Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Premios Carlos
01.02.20 * 8 názorů
I dnes to bude povídání o Carlos Paz i Mar del Plata, ale hned na začátku bych ráda udělala malou odbočku, a věnovala se dalšímu úspěchu, kterého Facu ve své kariéře dosáhl.
Řeč je o nominaci na další divadelní cenu! Facu byl znovu nominován za představení En El Aire! Jde o cenu Premios Carlos a nominace se týká hned několika kategorií:

- nejlepší monodrama
- nejlepší režisér (Manuel Gonzalez Gil)
- nejlepší herec (Facundo Arana)
- nejlepší text ( Martin Bianchedi, Sebastián Irigo a Manuel Gonzalez Gil)
- nejlepší scénografie

Slavnostní předávání těchto cen proběhne už zítra 3. února, přímo v Carlos Paz! Pro Facunda už je samotná nominace malým vítězstvím. Takto se vyjádřil k nominaci:
"Moje radost je velká! Chci se o ní podělit s každým z vás, kdo vždy podporoval sen #EnElAire jakýmkoliv způsobem! Vedle #PoderSePuede je to nejkrásnější umění, jaké jsem kdy hrál. Být nominován vedle umělců, které tolik obdivuji je cena na kterou nikdy nezapomenu! Děkuji všem!"Ale, Facu rozhodně neusíná na vavřínech, a nadále se pilně věnuje hře v Carlos Paz, tak jako rodině v Mar del Plata. V Carlos Paz měl tento týden další návštěvu a to svou kolegyni ze seriálu Victoria Small - Marianu Genesio Peñu. Opět si vyšel ven s kolegy z divadla. No, a bez rozhovoru se to už ani nemůže obejít. Další týden znamená další rozhovor. Tentokrát pro Infobae Teleshow. Opět z něj máme k dispozici nové fotky, které už teď najdete v galerii, a překlad vám slibuju příští týden!Pokud jde o Mar del Plata, tak tam se Facu tento týden sešel s pilotem Jorgem Malatinim a brankářem Fabianem Assemanem. S Jorgem Malatinim Facundo spolupracoval již dříve na propagaci dárcovství krve. Zbytek rodiny se věnuje hlavně surfování. Tento týden je to hlavně Maria, která se nevěnuje jen samotným vlnám, ale piluje si svůj nový surf, který si ručně namalovala:

Miluji na dálku (Caras)
28.01.20 * 8 názorů
Slíbený rozhovor z minulého týdne pro časopis Caras je hotov. Pěkné čtení :)

Miluji na dálku.

Facundo Arana sám v Carlos Paz.

Herec představuje své sólové představení En El Aire v divadle del Sol a jeho manželka Maria Susini a děti relaxují v Mar del Plata. Dělí své léto mezi pohoří Cordoba a pláže v Mar del Plata.

Arana se pohybuje po městě na motocyklu a chválí krásu pohoří Cordoba. Ve hře, kterou předvádí od čtvrtka do neděle je rozhlasovým hostitelem, hraje na saxofon a nutí se smát.

Jeho přítomnost vyzařuje mír a klid, a přenáší se na všechny kolem. Facundo Arana se nedívá na hodinky a zdá se, že ho čas nezajímá. Během natáčení nepoužívá mobilní telefon a reaguje na jakýkoliv nápad. „Chceš, abych se postavil, tamhle?“ ptá se laskavě. A pak se objeví na římse, která se nachází ve třetím patře jednoho z nejexkluzivnějších hotelů v těchto horách. Kdokoli by cítil závratě v takové výšce a větru, který fouká z hor, ale on ne. Ten, kdo vyšplhal na Mount Everest a Aconcaguu, nejvyšší hory na světě, netrpí strachem z výšek. Lidé ho dokonce sledují a plaše fotografují. Jeho osobnost nezůstane bez povšimnutí v Carlos Paz, městě, kam přijel na sezónu s En El Aire, představením, kde je hlavní postavou, a který po každém představení sbírá chválu a to od čtvrtka do neděle v divadle del Sol.

Mezitím jeho manželka Maria Susini a děti India, Yaco a Moro tráví léto v Mar del Plata.

„Jsem velmi rád, že hraji sezónu v Cordobě. Město a krása hor jsou úžasné. Dokázal jsem je obdivovat, když jsem sem přijel s Madisonskými mosty, a jsem velmi hrdý, když na konci představení vidím, jak lidé vstávají, když slyší krásný příběh. A velmi nadšeně diskutují o tom, co viděli.“ – říká herec.

Arana prokazuje svůj talent v roli rozhlasového hostitele, který vysílá z divadla ve vzdáleném městě. Kouzlo žije v tomto divadle a v představení hraje na saxofon, sestupuje mezi diváky, diváci se smějí a přemýšlí o svých sporech po telefonu se svou bývalou manželkou a synem. V roce 2019 hrál herec velmi uznávanou roli v Little Victoria, televizním seriálu Telefe, kde měl poměr s mladou transgender herečkou Marianou Genesio Peňou. Společně vytvořili jeden z nejoblíbenějších párů publika. „Je skvělé být schopen vyprávět milostný příběh v televizi. Dostal jsem jen vynikající recenze. Lidé mě zastavovali na ulici a říkali: Je dobré, že o tom bylo možné mluvit, bylo dobré vyprávět jiný druh milostného příběhu, protože to ještě v televizi nebylo. „A víte, co je nejdůležitější? Nikdy jsme nemluvili o ničem jiném než o milostném příběhu. „ – říká herec.

Myslíte si, že musíme mluvit více o sexuální rozmanitosti v zemi?

Myslím, že musíme mluvit méně a více respektovat, protože to jsou fakta, takže nemluvme o sexuální rozmanitosti, ale o lásce. A když existuje láska, tak kde je hranice? Jen mluvme o lásce, když je vaše volba lásky v souladu s rámcem, ve kterém jste byli vychováni. Nechci si ale představovat postavení člověka vychovaného v určitém rámci a jeho volba by byla úplně jiná. Člověk pak začíná přemýšlet: „Zničím život svých rodičů. Co na to řeknou? Co si budou myslet? Ale já jen chci, aby byli všichni šťastní! Chci, aby moje děti byli v budoucnu šťastné. Pokud jednoho dne najdou něco, co je učiní šťastnými a chtějí milovat nikoli způsobem, který jsem si vybral, je zcela jasné, že vaším úkolem není jejich náprava, ale vaším úkolem je udržovat vztahy připravené, když přicházejí s osobou, se kterou se rozhodli žít a v neděli přijdou společně na asado.

Jak s manželkou žijete na dálku?

S Mariou se nám strašně stýská. Jsem k ní velmi přátelský a navzájem to přijímáme. V každém případě je vzdálenost mezi námi velmi velkorysá, protože trávím tři a půl dne v týdnu hraním v divadle a druhou polovinu týdne s nimi trávím na dovolené v Mar del Plata. V naší profesi je naprosto neobvyklé, že máte možnost takto rozvrhnout svůj čas, a moje děti zcela přirozeně přijímají, že tatínek není vždy s nimi, což je dáno rámcem.

Zábava v Carlos Paz
25.01.20 * 10 názorů
Facu už téměř měsíc cestuje mezi Carlos Paz a Mar del Plata. V Mar del Plata se věnuje své rodině, v Carlos Paz svému představení En El Aire. Ale, i tady se snaží trochu nabrat čerstvou sílu, aby zvládl 4 představení za týden!
Podle jeho fotek z instagramu měl tento týden v Carlos Paz velmi milou návštěvu. Svou mámu. Podle popisu fotky si spolu vyjeli na motorce do hor, vypili si spolu maté a vyjeli si na motorovém člunu.
Bezprostředně po představení se Facu občas sejde se svými přáteli z divadla, a zajdou si spolu do nějaké restaurace. Tentokrát to byla italská restaurace, která má Itálii přímo v názvu - It Italy! Podle fotek si opravdu dopřáli italské speciality a pravé italské pití - Spritz.Ale přeci jen přidám i něco pracovního, a to zmínku o dalším rozhovoru. V tomto týdnu to bylo pro rádio Cadena 3, ze kterého máme k dispozici fotky a krátký pozdrav s pozvánkou na videu:Rozhovory nám opravdu přibývají raketovou rychlostí. V týdnu jsem vám přeložila první letošní rozhovor z časopisu Carlos paz Vivo, který vznikl při mediálním maratonu, který se točí kolem hry En El Aire. Ale určitě tím nekončím! Na příští týden vám slibuji další, tentokrát z časopisu Caras, ke kterému vyšli dvě nové fotky, které najdete už teď v galerii:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 Next >>

Powered by CuteNews