Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Z divadla k rodině
04.03.17 * 9 názorů
Facu už je týden z Cordoby doma a zdá se, že svůj čas dělí mezi rodinu a divadlo, tedy mezi divadelní zkoušky na novou hru Madisonské mosty. Dokazují to nové fotky a videa, ale také opět jedny nepříjemné zprávy.
Aby jste rozuměli, už v minulém týdnu se o Facundovi a jeho nové kolegyni z připravované hry Aracele Gonzalez, začali objevovat nepěkné informace, nebo spíš pomluvy o tom, že si tito dva zrovna nepadli do noty, a že mezi sebou mají jakýsi konflikt. Tento týden se objevilo krátké video, kde oba tuto věc komentují a dementují. Jak říkají na videu, neměli o údajném konfliktu vůbec tušení. O celé věci se dozvěděli až od kolegů z divadla. Podívejte se na to sami:Jistě ten příjemnější čas tráví Facu opět se svou rodinou. Potvrdil to totiž novou fotkou na svém instagramu, kde je s Indiou a oba jsou připraveni ke hře na saxofon. Jak je vidět India po tátovi zdědila nejen lásku k hudbě, ale také ke stejnému nástroji jako Facundo:Člověk by si myslel, že už na žádné materiály z Cordoby (vzhledem k tomu, kolik jich už tady máme) nemůže narazit. Opak je pravdou. Přináším vám ještě jeden nový rozhovor pořízený 14. února pro kanál El Doce.
Řeč byla samozřejmě o hře "En El Aire", o Everestu a to i o nepovedeném výstupu z roku 2012. Facu také mluví o Marii, která ho tenkrát ve všem podpořila a podporuje ho i nadále. Nezapomene taky zmínit svého sponzora při výstupu na Everest, pojišťovnu Assist Card:

Ještě na skok do Cordoby
25.02.17 * 5 názorů
Minulý týden se všechno točilo kolem návštěvy Cordoby, kde Facu odehrál sérii představení "En El Aire" a také navštěvoval různá rádia a televize. Dnes se k tomu ještě na chvíli vrátíme, protože nám chyběl materiál z minulého víkendu, kdy představení ještě pokračovala!

Tak tedy prohlédněte si v galerii fotky ze sobotního představení a následný rozhovor po představení pro Rádio 168:

A ještě neděle 19. února to byl poslední den, co Facu strávil v Cordobě. A opět tento den využil smysluplně. Navštívil svého přítele Manuela Lozana a jeho další rodinné příslušníky z nadace Si, kterou dlouhodobě podporuje.Ranní show de la Maňana v neděli celý Facundův pobyt shrnula. Podívejte se na to:A nějaké ukázky z představení "En El Aire" na závěr Facundova náročného skoro týdne v Cordobě:Po takové smršti rozhovorů, by se hodil nějaký ten překlad. Přináším vám překlad rozhovoru ze čtvrtého dne v Cordobě, který se uskutečnil po skončení představení pro Musa Argentina. Facu v něm mluví o tom, proč se rozhodl jet do Cordoby a odehrát tu další představení, ale také se tu poprvé vyjádří ke smrti svého otce. Čtěte zde.

Tento týden už byl Facu zpátky v Buenos Aires a opět zavítal do divadla. Ovšem jinak, než by se mohlo zdát. Setkal se tu s herečkou Araceli Gonzalez se kterou společně nacvičují hru - Madisonské mosty.
Tento týden měli první veřejnou zkoušku a už je i určena premiéra hry, která se uskuteční již 13. dubna v divadle Paseo La Pla na Avenida Corrientes.

Rušno v Cordobě
18.02.17 * 26 názorů
Po dlouhém klidovém režimu, kdy si Facu s rodinou užíval na dovolené v Bariloche se opět naplno vrhl do práce. A vrhl se do ní v Cordobě, kde ho čekalo několik představení hry "En El Aire".
Vyrazil sem v úterý 14. února a jak je jeho dobrým zvykem, samozřejmě si tu neodehrál jen svá představení ale poskytoval rozhovory snad všude, kde se objevil. Jako první navštívil například Show de la Maňana:

Další na seznamu pořadů byl pořad - Bien de Cordoba (BDC), odkud máme video a jednu zajímavou fotku, kde můžeme vidět, že si tu Facu vyzkoušel práci za kamerou:

Když se Facu ocitne v Cordobě, je už celkem takový zvyk, že navštíví stejná rádia jako při minulé návštěvě. Opět si pro rozhovor vybral rádio Mitre, kde vedl rozhovor s moderátorem Juanem Albertem Mateyko:

Dalším cílem bylo rádio Cadena 3 Argentina:

14. února se samozřejmě oslavuje den sv. Valentýna. Ani v tak nabitém dni Facu na tento svátek všech zamilovaných nezapomněl. Krátký pozdrav poslal všem fanouškům. Podívejte se na něj zde.

V dalším pořadu, kde velmi ochotně poskytl rozhovor, byl pořad s názvem Confesiones en el Camarín. Odkud je i jedno video ze zákulisí pořadu:Další rozhovor se konal venku v uvolněné atmosféře, tentokrát pro DoceTV:Druhý den 15. února se konalo první představení "En El Aire". Z tohoto představení máme k dispozici sestřih ukázek s následným rozhovorem Facunda.

Máme třetí den 16. února a Facundo je opět hostem dalšího rádia. Tentokrát jde o rádio Pulxo 95.1. Máme k dispozici celý rozhovor a i krátkou video nahrávku, kdy Facu vypráví příběh hry "En El Aire":Třetí den večer se uskutečnilo druhé představení "En El Aire". Ve fotogalerii jsou fotky z představení, ale také tak najdete fotky od novinářů, kteří si Facunda fotili po představení v prostorách divadla:A samozřejmě nezbytné rozhovory pro novináře, které probíhali po skončení hry. Rozhovor pro TNT del Espectáculo:

Čtvrtý den 17. února to byla návštěva pro dobrou věc. Facundo navštívil krevní banku v Cordobě, která je umístěna v místním univerzitním kampusu:Večer se odehrálo poslední představení "En El Aire":Kromě všech možných rozhovorů, které Facu v Cordobě rozdal, také vyšel další časopis s novým rozhovorem. Číslo časopisu La Voz Vos vyšlo 11. února.

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 Next >>

Powered by CuteNews