Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Na Av. Corrientes
31.10.21 * 6 názorů
Tak, jsme se přeci jen dočkali! Avizované představení En El Aire v pátek 29. října skutečně proběhlo. Proběhlo v Paseo la Plaza na Av. Corrientes přímo v centru Buenos Aires. Ovšem, to je dnes vše, co vám o tom můžu sdělit. Objevují se články s nadpisy, že Facundo své představení odehrál, ale to je pro tuto chvíli vše. Na další představení si musíme počkat až na konec listopadu, doufám tedy, že vám příští týden budu moct přinést materiál z tohoto představení.

Facu tento týden tedy předváděl své umění v divadle. Ale, taky opět řádil na instagramu, kde nám předvádí své domácí umění. Jaro je v Argentině už v plném proudu, a Facu nám to ukazuje na své pěstěné zahradě. Podívejte se do galerie:

Cataratas Del Iguazú
23.10.21 * 9 názorů
Dnes mám pro vás dvě zprávy, jednu dobrou a jednu horší. Začnu tou horší. Představení En El Aire, které mělo začít toto úterý 19. října se opět přesunulo! Nejnovější data jsou psána na 29. října. Další dvě by se měli odehrát v listopadu. A to 18. listopadu a 26. listopadu. Doufejme, že se v těchto dnech opravdu odehrají.

No, a ta dobrá zpráva je, že si Facu místo představení vyrazil se svou rodinou na kratší dovolenou! A neuhádnete kam. K vodopádům Iguazú neboli také zvaným Cataratas Del Iguazú. Jde o největší systém vodopádů na Zemi, které leží na hranici mezi Argentinou a Brazílií. Voda se zde v přepadu dlouhém asi 2,7 km řítí přes okraj lávové plošiny do hloubky asi 70 metrů. Říkáte si, že tohle místo odněkud znáte? Máte pravdu, zcela určitě ho znáte, pokud jste se dívali na seriál Yago, syn jungle. Protože právě na tomto místě se seriál natáčel, a Facu se sem vrátil po 20 letech natáčení.
A na svém instagramu nešetřil ani fotkami, a už vůbec ne videi. Všechny fotky najdete v galerii. Na videa vám dávám jednotlivé odkazy. V tomto postu najdete 8 videí. Všechny děti si zkusili slaňování, a celá rodina si také užila výhled na jungli ze vzduchu, jak uvidíte. A tady ještě kratičké video kluků podkreslené hudbou.

A nakonec jedna tématická zpráva! Pokud jste si dnešní videa z tohoto výletu, či dovolené užili a zatoužili jste si opět shlédnout Yaga, tak můžete! Yago, syn džungle se nám vrátil na televizní obrazovky. Uvidíte ho denně v 17:55 na Tv Relax.Opravdu rád se setkávám s publikem
18.10.21 * 21 názorů
Letos to není tak obvyklé, vzhledem k málo informacím, které se teď k nám ohledně Facunda dostávají, ale jsem tu se speciální aktuálkou! Protože lidé, kteří mi na této stránce dělají radost každý den, si speciální aktuálku zaslouží. Jedním takovým člověkem je naše milá Majka, která dnes slaví své narozeniny!
Má drahá Majko, sice se nám zásoby rozhovorů tenčí, vzhledem k uplynulým téměř dvěma rokům, kdy se toho extra moc neudálo, ale pro tebe jsem ještě jeden archivní našla!
Jedná se o rozhovor z roku 2018, přesněji leden 2018, kdy Facu jako každé léto pobýval se svou rodinou v Mar del Plata a spojil to s divadelním představením. Tehdy šlo o představení Madisonské mosty.zítra se nám Facundo vrací do divadla s En El Aire, není od věci si přečíst, jaké pocity měl ohledně divadla tehdy. Myslím, že se u něj toho moc nezměnilo. Název rozhovoru mluví sám za sebe -

Opravdu rád se setkávám s publikem:

Facundo Arana je jedním z nejoblíbenějších herců v zemi. Nyní si užívá pozoruhodného období ve svém profesním životě, kde hraje v Madisonských mostech s Araceli Gonzalez.

Jak probíhá vaše letní sezóna?

Je to úžasné, mám velká očekávání. Přišel jsem do práce na odehrání letní sezóny, to je vážná věc. Ale, také jsem přijel s rodinou, abych nejen pracoval, ale také odpočíval. Je skvělé, že mohu žít se svou rodinou a jsem velmi šťastný. Leden už se chýlí ke konci a já nemám dost slov na to, abych všem poděkoval: mému producentovi, Javieru Faronimu, publiku, které se na nás přišlo podívat, celému městu, které se s námi setkalo. Žijeme ve světě plném otřesů a já jsem publiku velmi vděčný.

Bylo obtížné přizpůsobit práci v naší zemi?

Ne, hra je založená na románu, který byl základem pro film. Každý viděl Madisonské mosty. Indio Romero odvedl skvělou práci a ukázal podstatu tohoto románu v divadle. Před několika lety v Evropě byla inscenace, kde hlavní roli hrál Alain Delon. A obešlo se to bez velkého úspěchu, a to mluvím o takovém herci. Jde o to, že oni neměli muže jakým je Indio Romero, který by dělal divadelní verzi. Má ohromnou citlivost a výsledek vidím každý večer, když nám publikum tleská. Máme úžasné herecké obsazení, úžasnou hudbu a představení je přijímáno velmi dobře.

Jak funguje spolupráce s Araceli Gonzalez?

Skvěle, máme štěstí, že vyprávíme tento příběh, a jsme velmi šťastní. Scházíme se a připravujeme každý den a jsme velmi šťastní. Toto představení si musíte užít.

Je vidět, že vás hraní v této hře baví, stejně jako setkání s publikem před a po představení.

Velmi rád komunikuji s lidmi, velmi rád se setkávám s publikem. Očividně se rád bavím s lidmi.

Kromě práce v divadle uvádíte také na Espacio Clarín svůj film.

Správně, je to film „Adiós, querido Pep“, který jsme natočili v roce 2015 v Buenos Aires. V tomto filmu hrála Florencia Raggi. Projekt mě velmi zaujal, protože jsem s ní pracoval v „Noche y Dia“, je to vynikající herečka a velmi milý člověk. Ve chvíli natáčení neměla umělce, který by hrál jejího manžela a já se hned přidal k dílu. Nakonec to byl nádherný zážitek.

Baví vás natáčení pro kina?

Moc se mi to líbí, je to zážitek. Každá zkušenost vám něco dá, nebylo pro mě snadné vstoupit do kin, ale nejsem nakloněn spěchu. Dávám přednost tomu, aby šli věci svou vlastní cestou, protože to je umění, aby si věci šli svou vlastní cestou. Jsem strašně rád, když se taková příležitost naskytne, a vy jste v tom věku a v té fázi své kariéry, kdy se rozhodneme všechno si užít.

Co budete dále profesionálně dělat?

Na konci roku jsem byl pozván hrát v seriálu pro Netflix, ale všechno se zastavilo. Ale, abych byl upřímný, jsem rád, protože jsem velmi zaneprázdněn divadlem a jsem také šťastný a trávím prázdniny se svou ženou a dětmi.

To jest tvůj první dárek. Dále tu mám pro tebe samozřejmě tvé narozeninové video. Vlastně letos dvě! Jeden typický rozhovor, či příslib, který se stal už tradičním. A druhé video, které jistě udělá ještě větší radost, přímo z koncertního pódia! Ráda bych ti přinesla nové, ale jaksi jsem Facunda nestačila přesvědčit do dnešního dne, aby se vrátil s nějakým tím koncertem! :D
Drahá Majko, jsem neskutečně ráda, že jsi součástí této stránky už tolik let, a že tu můžu pro tebe každý rok uspořádat takovouto "oslavu". Užij si svůj speciální den, dělej si co jen se ti zlíbí, protože je to jen TVŮJ den. Přeju ti tentokrát to, co je ze všeho nejdůležitější! Jen a jen samé zdraví! Ať tu oslavíme ještě mnoho narozenin. Tato stránka je totiž nesmrtelná. Už za rok se na tebe těší zase. Mám tě moc ráda a teď už utíkej slavit :-* (Na komentář si dneska klidně počkáme :D )

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... Next >>

Powered by CuteNews