Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Narozeninový rozhovor
02.04.22 * 15 názorů
Facu má oficiálně po narozeninách, ale vy jste jistě zvědaví, jestli se dozvíte něco konkrétnějšího o tomto magickém dni. V den svých narozenin (kromě bezpočtu fanoušků z celého světa), popřál Facu i sám sobě následujícím příspěvkem na instagramu:

"Bez počítání...Padesát let s příliš velkým nasazením, za které nelze než být vděčný. Objímám svými pažemi, svým srdcem a celou svou duší všechny své milované tady, tam a dál...! Na fotce se snažím letět tak vysoko jako Miguel Calluso... ale nemůžu. Šťastný život všem. Šťastnou věčnost pro nás. Za mě šťastný návrat ke slunci. Děkuji, že využíváte můj den vaši přítomností♥️♥️🌈♥️♥️ #Callusman #PuraVida #PuraEternidad. Všechno nejlepší... mně."Kromě toho se dočkal přání i z řad kolegů. Tím nejzajímavějším je zcela určitě přání od Natalie Oreiro.

A světe div se, v den svých 50. narozenin Facundo vedl exkluzivní telefonický rozhovor s Teleshow. Přináším vám jeho překlad a tím i jeho pocity a ohlédnutí se za jeho padesátiletým životem:

V den svých narozenin se herec zamýšlí nad svými osobními a profesními úspěchy. „Dnes jsem tady, moje srdce bije, jsem zdravý, jsem nablízku svým blízkým. Nikdy nevíte, kdy to skončí,“ ujišťuje v exkluzivním rozhovoru pro Teleshow.

„Mám před sebou saxofon. Ten samý, ten, se kterým to všechno začalo už dávno. Dokončuji čištění 49. A začínám své narozeniny tím, že na něj poprvé hraju v 50 letech.“
Facundo Arana mluví s klidem, který ho charakterizuje. Přemýšlí a přemýšlí o každé své větě. Dělá to z domu, který sdílí s Marií Susini a jejich třemi dětmi – Indiou a dvojčaty Yacem a Morem. Podívejme se na jeho saxofon, nástroj, který mu dělal tolik radosti a na který rád denně hraje. V tomto domě také píše – uvedl na trh Calyho pero, knihu historek, pohádek a příběhů – a právě tam oslaví své narozeniny. "Vyhodili jsme dům z okna, ale definovali jsme ho na poslední chvíli," říká herec v rozhovoru s Teleshow hodiny před změnou desetiletí.
A varuje před tím, co je pro něj a jeho rodinu nejdůležitější, když dojde na oslavu: „Nejneobyčejnější věc, která se mi dnes může stát, je, že zítra, pokud bude všechno v pořádku jako teď, budeme všichni spolu. A budeme zdraví. Vše ostatní, uvidíme...“. Facundo nerad přemýšlí v dlouhodobém horizontu nebo uvažuje o příliš mnoha budoucích projektech. "Užívám dne." Moje činy přicházejí ze dne na den,“ říká ten, kdo slaví narozeniny 31. března.

Ve středu, den před oslavou 50. narozenin, dostal herec od své sestry Pauly zprávu, kterou považuje za "vzácnou bilanci", i když on to ještě ani nezačal dělat a ani o tom nepřemýšlel. Vyzdvihl rodinu, kterou založil, a to, jak svou vášeň pro psaní proměnil v profesi, která mu umožnila splnit si tolik snů. Zhodnotil také svou hudební kariéru, se kterou zakládal kapely a nahrával alba. Lezl po horách (třikrát vylezl na Aconcaguu a dosáhl vrcholu Everestu), surfoval na vlnách po celém světě, byl protagonistou velkých hereckých úspěchů. Má nespočet historek a životních zkušeností. A ve všech převládá vášeň, kterou vkládá do naplnění každého z nich.

Umělec se zastaví, když mluví o své partnerce. „Je mnohem víc než jen jméno,“ zdůrazňuje o Marii Susini. „Naplňujete svou duší jméno ve všem, co zahrnuje a představuje. Je jí hodně, v každém z mých tří dětí. Jsem velmi šťastný chlap,“ ukazuje a vyjadřuje svou bezpodmínečnou lásku. Během telefonického rozhovoru Facundo přemýšlí o každé ze svých odpovědí a věnuje dostatek času, než bude pokračovat v rozhovoru. „Jak mě ta změna desetiletí ovlivní? Nikdy jsem tomu nedával moc míčů - přiznává -, vždycky jsem žil s velkou nedůvěrou, že budu stále tady. Život je velmi velké potěšení, které si dopřávám. Opravdu si myslím, že si to užívám celou svou duší. Všechno, co dělám, dělám z celé své duše."
K tomu má své vlastní tajemství: „Kladl jsem důraz na to, abych nikoho neobtěžoval a neurážel. Nikdy. A chtěl jsem z celé své duše dělat to, co se mi opravdu líbí“.

"Je to velmi jednoduchý život, velmi krásný." Žiji ho jako velmi krásný život,“ shrnuje, ten kdo má za sebou 30 let kariéry a získal šest cen Martín Fierra.
Zdůrazňuje, že na čem mu nejvíce záleží, je nechat svým dětem „jediné poslání“, který si vezmou s sebou z domova, od své rodiny: „Buďte šťastní a jděte správnou cestou. Zbytek, uvidíme,“ opakuje herec, který se v říjnu vydá za novou výzvou: znovu vylézt na horu. Zatím nemůže prozradit kterou, protože ji nedefinoval, ale ví, že to udělá v doprovodu zkušeného průvodce Thomase Ceppiho.

Facundo ujišťuje, že mu pandemie koronaviru pomohla pokračovat v tvorbě. "Je to dlouho, co jsem byl povinně v klidovém režimu."Tehdy jsem zvedl hlavu, začal jsem přemýšlet a teď, když nás pustili z vodítka, mám rozdělané velmi pěkné projekty,“ říká, který kromě prezentace své knihy analyzuje návrhy spojené s různými příběhy. „Nikdy v životě by mě nenapadlo, že se s něčím takovým budeme muset potýkat,“ dodává. Byli tam příběhy, které nikdo v životě nezapomene: tolik měsíců nuceného věznění. Každý ve společnosti si prošel dobou, kdy venku byl neviditelný nepřítel, který vás mohl zabít.
Ze své strany zdůrazňuje, že on a jeho rodina měli to štěstí, že prošli karanténou v jejich světlém domě se zahradou. „Bylo velmi pohodlné tady strávit tenhle nepříjemný okamžik. Měli jsme co jíst, kde spát, teplý dům na přezimování.“

„Být naživu je důležité. To číslo je náhodné,“ zamýšlí se nad svými 50 lety a potvrzuje, že ho „moc baví“ a že La Pluma de Caly mu otevřela mnoho možností: „Pěkné věci ke mě přicházejí přes divadlo, v beletrii . Kniha mě donutila opustit domov a jsem velmi překvapen, jaký dobrý dojem dělá. Skvěle jsem se při psaní bavil."
Před ukončením telefonického rozhovoru se Facundo vrací ke své osobní rovnováze. „Pokud na mě budete spěchat, říkám vám, že jsem si nepředstavoval mnoho věcí, které se děly, a že to všechno bylo požehnání. Nikdy jsem nepředpokládal, nikdy jsem si nepředstavoval. Nikdy se nedívám dopředu ani nepřemýšlím, jaké to bude...? Dnes jsem tady, srdce mi bije, jsem zdravý, jsem nablízku svým blízkým. Nikdy nevíte, kdy to skončí, a to je dobrý důvod, proč se nikdy nedívám dopředu,“ přemítá Facundo Arana o svém půlstoletí života, životě plného profesních i osobních úspěchů. „Co víc si můžu přát,“ uzavírá člověk, který už má všechno a víc, než o čem kdy snil.Padesát!
31.03.22 * 23 názorů
O co tu dneska jde?Jen o tvé narozeniny Facu, ale klid!50. narozeniny! Takže to chce přípitek!Hodit se do gala!Trochu si zatrsat!Udělat památeční fotku!A pouze se radovat!Tak snad nějak takhle budou vypadat dnešní Facundovi narozeniny! Je 31. března roku 2022 a Facundo slaví své 50. narozeniny! Každé jeho narozeniny si zaslouží speciální aktuálku, ale co vybrat na ty padesáté?! Probrala jsem jeho blog a nakonec jsem vybrala tu nejvýstižnější povídku, která popisuje jeho život. Je sice jen jedna, ale vystihuje vše, co je dnes potřeba říct. Nese název...

Duše

Někdy. Zřídka. Jen občas. V polospánku přelétávám každou událost, která se během mého života stala a stane. Čtu všechno. Udělal jsem správnou věc, když jsem zanechal svého práva komentovat. Být dostatečně zralý k příjímání náklonnosti s láskou a výčitkami, s velkorysostí a respektem je neklamným znamením, že se cesta stala přinejmenším zajímavou.
Za svůj život jsem z téměř padesáti pochodů zažil všechno. Ne vše. Cokoliv. Absolutní štěstí, absolutní hrůzu, vše pohlcující strach, hlubokou radost. Hrůzu a zděšení, zdrcující rozhořčení, hlubokou lásku, bezmeznou a věčnou. Díval jsem se do očí těm, které jsem miloval, a těm, které miluji. Mýlím se jako každý jiný a někdy se mýlím tak, že jsem sám překvapen. Jako bych schválně udělal velkou chybu. Ale to proto, že toho dělám hodně…A líbí se mi to. Jako bych trval na tom, podívat se, jestli je tam…námět k zamyšlení. Dobře… Dnes se vidím jako otec, bratr, syn, manžel. Vidím, že škrtám malá přání, jsou uložena v duši, jsou tak malinká, ale při splnění se mimo mé tělo nafouknou jako hlavní plachta největší fregaty. A mám z toho dobrý pocit. Kolik dalších problémů je před námi. Jak úžasný je život, když žijete každou vteřinu celou svou duší..každým koutkem své duše. Do konce. Amen!Pevně doufám, že jeho narozeniny budou v usměvavém duchu, hlavně uvolněné a jistě budou v kruhu rodinném. Tak na další padesátku, Facu! Feliz Cumple! ❤️

Zpátky do Catamarca
27.03.22 * 17 názorů
Ne, že by se Facundo opět nacházel v této provincii, ale my se tam dnes podíváme. Pokud si vzpomínáte v loňském prosinci tam Facu vyrazil s celou svou rodinou, a společně na různých místech natáčeli krátké spoty pro podporu místního turismu. Konečně ten spot spatřil světlo světa. Objevil se tento týden. Podívat se na něj můžete na youtube:Ale, vraťme se do přítomnosti. A Facundovou přítomností je momentálně propagování své nové knihy. Tento týden se objevil hned ve dvou televizních pořadech, aby o své knize promluvil. Tím prvním pořadem je Cortá por Lozano, druhým Mediodía Noticias vysílaný na stanici El Trece. Na oba rozhovory, kde je především kniha hlavním tématem hovoru se taktéž podívejte na youtube.

U knihy ještě chvilku zůstaneme. Pokud už ztrácíte přehled, co se kde o jeho knize objevuje, nebo už ani netušíte, co všechno se v ní můžete dočíst, už nepátrejte. Připravila jsem pro vás novou sekci, kde je všechno v kostce sepsané.A rozloučíme se rodinnými momentkami. Nicméně ne tak úplně Facundovou rodinou. Facu zase pro jednou vyrazil za svou kamarádkou Gabrielou Sari (Gloria z DA), a opět se blýskl před kamerou, kde si hraje s její dcerou.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... 190 ... 192 ... Next >>

Powered by CuteNews