psali jsme blues a rhytm-and-blues, psali jsme britský pop a rock... Chino: Balady.
Facu: Balady. Psali jsme různě. A potom, ze všeho napsané jsme začali vylučovat, vybírat, protože Chino mi s úplně první písní řekl, že v určitém okamžiku budeme muset učinit rozhodnutí a vyloučit nějaké písně pro něco jiného, ne pro toto CD. No a ty co zůstali jsou opravdu skvělé, líbí se mi všechny.
Facundo také nezapomíná doplňovat svůj instagram, tentokrát fotkou hada ke kterému napsal #Yarará. Pokud si vzpomínáte, na velmi jedovatého hada s názvem Yarara zavzpomínal v době natáčení Yaga, syna jungle:

Co jste se od přírody naučil?

Ve skutečnosti, moje pozornost byla věnována hlavně ji. Neznal jsem Selvu! Byl jsem překvapen kolik lidí jsem tam viděl od policie a z armády. Dávali na nás pozor a varovali nás, že až se budeme přesouvat z jednoho místa na druhé, mohli by jsme potkat hada Yarara nebo nějakého jiného hrozného hada, které mu se říká "Pět minut", když vás uštkne jste po smrtí.
Po delší době tu mám také další přeložený rozhovor, a ať už název říká cokoliv, nebude to jen o Everestu. Rozhovor s názvem "Everest vám může nakopat zadek" si přečtěte v rozhovorech.

Nakonec připomínám, že druhé album vychází už příští týden v pátek 8. července!Prezentace Expedice
26.06.16 * 6 názorů
Tento týden Facundo strávil opět odpočinkem se svou rodinou, ale přeci jen se objevil na veřejnosti. Zavítal za kulturou i na další prezentaci...

Začneme ještě minulou nedělí, protože minulou neděli jsme slavili svátek otců. Stejně tak ho slavili i v Argentině, a stejně tak ho slavil i Facundo. Na svůj instagram nahrál společnou fotku se svým tátou s tímto komentářem: "Můj táta vždycky říká, že Den otců je každý den. Moudrý člověk..."V tento den si také vyrazil se svými dětmi, možná právě proto, aby si svého tátu v tento den patřičně užili. Společně vyrazili na dětské divadelní představení "Saltimbanquis" (Akrobaté). Hudební komedie, která se samotnému Facundovi velmi líbila a vřele ji doporučil dál:"Mé děti byli nadšené! Krásné a zábavné. Blahopřejeme! Působivá práce. Vezměte na to své děti, aby to také mohli vidět. Doporučuji!"Ve středu 22. června se Facu objevil na další prezentaci. Tentokrát to byla více méně jeho vlastní prezentace! V obchodu "The North Face" totiž představil svoje vlastní vybavení, se kterým dobyl vrchol Everestu. Nechyběla samozřejmě jeho kombinéza, batoh, boty, mačky, cepín, přilba, postroje, spony a další. Svůj oblek dokonce podepsal a napsal svoje typické heslo:"Donar Sangre Salva Vidas". Vystaveny budou také fotografie z celé výpravy. Všechno je zde samozřejmě ale jen na určitou dobu.

Nakonec další ochutnávka z nahrávacího studia, video už bylo natočené dřív, ale zveřejněné teprve tento pátek. Facundo na něm mluví o svém nadcházejícím albu:

"Konečně nahráváme druhé album, budou to naše vlastní písničky, takže jsem velmi hrdý, šťastný a nadšený. Každý den byla vytvořena jedna písnička. To není lež - vytvořili jsme jednu píseň denně. Jak jsem již řekl - jsme potěšeni a velmi šťastní. Pozvali jsme hosty, kteří spolupracovali na vzniku desky. Všechno předčilo naše očekávání. Jsme lidé, kterými chceme být, hrajeme to, co chceme hrát - to je důvod proč být hrdý - velmi velký."

Čas odpočinku
18.06.16 * 16 názorů
Dá se říct, že se Facu konečně dostal k zaslouženému odpočinku po náročné expedici. Po minulém týdnu, kdy rozdával jeden rozhovor za druhým, to vypadá, že si udělal další týden úplného volna. Aktivní byl jen na svém twitteru, kde připomínal fotky z Everestu, fotky z koncertů nebo z dárcovství krve.

Proto pro vás bohužel nemám nic aktuálního. Ale přeci jen, jste ještě neviděli fotky z rádia Mitre, ve kterém byl Facundo minulý týden. Můžete se na ně podívat v galerii:Potom na další dvě nově zveřejněné fotky z Everestu:A také na nové video, které zveřejnila Maria na svém instagramu. Vypadá to, že Facundova zvířecí rodinka se rozrostla o nového člena, a to o prasátko Napoleona. Jak uvidíte na videu, nejvíc si s ním bude rozumět Negra.

Jak jsem řekla, nebylo toho moc. Proto by to mělo končit něčím velkým. A to může obstarat jedině další film s Facundem! Tentokrát je to film La Fuga z roku 2001.

"Píše se rok 1928. Ze státní věznice v Buenos Aires uteče sedm trestanců tunelem, který prokopávali dlouhé měsíce. Omylem se tunelem dostanou do uhelného skladu, který patří manželskému páru ze Španělska. Každou z postav – anarchisty, podvodníka, třech vrahů, falešného hráče karet a jednoho nevinného – čeká jiný osud...."

Film je tentokrát se slovenským dabingem, a o jeho obstarání se nepostaral nikdo jiný než Cvalek, kterému opět mockrát děkuju! Heslo ke stažení je: FacundoAranaSiempre. Příjemnou podívanou.

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... Next >>

Powered by CuteNews