Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Halloween s Facundem
04.11.17 * 10 názorů
Máme za sebou halloweenský týden a možná někoho překvapí, že tento rok si Halloween užil také Facundo. V úterý 31. října se totiž Facu s manželkou Mariou Susini, zúčastnil slavnostní večeře pořádanou producentem Javierem Faronim. Tato akce s názvem "La Cena de Feroni" proběhla v hotelu Meliá Hotels v Buenos Aires. Ač to nebyl vyloženě halloweenský večírek, hosté na místě dostávali různé masky a doplňky kostýmů pro zpestření tohoto večera. Myslím si, že je na co se dívat. Podívejte se do galerie a také na video:Hned den poté se konala další akce. Přesněji řečeno promo akce. 1. listopadu Facundo zpropagoval nadcházející událost s názvem "Live Feed", jak už název napovídá. Další dobročinná činnost tentokrát na podporu proti hladu. Vše se uskutečnilo až v pátek 3. listopadu. Facundo společně s Mariou tuto akci ale propagovali dva dny předem. Zvláštní na tom je, že se celá propagace uskutečnila v metru:

"Hlad ve světě závisí na nás, přestaňme plýtvat jídlem!"Trocha propagace i z divadla. Facundo se opět předvedl v šatně před představením Madisonské mosty. Tentokrát zve diváky, kteří ještě toto představení neviděli: "Poslední týdny velkého milostného příběhu. Velký milostný příběh všech dob. Madisonské mosty se loučí s Buenos Aires. Myslím, že by jste to měli vidět. Čekáme na vás. Není moc času."Představení se za pár týdnů bude stěhovat do Mar del Plata.

No a rodinné fotky i tento týden. Tentokrát je to Facu s Indiou a Maria v náručí s fretkou Noe a koníkem Kathamandu:

Zpátky k Madisonským mostům
28.10.17 * 5 názorů
Po nějaké době zase na skok k divadelnímu představení Madisonské mosty. Pořád se nám nedostává nějakých kvalitních ukázek, až na nějaké krátké útržky, které se objeví na instagramu. Tentokrát ale, můžeme trochu nahlédnout i do zákulisí. Objevilo se video, jak se staví scéna této hry a poté se můžete podívat do galerie na pár fotek z představení:

Na youtube se také objevilo video s Facu nazvané "60 sekund s Facundem". Co nám všechno stihne říct za 60 sekund?"Kdybych si měl vybrat nápoj, kterým bych si znovu získal svoji ženu, pil bych dobré maté a díval se při tom na ni. Nebo Caipirosku (vodka, cukr, limetky) nebo Tia Maria (kávový likér) s ledem. Caipirosku!
Co se mi líbí na Madisonských mostech to je sledování publika, když hrajeme celé představení. Můžete se jim dívat do očí. Na druhé straně jeviště svítí. Líbí se mi většina věcí - vidět publiku do očí, když show končí. Když je všechno hotovo.
Kdybych nebyl hercem, chtěl bych být hudebníkem. A kdybych nebyl hudebníkem, chtěl bych kreslit. Kdybych nebyl karikaturista, tak bych psal. Kdybych nebyl spisovatel, tak bych surfoval. Kdybych nebyl surfař, začal bych od nuly a začal bych dělat to, o čem tady mluvím. Chtěl bych lézt po horách. Kdybych nelezl po horách, pracoval bych na tom...Díky Bohu mám příležitost dělat všechno, co se mi líbí. Vybral jsem si a už mě nic nezastaví."


Samozřejmě fotky z instagramu tohoto týdne, nesmí chybět:No a konečně jsme u toho, na co možná mnozí z vás čekáte. Na slíbený rozhovor s Marianou Arias. Samozřejmě rozhovor je přeložený, můžete si ho přečíst v rozhovorech. Opět děkuji za lehčí překlad Ance :)Rodinný týden
21.10.17 * 10 názorů
Tento týden byl hlavně o rodinné pohodě a o nově sdílených rodinných fotkách. Došlo ale také na přátelská setkání.
Začneme těmi rodinnými fotkami. V neděli 15. října se v Argentině slavil den matek, Facundo samozřejmě nezklamal a opět se vyfotil se svou matkou. Letos opravdu velmi vtipně. Nesmíme ale zapomínat, že i Maria je matka, proto se s námi Facu podělil o další fotku Marii s dvojčaty ještě z dob kojení. Do třetice je to fotka Yaca a Mora z dnešních dní. Nejen Facundo si vyhraje s jejich fretkou, kluci také. Podívejte se na to v galerii:Rodinný týden to byl také hlavně proto, že dvojčata Yaco a Moro slavili tento čtvrtek 19. října své osmé narozeniny!! Není divu, že nově sdílené fotky patřili hlavně jim.

Již ke zmiňovanému přátelskému setkání došlo začátkem tohoto týdne. Facundo se opět setkal s rodinnou Kreimerových, tedy s Oscarem a jeho dcerou Tamarou, se kterými se již několikrát sešel na jednom pódiu:A když se ještě podíváme na pracovní záležitosti. Tak připomenu akci Sony Music Up Front 2017. Jeden večer, kde se sejdou všichni umělci, kteří spolupracují pod záštitou společnosti Sony. V tomto případě argentinská část umělců. Facundo se této akce zúčasnil již po několikáté:

A nakonec příslib dalšího překladu. Konečně se objevil psaný rozhovor, který Facundo nedávno vedl se svou kolegyní Marianou Arias. Rozhovor je velmi dlouhý, proto vám ho slibuji na příští týden.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... Next >>

Powered by CuteNews