Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Řečník v Kolumbii
03.11.18 * 24 názorů
Minulý týden Facundo vyrazil do Kolumbie, aby se jako řečník objevil na výroční prezentaci institutu pro sport a rekreaci - IDERu. Pokud si vzpomínáte, nedostal se k nám skoro žádný materiál. Dnes, to tedy napravím hned několika videi i solidním počtem fotek.
Facundo svou řeč opravdu nesl v duchu sportu, ale samozřejmě vyprávěl způsobem, který je mu nejbližší. Mluvil z vlastní zkušenosti, povídal o tom, jak vylezl na vrchol Aconcaguii, posléze na vrchol Everestu a samozřejmě o nutnosti darování krve. Svou vlajku "Donar Sangre, Salva Vidas" měl i v této zemi. A nejen, že si ji vzal na přednášku, několikrát se s ní vyfotil i v ulicích Kolumbie. Po své řeči se přednášky zúčastnil i jako posluchač, aby si poslechl další známé tváře ze světa sportu.
Jako první se na videu můžete podívat na celou přednášku, která trvá bezmála hodinu a dále pak na rozhovor, na který byl Facu pozván od manželů Guillerma Andina a Caroliny Prat v pořadu Andino y El País.Co se dělo tento týden? Shrnula bych to dvěma slovy, trocha sportu, trocha kultury. Alespoň podle fotek. Facundo s Mariou, byli tento týden zvěčněni před sport clubem. A tento pátek 2. listopadu si Facundo vyrazil do divadla! Opět ale jen jako divák. Šel se podívat na představení svých kolegyň, které nese název "Cuerpos Perfectos". V hlavní roli zde hraje: Andrea Frigerio, Laura Oliva, Florencia Raggi a Soledad Silveyra. S posledními dvěma jmenovanými si Facu zahrál v Nochy i Dia a ve Vidas Robadas:

Šťastné konce, nové začátky
27.10.18 * 5 názorů
I když to v minulých týdnech nebylo úplně jisté, dnes už to jistě je. Madisonské mosty oficiálně skončily! Derniéra proběhla opravdu dne 22. října ve městě Lujan, a i na posledním představení se hrálo před vyprodaným hledištěm! Facundo se samozřejmě rozloučil prostřednictvím twitteru s celým týmem i s diváky. Já jen připomínám, že se první představení odehrálo v dubnu 2017! Hrálo se tedy přesně 1 rok a 6 měsíců:

"Vážení přátelé...! U všeho někdy nastávají konce. U Madisonských mostů to bylo dnes večer v Lujan před plným sálem...! Děkuji všem svým kolegům...! Děkuji každému z vás, kdo nás doprovázel od dubna 2017...pracovali jsme s pozoruhodným týmem, nechávám vše na osudu. Jsme šťastní! Až do příště! Opona!"

A jak to tak bývá, když něco končí, něco nového začíná. Už internetem kolují zvěsti o tom, že se s Facundem počítá do nového divadelního představení! S nápadem přišel producent Madisonských mostů, producent Javier Faroni a Facu už údajně dostal i scénář hry. Mělo by se jednat o hru s názvem "Milostné dopisy" (Love letters) od amerického spisovatele A. R. Gurneyho. Hlavní ženská role, byla opět nabídnuta Araceli Gonzalez, ale ta ihned odmítla. Další jméno, o kterém se uvažovalo byla herečka Valeria Lynch. I ta, ale údajně nabídku odmítla. V současné době se tedy hledá hlavní představitelka této hry. Představení, by se pak mělo odehrát v Mar del Plata. Ovšem, kdy a s kým přesně, to se teprve uvidí. Podle všeho se ale s Facundovou účastí počítá!

Po finálním ukončení divadelní činnosti Facundo samozřejmě nesedí doma. Opět ho máme tento týden na cestách! V sobotu 27. října vyrazil do Kolumbie, kde vystoupil jako řečník při 25. výročí INDER. Což je institut pro sport a rekreaci sídlící v Kolumbii.
Zatím není moc materiálu k dispozici, určitě se něco objeví příští týden. Prozatím se tady podívejte na pozvání od Facunda, které točil ještě před odjezdem, a v galerii na fotky. Překlad videa zní takto:

"Dobrý den, vážení kolumbijští přátelé! Jmenuji se Facundo Arana, a rád bych vám řekl, že dne 27.10 2018 v 17:00 vystoupím na 25. výročí IDERu v Suramericana Plazoleta. Budu na vás čekat. Nenechte si to ujít."Když se vrátíme ještě na skok do minulého týdne, tak připomenu setkání s hudebníkem a Facundovým dobrým přítelem, se kterým pracoval na svém albu, Chinem Asencionem. Oba se setkali minulý víkend na nácviku dětské kapely TWI5TER. Na fotky se podívejte v galerii:Minulý týden jsem také zapomněla zmínit narozeniny Facundových kluků! Yaco a Moro v pátek 19. října oslavili již 9. narozeniny! Oslavy u Facunda jistě proběhly i v neděli 21. října, kdy se v Argentině slavil Den Matek!El Jardín De Yeso
20.10.18 * 14 názorů
Vracíme se zpět k mexické minisérii, která nakonec dostala jméno "El Jardín De Yeso" (Sádrová zahrada). Vracím se k ní hlavně proto, protože je venku první teaser či upoutávka, pokud chcete. Můžete se tak podívat na prvních 8 minut, této velmi napínavé série, která už jistě velmi brzy odstartuje na televizních obrazovkách v Latinské Americe.
Přináším vám také podrobný děj této série, který se konečně objevil. Podle první upoutávky se mi zdá, že má Facundo dotočeno, a na další natáčení se do Mexika vracet nebude. Ale stále nic není jisté. Za tři dny toho každopádně natočil spoustu! Na sérii se také podílel hudebně, jak už jsem jednou říkala. Už v upoutávce si můžete všimnout klavírního podkresu, který patří právě Facundovi:

Děj: Manuel (Facundo) je policista, který svou práci bere jako svou vášeň. Dělá vše pro to, aby odhalil případy genderového násilí. Je synem bývalého vojáka, který si ani na smrtelné posteli nepřizná, jak špatně se choval ke svým synům. Je unavený z jednotlivých policejních případů, ale rozhodne se zabývat jedním zvláštním případem: případem sochařky jménem Victoria (Monica Ayos). Tato žena věřila sama sobě, měla sny, ale postupně o všechny přišla. Stala se obětí agresivního manžela, netrpělivého, žárlivého muže schopného jakéhokoliv fyzického a psychického násilí. V zoufalé touze normálně žít zabije svého manžela, aby to peklo ukončila. Tělo ukryje.
Její případ je svěřen Manuelovi, ale aniž by si to uvědomoval, uteče s ní a jejím synem. Dokonce bude považován za jejího komplice v případu vraždy. A to všechno jen proto, aby odhalil tajemství sochy, kterou má Viktoria na zahradě. Victoria ví, že je vinná, ale kvůli záchraně vlastního života a života jejího syna udělá cokoliv. Má odvahu bojovat, nevzdává se, i když bude muset znovu zabíjet. Manuel musí dopadnout ženu, kterou miloval, i když musí čelit boji o přežití.
Jak to vypadá s Madisonskými mosty? Minulý týden se bohužel pro nemoc Araceli, museli představení zrušit a přesunuli se do tohoto týdne. Hrálo se od středy 17. října a bez přestávky se pojede až do zítřejšího dne, do pondělí 22. října. Kde, by se ve městě Lujan měla uskutečnit derniéra. Ovšem, není to jisté. Data se opět můžou změnit!

Kromě divadla, Facundo stihl tento týden ve středu, natočit další televizní rozhovor pro pořad Andino y El País, který vedou manželé Guillermo Andina a Carolina Prat. Jde o pořad, který se snaží podporovat různé organizace a lidé s postižením. Společně s Facundem byli do pořadu pozváni dva členové nadace Granja Andar, která rozvíjí potenciál u postižených osob, ať už prostřednictvím práce, kultury, sportu nebo rodinných vazeb. Video zatím nemáme k dispozici, ale můžete se podívat do fotogalerie na fotky z natáčení:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... Next >>

Powered by CuteNews