Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Zaplaváno, dotočeno
28.09.19 * 5 názorů
Že, Facu dokáže spojit užitečné s příjemným víme dávno. Další takovou spojitost vyzkoušel minulý pátek 20.9. v Puerto Madryn, kde se Soledad hráli představení Milostných dopisů. Pobytu v tomto městě využili tak, jako málo kdo. Vyzkoušeli si na vlastní kůži plavání s lachtany. Ostatně není to poprvé, to samé na stejném místě Facu vyzkoušel už v loňském srpnu. Máme důkazy na fotkách i na videích:

Tento týden se Milostné dopisy hrály ve městě Trelew v divadle Español, které Facu představuje ve videu:Victoria Small na obrazovkách začala minulý týden. Nicméně každý začátek má svůj konec. Poslední natáčecí klapka padla už tento týden. Facundo se rozloučil na svém instagramu pár fotkami z natáčení, které jsem vám nahrála do galerie. A jako konečnou bodku za celým natáčením, asi také poslední video z placu. Facundova seriálová dcera Facunda natáčela v pauze mezi scénami, který o tom neměl ponětí. Facundova reakce, kdy si toho všimne je úžasná:

Pequeña Victoria odstartovala!
21.09.19 * 7 názorů
Victoria Small či Pequeña Victoria, pokud chcete, oficiálně odstartovala! A to v pondělí 16. září. Premiérový díl si nenechal ujít nikdo z obsazení seriálu, protože promítání se konalo veřejně v uměleckém centru Gorriti v oblasti Palermo. Každý dorazil po vlastní ose, Facundo ve společnosti Marii dorazili oblečeni v motorkářském stylu, a jak jinak než na motorce. Na fotky se podívejte v galerii:Odvysílány už jsou 4 díly nového seriálu a ohlasy jsou v celku příznivé! První díl dosáhl hodnocení 17,2 bodů ve sledovanosti diváků, což je průměrné hodnocení. V procentech je to 49,3. Ostatní dny byli trochu slabší, ale i tak se Victoria Small stala nejsledovanějším programem tohoto týdne. Doufejme, že jí sledovanost vydrží. My ji sledovat v televizi nemůžeme, ale neznamená to, že se nemůžeme podívat někde jinde. Telefe celé díly dává na youtube, bohužel pro Českou republiku jsou tyto videa zablokované. Ale, o ukázky z jednotlivých dílů nepřijdeme! Já pro vás vybrala jen scény s Facundem:Ještě den před premiérou nového seriálu, Facundo udělal poslední "prezentaci" Malé Viktorie. Tím myslím, takovou malou, domácí prezentaci. Opět se posadil před kameru a prostřednictvím Twitteru vysílal živý chat, kdy odpovídal na otázky fanoušků. Respektive, tentokrát byl jeho živý vstup rozdělen na dvě části. V první části vysílal pořad, Susany Gimenéz, kam byli pozvány hlavní herečky z Malé Viktorie. A ve druhé pak odpovídal na otázky. Na videu se podívejte na druhou část chatu:Minulý týden jsem vám také slibovala materiál z minulého víkendu, kdy Facundo dva dny strávil v Uruguayi s divadelní hrou Milostné dopisy. Nicméně materiálu se neobjevilo tolik, kolik jsem myslela. Tak se vrátím jen k tomu nejpodstatnějšímu a vlastně i nejobsáhlejšímu. A tím byl sobotní rozhovor pro program PH Podemos Hablar. Program od společnosti Telefe, kam je zváno víc hostů najednou a vedou se zde nejrůznější témata od politiky až po osobní otázky. Facundo mluvil o své nemoci, která ho v mládí zasáhla, o začátcích, kdy hrál na saxofon, o Marii. Nebo také o svém otci. Rozhovor je rozdělen do čtyř částí a v galerii najdete nějaké fotky:

Opět se objevila zpráva o ukončení Milostných dopisů, a stále nevím, jestli to platí jen pro letošní rok. Každopádně letos by představení mělo skončit 6. října. A už teď se špitá o tom, že Facundo opět začne se svou divadelní one man show En El Aire. Máme se tedy stále na co těšit.

A tečka bude dnes opravdu sladká. Jestli si vzpomínáte koncem července jsem vás informovala o možnosti, že Facundo točí reklamu pro společnost PepsiCo. Která zaštiťuje různé slazené nápoje včetně Pepsi. Nemýlila jsem se, reklama už opravdu existuje, prozatím je k vidění na instagramu.Victoria Small podrobně
14.09.19 * 7 názorů
Facundo měl tento týden sice dvě velká vystoupení s hrou Milostné dopisy v Uruguayi, ale já se k těmto představením vrátím příští týden, kdy vám přinesu ucelené informace z obou dnů.
Dnes se opět zaměříme na nové seriál Victoria Small, která ve spojení s Facundem za poslední týden hýbe internetem. Je jasné, že uvedení na obrazovky už je za rohem, dostáváme tedy víc a víc informací o celém hereckém obsazení. Dnes jsem vám tedy udělala takový přehled toho, co už víme. A co víc, přeložila jsem pro vás krátký rozhovor, který vyšel koncem srpna a je ryze o tom, co si o novém seriálu myslí, a co o něm říká Facundo.
Ale, nejdřív pár informací:

Originální název: Pequeña Victoria
Mezinárodní název: Victoria Small
Autor: Erika Halvorsen a Daniel Burman
Společnost: Telefe
Premiéra: 16. září 2019
Vysílací plán: Pondělí až čtvrtek 22:15 hodin
Hlavní ženské role: Inés Estévez, Jazmín Jorgensen, Bárbara Salvatierra a Emma Uriburu
Hlavní mužské role: Facundo Arana, Luciano Castro, Daniel Hendler a Nicolás Francella
Úvodní píseň: Natalie Pérez y Lisandro Aristimuño - De a dos
Jméno Facundovi postavy: Antonio Tiscornia
Povolání: Pediatr

Shrnutí děje:Victoria Small začíná narozením dítěte, které spojí cesty čtyř odlišných žen, ale se společným jmenovatelem: láskou k dítěti. Jazmín (Julieta Diaz), je čtyřicetiletá úspěšná manažerka se 40tkou na krku. Vybrala si náhradní matku Bárbaru (Natalie Pérez), aby si tak splnila svůj sen mateřství, ale zárove mohla být dál úspěšnou manažerkou. Barbara přijala nabídku stát se náhradní matkou, aby si tak zlepšila kvalitu svého života. Po nástupu do práce se setkává se Salvou (Inés Estévez). Která Barbaru doprovází do nemocnice, a Salva se rozhodne také zůstat poblíž dítěte. Má s dětmi velké zkušenosti, sama vychovala 4 bratry. V nemocnici se setkají s Emmou (Mariana Genesio), která bude překvapením pro všechny přítomné a taktéž bude neoddělitelnou součástí příběhu.

Upoutávku si můžete pustit na youtube. A do fotogalerie jsem dohrála další fotky z natáčení:A teď už k slibovanému rozhovoru, co si o seriálu myslí Facundo:

Facundo Arana jako Antonio ve „Victorii Small“, televizním seriálu, který bude spuštěn 16. září v hlavním čase. Tento příběh značí návrat herce ke společnosti Telefe, kanál, kde se stal hvězdou v nezapomenutelných úspěšných projektech. Hlavní role Julieta Diaz, Natalie Perez, Ines Esteves a Mariana Genesio.

Co si myslíte o ději Victorie Small?

Mám mnoho myšlenek, ale první věc, která mi přijde na mysl, a to, co s potěšením říkám, je že příběh Victorie Small, by jsme nemohli před 10 – 15 lety vyprávět. Znamená to tedy zralost. A víte, v jistém smyslu, to vypovídá o respektu, dokonce i o zařazení. Protože uctiví lidé jsou vždy inkluzivní.

Jaký je Antonio Tiscornia, postava, kterou hrajete?

Antonio bude jedním z těch, kteří ve svém životě dosáhnou obrovského a symbolického „malého vítězství“. Toto „malé vítězství“ je o lásce, čisté lásce s obrovskými rozpory, která tato postava překoná: tím myslím rodičovství, jedná se o jakési impulsy. Je to pokus o zachování a vytvoření, nikoli o ničení. Toto je poznání, které můžete zničit ve své touze nenechat si ujít štěstí. Musíte se naučit, jak chránit jinou osobu. Antonio prochází mnoha věci ve Victorii Small.

Jak těžká byla pro vás tato postava, vzhledem k odpovědnosti spojené s dějem příběhu?

Vzhledem k tomu, že vyprávíme příběh, jedná se o medvědí obavy. Viděl jsem lékaře, kteří Se mi svěřil se svými schopnostmi, kdy musel rozhodovat o životě a smrti dítěte. Myslím, že je to opravdu strach. Musím se rozhodnout o tom, jak něco vyprávět, jak vyprávět příběh a samozřejmě přijímám ho se vší odpovědností hodnou pro tuto příležitost, ale vždy s vědomím, že jsem se rozhodl vyprávět příběhy. Příběh se vám může více či méně líbit. Pokusím se vám na tváři vytvořit krásný úsměv, pokusím se vás přimět, aby se opravdu usmívali. Ale, nedělám to sám, dělám to se svými kolegy, pod vedením mimořádných lidí, s pomocí každého z techniků, s podporou mých kolegů herců a s textem napsaným dokonalými lidmi, kteří ho vymysleli se vší nevinností. To, co se stane ve Victorii Small, je úžasná konstrukce, a proto pro mě nejde jen o další seriál. Pro mě je to velká pýcha. Pracuji s lidmi, se kterými každý den studuji. Jsem velmi otevřený učení. Na základě toho, co jsem se naučil, se rozhoduji. Nevěděl jsem, že člověk může létat. Člověk může létat.

V představení „Poder se Puede“ a „En El Aire“, kde jste hrál, jste odrážel život na základě příběhu, které jste vyprávěl. A v „Milostných dopisech“?

Milostné dopisy se nezaměřují na reflexi života, jsou zaměřeny na dva lidi, kteří se setkali ve věku 7 let a vyprávějí o svých setkáních a rozpadech po celý život s velmi hlubokými závěry, ale nemyslíte si o nich: „Ach, tito dva jsou jako píseň života.“ Budete přemýšlet, sedět v hledišti a říkat si: „Takhle to bylo se mnou, děje se mi to, nebo se mi to mohlo stát, ale všechno nezůstane bez povšimnutí.“

Jak žijete ve svém osobním životě s poselstvím „Milostných dopisů“?

S absolutním štěstím. Takto žiji, protože jsem potkal svého společníka, Mariu. Jsem proto šťastný, protože vím, že v životě láska nezůstala neochvějnou touhou, zatímco jsem dělal něco jiného. Prožívám lásku se ženou, kterou jsem si vybral. Ani si nedokážete představit, jak si ji každý den volím!<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... Next >>

Powered by CuteNews