Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Mezi Mar del Plata a Carlos Paz
11.01.20 * 13 názorů
To je asi nejvýstižnější název dnešní aktuálky. Poslední týden totiž Facundo dělil svůj čas mezi tyto dvě místa.
I když se psalo o tom, že si Facu do Carlos Paz, kde hraje v divadle s hrou En El Aire, vezme celou svou rodinu, zatím se tak nestalo. Zbytek rodiny pobývá stále v Mar del Plata, kam létá i Facundo po tom, co odehraje svá představení. Pojďme se nejdřív podívat do Mar del Plata. V Argentině panuje léto, není divu, že se celá rodina opět sešla na tomto místě, kde tráví poslední tři roky. První půlku týdne tu Facu tráví s rodinou, a druhou létá do Carlos Paz, protože jeho představení se odehrávají od čtvrtka do neděle. Máme k dispozici opět skvělé, rodinné letní fotky. A i když se všichni nedávno vrátili z dovolené v Kostarice, kde měli docela podobný program, stále je baví trávit čas na pláži, surfovat a také zde mají svůj nový přívěs ze kterého nám Facu zveřejnil jedno krátké video.A teď se přesuňme do Carlos Paz. Je za námi druhý týden na divadelních prknech a stále to vypadá na velký úspěch a na velmi plné divadelní sály! Před začátkem i po konci představení je Facu pro změnu v obležení novinářů, a rozdává rozhovory na každém kroku. K našemu potěšení to tento týden vypadá i na velmi kvalitní fotky! Podívejte se do galerie:

Vítejte v novém roce
04.01.20 * 11 názorů
Šťastný Nový rok, drazí návštěvníci této stránky! Vítejte u první aktuálky roku 2020! Nejen, že nám na dnešní datum vyšla první aktuálka, vyšlo nám krásně i výročí této stránky. Dnes slavíme s touto stránkou již 12 let své existence! Neuvěřitelné, pro někoho možná nepředstavitelné. Ale, již 12 let jsem tu pro vás týden, co týden. A nehodlám na tom v tomto roce nic měnit. :) Takové, by bylo přáno k novému roku ode mě. A teď pojďme na Facunda, protože i on nám prostřednictvím instagramu popřál krásný nový rok:"Ať vám v roce 2020 doprovází zdraví, láska a práce! Začít rok s rodinou a přáteli je perfektní! Připijme do nebe na ty, kteří tam již jsou, a važme si těch, kteří jsou tady. Šťastný rok 2020, přátelé!"

K přání připojil fotky z oslavy nového roku a ještě některé z dovolené v Kostarice. Po dovolené, ani silvestra Facu nestrávil v Buenos Aires. S celou rodinou, včetně své matky a několika přáteli odjeli do Mar del Plata, kde na pláži oslavili nový rok! V druhém albu se podívejte na další fotky, které Facu přidal z dovolené v Kostarice:Co, je ale nyní mnohem aktuálnější, to je obnovená hra En El Aire, se kterou se Facundo přesunul do Carlos Paz. Premiéra se měla odehrát už 26. prosince, ale kvůli výpadku proudu, byla posunuta na 28. prosince. To vysvětluje absenci fotek minulý týden. Ale, dnes už je pro vás mám! Představení se hraje každý týden od čtvrtka do neděle ve 22 hodin.

Krásný Silvestr
29.12.19 * 9 názorů
Vítejte u druhé speciální aktuálky, a zároveň u poslední tohoto roku! Silvestr nám klepe na dveře, ale ještě než ukončíme definitivně rok 2019, pojďme si připomenout, jaký rok to byl pro Facunda a pro tuto stránku.
Mám tu pro vás připravené rekapitulace, jak Facundova roku, tak i toho, co se našeho na této stránce. Ale, Facundo má samozřejmě přednost. Ze všeho nejdřív, si pojďme ještě říct, jakou náplň měl Facu předposlední týden tohoto roku:

Všechno hezké jednou končí, a to je případ i Facundovi dovolené v Kostarice. Po necelých třech týdnech se Facundo tento týden musel přesunout na jiné místo. A všichni víme, kam. Začíná pro něj nová divadelní sezóna s hrou En El Aire v Carlos Paz. První představení se mělo odehrát tento čtvrtek 26. prosince ve 22 hodin. Bohužel, fotky se k nám ještě nedostali. Ale, vy si můžete zatím prohlédnout zbývající fotky z dovolené v Kostarice:O fotky z divadla, ale určitě nepřijdete! Facundo si do Carlos Paz vezl celou rodinu, a předpokládám, že tu s ní stráví celou letní sezónu. Večery budou patřit divadlu.
Před odjezdem do Carlos Paz stihl, ale ještě jednu věc. A to, pořídit si nový přívěs! Je to taková netypická informace, ale Facu tím zpropagoval společnost Mactrail, která se zabývá vyráběním přívěsů za auto. Facundo si nechal vyrobit jeden takový na míru, a všechno patřičně zdokumentoval. Jak fotkami, tak videem:Takový byl tento týden, ale vzpomenete si ještě, jak vypadal celý jeho rok? Přináším vám stručný přehled jednotlivých měsíců s výběrem toho nejdůležitějšího:

Leden - v lednu pro Facunda začínají divadelní sezóny. Ani letos tomu nebylo jinak. Osmého ledna se v Mar del Plata odehrála premiéra Milostných dopisů se kterými Facundo slavil velké úspěchy po celý rok.
Únor - velice úspěšně v divadle pokračoval i tento měsíc. Za svou roli v této hře byl nominovaný na divadelní cenu Estrella de Mar. Zbylý čas rozdělil mezi koncertování.
Březen - v březnu se Milostné dopisy staly tak populárními, že s nimi začal objíždět divadelní turné. Navštívil i sousední stát Uruguay. Na cestách oslavil i své 47. narozeniny.
Duben - duben byl hlavní měsíc pro natáčení nového seriálu Victoria Small.
Květen - po menší dubnové pauze v divadle, se do divadla opět vrátil v květnu. Mimo dalších argentinských měst, s hrou navštívil sousední Paraguay.
Červen - v červnu byl Facundo pozván na koncert Marisol Otero, a to již po několikáté! Zbytek měsíce strávil na cestách s Milostnými dopisy.
Červenec - tento měsíc se začali objevovat první trailery na seriál Victoria Small, proběhlo také první soukromé promítání prvních scén a Facundo natáčel reklamu pro společnost Pepsi a spot pro Optiku.
Srpen - první dovolená nastala až v srpnu! Typicky zimní dovolená s celou rodinou v horském středisku Cerro Chapelco. Proběhl také slavností večer věnovaný Fundaleu.
Září - v září proběhla oficiální prezentace seriálu Victorie Small a zároveň začalo její vysílání v hlavním vysílacím čase.
Říjen - konec Milostných dopisů nastal až v říjnu! První polovinu měsíce ještě Facu věnoval tomuto představení. Tu druhou už piloval velký koncert v Bargoglio.
Listopad - nemusím připomínat, že hlavní náplní tohoto měsíce byla 14-ti denní cesta po Novém Zélandu a Austrálii.
Prosinec - konec roku patří rodině! Letos tomu nebylo jinak. Společně si celá rodina Arana vyrazila na 3-týdenní pobyt do Kostariky.

Takový byl rok 2019 pro Facunda. Ale, jak jsme zvládli letošní rok my? Nebo především já? Krátká rekapitulace (pro mě) nejdůležitějších čísel.
Napsala jsem pro vás 65 aktuálek! Vy jste k nim napsali nádherných 546 komentářů! Přeložila jsem pro vás 11 rozhovorů. Do fotogalerie nahrála 1218 nových fotek o 236 fotek víc než v loňském roce. Na stránce je o 3 sekce navíc. A doufám, že o mnoho víc nových fanoušků, tohoto báječného herce a člověka než v loňském roce!

Nechci tu ale, jen sentimentálně psát o tom, jaký rok to byl. Chci vám taky něco přinést, když tu máme další speciální aktuálku ke konci roku. Jako první prozkoumejte doplněnou fotogalerii o fotky, které jsem vám letos nestihla nahrát z různých důvodů. Největší důvod byl ten, že se objevovali zpětně a my už jsme dávno byli u jiného tématu. Nejjednodušší bude prozkoumat poslední přidané fotky. Ale, jmenovitě jsou to tyto alba: Fotky z Twitteru, Facundovi děti, Dovolená v Chapelcu (2019), Fundaleu (2019), ViveRo! (2018), Jeep Camp Asunción - Paraguay (2019), a letos jsem našla ještě 2 fotky z dětství.
Ještě než nám úplně zmizí shoutboardy, vyhodnotila jsem poslední fotku v sekci Co si Facundo myslí? Podívejte se na vítěze. Vzhledem k tomu, že od nového roku nám končí ankety a shoutboardy, budu pro vás muset najít nové řešení a novou zábavu. Novinky pro vás připravuji na leden :)
No a poslední a ta nejdůležitější věc, kterou vám nepřináším, tak úplně já, ale náš skvělý překladatel Cvalek! Opět nám laskavě přeložil už třetí díl telenovely Padre Coraje! Se svými překladatelskými dovednosti rozhodně nekončí, dle jeho slov se brzy můžeme těšit na další díl! Ten aktuální si můžete stáhnou zde, titulky zde. Pro oboje je jednotné heslo: FacundoArana. Cvalek vám tímto přeje šťastný Nový rok! A jistě mluvím za všechny, když my mu řekneme obrovské DĚKUJEME za jeho usilovnou práci. Velice si toho vážíme! :)

To, by bylo ode mě pro letošní rok vše. Co popřát na úplný závěr tohoto roku? Prožijte ho v pohodě, ve zdraví, v dobré náladě. Já vás budu očekávat u první aktuálky roku 2020!

Krásný Silvestr! :)

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... Next >>

Powered by CuteNews