Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Jsem laskavě přísný
25.12.19 * 9 názorů
Pevně doufám, že si ještě nadále užíváte vánoční pohody a vánoční aktuálky k tomu. Ale, já bych dnes ještě ráda potěšila jednu speciální osobu, která dnes slaví narozeniny. Je to další z mých věrných návštěvníků této stránky.
Milá Soničko, k tvým dnešním narozeninám hodně štěstí, zdraví, lásky, spoustu Facumomentů, příjemných okamžiků strávené na této stránce a plno sil do dalšího roku. Nezapomněla jsem na tebe, ani v nejmenším! Hlásím se jen o něco později. Ale, vše mám pro tebe přichystané jako každý rok. Rozbal si prosím své dva dárky. Opět jsem sáhla po archivnějším rozhovoru, a to tentokrát z roku 2014 z doby, kdy Facu začínal natáčet seriál Noc a Den, a taky vydával své první CD - Salir a Tocar. Připomeňme si tedy tento rok ještě jednou, prostřednictvím rozhovoru. A ten druhý dárek je samozřejmě video, udělané jen a jen pro tebe. Jestli jsi připravená na letošní narozeninový rozhovor s Facu. Stahovat můžeš tady. Pevně doufám, že jsi si doma užila jednu parádní oslavu, a teď se pustíš do té druhé - Facundovské. :)

Jsem laskavě přísný

Herec vydal u firmy Sony disk a vrací se na Pol-ku v policejní sérii.
Pro ty, kteří mají rádi Aranu nebo kteří nevědí o nejnovějších diskuzích, kde ho zmiňují (Griselda siciliani) – navzdory všem konfliktům ve Farsantes, ze kterého odešel loni, se Arana vrácí na Pol-ku v sérii „Noche y Dia“. Policejní seriál s komediálními prvky, který se začne natáčet 6. října pro hlavní vysílací čas, a kde s ním budou hrát Oscar Martinez, Gabriel Corrado, Eleonor Wexler, Brenda Gandini a další. Hraje kladného Victoria, který má tři sestry a který byl vyhozen od police, protože někoho vyhodil z letadla.

Jak probíhal návrat, po této krizi?

Uspořádalo se setkání mezi mnou a Adrianem (Suarem), kde jsem mu přišel poděkovat za pozvání a to je vše. Zeptal se mě, jestli se nechci vrátit do práce, a já odpověděl „ano“ celým svým srdcem. Aniž by došlo k nějaké dramatizaci. Drama je potřeba, když do něj chcete investovat spoustu slov.

Cítíte se nepříjemně v epicentru dramatických událostí, jak se vám to stalo nedávno?

To nejsou vody ve kterých bych plaval. Ve světě se dějí důležitější věci. Toto je součástí seriálu. Ale tato část seriálu se mi nelíbí. Bylo to pro mě nepříjemné? Ne. Co jsem udělal? Neplaval jsem. Ztišil jsem se, zkřížil ruce a klidně jsem čekal. Realita přichází později. Pak přicházejí fakta a vše, co se říká zůstává v dohledu. Čekal jsem, až uplyne víc času, a promluví realita. Stojím na palubě a sleduji západ slunce, to vše je olej, kterým je strom malován: je to součást lodi, a je to nutné, a je nutné vzít si tento olej a barvu. Líbí se mi to? Není to ztracená věc. Musím to udělat? Dobře.

Na CD je spousta těch, kteří na vás spoléhají. Chtělo to odvahu natočit CD?

To, co člověk dělá v životě, to vím z vlastní zkušenosti, by mělo být dobré. S každou ubíhající sekundou se to o sekundu snižuje. Teď tu s vámi mluvím, a vím, že se čas nevrátí. Zbývá méně času. Proto taková témata.

Ale, když se na to takto podíváte, jak to aplikujete na svou práci?

Někdy jsem zoufalý. Trochu se dusím nebo onemocním. Ale, když to uvidíte, a najednou vidíte cíl, který jste viděli daleko před sebou, a teď je najednou několik metrů před vámi, a i když si to v tuto chvíli neuvědomujete, tak se tento cíl znovu pohybuje pryč a mění se v neznámo, pochopíte, že musíte pracovat. Ale, chci si to užít.

Co je tedy víc práce? Zpívat nebo hrát?

Stejně. To není práce. To je volba. Práce by znamenala špatný pocit z místa, kde dělám něco téměř mechanicky osm hodin denně, a moje práce mi přináší potěšení.

Co je pro vás nepříjemné, například ve Farsantes? Co je pro vás nepříjemné a nutí vás říct:“Dobře. Dost, nechci tímhle ztrácet čas"?

Může to být spousta všeho, ale mám rád skupiny, kde…Poslouchejte, odpovídám upřímně bez dalšího povyku. V této profesi jsem od 24 let, od roku 1993 do současnosti, celou tu dobu se o mě mluvilo, takže já můžu mlčet. Co je pro mě nepříjemné? Zeptejte se mých kolegů, kdo jsem, jak pracuji, jak rád pracuji, kdo otevírá dveře a kdo je zavírá, když odcházím poslední. Uplynulo mnoho let, všichni se dobře známe. Celou tu dobu mi to umožňuje zachovávat uctivé ticho. Můj příběh mluví sám za sebe. A realita mluví sama za sebe.

A s touto důvěrou jste velmi sebekritický?

Neubližovat. Ano, samozřejmě, jsem sebekritický. Jsem laskavě přísný. Stejně tak chci se sebou zacházet. Co dělám se svými dětmi. Být laskavý/laskavý není dobrý; jen jedna závažnost kazí mnoho životů.

Herec nebo hudebník?

Považuji se za stálou bytost. V souladu se způsobem, jakým hraju se způsobem, jakým píšu, jakým manželem jsem, jakým druhem otce jsem, jaký jsem přítel, jaký druh kolegy jsem.

Proto, když je to pro vás nepříjemné (něco vám nevyhovuje, nelíbí se vám to), je to pro vás nepříjemné a je po všem?

To se mi vůbec nelíbí. Pokud to, co dělám, neospravedlní, že jsem daleko od dětí, nestojí to za to. Pokud budu muset jíst pouze rýži, ale budu vedle svých dětí, pak to stačí.

Přemýšlíte o nich hodně před vaši novou prací?

Dnes si můžu vybrat. Pracuji, protože táta musí chodit do práce. Pracuji pořád. Ale, já se vracím k tomu, co jsem řekl předtím: je velmi obtížné říci, že je to jen práce: to je podvod. To je prostě skvělá práce. Je to jemný odraz.

Opravdu věříte, že lidé vědí, kdo jste?

Opravdu věřím v sebevědomého člověka, který říká, že je to idiotství. Někdo jednou napsal v časopise, že cena Martin Fierro za Yaga mi byla udělena ze soucitu, protože jsem měl rakovinu. Nikdy na to nezapomenu. Pokaždé, když se semnou ten člověk setká, až do mé smrti ho budu hnát.Protože je to hloupé. Na kolenou by měl žádat o odpuštění od kohokoli, kdo má rakovinu, toho, kdo tímto způsobem chrání práva. Ujišťuje, že se omluví v příštím čísle, donutí svého redaktora nebo ne, na tom nezáleží. Dnes si mohu dovolit stát před každým, bez ohledu na to, kdo to je, protože už jsem v tom věku, a kromě toho mám dost těžkou ruku, abych někomu vyrazil zuby pro kohokoliv, kdo kreslí, kreslí něco čím chce ponižovat. Se stejnou laskavostí, se kterou jsem pohladil hlavu svých dětí než jsem šel spát. To je sekvence, myslím.

Je třeba zlomit led strachu.

Cítíte se jistější jako herec nebo jako zpěvák?

Opravdu si myslím, že je to jako houpačka, a já jsem uprostřed mezi svou absolutní nejistotou a svou absolutní důvěrou. Někdy jeden vyhraje, jindy jiný: Snažím se vybrat, ve kterém okamžiku v mém životě je lepší se zastavit. Chci být dobrým příklad pro své děti, jakým byl pro mě můj otec. Když natáčím v televizi, v jakékoliv budově, které zde vidíte, je tu někdo, kdo je sám a sleduje příběh, který ten chlap chce vyprávět. Způsob vyprávění příběhu se postupně promění ve vaši firemní identitu.

A jeho temná stránka?

Nejsou žádné temné stránky. Nechci temné stránky.

Proč nahráváte tato témata a proč se Sony?

Tato témata se mi vždycky líbila. Znám lidi, kteří jsou zaneprázdnění tímto diskem. Jde o video na Vevo – píseň Stand by me, kde jsem se svým psem. Raději požádám o odpuštění než o povolení. Pokud se musím omluvit za nahrání disku, ano, můj bože. Disk je velká radost. Žádná společnost se nezaváže vydat disk, protože to považuje za vtip. Víte, co mě nadchlo? Všichni si stáhli rukávy a všichni přispěli, od prvního do posledního.

Co vás fascinuje?

Je třeba rozbít led strachu. Život jednoho dne skončí. Na poslední chvíli by měl člověk říci něco, co mu dá mír. Poslední slova mého dědečka byla adresována mé babičce a řekl jí „děkuji za všechno“. Pohladila ho po čele a on zemřel. Je po všem. Nezbývá nic neúplného.

Máte něco neúplného?

Ne. Mám sen. Ale nic neúplného. Hodně snů.Veselé Vánoce
22.12.19 * 25 názorů
Vítám vás opět po roce u speciální vánoční aktuálky! Pevně doufám, že jste si na Facunda udělali čas i tuto neděli a kousek čtvrtého adventu strávíte s námi.
Ještě než začneme "rozbalovat" speciální virtuální dárky, které jsem si pro vás připravila. Jako vždy se pojďme podívat, jak vypadal Facundův uplynulý týden:

Nikoho asi nepřekvapí, že rodina Arana se stále nachází v Kostarice, a nadále si užívá slunce, moře a zdejší přírody. Důkazem toho jsou nové fotky, které nám Facundo celý týden hojně přidává na svůj instagram. Jsou to momentky celé rodiny, pár zvířat, ale také nepostradatelná fotka s vlajkou Donar Sangre, Salva Vidas. Celá rodina vypadá, že si dovolenou náramně užívá, a jelikož má Facundo závazky až od 26. prosince, není vyloučeno, že zde stráví i Vánoce.I v Argentině slaví Vánoce, tak by tady nemělo chybět ani nějaké to vánoční video. Společnost Telefe zveřejnila krátké spoty s různými osobnostmi nazvané #MiRitual. Jde o videa, kde slavné osobnosti říkají, jaké tradice na svátky dodržují. Ptáte se na tu Facundovu? Jeho tradice je shromáždit celou rodinu, sednout si spolu, pozorovat noční oblohu a čekat na půlnoc. Podívejte se na video:To by bylo z novinek pro tento týden vše. A teď už můžeme jít rozbalovat a objevovat nové věci, které tu na vás čekají. Jistě si vzpomínáte, že hlavní náplní letošního roku bylo pro Facunda divadelní představení Milostné dopisy, které trvalo dlouhých 10 měsíců. Pojďme si tedy ještě jednou připomenout toto představení v podobě nově přeloženého rozhovoru. I v podobě nové sekce!
Rozhovor je z letošního června, a je v něm opravdu poznat Facundova láska k divadlu samotnému, i k tomuto představení. Rozhovor se jmenuje Facundo Arana: Láska je něco, co nevychází z módy. Kdyby jste si hru potřebovali oživit úplně. Můžete tak učinit v nové sekci, která patří tomuto představení. Máme v ní shrnuté potřebné informace o hře, doplněné fotkami a také videa. Račte vstoupit.

Od rozhovorů je to jen krůček k citátům. Určitě, tak jako já, tak i vy objevíte v každém jeho rozhovoru nějakou tu perlu, která by se měla zaznamenat. Ty nejlepší perličky z letošního roku, nebo-li nejlepší citáty, které letos v rozhovorech řekl, jsem opět shromáždila do naší sekce.

Tím, jsme si připomněli divadlo. Ale, pojďme vzpomínat dále. Čeká na vás další nová sekce! Tentokrát jsem vám přehledně uspořádala 14-ti denní dobrodružství po Novém Zélandu a Austrálii. Máme tam mnohem ucelenější informace, než jaké byli v aktuálkách, máme tam podrobný výpis míst, které s jistotou vím, že navštívili a některé dny máme doplněné o videa. Nahlédněte tedy do nové cestovatelské sekce.

Pevně doufám, že za okny vám leží sníh a pokud možno v krbu (alespoň v tom digitálním) vám plápolá oheň. Připusťme, že s těmito dvěma věcmi jsou Vánoce o trošičku hezčí. Ovšem, pokud vám chybí obě věci, nezoufejte. Digitálně je mít můžete! Jistě vás zchladí pohled na horskou scénu ze Sos Mi vida, kdy si Facundo s Nataliou vyrazili na hory. A následně vás zahřeje krbová scéna z té samé telenovely. Jak? Pomocí gifů! Nemusíte klikat, nemusíte posouvat, stačí se dívat:
A když tu máme gify, nesmí chybět ani avatary a nové bannery. Opět jsem sáhla na "chladivé fotky". A znovu připomínám, pokud by jste nevěděli, kde tyto sety uplatnit. Naše fórum je pro vás stále otevřené. Stačí rychlá a jednorázová registrace, a můžeme se pustit do společných pokeců, her a spoustu dalšího tlachání o jednom speciálním Argentinci.
Poslední virtuální dárky se týkají vzhledu této stránky, a jistě jste si jich všimli hned, jak jste sem přišli. Chtěla jsem, aby nám to vánočně vypadalo i přímo na stránce, a to nejen vánoční aktuálkou. Proto si ode dneška až do Nového roku můžete užít zasněženého záhlaví této stránky, kde by se vám měli tiše snášet vločky sněhu.
A pokud, by se vám chtělo v tuto dobu poslouchat i něco jiného než koledy. Ode dneška můžete. V pravém sloupci máme k dispozici Facundovo první CD - Salir a Tocar. Stačí se přihlásit do aplikace Spotify (kterou předpokládám, většina z vás má), a vánoční aktuálku si můžete vychutnat i s muzikou.

A to by bylo už opravdu vše. Ať jste si virtuální dárky rozbalili najednou, nebo si otevřete každý den jeden, pevně doufám, že každý si našel alespoň jednu věc, která ho na Facundovi baví a nebo ji tu dodnes postrádal. Teď už mi nezbývá než Vám popřát nádherné Vánoce, užívejte si, relaxujte, hodujte, ale 29. prosince se mi vraťte protože na Vás bude čekat další speciální aktuálka - a to silvestrovská.

Veselé Vánoce :)

Další týden v Kostarice
14.12.19 * 11 názorů
Ano, je to tak. I tento týden strávíme v Kostarice. Protože Facundova dovolená s celou rodinou ještě zdaleka nekončí! Máme k dispozici další várku fotek, kde jsou zachyceny rodinné momenty i krásná scenérie Kostariky.
Facundo nejčastěji fotil své oblíbené západy slunce a další přírodu. Mariu s dětmi si můžeme prohlédnout, jak se baví s u kreativního tvoření. Což máme ostatně i na videu. Zatímco zbytek rodiny tvořil, Facundo využil čas zpěvem! V úterý 10. prosince v hotelu RipJack Inn, tedy v tom, kde je s celou rodinou ubytovaný, vystupoval kanadský hudebník Brian Dale. Facundo s k němu připojil na jevišti s písní Stand by me.Kromě dovolené, také jedna poznámka k seriálu Victoria Small. Ve středu 11. prosince byl v Argentině odvysílán poslední dvou-díl tohoto seriálu. Celkový počet epizod tedy činí 52 dílů. V tento den to byl druhý nejsledovanější pořad na stanici Telefe! Pokud chcete, na youtube se můžete se podívat na závěrečnou scénu seriálu:A nakonec jednu pozvánku. Nenechte si ujít příští neděli 22. prosince speciální vánoční aktuálku! :)

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 ... 98 ... 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... 190 ... 192 Next >>

Powered by CuteNews