Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
"Musíme snít s našimi srdci"
10.03.20 * 9 názorů
Zdravím vás dnes 10. března. Netypicky v týdnu, ale nemůžu přehlížet, tak skvělý datum! Nejedná se o samotného Facunda, ale pro mě stejně tak důležitého člověka. Nastal opět ten krásný čas narozenin mých nejoblíbenějších návštěvníků této stránky. Dnešní oslavenkyně nese jméno Anavi, a já tu mám pro ní speciální dárky.
Začneme typickým čtením. Vím, že sahám na něco nostalgicky starého, ale letos jsem si řekla, že vás obohatím o aktuální dění na které se prozatím v aktuálce nedostalo. Jedná se o rozhovor z konce letošního února! Přesněji z 21. února. Říkáte si, že Facundo a Netflix (jedna z největších streamovacích služeb filmů a seriálů na internetu) nejde dohromady? To, by jste se mýlili. Přesně o tom, bude v rozhovoru řeč. Facundo se dozvěděl, že Netflix má v plánu začít natáčet seriál El Eternauta založený na komiksu. Facu je fanouškem tohoto komiksu už od dětství. Je tedy jasné, že tato zpráva ho velmi potěšila. A nejen to. V rozhovoru se dozvíte další podrobnosti o tom, jak si seriál představuje a jakou roli v celém tom natáčením procesu, by měl (chtěl) hrát on.
Ale, teď zpátky k naší oslavenkyni. Moje milá, nepostradatelná Anavi. K tvým dnešním narozeninám ti přeju jen to nejlepší, co ti jen můžu přát. Spoustu radosti doma i v nové práci (kde si jistě vedeš už teď skvěle), spoustu zdraví, spokojenosti, lásky, přátel a hodně Facunda! Ať ti nadále dělá radost, alespoň pár minut denně. I dnes ti řekne sám, jak moc důležitý člověk jsi, a to na narozeninovém videu. Pro Facunda jsi důležitým člověkem, ale pro mě naprosto nepostradatelným. Doufám, že tu spolu oslavíme ještě spoustu tvých narozenin. Krásnou oslavu, krásný den, ať ti Facu zlepší tvůj den! :-* Mám tě ráda :-*

Facundo Arana o Netflixu: „Musíme snít s našimi srdci“

Herec se nazývá absolutním fanouškem komiksu, které bude natáčen prostřednictvím seriálu, a s otevřeným srdcem řekl pro Exitoina o jeho životě a čase.

Jeho vlastní otec ho označil za „skutečného“, i když byl ještě malý, a jeho kolegové, příbuzní a přátelé by se ho pravděpodobně rozhodli zavolat, protože jeho bezprostřednost mu během jeho kariéry získala tisíce fanoušků a velkých přátel v tomto prostředí. Jednoduchý a bezstarostný. Velmi vydatný. Miluje výšky a přírodu, přestože je herec a horolezec, paradoxně mu berou dech jiné věci, jak přiznal pro Exitoina, jako je například natáčení videa na sociální sítě. Říká si, že je snílek, a má velmi hlubokou a zvláštní životní filozofii: „Jsme čas, který končí“, a to je ten, kdo ho používá k tomu, aby získal roli svého života ve filmové adaptaci Eternauty, kterou bude realizovat Netflix společně s K&S Films.


Jak jste reagoval, když jste zjistil, že Netflix natáčí Eternauta?

Cítil jsem velkou radost, protože jsem fanoušek Eternauta, a vím, že je nemožné snít o natáčení bez velkého rozpočtu, a když vidím, že se toho chopil zrovna Netflix, vím, že Eternauta nebyl nikdy tak blízko toho, aby spatřil světlo světa. Což si zaslouží.

Co přesně vás spojuje s komikovými emocemi, že vám tolik líbí?

Rozpoznávám se v milionech Eternautových čtenářích z celého světa. A jako každého jiného ovlivnil můj život, jako skvělý argentinský komiks. Eternauta je mistrovské dílo, poprvé jsem ho četl jako dítě v brožurách a celý život mě doprovázel. Kromě toho jsem vyrostl poblíž těchto míst. Battle of the River, Las Aras Avenue, celá základna Them v Kongresu. Postupem času jsem ve své mysli znovu vytvářel všechny tyto události na těchto místech. Dnes, když už jsem dospělý se mi to líbí nejvíc kvůli této zprávě, že si mnoho lidí tento poklad přečte. Bylo skvělé zjištění, že to konečně natočí.

Co byste řekl režisérovi, aby jste ho přesvědčil, že byste měl být hlavním hrdinou?

Nemohl bych nic říct (směje se). Chtěl bych jen požádat o možnost pozvání na konkurz. Argentina má dost umělců, aby dala dohromady pět různých herců a všichni jsou skvělý. Abyste porozuměli Eternautovi, musíte si přečíst komiks a být schopni žít v tomto světě, který je zobrazen ve výkresech. Nelze to vysvětlit. Ti, kteří čtou komiks, to chápou.

O čem pojednává příběh, který Arana četl už v dětství?

Ten, který natáčí Netflix se bude odehrávat v letech 2021 – 2022, je založen na mistrovském díle argentinských ručně kreslených příběhů napsaných scénáristou a členem organizace Montoneros Hectorem Hermanem Estherfeldem, který zmizel v La Plata 27. dubna 1977 poté, co byla unesena poslední civilní skupina – vojenská diktatura a věří se, že byl o rok později zastřelen.

V Eternautě se mluví o odporu vůči zahraniční invazi do Buenos Aires, s obraznými odkazy na národní historii a na taková symbolická místa a města, jako je General Paz Avenue, Italské náměstí a River Stadium. Tato vichřice kreseb, která zbavila Facunda spánku více než jednou, po kterém toužil, aby se objevila na obrazovce, je dnes součástí blízké budoucnosti, na které se chce podílet. Stává se Juanem Salvo, hlavní postavou, o které tvrdí: „Juana Salva není nutné hrát. Je nutné ho nasměrovat ke svobodě. Úžasné není to, co se zítra stane nebo nestane Eternautovi v mém životě. Úžasné je to, co už se stalo.“

Přes skutečnost, že některá jména jsou již diskutována na hlavním místě, Arana vsází celé své srdce za překlad tohoto komiksu, který ilustruje většinu našich kořenů. Proto jeho manažer Chris Mantzarelli zahájil kampaň, aby mohl splnit jeho přání.

Jaká opatření jste kromě této kampaně podnikli, aby jste se dostali blíže k dosažení svého cíle?

Zatím jsem neudělal nic. Zprávy od Netflixu mě zastihli v Bariloche spolu s Chrisem Mantzarellim, protože moji přátelé o tom začali psát. Pak jsem Chrisovi vyprávěl můj příběh s Eternautem, o rozhovorech s Quattoridiem, o tom, co jsme udělali před deseti lety, a o tom, co mu řekl Solano Lopez. Chris řekl: „Začnu na tom dělat.“ Nebral jsem to vážně, nemyslel jsem si, že mluví vážně (směje se). Druhý den ráno byl můj telefon plný zpráv od lidí z naší profese a nemohl jsem uvěřit svým uším. Jen jsem litoval, že jsem se znovu podíval na video, které jsem nepřijal s kresbou Solana, kterou mi dal Quattoridio.

Tam, kde je touha se sbíhá mnoho faktorů: sny, netrpělivost, pohyb, akce, strategie, plánování a mnoho dalších, které nás přibližují tomu, čeho chceme dosáhnout. Facundo upřímně přiznal pro Exitoina, jak rozvíjí svou mysl a osobnost, aby získal to, co chce, protože to, co si myslíte, cítíte se promění ve skutečnost.

Jaké jsou vaše sny?

Sny jsou nerealizovatelné, splněné sny jsou nerealizovatelné, což se stává skutečností.

Jakou životní filozofii uplatňujete, když chcete, aby se něco stalo?

Přemýšlím o tom celým svým srdcem a ptám se na to celým svým srdcem.

V co věříte?

Věřím v čas. Nejkrásnější věc, která se stane s historií Eternauta, je, že bude natočena, ať už mě pozvali nebo ne.

Jak kombinujete svou vášeň pro výšky se svým vnímáním života?

Myslím, že je to kvůli tomu, že jsem vám řekl o čase. Jsme čas, který jednoho dne skončí. Musíme využít čas k tomu, abychom dělali vše, co je v našich schopnostech, a užívat si pohledu na věci ze všech možných hledisek. Po tom všem, být schopen udržet tyto věci v jednoduchém stavu.

Pokud se dnes podíváte z výšky tisíc kilometrů a vidíte svůj život s úspěchy a neúspěchy, jaká je ta skutečná věc, která byla vždy s vámi a pomohla vám být tam, kde jste teď?

Můj otec mi jednou řekl, že má nejraději to, co vidí, to že jsem skutečný. Byl jsem dítě. To je ta nejkrásnější věc, o které mi bylo v životě řečeno. A rád si myslím, že to naznačilo směr v mém životě.Zpátky domů
07.03.20 * 5 názorů
Všechno jednou musí skončit, stejně tak divadelní sezóna v Carlos Paz, a pro zbytek Facundovi rodiny pobyt v Mar del Plata.
Poslední Facundovo představení v rámci angažmá v Carlos Paz s hrou En El Aire, se odehrálo minulou neděli 1. března. Facu byl na odměněn ovacemi ve stoje a po představení řekl divákům pár slov. Tuto událost máme na videu. Po skvělém výkonu se rozloučil se všemi přáteli a známými, které poznal za dva měsíce v Carlos Paz, a kteří nějakým způsobem na představení spolupracovali. Opět se sešli ve své oblíbené restauraci It Italy. Pak už zbývalo jen zabalit si věci, sednout na motorku a vyrazit směr domov. Po cestě si ještě, ale udělal malou odbočku. Jak už víme, Facu v tuto chvíli jezdí na motorce značky Triumph. Zastavil se tedy ve městě Rosario, kde poctil svou návštěvou právě prodejnu s touto značkou motocyklů, a věcmi s tím spojené. Ve fotogalerii najdete fotky z celé cesty, pár fotek z představení a rozloučení s přáteli z divadla v restauraci:A podíváme se naposledy také do Mar del Plata, odkud vám přináším další fotky. Jsou to převážně fotky Marii, ale najdete tam také Facunda. I on přiletěl na poslední tři dny za svou rodinou, a užil si poslední pobyt u moře.Dobrodružství zvané En El Aire, ale rozhodně nekončí! Facundo bude s tímto představením pokračovat, a bude znovu cestovat po celé zemi, aby divákům předvedl své nejoblíbenější divadelní představení. Kdy, kde a jak to se jistě dozvíme již brzy! :)Přehlídka v Mar del Plata
29.02.20 * 7 názorů
Minulý týden jsme se věnovali čistě Facundovi a jeho návštěvě v La Falda. Dneska pojďme za dětmi a Mariou do Mar del Plata. Pobyt z tohoto týdne jistě stojí za zmínku, protože Maria se po delší době opět vžila do role modelky!
Přímo v Mar del Plata se zúčastnila přehlídky značky Adrian Caballero. Facundo na přehlídce přítomný nebyl, ale všechny tři děti seděli v hledišti a svou mámu sledovali. Podívejte se na fotky a na ukázku ve videu:Bohužel tento týden se k nám nedostali jen ty dobré zprávy. Ve čtvrtek nás Facu prostřednictvím instagramu informoval o jistě bolavé ztrátě. Zemřela jeho milovaná Negra. Na instragramu ji poslal poslední vzkaz:

"Bude nám moc chybět...Takto si na tebe vzpomínám Negrita...Náš skvělý přítel a kamarád. Odpočívej v pokoji, má drahá fenko! V nebi jsou nejlepší psi na světě! Uvidíme se znovu..."Život musí jít ale dál. A Facundův určitě neustává. Ještě se vrátím k minulému týdnu. To jsme totiž ještě neměli k dispozici materiál z prozatím posledního koncertu se skupinou Iceberg del Sur. Koncert proběhl minulý pátek v hotelu Eleton. Dnes už ve fotogalerii najdete nahrané fotky a na ukázky z koncertu se podívejte na youtube.
Ale, jak se zdá ani tím společná spolupráce neskončila! Tento týden se objevili nové fotky z natáčení určitého, společného projektu. Jestli půjde jen o jednu společnou skladbu nebo o společný videoklip, prozatím nevím. Nicméně fotky najdete hned ve vedlejším albu.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... 90 ... 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... Next >>

Powered by CuteNews