Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Oficiálně potvrzeno
05.03.22 * 16 názorů
Já už to sice ohlásila minulý týden, ale Facundo až tento. Na instagramu oficiálně potvrdil vydání své nové knihy La Pluma de Caly. Připojil k tomu dvě fotky knihy s popisem, který jsem vám přeložila již minulý týden. Také poděkoval všem, díky komu tato kniha vůbec spatřila světlo světa:

"Nemůžu tomu uvěřit..!! Vyšla a letí!! Jsem tak šťastný!! Tak vděčný..! Děkuji všem! Děkuji @agostinamangino z @agenciapublihunt za bezvadný management!! Děkuji @penguinlibrosar !!Děkuji každému ze vzácných lidí, kteří mě dotlačili k vydání této knihy... Děkuji, že mě povzbuzujete, podporujete, doprovázíte, podporujete... Děkuji navždy!!"Minulý týden jsme se věnovali ryze slovenské návštěvě a vydání knihy, dnes tedy doběhneme ostatní příspěvky, kterými nás Facu poctil na sociálních sítích. Pokud jde o fotky, máme další rodinnou fotku a to s Yacem. Také tento týden došlo na jedno přátelské setkání. Facundo v divadle Apollo navštívil svou obdivovanou herečku, s níž si zahrál například ve filmu Tocar el Cielo - Betianu Blum. Své sympatie k ní nikdy neskrývá. Naopak vždy dává na obdiv, jak jí má rád a jak mu pomohla v začátcích jeho kariéry.Facu byl tento týden (4.března), také hostem rádia Mitre, kam jeho kroky v minulosti vedli často. I když řeč byla především o životě, jako takovém. Poprvé veřejně tu přišla řeč na jeho novou knihu - Calyho Pero. Kniha je prý krátká, protože on sám nerad čte dlouhé knihy. Nikdy se totiž kvůli dyslexii nedokáže tak dlouho soustředit. Zrovna teď mu nic nepřináší větší potěšení než psaní o něčem, co musí být řečeno. O životě například řekl, že má rád samotu, ale je velmi rád se svými lidmi. Řeč byla také o jeho otci, který byl právníkem, ovšem Facunda vždy lákalo divadlo a chtěl ho studovat. Nakonec řekl, že opravdu rád dělá, to co dělá. To by bylo tak v kostce, na celý rozhovor se podívejte na youtube:A ještě jedno video úplně nakonec. Facundo hodně cestuje, o tom ví každý. Takže tentokrát zpropagoval parkování Ezeiza. Pokud někdo cestuje z mezinárodního letiště Ezeiza, může využít i jejich služby parkování. Dopravíte se na letiště, a pokud využijete jejich služby, bude pro vás připravené vozidlo, které vás v poklidu a zavčasu dopraví na váš cílený terminál, takže na letišti neztratíte ani minutu drahocenného času. Totéž platí při příletu. Jakmile projdete celními procedurami, hned za kontrolami na vás bude čekat obsluha, která vás opět doveze k vašemu autu.

Facundo na Slovensku
26.02.22 * 85 názorů
Asi už to není žádným překvapením, jelikož o tom ví celé Slovensko a minimálně půlka České republiky. Ale ano, je to tak. Facundo v minulém týdnu navštívil hlavní slovenské město - Bratislavu!
Facu přicestoval inkognito na pozvání televize Markíza. Pro ni se totiž zúčastnil natáčení slovenského pořadu 2 na 1. Objeví se tam v roli tajného hosta, jako překvapení pro tuto chvíli, ještě neznámého člověka. Není známo, kdy tento díl půjde do vysílání. Ale, nejbližší datum vysílání této show je 3. března. Proto se doporučuje sledovat každý díl :)

Facundo dorazil den před natáčením, tudíž měl prostor k tomu, aby si prohlédl i samotné město. Vyrazil do centra Bratislavy, v malé vesnici nedaleko Bratislavy ochutnal místní specialitu - pečenou husu s lokšami a zelím, prý také projevil zájem o návštěvu petržalských bunkrov. Chtěl se podívat prý i na hokej! I když tu strávil jen dva dny, z návštěvy byl prý nadšený. Všichni na něj působili velmi mile, a měl radost z toho, že může potěšit někoho jen svou přítomností.

Ne jinak tomu bylo i na opačné straně. I na Slovensku si ho jako hosta pochvalovali. Lidé z Markízy se o něm vyjádřili takto: "„S ničím nemal absolútne žiadny problém. Dokonca volal produkciu na pivo. Na Slovensko pricestoval deň pred natáčaním a stihol si popozerať aj pamiatky. Najviac sa tešil, keď ochutná hus s kapustou a lokšami. Na Slovensku sa mu veľmi páčilo, doslova bol nadšený, akí sú všetci milí. Nemal problém odpovedať na otázky a urobiť rozhovory. Išla z neho neskutočne dobrá energia,“

Ve fotogalerii se podívejte na fotky, které se mi z této návštěvy povedlo nashromáždit. A také si můžete stáhnout 2 videa. Ano, přímo stáhnout. Myslím, že většina z vás, bude chtít mít videa z této návštěvy uložené. Videa jsou k dispozici v nové sekci nazvané Facundo na Slovensku. Jelikož tato návštěva by měla být zaznamenána nastálo! ❤️ Sekce bude samozřejmě doplněna, pokud se objeví další informace. A bude doplněna v každém případě, až vyjde konkrétní díl show 2 na 1.

Ale, tím ještě nekončíme. Jako takovou sladkou bodku (když už jsme u toho Slovenska), tu mám pro vás další informace k jeho vydané knize povídek.
Kniha ponese název - La Pluma de Caly v překladu Calyho pero. Jistě si vzpomínáte z rozhovorů, že Calyho Facundo několikrát zmínil. Jde o jeho přítele z dětství/ mládí, kdy oba onemocněli rakovinou. Facundo měl to štěstí, že se uzdravil. Jeho přítel Caly, zemřel. Název knihy jeho osobních povídek tedy ponese jeho jméno. Podle toho jistě taky vybral obálku knihy. Je to právě fotka z dob, kdy byl nemocný. Mohlo mu být asi tak 18 let. Kniha už je dokonce v prodeji! Alespoň na na jedné stránce. V přepočtu na české koruny se bude prodávat za 400 Kč. A bude mít 192 stran! Což jistě čítá hodně povídek protože alespoň ty, co jsou uveřejněné na jeho blogu jsou poměrně krátké. Takto zní oficiální synopse knihy:

"První kniha povídek renomovaného herce a hudebníka Facunda Arany; soubor fiktivních příběhů o nemoci, odolnosti, smrti, víře, lásce; fantastické zážitky a další které procházejí historií.
Narodil jsem se 31. března 1972. Měl jsem neuvěřitelnou rodinu, nejkrásnější dětství na světě, ztracené dospívání. Chtěl jsem zemřít. Měl jsem rakovinu; Moje matka mě zachránila a zachránilo mě moje objetí a andělé převlečení za doktory, Calyho pero a jeho společnost. Zachránilo mě kreslení, divadlo a hraní hudby.
Rád hraji, hraji na saxofon, klavír, harmoniku, zpívám, kreslím, píšu, potápím se, lezu po horách, létám letadly, skáču z nich, surfuji, ztrácím se v neuvěřitelné krajině, sbírám západy a východy slunce, cestuji. Dokázal jsem proměnit své vášně ve své řemeslo.
Miluji své děti.
Našel jsem tu nejneobyčejnější bytost ve vesmíru a sdílím s ní svůj život.
Vydal jsem dvě alba a vystupoval jsem se svou kapelou, všude.
Hrál jsem na saxofon v metru.
Vylezl jsem třikrát na Aconcaguu a Everest. A s pomocí přátel jsem dosáhl jejího vrcholu.
Cestoval jsem po celé své zemi, kterou tak miluji, s divadelními a hudebními turné, s kampaní dárcovství krve a jen kvůli tomu. Cestoval jsem letadlem, autem, motorkou, dodávkou, autobusem, na kole, pěšky, stopem.
Žiju svůj život celou svou duší.
Vyplakal jsem všechny své slzy.
Smál jsem se všem svým smíchům.
Dívám se přímo před sebe.
A napsal jsem tyto příběhy."


Svátek zamilovaných
19.02.22 * 91 názorů
Týden nám začal svatým Valentýnem. A je naprosto jasné, že Facundo svátek zamilovaných nenechal bez odezvy. Zveřejnil starší fotku s Mariou, ke které připsal následující přání, zdůrazňující fakt, že svátek zamilovaných je pro něj den co den: "Je to každý den, bláznivá královno! Štastný den!"
Maria samozřejmě Facundovi popřála taktéž, touto fotkou s tímto přáním: "Na mnoho dalších okamžiků. Šťastný den, každý den."

Není to všechno jen o zamilovanosti. Tento týden Facu zveřejnil další video k podpoře darování krve. Tentokrát apeluje na vedlejší země v Jižní Americe. Konkrétně na Peru. Opět dává najevo, jak je darování krve důležité a hlavně nezbytné. Pořád krve není dostatek a přitom by to mělo být něco, co je naprosto běžné. Video nahrál hlavně kvůli pandemii, protože během ní se počet dárců ještě zmenšil. Existuje mnoho operací, pohotovostní případy, komplikovaný porod...tisíce důvodů, proč krev nesmí chybět v krevních bankách. Proto opět razí své heslo: "Daruj krev, zachráníš životy".

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... 190 ... 192 ... Next >>

Powered by CuteNews