Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Pomoc i propagace
11.11.17 * 20 názorů
Dneska začneme opět s pomocí, která k Facundovi neodmyslitelně patří. A hned je to několik věcí. Na prvním místě, bych asi měla zmínit výzvu k darování krve pro nadaci Fundaleu. Není to žádné oficiální video, Facundo tento vzkaz jako i dalších x, které už natočil, nahrál v pohodlí svého auta. Opravdu nezáleží na tom kde jste, nebo jak to provedete. Hlavní je, že chcete pomoci, tak jako Facundo. K němu se tentokrát připojila i Maria se svým vzkazem o pomoc:Ve svém autě Facu ještě zůstal, aby natočil poděkování za vydařenou akci, o které jsem vám psala minulý týden. Dobročinná akce s názvem "Live Feed" proběhla minulý týden. Facundo s Mariou celou akci propagovali ještě dva dny před ní. Facundo tentokrát děkuje všem za účast a za pomoc:A teď trochu doporučení od samotného Facunda. Facu pro společnost Sonomax zpropagoval zařízení do auta s názvem Powerall. Toto zařízení vám umožní nastartovat vybitou baterku vašeho vozidla. Podle oficiálních stránek, až dvacetkrát. Stačí toto zařízení napojit například k vašemu mobilu, tabletu, kameře, nebo přehrávači MP3.Pamatujete si ještě na focení pro společnost TSU Cosmeticos? Tato společnost právě spouští další, letní kampaň a opět je jeho tváří Facundo. Facu opět propaguje toaletní vodu pro muže s názvem "Internazionale". Prozatím jen jedna fotka z katalogu, ale určitě se můžeme těšit na mnohem víc fotek:Zvířátka nakonec, jak také jinak! Pokud máte doma nějaké zvíře, asi jistě dobře víte, jak probíhá váš oběd. Kolem stolu se objeví vždycky nějaký loudil. Ani u Facunda to není jiné, jen s tím rozdílem, že on má při obědu nejen psa ale také svého koníka :D

Halloween s Facundem
04.11.17 * 10 názorů
Máme za sebou halloweenský týden a možná někoho překvapí, že tento rok si Halloween užil také Facundo. V úterý 31. října se totiž Facu s manželkou Mariou Susini, zúčastnil slavnostní večeře pořádanou producentem Javierem Faronim. Tato akce s názvem "La Cena de Feroni" proběhla v hotelu Meliá Hotels v Buenos Aires. Ač to nebyl vyloženě halloweenský večírek, hosté na místě dostávali různé masky a doplňky kostýmů pro zpestření tohoto večera. Myslím si, že je na co se dívat. Podívejte se do galerie a také na video:Hned den poté se konala další akce. Přesněji řečeno promo akce. 1. listopadu Facundo zpropagoval nadcházející událost s názvem "Live Feed", jak už název napovídá. Další dobročinná činnost tentokrát na podporu proti hladu. Vše se uskutečnilo až v pátek 3. listopadu. Facundo společně s Mariou tuto akci ale propagovali dva dny předem. Zvláštní na tom je, že se celá propagace uskutečnila v metru:

"Hlad ve světě závisí na nás, přestaňme plýtvat jídlem!"Trocha propagace i z divadla. Facundo se opět předvedl v šatně před představením Madisonské mosty. Tentokrát zve diváky, kteří ještě toto představení neviděli: "Poslední týdny velkého milostného příběhu. Velký milostný příběh všech dob. Madisonské mosty se loučí s Buenos Aires. Myslím, že by jste to měli vidět. Čekáme na vás. Není moc času."Představení se za pár týdnů bude stěhovat do Mar del Plata.

No a rodinné fotky i tento týden. Tentokrát je to Facu s Indiou a Maria v náručí s fretkou Noe a koníkem Kathamandu:

Zpátky k Madisonským mostům
28.10.17 * 5 názorů
Po nějaké době zase na skok k divadelnímu představení Madisonské mosty. Pořád se nám nedostává nějakých kvalitních ukázek, až na nějaké krátké útržky, které se objeví na instagramu. Tentokrát ale, můžeme trochu nahlédnout i do zákulisí. Objevilo se video, jak se staví scéna této hry a poté se můžete podívat do galerie na pár fotek z představení:

Na youtube se také objevilo video s Facu nazvané "60 sekund s Facundem". Co nám všechno stihne říct za 60 sekund?"Kdybych si měl vybrat nápoj, kterým bych si znovu získal svoji ženu, pil bych dobré maté a díval se při tom na ni. Nebo Caipirosku (vodka, cukr, limetky) nebo Tia Maria (kávový likér) s ledem. Caipirosku!
Co se mi líbí na Madisonských mostech to je sledování publika, když hrajeme celé představení. Můžete se jim dívat do očí. Na druhé straně jeviště svítí. Líbí se mi většina věcí - vidět publiku do očí, když show končí. Když je všechno hotovo.
Kdybych nebyl hercem, chtěl bych být hudebníkem. A kdybych nebyl hudebníkem, chtěl bych kreslit. Kdybych nebyl karikaturista, tak bych psal. Kdybych nebyl spisovatel, tak bych surfoval. Kdybych nebyl surfař, začal bych od nuly a začal bych dělat to, o čem tady mluvím. Chtěl bych lézt po horách. Kdybych nelezl po horách, pracoval bych na tom...Díky Bohu mám příležitost dělat všechno, co se mi líbí. Vybral jsem si a už mě nic nezastaví."


Samozřejmě fotky z instagramu tohoto týdne, nesmí chybět:No a konečně jsme u toho, na co možná mnozí z vás čekáte. Na slíbený rozhovor s Marianou Arias. Samozřejmě rozhovor je přeložený, můžete si ho přečíst v rozhovorech. Opět děkuji za lehčí překlad Ance :)<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 Next >>

Powered by CuteNews