Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Estrella de Mar
10.02.18 * 22 názorů
Minulý týden, jsem psala o tom, že se na tento týden, chystá předávání cen Estrella de Mar. Facundo spolu s Araceli, a také producent hry Madisonské mosty Javier Faroni, byli nominováni v jednotlivých kategoriích. Bohužel ve všech čtyřech kategoriích, ve kterých byla hra nominována, vyhrál jen producent hry Javier Faroni.
Facundovi to ale na náladě vůbec neubralo! V pondělí 5. února se s Mariou dostavili na slavnostní předávání cen. Facundo tentokrát celý v černém, v černém obleku s černou košilí. A Maria, jak už je u ní zvykem, v bílých šatech. Bavili se královsky! Užívali si focení s fanoušky, a světe div se. Facundo se dostal i na pódium. Proč? Na to se podívejte ve videu:Tento týden byl také týdnem rozhovorů. Facu navštívil rádio Zonica. Opět to byl jen telefonický rozhovor. V úterý 6. února se představil v rádiu Brisas, kde byl i přítomen. Je to tedy o poznání delší rozhovor. Na oba dva se můžete podívat na youtube.Co se rozhovorů týče, tak ještě minulou neděli, Facundo poskytl televizní rozhovor pro kanál 8 v pořadu Style TV. V minulém týdnu proběhlo, také focení pro časopis Style. K dispozici už máme jeden snímek, kde je Facu společně s Mariou.


A pokud jde o samotný rozhovor, přeložím vám jen přehled jednoduchých, leč zajímavých otázek, za které děkuji Ance:

Kniha?

- Je jich tolik, Borges. El Eternauta. El inglés de los güesos.

Film?

- Společenství mrtvých básníků. A každý film, který můžu sledovat se svou ženou a se svými dětmi.

Oblíbená část dne?

- Každá.

Koníček?

- To, co dělám, je mé hobby. Jsem herec, kreslím, hraji, zpívám, surfuji, lezu, cestuji.

Posedlost?

- Nemám.

Lidé mají hodně posedlostí.

- A vědí o nich něco? Později o to požádám Mariu. Pravděpodobně nějakou mám. Možná touhu, líbat jí celou dobu.

Město nebo nějaké místo?

- Buenos Aires, Mar del Plata. Existuje mnoho míst na světě, které jsou pro mě velmi důležitá. Hřbitov v Purmamarca, Purmamarca, Seven Lakes Road (Patagonie), Villa de Angostura, Bariloche, Posadas, Traslaserra, Cordoba, La Pampa de Leoncito, Aconcagua, Uspallata. V naší zemi jsou tisíce takových míst. Není možné jmenovat jednu, nemluvě o dalších...

Fráze?

- Miluji tě.

Co je pro vás úspěch?

- Být šťastný, kvůli tomu, kdo jste, co cítíte, jaká je vaše cesta. Tato věta mě charakterizuje. Úspěch je, když vidím úsměv na tvářích svých dětí, vidím, že jsou zdraví, zvolil pro ně matku, kterou jsem si pro ně vybral. To je pro mě úspěch.A nakonec zmíním, další zapojení do další kampaně. Tentokrát Facu, apeluje na podporu nadace Lautaro Te Necesita. Podporuje v ní chlapce, který trpí vzácnou genetickou poruchou s názvem Leucodistrofia (Leukodystrofie). Tato nemoc se projevuje v roce a půl života dítěte poruchami chůze. Následně to pokračuje celkovou ztrátou motoriky těla, demencí, slepotou, poruchou příjmu stravy. Na video se podívejte tady.Facundo v gala, Mosty v nominacích
03.02.18 * 15 názorů
Facu, měl tento týden možnost opět se hodit do gala! A to doslova. Ne, tak často viděný, byl Facu v černém obleku po boku Marii, která opět oblékla bílé šaty. Společně se objevili na slavnostním ceremoniálu pro nadaci FUNDAMI (Fundación del Hospital materno Infantil). Tato nadace, poskytuje technickou a finanční pomoc svobodným matkám a jejich malým dětem. V pondělí 29. ledna tato nadace slavila 20.výročí svojí existence:

Hra Madisonské mosty opravdu slaví úspěch na všech frontách, nejen ten divácký, ale možná již brzy bude slavit i cenový. Madisonské mosty, byli nominováni na divadelní cenu Estrella de Mar v těchto kategoriích:

- Komedie/Drama (Madisonské mosty)
- Produkce (Javier Faroni)
- Hlavní protagonistka v komedii/dramatu (Araceli Gonzalez)
- Hlavní protagonista v komedii/dramatu (Facundo Arana)

Slavnostní předávání cen se uskuteční příští týden 5. února. Připomenu, že Facu tuto cenu dostal za představení "En El Aire".

Když trochu vzpomínáme na různá divadelní představení, připomenu ještě jedno a to představení Poder se Puede, ve kterém hrál Facu po boku Nicolase Scarpina v roce 2009. Proč to připomínám, je prosté. Tento týden, a to přesně v pondělí 29. ledna se tito dva spolu sešli na charitativním tenisovém zápasu pro nadaci Baccigalupo. Tato nadace se zabývá zlepšováním kvality života zdravotně postižených pomocí sportu. Pánové si zahráli proti sobě, nikoliv spolu. Podívejte se na ukázku ve videu a potom také na fotky:Možná se nám opět schyluje k novému rozhovoru a také k novým fotkám. Napovídají tomu nově nafocené fotky na pláži pro časopis Style. Pravděpodobně to bude rozhovor i s Mariou, protože i ona se objevila na fotkách. Podívejte se, jak to vypadalo při přípravě na focení:Facundo má v Mar del Plata čas i na nějaký ten adrenalin. Živě nám na twitteru vysílal svůj let letadlem. Přibližně 14-ti minutový průlet na který se můžete podívat i teď. Je tam nádherně vidět jeho nadšení, hlavně v 11-té minutě:

Rodinné akce v Mar del Plata
27.01.18 * 16 názorů
Facundo v Mar del Plata tráví už skoro měsíc. V prvních týdnech, jsme to brali spíš z té pracovní stránky. Spousty rozhovorů, spousty článků, spousty sportovních akcí. Dnes to vezmeme trochu z rodinného pohledu.

Facu se totiž různých akcí, pořádaných v Mar del plata neúčastní vždycky jen sám. Dobrou příležitost zapojit celou rodinu měl minulou sobotu 20. ledna. Konala se každoroční akce s názvem #VeranoEnMc, pořádaná společností McDonalds Argentina. Tato událost se snaží popularizovat rodinné sporty. Je tedy jasné, že Facundo přivedl celou svou rodinu a ochotně pózovali fotografům. Podívejte se na fotky v galerii:Kdo, by si myslel, že se Facu teď věnuje pouze divadlu a sportovním akcím, toho vyvedu z omylu. Ani na svou milovanou hudbu nezapomíná! Ano, je tomu tak. V pondělí 22. ledna Facundo se svou kapelou TBLO vystoupili v Espacio Clarin v Mar del Plata. Vstup byl zdarma! Facu, na tento koncert natočil i pozvánku:Na koncertě se objevili písničky jak z debutového alba, tak z alba "En El Aire". Během písně "Do you love me" se na pódiu objevila celá Facundova rodina. Máme k dispozici celý koncert, na který se můžete podívat na youtube a poté na fotky v galerii:Ale co bylo na tomto koncertě nejzajímavější, to je Facundova ochota pomáhat lidem. Facu se před koncertem seznámil se starším mužem, který hraje na ulici na saxofon. Facundovi se jeho hra velmi líbila a pozval tohoto muže na svůj koncert. Ukázalo se, že tento muž musel kvůli finančním problémům nedávno prodat svůj saxofon. Facundo se na nic neohlížel a bez problému mu dal svůj saxofon. Facu nechtěl, aby se o tomto jeho dobrém činu vědělo veřejně, prozradila to jeho kolegyně z kapely Natalia Castelli, která řekla, že by se o tomto mělo vědět. Tohoto muže můžete vidět ve výše daném videu v čase 1 hodina a 1 minuta.

Facundo se opravdu nachází ve správný čas na správném místě. Zatímco v Buenos Aires měl jeho zatím poslední film Adios Querido Pep premiéru už loni v září. V Mar del Plata se uskutečnila až tento týden, ve středu 24. ledna. Před promítáním Facu vystoupil s proslovem, před shromážděné diváky, kteří se přišli na film podívat:

"Představuji film poprvé v životě. Nemůžu tomu uvěřit. Pokud se podílíte na nějakém projektu, zpravidla jste na něj pozván. Někdo se k vám otočí a říká: "Poslouchejte, chceme, aby jste se zúčastnil."

V roce 2015 jsem spolupracoval s Florencií Raggi v seriálu Noche y Dia, vysíláno na El Trece. Všichni jsme tam pracovali s velkým odhodláním. Flor mi řekla, že je pozvána, aby hrála ve filmu Adios Querido Pep. Scénář ji připadal skvělý. Domnívala se, že takový příběh je obtížné vyprávět, ale rozhodla se, že má šanci se na tom podílet. Po nějaké době se zmínila, že je všechno připraveno, jen že režisérka nemůže najít herce, který by hrál jejího manžela. Měl by být mojí výšky. Druhý den jsem se zeptal, jestli už někoho našli. Řekla ne. O týden později i o dva týdny později, to bylo to samé. Pořád ještě neměli tuto postavu. Celý projekt byl připraven, aby začal. Pak jsem se zeptal Flor přímo, jestli mají pro tuto postavu speciální požadavky, a řekl jsem, že můžu ve svém volném čase nahrát tyto scény pro film. Zasmála se a brala moje slova jako vtip. Druhý den jsem se k tomuto rozhovoru vrátil, a řekl jsem, že nežertuji, že to myslím vážně. Flor slíbila, že mě navrhne režisérce, jako případnou postavu, které se líbilo, jak to mezi námi fungovalo. Setkali jsme se a začala mi vyprávět příběh. Zdálo se, že je to velmi obtížné vyprávět a ukázat.
Začali jsme natáčet. Hrál jsem své scény. Ukázalo se, že je jich víc, než mi bylo původně řečeno. Jsem velmi hrdý. Producent mi řekl, že jsou velmi spokojeni s tím, jak se to všechno stalo. Film byl sestaven. Když jsem se na to podíval, pochopil jsem, že jsem scénáři neporozuměl. V té době, kdy mi byl scénář představen, mi něco uniklo. Jsem velmi pyšný. Proto vám chci snímek Adios Querido Pep doporučit. Uvidíte celý snímek, všechny herce, všechny data filmu přímo na obrazovce. Je to historie. Kdybych to měl definovat, řekl bych, že je to krásný příběh, nenáročný, stojí za to ho sledovat.
Takže uvolněte se, přikryjte se něčím teplým, protože se brzy ochladí. Děkuji moc, že jste přišli. Adios Querido Pep je mi velmi blízký. Předkládám vám ho jménem režisérky Kariny Zafiny, Florencie Raggi, Juana Palomina a zbytkem velkolepého obsazení. Podívejte se na něj. Děkuji vám všem. Skvělá věc je, že Espacio Clarin představuje takovéhle snímky.
Musím jít odtud rovnou do divadla. Jako herec, teď prožívám své nejlepší dny. Užijte si to. Obrovské poděkování týmu Espacio Clarin za přípravu takové rozmanité nabídky.
Děkuji moc všem a pusťte si film Adios Querido Pep!"


A já děkuji moc Ance, za snazší překlad!Nesmíme zapomínat ani na divadelní představení, kvůli kterému Facu v Mar del Plata je. Facundo na nové upoutávce, ze své šatny zve diváky na představení, které jak dobře víme z posledního rozhovoru, se hraje od úterý do neděle:Zakončím to tradičně, tak jako minulý týden. Doplněnými fotografiemi z běžného života v Mar del Plata. A tentokrát i jedním videem ze surfování:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... Next >>

Powered by CuteNews