Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Sportuje celá rodina
17.02.18 * 12 názorů
Facundo tráví velmi příjemný čas, poslední týdny. Daří se mu kombinovat práci, rodinu a své koníčky na jednom místě. Za posledních 14 dnů se objevilo pár fotek zveřejněných, jak samotným Facundem, tak různými časopisy. Dneska jsem vám je souhrnně nahrála do fotogalerie. Je to celkem 11 fotek. Mimo samotného Facunda, je tam třeba i surf vyrobený pro Indiu. Nejen Facundo se totiž věnuje různým sportům. Nové fotky a videa dokazují, že sportuje opravdu celá rodina. Tak třeba Maria namáhá své tělo v tělocvičně, dvojčata berou kurzy ježdění na skateboardu, jak jsme se dozvěděli z posledního přeloženého rozhovoru, India brázdí vlny oceánu na surfu a všechny děti se dokonce prolétli letadlem:

Ale nejen děti se prolétli, Facundo si létal v oblacích také. Setkal se tenhle týden totiž s akrobatickým pilotem s Jorgem "El Negro" Malatininim, se kterým se prolétli i děti. Facundo svůj let opět nahrával:India není jediná, kdo se věnuje naplno surfování, Facundo samozřejmě také. Což u něho není žádnou novinkou, ale tento týden se rozhodl vlastnoručně si vytvořit svůj vlastní surf. Podívejte se na to ve videu:Po práci je čas na zábavu. Ovšem u Facunda to bylo naopak. Ještě před vytvářením jeho surfu, si s Mariou minulý víkend vyrazili na párty! A to na opravdu odvázanou, alespoň soudě podle fotek. Vypadá to podle převleků na hippe párty:Tento týden proběhl také den svatého Valentýna. Na tento den Facundo samozřejmě nezapomněl. V tento den sdílel zamilovanou fotku s Mariou:Ve čtvrtek 15. února se Facu od sportu přesunul ke zpěvu. Opět vystoupil se svou kapelou "TBLO" na Fiesta Gente v hotelu Costa Galana, Mar del Plata. Na této oslavě časopisu Gente se objevilo mnoho známých tváří, i na tuto akci Facunda doprovodila Maria. Během večera byla k hudbě pozvána kapela The blue light orchestra, aby předvedla svůj repertoár. Můžeme se podívat na půl hodinový záznam koncertu a také na fotky:A nakonec v hlavní roli Maria s Indiou. Časopis iHola se zaměřil tentokrát jen na Indiu s Mariou, se kterými nafotil skvělé fotky. Pokud budete mít zájem o překlad i tohoto rozhovoru, i když v něm nefiguruje Facundo, dejte mi vědět. Přeložím vám ho ;)

Estrella de Mar
10.02.18 * 22 názorů
Minulý týden, jsem psala o tom, že se na tento týden, chystá předávání cen Estrella de Mar. Facundo spolu s Araceli, a také producent hry Madisonské mosty Javier Faroni, byli nominováni v jednotlivých kategoriích. Bohužel ve všech čtyřech kategoriích, ve kterých byla hra nominována, vyhrál jen producent hry Javier Faroni.
Facundovi to ale na náladě vůbec neubralo! V pondělí 5. února se s Mariou dostavili na slavnostní předávání cen. Facundo tentokrát celý v černém, v černém obleku s černou košilí. A Maria, jak už je u ní zvykem, v bílých šatech. Bavili se královsky! Užívali si focení s fanoušky, a světe div se. Facundo se dostal i na pódium. Proč? Na to se podívejte ve videu:Tento týden byl také týdnem rozhovorů. Facu navštívil rádio Zonica. Opět to byl jen telefonický rozhovor. V úterý 6. února se představil v rádiu Brisas, kde byl i přítomen. Je to tedy o poznání delší rozhovor. Na oba dva se můžete podívat na youtube.Co se rozhovorů týče, tak ještě minulou neděli, Facundo poskytl televizní rozhovor pro kanál 8 v pořadu Style TV. V minulém týdnu proběhlo, také focení pro časopis Style. K dispozici už máme jeden snímek, kde je Facu společně s Mariou.


A pokud jde o samotný rozhovor, přeložím vám jen přehled jednoduchých, leč zajímavých otázek, za které děkuji Ance:

Kniha?

- Je jich tolik, Borges. El Eternauta. El inglés de los güesos.

Film?

- Společenství mrtvých básníků. A každý film, který můžu sledovat se svou ženou a se svými dětmi.

Oblíbená část dne?

- Každá.

Koníček?

- To, co dělám, je mé hobby. Jsem herec, kreslím, hraji, zpívám, surfuji, lezu, cestuji.

Posedlost?

- Nemám.

Lidé mají hodně posedlostí.

- A vědí o nich něco? Později o to požádám Mariu. Pravděpodobně nějakou mám. Možná touhu, líbat jí celou dobu.

Město nebo nějaké místo?

- Buenos Aires, Mar del Plata. Existuje mnoho míst na světě, které jsou pro mě velmi důležitá. Hřbitov v Purmamarca, Purmamarca, Seven Lakes Road (Patagonie), Villa de Angostura, Bariloche, Posadas, Traslaserra, Cordoba, La Pampa de Leoncito, Aconcagua, Uspallata. V naší zemi jsou tisíce takových míst. Není možné jmenovat jednu, nemluvě o dalších...

Fráze?

- Miluji tě.

Co je pro vás úspěch?

- Být šťastný, kvůli tomu, kdo jste, co cítíte, jaká je vaše cesta. Tato věta mě charakterizuje. Úspěch je, když vidím úsměv na tvářích svých dětí, vidím, že jsou zdraví, zvolil pro ně matku, kterou jsem si pro ně vybral. To je pro mě úspěch.A nakonec zmíním, další zapojení do další kampaně. Tentokrát Facu, apeluje na podporu nadace Lautaro Te Necesita. Podporuje v ní chlapce, který trpí vzácnou genetickou poruchou s názvem Leucodistrofia (Leukodystrofie). Tato nemoc se projevuje v roce a půl života dítěte poruchami chůze. Následně to pokračuje celkovou ztrátou motoriky těla, demencí, slepotou, poruchou příjmu stravy. Na video se podívejte tady.Facundo v gala, Mosty v nominacích
03.02.18 * 15 názorů
Facu, měl tento týden možnost opět se hodit do gala! A to doslova. Ne, tak často viděný, byl Facu v černém obleku po boku Marii, která opět oblékla bílé šaty. Společně se objevili na slavnostním ceremoniálu pro nadaci FUNDAMI (Fundación del Hospital materno Infantil). Tato nadace, poskytuje technickou a finanční pomoc svobodným matkám a jejich malým dětem. V pondělí 29. ledna tato nadace slavila 20.výročí svojí existence:

Hra Madisonské mosty opravdu slaví úspěch na všech frontách, nejen ten divácký, ale možná již brzy bude slavit i cenový. Madisonské mosty, byli nominováni na divadelní cenu Estrella de Mar v těchto kategoriích:

- Komedie/Drama (Madisonské mosty)
- Produkce (Javier Faroni)
- Hlavní protagonistka v komedii/dramatu (Araceli Gonzalez)
- Hlavní protagonista v komedii/dramatu (Facundo Arana)

Slavnostní předávání cen se uskuteční příští týden 5. února. Připomenu, že Facu tuto cenu dostal za představení "En El Aire".

Když trochu vzpomínáme na různá divadelní představení, připomenu ještě jedno a to představení Poder se Puede, ve kterém hrál Facu po boku Nicolase Scarpina v roce 2009. Proč to připomínám, je prosté. Tento týden, a to přesně v pondělí 29. ledna se tito dva spolu sešli na charitativním tenisovém zápasu pro nadaci Baccigalupo. Tato nadace se zabývá zlepšováním kvality života zdravotně postižených pomocí sportu. Pánové si zahráli proti sobě, nikoliv spolu. Podívejte se na ukázku ve videu a potom také na fotky:Možná se nám opět schyluje k novému rozhovoru a také k novým fotkám. Napovídají tomu nově nafocené fotky na pláži pro časopis Style. Pravděpodobně to bude rozhovor i s Mariou, protože i ona se objevila na fotkách. Podívejte se, jak to vypadalo při přípravě na focení:Facundo má v Mar del Plata čas i na nějaký ten adrenalin. Živě nám na twitteru vysílal svůj let letadlem. Přibližně 14-ti minutový průlet na který se můžete podívat i teď. Je tam nádherně vidět jeho nadšení, hlavně v 11-té minutě:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... Next >>

Powered by CuteNews