Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Na trase s Milostnými dopisy
23.03.19 * 9 názorů
Je za námi další týden, a to hlavně divadelní týden. Ale, jak jsem říkala minulý týden, musíme se vrátit ještě do toho minulého, protože tu mám pro vás materiál z minulých představení. Pokud si vzpomínáte, nějaká ta informace se objevila jen z města Paraná. Dnes se společně ještě podíváme do městě Rosario a pár slov mám i k Santa Fé.

Rosario

Milostné dopisy se v tomto městě odehráli 15. března. A jak se zdá, Facundo je výkonem, diváky i lokací velmi nadšen. Po skončení představení se na instagramu podělil o svůj názor na tento večer:

"Je to čest být schopen hrát v takovém představení a v takové společnosti! Každou noc předkládáme Milostné dopisy stejným způsobem. Jsme šťastní, že můžeme dělat to, co milujeme. Díky za to, že jste se k nám připojili."

Po skončení představení si Facundo se Soledad zašli na večeři do baru One Six Roof, který se nachází v jednom z mrakodrapů v oblasti Santa Fé.Santa Fé

Nepochybuji, že ani ve městě Santa Fé, Facundo se Soledad slavili úspěch. Ovšem do médií se dostalo úplně něco jiného. Objevili se zprávy, že cestou do Santa Fé na večerní představení Milostných dopisů, byl Facundo svědkem dopravní nehody. Na jedné ze silnic došlo ke srážce osobního auta, motocyklu a kamionu. Tři lidé byli během této nehody zraněni, jeden těžce. Facundo nikterak nezasahoval, jen zkontroloval celou situaci a zůstal na místě než dorazí záchranné služby. Poté policistům, jako svědek nehody popisoval co se stalo. Když byla celá situace pod kontrolou a zranění byli v péči lékařů. Facundo se Soledad v klidu pokračovali na večerní představení do Santa Fé.
Jeden z dalších svědků tuto situaci nahrával a video dal na facebook. Podívat se můžete tady.

Tento týden se odehráli opět tři představení ve třech dnech. Ve čtvrtek 21. března ve Villa Mercedes, v pátek 22. března v San Luis a včera, tedy v sobotu v San Rafael. Pochopitelně je to teprve pár hodin co skončilo třetí představení. Takže se budeme muset k představením vracet zpětně. Tak, jako tento týden.
Dnes, alespoň malé ukázky. Co jistě stojí za zhlédnutí to je děkovačka z pátečního představení v San Luis. Všimněte se ovací ve stoje! A následná fotka s publikem na vás čeká v galerii:O představení ve Villa Mercedes se objevil krátký článek v tamním tisku. A řekla bych pochvalný článek. Celý jsem vám ho přeložila:

"Slavní herci šokovali diváky. Velkoryse je potěšili v Cultural Complex ve Villa Mercedes. Silveira i Arana byli fascinováni Domem hudby a vysoce ocenili iniciativu tamní vlády. Milostné dopisy doslova zajali obyvatele ve Villa Mercedes a ti strávili nezapomenutelný večer v divadle Molino Fénix ve společnosti Facunda Arany a Soledad Silveiry. Tito dva herci vstoupili svými rolemi do postav Melissy Gardnerové a Andrewa Makepeace Ladda. Je to příběh dvou přátel, kteří se znají od dětství, ale mají různé životy. Komunikují prostřednictvím korespondence. Smích a emocionální finále - diváci sledovali každý detail tohoto představení. Na konci hry umělci poděkovali divákům za vřelé přivítání a vyjádřili svou touho poznat Dům hudby."

No, a nakonec to bude uzavírat Facu v obleku! Není to další akce, kterou by Facu odmoderoval v obleku. Jedná se o fotky z minulého týdne, kdy Facu moderoval akci s názvem Auto Mas Seguro 2018.

Milostné dopisy na turné
16.03.19 * 6 názorů
Tento týden oficiálně začalo turné s Milostnými dopisy. A to hned tři představení za sebou. První zastávkou se pro Facunda se Soledad stalo město Paraná, a to ve čtvrtek 14. března. V pátek Santa Fé a v sobotu to bylo město Rosario.
Bohužel, ještě není moc materiálu k vidění. Co jsem pro vás našla, to je rozhovor z divadla Municipal, který Facu poskytl před vystoupením v Paraná. Facu mluví o tom, že se opět vrací do tohoto města (vystupoval tady už s Madisonskými mosty), a jak skvělé je účinkovat právě v této hře. Pak nám vypráví o čem hra je. Byl také dotázán, jestli on osobně píše milostné dopisy. Na to odpověděl:"V době Whatsapp, co jste našli dříve v dopisech dnes najdete v archivu Whatsappu. Ale, v mém domě s rodinou a mými milovanými si píšeme dopisy sobě navzájem." Z tohoto rozhovoru mám pro vás fotky. A i ze samotného představení z tohoto města. Další materiál z měst Santa Fé a Rosario bude jistě k vidění příští týden.

Nebylo to ale jediné veřejné vystoupení tento týden. Facu se také zhostil role moderátora. Ve středu 13. března Facu od moderoval akci s názvem Auto Mas Seguro 2018. A jak už název napovídá, šlo o auta. Vybírali se nejbezpečnější vozidla v různých kategoriích za minulý rok. Pokud by vás zajímali vítězné značky tak to jsou to tyto:Ford, Volkswagen, Citroën, Chevrolet, Fiat a Mercedes. Ale, jistě bude větší zájem o Facunda. Ten se totiž na tuto událost, jak se na moderátora sluší, oblékl po dlouhé době do obleku. Fotky najdete v galerii, na ukázku z moderování se podívejte tady.

Proustův dotazník - Facundo Arana
10.03.19 * 13 názorů
Ne, tohle není obvyklá nedělení aktuálka. Na tu si musíte sjet ještě trošičku níže. Tohle je speciální aktuálka pro speciálního člověka, který dneska slaví narozeniny! Den D je opět tady a můj "nejstarší" (samozřejmě pouze ve smyslu návštěvnosti stránky!) návštěvník slaví narozeniny!
Moje milá Anavi, jako vždy se ti snažím narozeniny zpříjemnit, jak jen to jde. A myslím, že pomocí Facunda mi to jde dobře. On má totiž blahodárné účinky a dneska se ti je bude snažit předat touto speciální, narozeninovou formou. Jako vždy tu mám pro tebe narozeninové čtení. Tentokrát takzvaný Proustův dotazník aplikovaný na Facunda. Což znamená druhy otázek, pomocí kterých si člověk může srovnat své životní priority. Myslím, že Facundo je má více než srovnané. Ale, sáhla jsem po něčem takto odlehčeném. Mám ráda druhy rozhovorů otázka - odpověď. Tak takový rozhovor na tebe čeká. Jen pro upřesnění je to rozhovor z roku 2015, proto na odpovědi pohlížejte z této doby. No, a bez videa by to nešlo! To by nikdy nešlo, aby ti Facundo osobně neřekl, co má letos zase na mysli, a co si o tobě myslí. Stahovat můžeš tady.
A já se vyjádřím hned tady za sebe samou. Přeju ti nádherné narozeniny, ať jsi dnes (a nejen dnes) obklopena lidmi, které máš ráda. Hodně zdraví, protože bez toho nejde nic, hodně štěstí, protože je potřeba a myslím, že lásku ti přát nemusím, protože takového člověka jako jsi ty, musí mít rád každý! Pokud to jde užívej si aspoň chvíli každý den s Facundem a buď šťastná. Mám tě ráda. :-*

Proustův dotazník - Facundo Arana (2015)

S jakým zvykem nemůžete přestat, aniž by jste ho za den neudělal?

S pitím maté.

Co v životě děláte nejrychleji?

Snažím se.

Které věci ve vašem domě, by jste se za žádných okolností nezbavil?

S těmito dvěma amulety ručně vyrobenými (ukazuje na své amulety, které má na sobě). Jsou velmi zvláštní, jsou pro mě velmi důležité. Jeden z nich mi udělala moje žena – je na něj přívěsek z prehistorického zvířete a druhý – to je dárek od mého přítele a přívěsek na něm je z kořenu stromu mé země.

Jaká vůně vám připomíná dětství?

Vůně trávy/kořenů protože mi to připomíná spojení s přírodou, vůně adrenalinu, kterou člověk obvykle cítí, když dělá extrémní sporty.

Jakou chybu byste už nezopakoval, kdybyste mohl vrátit čas?

Kdybych měl příležitost vrátit se, odpověděl bych v tu chvíli na otázku mého přítele.

Jakou vlastnost netolerujete u jiných?

Pokrytectví.

Vaše oblíbená kniha?

Opravdu se mi líbí fotky z knihy Paisa Virala, které má ve svých knihách.

Jaké jsou vaše oblíbené televizní seriály?

Opravdu se mi líbí televizní seriál ve kterém jsem hrál „Noc a den“ a The Killing.

Píseň, která vás nikdy neunaví poslouchat?

Ben E. King – Jazz Break

Jaký je váš oblíbený filmový hrdina nebo pohádková postava?

Patorusu (Komická postava Danteho Quinterna)

Kdo je váš hrdina v reálném životě?

Můj otec, moje žena, moje matka, moji přátelé.

Největší šílenství, které jste udělal kvůli lásce?

Snažil jsem se vylézt na Everest kvůli lásce (směje se a záhy to popírá). Největší šílenství, kterého jsem se dopustil z lásky – stal jsem se otcem, protože to je zázrak, ale v zázraku je něco šíleného/bláznivého. A ostatní šílenství, které jsem udělal, bylo to, že jsem se podíval na svou ženu, nedotkl jsem se ji, nepolíbil jsem ji a uvědomil jsem si, že s ní chci vytvořit rodinu.

Kdy, kde a co děláte, aby jste se cítil jako nejšťastnější osoba?

V den, kdy mi manželka řekla, že se staneme rodiči. Nechci další šťastnější okamžiky.

Jaký talent/schopnost byste chtěl mít?

Jsem spokojen s tím, co mám. Kdybych mohl, chtěl bych létat jako sokol, ale rád se dívám.

Poslední film, u kterého jste brečel?

Snadno se rozbrečím, rád bych byl divákem. Sedím si, abych něco sledoval a snadno se rozruším. Jsem jako dítě a očekávám to od těch, kteří se dívají na mou práci.

Kdy lžete?

Lhaní mě nikdy nepřivedlo k ničemu dobrému, ale někdy říkám lži o spasení. Vlastně rád mluvím upřímně/přímo.

Co byste chtěl udělat, ale nikdy to neuděláte?

Skočit s padákem z výšky 30 tisíc metrů. Nenávidím někoho, kdo by to dokázal a neudělal. Kdybych mohl, udělal bych to bez váhání.

Chtěl by jste žít v jiné éře nebo v jiné zemi? A kým byste chtěl být?

Chtěl bych žít na místě, kde nejsou miliony lidí a kde není nedostatek jídla. Před sto lety to bylo hezké, ale s těmi stejnými lidmi, které miluji teď…Právě teď se mi zdá, že všechny hlavní cíle/výzvy byli dosaženy.

Co všechno musíte udělat, abyste se cítil úplně spokojený?

Už osm let jsem úplně šťastný.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 Next >>

Powered by CuteNews