Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Oslava u Aranů
22.08.20 * 4 názorů
Ani tento týden se žádné překvapení nekonalo, karanténa je opět prodloužena a to minimálně do 30. srpna. Facu tudíž stále nemůže opouštět svůj domov, ale i tak se doma nenudí. Jako například tento týden, kdy byl zaneprázdněn přípravami na Mariin velký den. Tento týden slavila své 44. narozeniny! V Argentině vyšel krátký článek o tom, jakou práci si s tímto dnem dal, přináším vám doslovný překlad:

Více než romantické! Facundo Arana překvapil Mariu Susini v den jejich narozenin.

"Modelka oslavila svoje 44. narozeniny uprostřed karantény a herec byl zaneprázdněn všemi přípravami, aby měla krásný den. "Žít s tebou je krásný program" - svěřil se. Facundo Arana a Maria Susini jsou spolu už několik let a ačkoliv mnozí věří, že s postupem času romantika zeslábne a ustoupí do pozadí, herec je přesvědčen, že ji lze zachovat. Proto pokaždé, když přichází speciální datum, je zaneprázdněn přípravou různých překvapení pro svou manželku. Jako tento pátek, kdy jsou její narozeniny. S pomocí Yaca, Mora a Indie (jejich dětí) připravili snídani a další dárky, aby její den začal obklopen láskou a pak pro ni napsali zprávu na sociálních sítích."Nejchoulostivější stvoření v celém vesmíru se vtělilo do ženy...neznám nikoho jednoduššího, sympatičtějšího, věrnějšího, svobodnějšího a přirozeně šťastnějšího než je ona. Mario Susini - ty jsi perfektní desítka - vždycky ti to říkám...Život s tebou není jen požehnáním...je to skvělý program. Sladká lvice - miluji tě. Všechno nejlepší k narozeninám, bláznivá královno!!!"


K přání přiložil i společnou fotku s Mariou, najdete ji ve fotogalerii:A pokud čekáte na další přeložený díl seriálu Dos minutos Contigo, tak ho pro vás samozřejmě mám. V pořadí čtvrtý díl si můžete pustit znovu na instagramu a překlad přikládám níže. Máme tedy už polovinu seriálu přeloženou.

Tobias: Říkám ti, potřebuju tvoji radu, protože už nevím, co mám dělat dál! Nemůžu myslet na nic jiného! Nemůžu pracovat! Mám pocit, že ji chci vidět! Chci ji obejmout! Chci se ji dotknout!
Přítel Tobiase: Ne! Zapomeň! Do té doby, než budeš moct jezdit. Jen ty můžeš myslet na ženu, která žije 5 000 kilometrů daleko! Co myslíš?
Tobias: Ale, přihodilo se mi to! Všechno to bylo tak magické!

Mia: Protože to bylo tak magické. Poprvé v mém životě udělal můj psychiatr něco dobrého - ztratil telefon. A já našla tohle kouzlo.
Kamarádka Mii: Jak roztomilé!
Mia: Ale, musíme popřemýšlet o tom, jak to bude pokračovat. Jak budeme pokračovat v tomhle vztahu.
Kamarádka: Představivost! No já nevím. Možnosti! Hledejte možnosti.
Mia: Hledejte možnosti! Jaké možnosti mám hledat?

Kamarád: Všechno je virtuální. I ministerstvo zdravotnictví doporučuje...
Tobias: Nedoporučuj. Nedoporučuj.

Kamarádka: Například tantrický sex. Začněte teď a dokončete ho až se budete moct setkat.
Mia: Nemáš ponětí, co to je. Není jen roztomilý, je citlivý, milý a tak pohledný! Je jako anděl!
Kamarádka: No, pokud ho chceš překvapit, musíš něco najít...příjmení nebo kde žije.

Kamrád: Dobře, dobře promluvím si s mexickou přítelkyní a dám ji dárek. Ale, dej mi její adresu.

Tobias: Ahoj, ahoj, ahoj. Jsem tak rád, že jste mi zavolala. Ahoj.
Mia: Spíš, já jsem ráda, že jsem zavolala, a vy jste rád protože jsem velmi ráda, že vám mohu zavolat.
Tobias: Musím se vás na několik věcí zeptat.
Mia: Chci se taky na hodně věcí zeptat.
Tobias: Zeptejte se na co chcete.
Mia: Jaký druh sexu se vám líbí? Ne, ne omlouvám se. Žijete v Argentině? V jaké části Argentiny?
Tobias: Líbí se mi sex s tebou!
Mia:...počkejte chvíli!
Bývalý manžel: No...
Mia: Ne, žádné čekání.
Bývalý manžel: Co se stalo? A kdo jste vy?
Mia: Tohle je můj argentinský přítel.
Bývalý manžel: A co mám dělat s tvým argentinským přítelem?
Tobias: Myslím, že se naštval.
Mia: Promiň, to je...
Bývalý manžel: Poslouchejte, víte co? Až skončíte, zavolej mi.
Tobias: Kdo to byl?
Mia: Ne, kdo to je...spíš kdo to byl. To byl můj bývalý manžel.
Online koncert i online finále
15.08.20 * 10 názorů
Minulý týden jsem vám slibovala online koncert, který proběhl pro podporu La Case del Teatro. Doufám, že vás upoutávka dostatečně upoutala a těšili jste se na samotné vystoupení. Jak už jsem říkala minulý týden, mezi prvními účinkujícími kromě Facunda byli i Florencia Peña a Matías Mayer. Ale, my se zaměříme čistě na Facunda. Dohromady jejich vystoupení trvalo kolem 40 minut, Facundova část 12 minut a předvedl nám jeho dvě nejoblíbenější písničky, kterými jsou: Guilty a Knockin 'on Heaven's Door. Předvedl nám také hru na saxofon a harmoniku. Kolem šesté minuty se všimněte jeho nechtěné vtipné vsuvky, a tou je zápasení s lampou. Ale, živý přenos je živý přenos. A až na tento malý zádrhel s nefungující lampou, to všechno dopadlo na jedničku.A tuto zprávu jistě očekáváte. Online seriál Dos Minutos Contigo je u konce. Přináším vám finální v pořadí osmý díl! Jako vždy sledovat ho můžete na instagramu.
A jak jsem také řekla, tak činím. Pokračuji se slíbenými překlady tohoto seriálu. Další díl v pořadí je třetí díl, na který se znovu můžete podívat zde a překlad přikládám níže:

Tobias: A teď si vezměte svůj počítač, jděte na svůj bankovní účet a převeďte mi 10 tisíc dolarů! Teď!
Mia: Ne, nelíbí se mi to. Potřebuju pauzu. Prosím, to mi nemůžete udělat. Prosím.
Tobias: Ne, mě se to taky nelíbí, zlato. Ale, jak dlouho musím předstírat, že jsem ženich? To stačí.
Mia: Ne!
Tobias: Víte, kolik jsem toho o vás napsal? Celou dobu vás natáčím. Co řekne vaše rodina až uvidí ty fotky, videa? Teď chci svoje peníze! Dej mi moje peníze!

Mia: On není na sociálních sítích. Tohle je Tobias. Tobias. Argentina. Karikaturista. To jo. Nemluv na mě. Nevolej.
Hlas: Co? Jsi sama?
Mia: Musím ti něco říct. Přísahám...
Hlas: Co se s tebou děje?
Mia: Poslouchej mě. Poslouchej mě, prosím.

Mia: Vím naprosto přesně, že to byla noční můra! Výplod mé nemocné fantazie. Vím! Ale...ano, samozřejmě, vím, vím. Rozumím, ano. Proč ne? Proč ne?

Mia: Ahoj, ne!

Tobias: Ahoj, Mio.
Mia: Počkej, mám spoustu pochybností. Chci, abyste mi řekl proč mi stále voláte? Proč vás musím vidět? Slyšet? Tobias: Protože se něco stalo. Protože stále potřebuju čekat na váš hovor. Přemýšlím nad každým slovem, které vám říkám, aby jste se nevzdala. Takže, to nesmíte. Ano, já vím.
Mia: Oh, ano.
Tobias: Začínám se zamilovávat.
Mia: Já jsem taky zamilovaná.
Tobias: Co?
Mia: Všechno jsem zkazila. Zničila! Zničila!

Co se karantény týče, 1. srpna byla prodloužena do dnešního dne 16. srpna. Uvidíme tedy, jak se situace bude vyvíjet dál.Nové akce i videa
09.08.20 * 14 názorů
Nový týden a Facundo přichází s novými akcemi! Stále ještě organizovanými z pohodlí domova, ale nudit se rozhodně nebudeme. Pod záštitou společnosti Paseo La Plaza se včera 8. srpna uskutečnil hromadný online koncert! Každý týden půjde o sérii online vystoupení vybraných herců, kteří budou zpívat a hrát své oblíbené písně na podporu La Case del Teatro. Což je takový domov důchodců pro umělce. V koronavirové krizi nemůže fungovat, tak jak by potřeboval. Proto se sešlo několik umělců, aby tomuto projektu pomohli. A Facundo je samozřejmě mezi nimi! Vždycky půjde o určitou skupinu lidí, kteří společně (i když zvlášť) vystoupí se svými nejoblíbenějšími písněmi. Celé se to bude vysílat živě na internetu. Facundo byl hned v té první skupině. Společně s Florencií Peña a Matíasem Mayerem. K dispozici je prozatím jen upoutávka, ale jistě se brzy objeví i samotné vystoupení:Takové akce se konali tento týden. Ale dějí se i další věci. Dnes vám přináším už předposlední díl online seriálu Dos minutos Contigo. Celkově už sedmý díl na který se můžete podívat na instagramu. Slibuju vám překlad všech dílů do kterých se pustím příští týden. Tento týden jsem veškerý čas věnovala jinému překladu. A to samozřejmě živému instagramovému chatu Natalie Oreiro s Facundem. Už vás nebudu napínat ani o den více. Konečně jsem dokončila kompletní překlad. Konečných 22 minut je přeložených a dělá nám to dalších 7 stránek čtení. Konečně si tedy vychutnejte celý rozhovor v naší sekci rozhovory. Nejnovější část je opět oddělena čárou.

A ještě než se úplně začtete, tak se trochu vrátíme do minulosti. Konkrétně do začátku letošního roku. V lednu letošního roku se Facundo nacházel v Carlos Paz, kde odehrál pár představení divadelní hry En Al Aire. Mimo to se zde spojil s hudební skupinou Iceberg del Sur a uspořádali spolu několik koncertů. Mimo koncerty spolu nahráli také jednu píseň, která spatřila světlo světa teprve před pár týdny. Přináším vám tedy hudební klip s písní nazvanou Más leña al fuego, kde Facundo hraje na svůj milovaný saxofon a dělá doprovodný zpěv:Nakonec malé připomenutí, už zítra začíná na Prima Love Divoký Anděl! Vždy dva díly za sebou od 16:10 hodin. Tak se nezapomeňte dívat! :)<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 Next >>

Powered by CuteNews