Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Opět online
11.06.22 * 7 názorů
Po krátké odmlce, kdy se Facu stáhl ze sociálních sítí a řešil problém s Rominou, se opět vrací s novými příspěvky a fotkami. Tím nejdůležitějším příspěvkem je jeho poděkování, které patří všem, kteří ho v kauze s Rominou podpořili:

"Moc děkuji, za nekonečné projevy lásky...tyto dny jsem trávil se svou rodinou. Hodně jsem přemýšlel. Mám jasný smysl života, jako skoro každý...a tím je žít ve světě, učit se a snažit se pomáhat, pokud můžu. Věřím, že činy definují člověka mnohem lépe než slova. A já se každý den redefinuji a snažím se přizpůsobit, abych si vybudoval lepší verzi sebe samotného, ne ji ukazoval, ale žil. Děkuji všem, kteří mi řekli pár slov, podívali se na mě, objali mě...Děkuji všem."

Věřme, že tohle poděkování za podporu, je poslední tečkou za celou věcí s Rominou! Facu se tedy vrací do online světa, a vrací se s fotkami na které jsme u něj zvyklí. S jeho zvířecími miláčky, a jeho dětmi. Dnes je to dva v jednom. India s koníkem Kathmandu:

Schůzka s Rominou
04.06.22 * 11 názorů
I dnes budu pokračovat s novinkami ohledně Rominy Geatani. I když dnes už jsou to o trochu lepší zprávy. Po minulém vyjádření Facunda, který řekl, že se bude proti nařčení Rominy soudně bránit, a po obsáhlém telefonickém hovoru Marii s médii, se nakonec zdá že došlo ke smíření obou stran.
Minulý pátek se Facundo s Rominou a se svými právníky sešli v hotelu Faena v oblasti Puerto Madero. Probrali celou situaci, vyslechli jeden druhého a prý dospěli k přátelské dohodě. Facundův právník novinářům řekl, že se celá schůzka odehrála v přátelském duchu, a dokonce mluvili o možném budoucím společném projektu. Z této společné schůzky si prohlédněte tři fotky v galerii:

Kauza: Romina Geatani
28.05.22 * 21 názorů
Bohužel někdy nastanou chvíle, kdy vám nemohu přinést jen ty dobré zprávy. A musím se uchýlit i k těm negativním, které se týkají Facunda. Dnes tu mám jednu takovou. Jelikož, co se Facunda týče, je to téma číslo jedna, o kterém se v Argentině už přes týden mluví.
Jde o nařčení Facunda herečkou Rominou Geatani, která s ním spolupracovala v seriálu "Noche y Dia", a před lety také v Yagovi. Ta se v médiích rozpovídala o tom, že Facundo měl vůči ní na place projevovat násilnické chování. Abych citovala její vyjádření, mělo se jednat o to, že na ní Facundo zvyšoval hlas, bouchal pěstmi do stolu a také prý řekl, že kdyby byla muž, tak by ji udeřil. O celém natáčení s ním se vyjádřila slovy: "Na natáčení seriálu se ke mě choval krutě, byli to výkřiky a slova, které je trapné opakovat." Facundo celou záležitost popřel, a také potvrdil, že se vůči tomuto obvinění bude soudně bránit.

Toto veřejné prohlášení nenechalo samozřejmé chladnou ani Facundovu ženu Mariu. Ta se k celému incidentu vyjádřila telefonicky. "Facundo není násilnická osoba" - řekla hned na začátku rozhovoru. "Žiju s Facundem už mnoho let, a má od násilí velmi daleko. Žiju s ním, dýchám s ním, a kdyby byl krutý, nebyla bych s takovým člověkem. Sleduji všechno, co se děje. Facu ani neví, o čem tu teď mluvím, protože tato situace mu nepřinesla nic dobrého. Může se jednoho dne naštvat a udeřit do stolu? Ano, může. Ale v jakém kontextu? Když situaci vytrhnete z kontextu, sdělíte něco jiného. Facu je velmi bystrý, je to božská bytost, ale je to jen člověk, který se dokáže naštvat. Ale, zdaleka není krutý. Máme spolu děti, a při jejich narození jsme dělali všechno společně. Kdyby byl krutý, nikdy by jsme děti neměli. Není zdaleka krutý, právě naopak. V této situaci se Facundo chová jako oběť. To je podlost. Je obviněn z něčeho, co nespáchal. Facu nachází smysl života. Ví, jak být s lidmi, dokáže je rozveselit, nebo pro ně udělat něco dobrého, vždy je tu pro ně. Potkávám na ulici lidi, kteří mi říkají, že Facundo jim pomáhá zkrátka proto, že může. Bez jakéhokoliv zájmu. Pokud byl problém s Rominou, nebo s někým jiným, vždy se jim snažil pomoct, podpořit je. Nikdy jsem neslyšela, že by se během natáčení hádali, nebo byli mezi sebou nepřátelští. Romina dokonce byla u nás doma. Pokud se někdy naštval nebo nějakým způsobem zareagoval špatně, není to totéž jako násilí. A už vůbec ne genderové násilí! Protože Facu na pohlaví ani nehledí. Facu respektuje lidi, respektuje zvířata a respektuje vzduch, který dýchá. A jako každý jiný člověk se může v té či oné situaci zmýlit. Ale, když řekneme, že je krutý, tak použijeme kontext, buďme upřímní. Facu je mimořádný a skvělý člověk. Vím, s kým jsem. Nepřipisujte mu roli, která mu nesedí," dodala.

Nejen jeho žena Maria se ho v tomto případu zastala. Naštěstí jsou i tací kolegové Facunda, který k němu i nadále chovají náklonost a i v tomhle případu ho podporují. Svoji podporu mu prostřednictvím sociálních sítí projevilo několik jeho kolegů, kde každý zveřejnil jejich společnou fotku. Mezi nimi je například Karina Mazzocco, která napsala: ""Poklady života"...nepochybně...jedním z těchto pokladů je tvoje přátelství a tvoje oddanost". Dále to byla Connie Ansaldi: "Být přáteli přes 20 let je privilegium. Jsem hrdá na to, že nyní můžu zveřejnit tyto fotografie, abych ti a vám všem připomněla, že jsi můj přítel. A že tě mám moc ráda." Mezi kolegyněmi nepochybně nesmí chybět ani Natalia Oreiro, která zveřejnila jejich společnou fotku z natáčení ruské verze klipu "Me muero de Amor". Nejsdílnější byla asi kolegyně ze seriálu Pequaňa Victora - Mariana Genesio Peña: "Zastavila jsem se tu, abych vám připomněla, že Facundo Arana je jeden z nejrespektovanějších a nejstarostlivějších kolegů, jaké jsem kdy potkala. Sdílela jsem s ním měsíce práce, hodiny celé dny natáčení ve studiu i na place, a vždy, vždy jsem ho viděla, jak je velkorysý a vřelý ke každému člověku na place i mimo něj. Je jediný kdo volá svým kolegům na mobil, ptá se jak se mají, jestli něco nepotřebují, jestli nemůže nějak pomoct. Podělit se o nápad, dát nebo požádat o radu. To je všechno. Nikdo mě nežádal, abych o tom mluvila. A svůj názor nebudu říkat na nic. Chtěla jsem o tom mluvit, protože mám obavy. Facundo je úžasný člověk." A nakonec z mužských kolegů Facunda podpořil George D'Elia, který ke společné fotce napsal:"Můj blízký přítel".<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... Next >>

Powered by CuteNews