Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
A znovu k rozhovorům
19.08.17 * 7 názorů
Dnes začneme s dalším rádiem, po krátké pauze s rozhovory se Facu opět do jednoho rádia vydal. Tentokrát osobní rozhovor, vedl s rádiem La Once Diez a to minulou sobotu 12. srpna. Bavil se s hercem Pablem Gorleromem, řeč se tedy stočila hlavně na aktivity spojené s herectvím. Ať už o divadle nebo o televizi konkrétně o projektu Farsantes. Ale samozřejmě také o své rodině, o dětech a o zesnulém otci. Poslechněte si rozhovor na youtube. Fotky ze studia jako v vždy v galerii:Na začátku letošního července jsem zmiňovala ruský dokument o Everestu, který byl ještě ve fázi příprav Facu se během druhého výstupu na Everest setkal s Ruskou výpravou a je také zahrnut v tomto dokumentu.
Dnes je již dokument je hotov a Facundova část rozhovoru na youtube. Facu mluví anglicky, takže jsem neměla žádný problém s překladem. Pokud má někdo zájem, tady je překlad:

"Jsem hezký...jsem umělec. Ale jsem také otec, manžel, kreslím, zpívám, hraji na saxofon, běhám, hraji si se svým psem, dělám tolik různých věcí. Myslím, že krása za chvíli odejde. Ale ta pravá krása je ta, kterou vidíte v očích. Moc se snažím, aby v mých očích byl plamen jako byl v očích mého otce, mé matky. Každý den dělám vše pro to, aby byl v mých očích takový plamen, tak jak to učím své děti.
Jestli jsou horolezci lidé, kteří chodí do hor. Tak já jsem někdo, kdo chodí do hor. Miluju chození po horách, podnikání expedicí. Everest je ta nejúžasnější expedice, které jsem se zúčastnil. A jdu do toho s nejlepšími lidmi, které znám. S nejlepšími průvodci a vynikajícími lidmi. Líbí se mi chodit s lidmi, kteří vědí co dělají.
Moje žena řekla: "Nenuť mě, abych tam šla pro tebe. Chci zůstat doma. Takže se vrať v pořádku a nenuť mě tam chodit." To je to co řekla.
V roce 2012 za mnou žena přijela do Nepálu protože jsem měl zdravotní problémy během expedice na Everest. A ona přijela za mnou. To jsem nečekal. Jen jsem slyšel, že se musím vrátit zpátky. Ve skutečnosti jsem se ještě ani nedotkl hory. Byl jsem krok od hory a musel jsem se vrátit. Takže ve skutečnosti to nebude moje druhé stoupání, ale první.
Nejsem tady, abych umřel. Kdybych sem přišel riskovat, nepřišel bych sem s těmito lidmi. Kontaktoval bych někoho, kdo je mnohem levnější. Oni by mi sem dali věci, dali by mi jídlo a řekli: "Jdi". Nechci riskovat. Riskantnější je vyjít z domu. Na ulicích je tolik aut a dalších hrozeb. Tohle není risk, tohle je Everest. Jdeme nahoru s lékařem, takže se nebojím.
Zapomeňte na vrchol. Protože než přijde vrchol, čeká nás dlouhá cesta a musíme udělat tolik, tolik věcí. Mnoho věcí. Myslím, že o vrcholu můžeme přemýšlet poslední den výstupu. Ale vraťme se k otázce, co mi dodává sílu, která mě vede k přesvědčení, že všechno je možné...Přemýšlím o své ženě, o svých dětech. Když na ně myslím, cítím se mnohem větší, cítím se nepřekonatelný."
Po chladném Everestu, další hřejivá pomoc ze strany Facunda. Tentokrát je to podpora nadace Huesped, která se zaměřuje na onemocnění HIV, AIDS a další infekční choroby. Od 16. do 21. srpna probíhá každoroční kampaň a Facundo je opět u toho:A končíme opět s fotkami z instagramu. Jako obvykle je to jeho termoska s maté a už podruhé je to fotka s paní Elvírou Juste, Facundovou bývalou učitelkou ze školy, kterou pozval už jednou na představí Madisonské mosty. Mluví o ní jako o nepřekonatelné učitelce:

Plány na léto
12.08.17 * 17 názorů
U nás léto sice probíhá, ale u Facunda je právě teď zimní období. I tak ale myslí na léto. Na instagramu se objevila další fotka z nákupů z obchodu se sportovním zbožím, a jak je vidět Facunda to opět táhne k moři protože si vybíral nový surf. Možná, že se tedy chystá v blízké době na dovolenou:Další fotka je přímo z Facundova instagramu a opět nás potěšil novou fotkou s dětmi. Tentokrát tedy asi s Yacem, pokud se nemýlím. Facundo si popíjí maté a synátor myje motorku:A protože je novinek tento týden opravdu pomálu, rozhodla jsem se po dlouhé době pro novou sekci. Dlouho jsem přemýšlela, co tu na stránce o Facundovi ještě nemáme, a mělo by tu být. Rozhodně by to měl být jeho nejoblíbenější nápoj - Maté. Vše o tomto nápoji se dozvíte v nové sekci.

Zpátky na pódia
05.08.17 * 10 názorů
V polovině června letošního roku se objevila zpráva o tom, že se Facundo opět sešel se svou skupinou "The blue light orchestra" a uspořádali si takový menší, soukromí koncert. Dávalo nám to tedy naději, že se něco podobného zopakuje. A jsme u toho! Minulou sobotu 29. července se opět sešel se starými známými tedy s Oscarem Kreimerem, Chinem Asencionem a samozřejmě s kapelou TBLO, aby si společně zazpívali na jednom pódiu v klubu Vodevil. Jak se přesvědčíte, hráli se písničky jak z debutového CD, tak z druhého CD En El Aire. Tentokrát už máme i nějaké ty ukázky, podívejte se na ně na youtube. Jen ještě podotknu, že Facundo měl za sebou odehrané dvě představení hry Madisonské mosty!

A opět Madisonské mosty! Na instagramu Araceli Gonzalez se objevilo video ze začátků této hry, kdy byla ještě ve stádiu zkoušení. Nakonec se proměnila v obrovský úspěch, kdy se hrají i dvě představení za večer:Minulý týden jsem připomínala, že se má konečně uskutečnit premiéra filmu Adiós Querido Pep. Opak je pravdou datum premiéry bylo posunuto! Prozatím to vypadá až na září letošního roku, ovšem ani to nemusí být finální datum. Samozřejmě vás budu informovat průběžně, kdy se tato premiéra opravdu uskuteční.A tento týden budu připomínat jinou událost. Každoroční výroční večeři Fundaleu na které je Facundo každoročním hostem společně s Mariou. Tento galavečer se uskuteční 28. srpna a tady jistě s Facundovou účastní můžeme počítat!<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... Next >>

Powered by CuteNews