Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Facundo a Maria. Láska je víc než jen "ano".
28.02.18 * 7 názorů
Jak jsem slibovala, je to tady! Přeložený rozhovor z časopisu Style. Užijte si ho!

Facundo a Maria. Láska je víc než jen „ano“.

Strávili léto lépe než sen, s rodinou i s profesionálním plánem. Ve městě u moře, které považují za své vlastní. Štěstí a nové touhy jsou plné písečných pláží v Mar del Plata a v tomto kontextu se nejprve uskuteční společné focení pro časopis Style.

Sen. Maria Susini a Facundo Arana, muž a žena, rodiče, odborníci na showbyznys, oba zvažují, jaké bylo léto v Mar del Plata – je to vše, o čem snili, a dokonce i víc. Koneckonců, sny jsou někdy takové a zůstávají sny, ale pokud na nich budete pracovat, aby se vám splnili, skutečnost daleko předčí fantazii, a stane se zázrak. Tak, jako se oni dva dívají na sebe navzájem před kamerami. Mezi nimi je vše v pořádku, neexistuje žádná jiná strana, není tu žádný smysl pro spor. Jen to, co je vidět v jejich názorech a vztazích. A to je také mnohem víc, než všechno ostatní.

„Snil jsem o něčem podobném, ale nikdy jsem se neodvážil, představit si to do této podoby“ – říká Facundo o své přítomnosti. „Vše o čem sníte jako o desítce je najednou stovka. Jsem strašně šťastný. – řekl o něco více než měsíc později po příjezdu do města s Mariou a dětmi: India (9) a dvojčata Yaco a Moro (8). Kombinuje rodinný život s radostí hrát spolu s Araceli Gonzalez v Madisonských mostem v divadle America. V představení produkovaném Javierem Faronim, po velmi úspěšné zimní sezóně v ulici Corrientes.

„Všichni jsme spolu, je nám dobře, máme skvělý rodinný výlet. Blíže k večeru odjíždím pracovat, hrát představení. To se mi velmi líbí, když vyjdu ven, setkávám se s diváky…je to skvělé období v mém životě. Máme všechno, co potřebujeme, a vše, co se nám líbí“ – potvrzení širokým charakteristickým úsměvem Marii Susini. Ve svých 41 letech, je v dobré duchovní a fyzické síle, což se projevuje nejen v jejich slovech ale i pohledu. „Je to sen – žít, tak jak se nám líbí, a ještě víc. Vedle je moře na kterém surfujeme každé ráno a děti také bruslí. Je to způsobeno naší filozofií života a všechno se to děje u moře, to je dokonalá kombinace.“

„Oba věříme, že člověk by měl být vděčný za celý život a užívat si ho každý den, a není to jen fráze, je to náš způsob myšlení. Jsme zdraví, máme štěstí v mnoha ohledech a snažíme se neztrácet dny našeho života. Snažíme se je plně využít, vychutnat si rodinu, co je v této chvíli kolem nás. A mít příležitost takhle žít a pracovat. Takové jsou podmínky“ – říká.

Láska z nich sálá, a to téměř po 11 letech společného života: „Vždy bylo více než jen „ano“. S Mariou vždycky „ano“. Jinak, co je smyslem společného života. Je to úžasné, „vykřikuje herec/ hudebník, který se našel v otcovství“.
„Za jednu vteřinu na vás upadne celý svět a vy ho můžete zvednout, protože jste nejsilnější člověk na světě. Ale jste také nejzranitelnější při pohledu na jedinou slzu vašeho dítěte. Víte, kdy se narodili, ale otec Bůh je může vzít od vás, když se mu to zlíbí. Proto je musíme chránit.“

Prožíváte nyní období podobné tomu, které jste trávil v dětství v Miramare?

Faktem je, že jsem tam prakticky vyrostl. Přijeli jsme v lednu, ale byla to spíš dovolená. Tenkrát to byly legitimní dny odpočinku pro mého otce. A teď si opravdu cením příležitosti být sám otcem, který chodí do práce, a můžu si dovolit mým dětem dát takovou dovolenou a vidět jejich úsměv.

Řekl jste frázi, která shrnuje vše: „Toto je skvělé období v mém životě“.

Je to krásné období života. A navíc jsme s dětmi a Mariou zdraví. To je zásadní pro život každého člověka. Znamená to, že mám opravdu práci, ale takovou, že jsem s někým, kdo se mi líbí a tak, jak se mi to líbí. Mám všechno, co potřebuji a ze zbytku mám také velkou radost. Je správnější říci, že jsem přijel za prací, ale můžu si dovolit dovolenou pro mé děti, a to je skvělý čas. Vyjdete na ulici, lidé vám ukazují svou lásku, je to velmi milé.

Jedná se o každodenní komunikace s publikem, kterou jste vytvořil při příjezdu do města. Lidé projevují úctu na dálku a současně to není možné pro všechny celebrity.

Ano. To je člověk a jeho příběh. Líbí se mi to. A kromě toho se mi podařilo hrát s kapelou, hrát v divadle…tolik nádherných věcí.

Hrajete v představení, který vám dává víc, než jste čekal, možná…

Napsal jsem Faronimu, že jsem velmi pyšný, že jsem v jeho týmu, že pro něj pracuji. Mám také štěstí, že pracuji v projektu, který jde tak dobře. Madisonské mosty opravdu získaly právo být na plakátu a mít úspěch, protože začátek je obtížný pro každého.
My s Araceli jsme byli velmi inspirováni významem tohoto příběhu, snažili jsme se velmi moc a opravdu si myslím, že jsme dosáhli našeho cíle.

Hra se stala vaším mostem.

To ano! Všechno bylo skvělé. Představení se uskuteční nejméně do července v rámci turné na různých místech: Chile, Uruguay, Córdoba, Mendoza, San Juan, Santiago del Estero, Tucuman, Huhuy, Salta, Posada, Resistenci, Corrientes…

Seznámíte s městy, které už znáte, ale vedle toho budete na mnohem menších místech, kde jste byl už se svým sólovým vystoupením.

Většinou v mém povolání rád navštěvuji různá místa, odlehlá místa, kde se setkávám s lidmi a hledím jim přímo do obličeje.

MARIA

Vždycky vypadala skvěle. A teď, když překročila hranici čtyřiceti let, rozkvetla jako žena, ztratila veškerou svou vášnivost a lásku pro svou rodinu a povolání: Úsměv Marii Susini září stejně jasně jako její muž, který cítí a vidí, že má všechno.

Jak si s Facundem organizujete péči o děti?

Pokud organizujete to, co máte rádi, dělejte to v každodenním životě. Facu a já se snažíme dělat to, co opravdu chceme. Jsme velmi přátelští což všechno zjednodušuje.

Vždycky vypadáte tak nádherně. Jak se o sebe staráte?

Když jsme tady a děti začnou brzy surfovat, nejprve dělám obvyklou gymnastiku. Ráda trénuji. Jídlo? Nedodržuji žádná zvláštní pravidla. Nikdy jsem nepila alkohol, mám ráda zdravý životní styl. Všechno je spojeno s mým způsobem života. Nejsem posedlá, ale ráda se o sebe starám a cítím se dobře. Rovnováha a stálost vám pomohou vypadat lépe.

Jste příkladem toho, co v těchto dnech bylo na argentinské módě, kdy se přehlídek zúčastnilo více modelek než slavných lidí a celebrit. Jak se vám líbí dnešní módní svět?

Svět se mění. Dřívější modely byly více na modelky. Dnes je toho povoleno více. Ale stejným způsobem a v celé společnosti. Přesto se mi líbí dokonalá modelka, která vypadá skvěle a může se na konci mola obrátit, a ví, jak se starat o oblečení a mnohem více.
Myslím, že je to skvělá práce. Ale je skvělé, že existují mnohem více uvolněných dívek. Když pracujete s respektem a děláte to dobře, všechno se ukazuje jako dokonalé, ale profesionální modeling, by neměl zmizet. Vše se mění.

Co je pro vás nejdůležitější, když se rozhodnete souhlasit s nějakým druhem práce?

Já se rozhoduji v závislosti na době, kterou bych ji chtěla věnovat, a to by mělo být to, co se mi líbí. Ale nebylo to vždycky takhle. Možná, před mateřstvím jsem vždycky něco udělala, teď věřím, že matka je spojena s věkem. Přichází čas, kdy budete chtít více klidu, více být doma.

Jaké projekty máte pro letošní rok?

Chci se nadále bavit, protože mi líbí absolutně všechno. Mým projektem je klid, radost a zájem o všechno.

SOLIDARITA: PODPORUJE, CO MUSÍ BÝT PODPOROVÁNO

„Spěchat do moře, dělat kotrmelce na vlnách, surfovat, vracet se zpátky…a znovu to opakovat, jako v „groundhog day“ (film na Hromnice o den více)…každý den se stane něco nového“, - říká Facundo o svém létě a téměř mu světélkuje hlas. Zvláště pak poukazuje na možnost zahrát si paddle tenis"…šel jsem si zahrát s Ceciliou Baccigalupo a dalšími šampiony v této hře, v zájmu „toho, co by mělo být řečeno. Pro mě je to víc než dost.“ – tvrdí o svém životě.

Solidarita byla vaší přirozenou cestou.

Jde o to, že máme úžasný nástroj komunikace prostřednictvím médií, a když ho použijeme k tomu, aby bylo řečeno něco, co opravdu musí být řečeno…Nebo, když jednou nebo dvakrát nebude u tebe nic důležitého, co by jsi řekl, je nejlepší mlčet a jít domů.

Jste příkladem v otázkách dárcovství krve. Jak se to mění v průběhu let? Včetně darování orgánů. S obtížemi, ale lidé si to začínají uvědomovat?

Existují dva způsoby, jak si to uvědomit: dobré a špatné. Dobrý – Argentinci jsou přirozeně solidární lidé, a když vidí, že někdo potřebuje pomoc, vstane, jde a udělá to. Je to stále v přátelském duchu, když je nějaký člověk v kritickém stavu a najednou zjistíte, že potřebuje nezbytný orgán. Nikdo nechce, aby ten člověk zemřel. Ale takový lidé umírají. A jeho orgány jsou používány se souhlasem rodiny, která trpělivě truchlí a řekne: „Ano, dávám to vám…“. Je velmi obtížné o tom mluvit.
Nebo se to můžete dozvědět špatně: musíte utíkat, aby jste pro svého syna sehnali 20 dárců krve a pak pochopíte, co to znamená být dobrovolníkem. A potom si uvědomíte, jakou solidaritu můžete poskytnout, ale tato informace k vám přichází v obtížném okamžiku. Devět z deseti lidí bude potřebovat krev pro sebe nebo pro známé. Takže je dobré získat lepší informace.Kurzy potápění
24.02.18 * 15 názorů
Tento týden se Facu musel cítit doslova, jako ryba ve vodě. Spolu s Mariou se totiž tento týden zúčastnili kurzu potápění, pod vedením instruktora Claudia Costy. Podívejte se na fotky:Po delší době, opět jedno video ze šatny z tohoto týdne. Je to další pozvánka od hlavních představitelů hry Madisonské mosty, od Facunda s Araceli. Samozřejmě zvou diváky na představení:Taktéž mám pro vás dneska po-doplněnou fotogalerii. Objevilo se spoustu nových fotek z posledního koncertu, nebo spíš oslavy časopisu Gente, který se odehrál 15. února v hotelu Costa Galana. Facundo tu samozřejmě nejen zazpíval, ale také pózoval na oficiální fotky. Je totiž častým objektem časopisu Gente. A jak focení probíhalo, na to se můžete podívat i ve videu:A také mám pro vás pozvánku na 8. března, Facundo opět zazpívá, tentokrát v City centru ve městě Rosario. Lístky jsou v prodeji od soboty:Fotkami z časopisu Style, jste se mohli pokochat už v polovině týdne, teď vás zvu na příští týden a to na rozhovor, který se samozřejmě objevil spolu s fotkami. Usilovně na něm pracuji, můžete se těšit na příští aktuálku, nebo možná i dříve ;)Ženy Facunda Arany poprvé pózují společně
20.02.18 * 10 názorů
Slíbila jsem, pokud bude zájem, přeložit rozhovor s Mariou, která pózuje na nových fotkách spolu s Indiou pro časopis iHola. Je to tady dáme a pánové, můžete se začíst:

Ženy Facunda Arany, Maria Susini a její dcera India, poprvé pózují společně

V Mar del Plata, kde herec hraje ve hře „Madisonské mosty“, modelka a její následovatelka poseděla s časopisem iHola. Na fotografiích vypadají skvěle, jejich vzájemné porozumění je patrné.
Tento den nezačal jako ostatní. Nehledě na dobré počasí se Maria a její manžel Facundo Arana poprvé od začátku sezóny v Mar del Plata rozhodli strávit celý den v domě, který si pronajali v uzavřeném prostoru Romenco, pět kilometrů od majáku Mogotes. Poprvé od chvíle, kdy sem v prosinci přijeli.


Před devíti lety se narodila India, a vy jste se poprvé stala matkou.

Ohromilo to mou duši, přineslo mi to radost. Je velmi důležité mít děti, to především. Pokud se mě zeptáte, jestli jsem se našla v mateřství, tak odpovím: samozřejmě! Snažila jsem se vytvořit rodinu.

Stala jste se matkou, a začala jste se na veřejnosti objevovat méně.

Ano, ale to se stalo náhodou, neměla jsem to v plánu. Naštěstí jsem to dokázala, protože jsem chtěla být doma. Pokračovala jsem v účasti na přehlídkách, v různých kampaních, akcích, ale mnohem méně. Když přišli dvojčata, bylo mnohem patrnější, že jsem práci zredukovala, ale nikdy jsem nepřestala.

Jaký je Facundo v běžném životě?

Naštěstí myslíme stejným způsobem a vychováváme děti společně. Pomáhá a je vždy nablízku. Děti jsou starší, a když mě neposlouchají, ukazuje sílu. Taková zajímavá změna rolí nás baví.

Chtěla by jste víc dětí?

Teď máme zvířata. To nepůjde (směje se). Zatím nechci víc dětí.

Svět Indii.

Během fotografického setkání chtěla India pózovat s fretkou svého bratra Yaca, která je už členem rodiny. Facundo byl po celý den velice pozorný ke svým děvčatům: koupil jahody na dort, který jeho manželka pro tuto příležitost upekla, a potom začal oběd pro tým Hola.

Myslíte si, že chce být herečkou nebo modelkou?

Je ještě dítě, ale všechno se jí líbí. Obdivuje zvířata, čerstvý vzduch, venkov. Ale začala také hrát, tančí, miluje fotografování. Umění v naší rodině milujeme, ale necháme ji jít vlastní cestou.

Říkáte, že India velmi miluje zvířata. Máte domácí mazlíčky?

Ano. Vyrostla jsem na vesnici, v Entre Rios. Pro mě je hlavní věc spojení s přírodou. Myslím, že pokud se děti naučí respektovat zvířata a komunikovat s nimi, budou to také dělat s lidmi. Doma moje děti krmí a starají se o domácí mazlíčky. Mají tak příjemnou povinnost a přijímají to. Máme kočku, psa, fretku jménem Stax, přivezli jsme si ho na dovolenou. Jeden čas India a Yaco měli trpasličího ježka, ale pak jsme ho vrátili jeho bývalému majiteli, protože jsme se o něj nemohli postarat. Neradi držíme zvířata v klecích, žijí volně.

Jaký je vztah mezi kluky?

Milují se navzájem, ale musí se stanovit pravidla. India je žena, a protože je nejstarší, chce všem rozkazovat. Netoleruje hádky, a proto hodně mluvíme o tomto tématu. Jsou bratry mnohem více, než jen společným soužitím. A oni to dělají velmi dobře.

Maria je velmi veselá matka. Snaží se, aby se děti bavily, dělaly sporty nebo něco jiného. Podle ní se s tabletem zabývají pouze o víkendech a ne dlouho.

Spousta lásky.

V čem vás Facundo okouzluje?

Je to ten nejkrásnější, nejmilejší člověk, kterého znám. Facu je přátelský a chová se jako gentleman, jak s ženami tak s muži. Můžu vás ujistit, že není žádný macho. Chrání a respektuje každého, kdo trpí nebo potřebuje pomoc.

V roce 2012 jsme se vzali, po pěti letech společného života a se třemi dětmi. Co vás přimělo to udělat?

To bylo v době, kdy se stala ta katastrofa na Mount Everestu. Necítili jsme potřebu manželství, ale když jsem za ním přijela. Požádal, aby nás dopravili vrtulníkem do hor. A za přítomnosti tibetského mnicha v prastarém chrámu, kde je vzduch čistý a příroda v celé jeho nádheře, mi to navrhl.

Je romantický.

No, záleží na tom, co považujete za romantiku. Pokud mluvíme o touze neustále probouzet vášně v tom druhém, pak jsme si velmi podobní. Vím, že se pár párů schází, protože jsou přímým opakem a my to máme naopak. Když se na sebe podíváme, přísahám vám, že se planety srazí.

A jelikož už se objevili i fotky z časopisu Style, tak vás o ně nesmím ochudit a přináším vám je už dnes!


<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... 94 ... 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 Next >>

Powered by CuteNews