Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Krásný Silvestr
31.12.17 * 9 názorů
Vítejte u poslední aktuálky roku 2017! Těší mě, že jste si i v tento den našli chvíli času na to, aby jste ho strávili s Facundem. I dnes mám pro vás totiž speciální aktuálku, hodnou konce roku. Pojďme na to:
Začnu jako pokaždé, nejnovějšími informacemi za poslední týden. A jsou to opravdu výborné zprávy! Není známo, jestli je Facu s rodinou stále u moře, ale jestli ano, bude se už brzy chystat zpátky domů, aby si mohl zabalit! Podle nejnovějších zpráv se totiž představení Madisonské mosty bude hrát mezinárodně! Stále platí datum 5. ledna, kdy bude Facundo hrát v Mar del Plata. Ovšem to je teprve začátek, během příštího roku (pravděpodobně kolem dubna) se představení odehraje také v Chile, Uruguay a dokonce v Miami! Vyhlídky jsou tedy více než skvělé! Napovídá to také tomu, že Facundo se alespoň dalších půl roku bude věnovat divadlu. Ovšem může nás překvapit mnohem více věcmi, jako například hudba, kterou určitě nenechá stranou. Nechme se překvapit, jak se bude rok 2018 vyvíjet.
Dnes mám pro vás ještě doplněné fotky z dovolené, jsou to fotky hlavně pláže, ale na jedné fotce máme také Facunda:Je konec roku, proto by jsme si také mohli ten Facundův rok pěkně připomenout. Co všechno letos stihl?

Leden - letošní rok Facundo zahájil svým oblíbeným divadelním představením "En El Aire".
Únor - s "En El Aire" zavítal v tento měsíc na 6 dní do Cordoby. Byl to ale také nejsmutnější měsíc v tomto roce. Facundovi 5. února zemřel otec.
Březen - březen je měsíc Facunda! Oslavil letos 45. narozeniny! Ale také fotil jednu fotku za druhou. Přípravy na představení Madisonské mosty, byli v plném proudu. Fotil tedy promo fotky k této hře, a rozdával jeden rozhovor za druhým.
Duben - v dubnu proběhla velká premiéra divadelního představení "Madisonské mosty" se kterým měl Facu dokonce roku nevídané úspěchy!
Květen - v květnu oslavovala narozeniny Facundova dcera India. Již deváté! Facundo ale v tomto měsíci poskytoval dost rozhovorů na téma "Mount Everest". Byl to totiž přesně rok, kdy se mu podařilo dobýt nejvyšší horu světa.
Červen - co určitě stojí za řeč v tomto měsíci? Facundo se převtělil na chvíli do role modela. Nafotil velmi populární sérii fotek pro kosmetickou značku Tsu Cosmeticos.
Červenec - v tomto měsíci to byli hlavně různé rozhovory ať už do rádií nebo do televizí. Řeč v nich byla hlavně o hře Madisonské mosty.
Srpen - srpen patří Fundaleu. Koncem tohoto měsíce se koná každoroční výroční večeře na podporu této neziskové organizace. Facu také zvolnil trochu tempo a užil si zimní dovolenou s celou rodinou v Cerro Chapelco.
Září - proběhla dlouho očekávaná premiéra filmu "Adios Querido Pep". Facundo se také setkal se dvěma kolegyněmi, přítelkyní a novinářkou Marianou Arias, které každoročně poskytuje rozsáhlý rozhovor. A s Natalií Oreiro se kterou strávil jeden příjemný den, ze kterého se nám dostalo společné fotky.
Říjen - v říjnu to bylo hlavně o divadle a rodině. Facu dělil svůj čas mezi rodinné akce, například narozeniny dvojčat, které oslavili už osmé narozeniny a zbytek času strávil v divadle při představení hry "Madisonské mosty".
Listopad - listopad patřil hudbě, Facundo několikrát vystoupil se svou kapelou "The blue light orchestra" a také se zúčastnil několika hudebních festivalů.
Prosinec - prosinec je u Facunda většinou měsícem odpočinku. Vyrazil hned na dvě dovolené. S Mariou navštívili Bariloche a Vánoce strávil u moře s celou rodinou pravděpodobně v Carillo.

A teď budu trochu nadělovat, ačkoliv slavíme Silvestra a ne Vánoce. Mám tu další nové věci, další Facundo-materiál. Začneme zbrusu novou sekcí, ke které mě tentokrát přivedli sami návštěvníci této stránky! Byl to jejich nápad, já jsem ho jen zrealizovala veřejně. Sekce se jmenuje fanoušci. Fanoušci tohoto webu a především Facunda mi vyfotili zátiší v jejich domovech při prohlížení této stránky. Víc už prozrazovat nebudu, prohlédněte si to v sekci sami.
Aby jste lépe začali ten rok 2018, mám pro vás další zpestření, na které se můžete podívat třeba hned zítra 1. ledna. Jak se říká, "jak na Nový rok, tak po celý rok". A co takhle sledovat Facundovi filmy? Mám pro vás přeložený další film! Veškeré zásluhy na tomto překladu si zaslouží Cvalek, který nám film s titulky naservíroval přímo na zlatém podnose. Pustil se do překladu filmu Aqua del fin mundo (Voda na konci světa). Stahovat film můžete zde, titulky zde. Ke všemu je jednotné heslo: FacundoArana. Cvalku, mockrát děkujeme!

Děj: Vztah mezi dvěma sestrami projde zkouškou poté, co se jim do cesty připlete muž.

Na konci roku, by měla být nějak uzavřená i fotogalerie a fotky z letošního roku. A nejen ty z letošního. Jako vždy jsem dohrála fotky (možná pro někoho i neznámé fotky) do těchto kategorií: Cuando me Sonreis (2011), Padre Coraje (2004), Funadaleu (2017), Fotky z Twitteru, Noche y Dia (2014), Ostatní (2004), V rytmu Tanga (2005), Ostatní (1998-99), Tendencias (2000), Tocar el Cielo (2007), Vidas Robadas (2008), Facundovi děti, Svatba Nicolase Scarpiniho (2015), La Cena de Feroni (2017), Facu a jeho pes, La Razon (2016), Stork Man (2006), 099 Central (2002), Ostatní (1996-97), Facu s Fans (2008), Voda na konci světa (2009). Dohromady je to 43 nových fotek! Zjednodušte si práci a podívejte se do nejnovějších fotek, kde všechny nově přidané fotky najdete. A ještě připomenu, že někdy v polovině roku 2017, počet fotek v galerii dosáhl čísla 10 000. Teď už s jistotou můžu říct, že víc fotek Facunda na jednom místě není. Celkově galerie čítá 10 328 fotek!

A když jsme u těch čísel, tak také trochu čísel, co se stránky týče. Kolik je fotek v galerii, to už víte. Ještě to ale dělím na roky, letos jsem jich nahrála 671. Napsala jsem kulatých 60 aktuálek. Vy jste k nim napsali nádherných 856 komentářů. Toto číslo roste rok od roku, a za to vám mockrát děkuju! Je to o 7 komentářů víc než v loni. Přeložila jsem vám letos 8 rozhovorů a je tu o tři sekce navíc než v loňském roce. Děkuji za každého nového fanouška, kterého si stránka za ten rok našla. A hlavně děkuju těm, kteří jsou tu se mnou už léta a zůstali i tento rok.

Přeji Vám krásného Silvestra, ještě krásnější Nový rok 2018 a těším se na Vás u dalších aktuálek! Facundo vám popřeje krásného Silvestra prostřednictvím Divokého anděla:Fitness a zdraví
25.12.17 * 13 názorů
Je tu další speciální aktuálka, asi jste si patrně pořádně neužili té vánoční, ale dnes musím speciálně popřát dalšímu členovi této stránky! Tak jako vždycky, opět na vás čeká nově přeložený rozhovor. Tentokrát jsem sáhla do roku 2013. Rozhovor se jmenuje "Fitness a zdraví", ale nebojte se. I když se takhle jmenuje, nebude to jen s sportu. Facundo v roce 2013 cestoval se svou hrou "En El Aire", o které tu také vypráví. Vypráví tu o nadaci, které v roce 2013 pomáhal a nakonec dojde i na ten sport. Určitě je to opět velmi poutavé čtení. Takže si ho užijte.
Ale hlavně ty Soničko! Přeji ti krásné narozeniny, doufám, že už si je teď užíváš. A až si užiješ rozhovor, video na tebe také čeká. :)

Fitness a zdraví

Facundo, jaké máte pocity po skončení představení v Mar del Plata?

Výsledek zcela pozitivní. Jsem šťastný, velmi šťastný. Řekli jsme to, co jsme chtěli říct. Takže jsem opravdu velmi hrdý. Strašně hrdý.

Pro ty, kdo hru ještě neviděli. O co jde?

Hra je o věcech, o kterých je potřeba mluvit. Je to opravdu úžasný příběh, je vyprávěný různými prostředky, čisté divadlo. V tom spočívá ten nápad. Je to úžasná pohádka v rámci čistého divadla. Je složená z velmi malého množství rekvizit, aby to nerušilo diváky. Je vytvořeno hrou světla, trocha hudby a některé prvky, takové aby vyprávěli nádherný příběh.

Rok jste začal v Mar del Plata. Co máte teď ve svém rozvrhu?

Baví mě jezdit po Argentině s touto hrou, protože je velkolepá, je v ní málo rekvizit, to nám umožňuje cestovat na jakékoliv místo. Ještě o tom přemýšlíme.

Vraťme se ke 13. únoru, nedávno jste napsal na twitteru o události, spojené s Paanet, program na němž jste spolupracoval.

„Dlouhá cesta“ (La caminata)

Ano, to je ono, La Caminata. Povězte nám, jak jste se seznámil s těmito lidmi? Co jste dělal v Mar del Plata?

Co mě spojuje s Paanet? Představení, které jsme v roce 2009 hráli s Nicolasem Scarpinem. Dorazili jsme do Mar del Plata. Bylo to součástí turné. Pokaždé, když jsme představení hráli, 10 pesos z prodaných vstupenek nepodléhali žádným daním a šli přímo organizaci pro boj s rakovinou. Cestovali jsme s představením po celé zemi, a vidělo ho velmi mnoho lidí. Takže jsme mohli přispět mnoha penězi. Ale, to co potřebujeme to je něco víc než peníze, potřebujeme komunikaci s lidmi, kteří pracují ve stejném oboru. Přirozeně mezi profesionály, kde budete pracovat jako amatéři. Znal jsem se lidmi, který v Paanet pracují. A když tam člověk jednou přijde na návštěvu, pak už na ně nemůže zapomenout, je to o dětech.

Je složité pracovat pro potřebné?

Ale ještě, jak to dělají a proč to dělají. Protože obvykle, když mluvíte o takových nemocech, jako je rakovina, zamračíte se a říkáte: Ach, ano, rakovina…Ale tito lidé se snaží vrátit úsměv na tváře dětí, které v tuto chvíli musí odložit své dětství, aby mohli bojovat s rakovinou. A oni říkají: Ne, neodkládej své dětství! Pojď sem, tady můžeš být tím, kým by jsi měl být v tomto okamžiku, dítětem! Hrát si. A nikdo se nediví, všichni mají co dělat. A jelikož jsem byl jedním z těchto kluků a seděl jsem na stejném místě, kde nyní sedí ti kluci, bez vlasů, podíval jsem se na všechny strany, a pokud si člověk chce jít vypít kávu, oni se na vás podívají tak: Oh, co se s tebou děje? Protože, přísahám, ač se to zdá být pravdivé, cítíš se divně, nejsou jako ostatní. Vidíš sebe samého divně. Přísahám vám. Tak tady to dělají tak, aby se dítě nacházelo v tomto světě, ve kterém by měl být. Jak máte tedy s nimi pracovat? Prostě jsme se potkali a na první pohled jsme se jeden druhému líbili.

Přejdeme teď k tématu sport. Jste milovník extrémních sportů, zabýval jste se Flaybordem v Benavides?

No, to není sport! To je hra! Hračka! Hračka s názvem: „ Proč tohle vymyslet někdo jiný, a ne já?“ Je to úžasná hračka, ale je to hra, hračka, není to sport. Jistě, tyto řeči, které se vedou z toho dělají sport. Viděl jsem typy, kteří se točí, ale to není sport! Je to umění, je to hračka. A sport, ano, baví mě sport. Jsem amatér ve všem, co dělám. Ale dělám sport s takovou láskou. S velkou láskou.

Jaké jste měl vlny v Mar del Plata? Surfoval jste?

Dnes poprvé tady byli vlny a já jsem skvěle strávil čas. Bylo to skvělé. Skončil jsem ve 4 ráno představení a v 7 jsem už byl na pláži. Pak jsem šel spát a teď jsem tady.

Jak se vám líbilo město, letos v létě?

Město - fantastické! A lidé v Mar del Plata jsou stejní jako vždy. Přivítal jsem všechny přistěhovalce s otevřenou náručí. Jsou vždy takový. Ale tento rok byl zvláštní tím, že tu bylo málo lidí. Ale úsměv z lidí nezmizel. Taková je teď realita a musíme s ní žít. Realita je nyní taková, že svět je velmi zraněný. To je svět jako takový, ale my. My jsme zvyklí mluvit o sobě. Ale dnes je svět složitý. Musíme všichni bojovat a jít dál. V Mar del Plata jsem viděl touhu, aby všichni, kteří přijedou, strávili příjemný čas.

To je dobře, že se v En El Aire mluví o věcech, o kterých nechceme vědět.

Nevím, jestli nechceme vědět. Někdy se člověk musí trochu nutit, aby všechno pochopil. En El Aire vás tlačí na rameno, aby vám řeklo: Pojďme všichni společně, je třeba mluvit o takových věcech. Mám velkou radost, a nejkrásnější na této hře je to, že lidé, kteří přicházejí, nevědí s číst se setkají. Dobře, podívejme se na Padre Coraje…Ne! Je to čisté divadlo, ale divadlo je to jiné. Divadlo vám dává možnost studovat jiné, zapamatovat si každou vteřinu z toho, co děláte, a děláte to v příštím projevu lépe. A tak se získá něco velmi krásné, ve skutečnosti nejlepší. Vidíte, jsem velmi spokojen, protože tento text je něco, co by mělo být řečeno, to co si zaslouží být řečeno. Takže hrát tuto hru, jako v Mar del Plata je skvělé. Mám velkou radost.

Dobře, Facu děkuji za ochotu.

Nakonec ještě využiji toho, že máme první svátek vánoční a Facundo s Mariou se s námi podělili o nové fotky dětí samozřejmě s vánoční tématikou. Jsou to fotky kluků s fretkou Noe. Podívejte se do galerie:

Veselé Vánoce
23.12.17 * 28 názorů
Vánoce jsou tady a já jsem tady se slibovanou vánoční aktuálkou. Pohodlně se usaďte a jdeme na to:
Jako každý rok, začínám nejdřív s rekapitulací posledního týdne Facunda. Jak on prožívá Vánoce? Tak jako v loňském roce! Již potřetí se s celou rodinou vydal k moři, kde oslaví i Štědrý den. Nevím, jestli je to opět oblast Carillo, jako v loňském roce. Je to ale víc než pravděpodobné. Tak jako v loni, i tentokrát se s dětmi zúčastnil jedné záchranné akce. Loni vraceli do moře lachtana, letos to bylo naopak z moře vytahovali tuleně, aby ho mohli ošetřit. Můžeme to vidět na videu. A ve fotogalerii se podívejte, jaké fotky s námi Facundo nasdílel:A teď už k Facudárkům, které jsem si pro vás přichystala. Jako první, je to dárek ke čtení. Už mnohokrát se mi potvrdilo, že rozhovory s Facundem čtete velmi rádi. V tom případě doufám, že vás ani dnešní rozhovor nezklame. Sáhla jsem trochu do historie, je to rozhovor pořízený někdy kolem roku 1999, podle toho vypadají také Facundovi odpovědi. Nejen dnešní rozhovory od Facunda jsou tak zajímavé. Věřte mi, že i starší rozhovory mají něco do sebe. A je také možné, že se tam dozvíte i něco, co jste do dnešní doby nevěděli. Zvu vás tedy do sekce rozhovory. Rozhovor se jmenuje "Konec i dobrý začátek".
Když jsme u sekcí, ode dneška se můžete podívat do zbrusu nové! Na konci roku se vždycky snažím, aby se stránka rozšiřovala i jinak, než jen novinkami. To co se shromáždí za ten rok, mě inspiruje vždy k nové sekci. Určitě si vzpomínáte, že skoro v každé sepsané aktuálce, vždy končím nějakým domácím mazlíčkem. Facundo je fotí a natáčí velmi často. Proto jsem se rozhodla tu jeho malou domácí zoo trochu sesumírovat a shromáždit na jedno místo. Račte vstoupit do nové sekce tudy.
I na další věc se podíváte do sekce, sice ne do nové, ale souvisí s Facundovými rozhovory. Letos jsme tu měli pár dalších rozhovorů ze kterých jsem opět vybrala ty nejlepší citáty, které by měli být někde zaznamenané. Najdete je v již existují sekci citáty. Ty nejnovější jsou seřazené nahoře.
Dostáváme se k dalšímu dárku, který potěšení především vaše uši, ale samozřejmě také oči. Všichni víme, že se Facu trochu přesměroval z herectví na hudbu. A ano, měli jsme tu spoustu ukázek na youtube, které byli většinou moc krátké na to, aby si to člověk mohl vychutnat, tak jak by opravdu chtěl. Já vám dnes přináším celý koncert! Je to nesestříhaný koncert z roku 2015, kdy Facu s kapelou TBLO vystoupil v Rusku! Je natáčený jedním z diváků/divaček, ale tak kvalitně, že si ho můžete nerušeně užít, tak jako by jste seděli v publiku! Pohodlně se usaďte, a až si budete chtít odpočinout od programu českých televizních stanic, vyzkoušejte něco argentinského. Stahovat můžete ZDE.
Doma máte jistě všechno už nazdobené, přichystané na svátky. Pokud chcete, můžete mít Facunda ve večerním obleku, také na své ploše. Udělala jsem pro vás dvě tapety na plochu, pokud by jste chtěli svátečně naladit i svůj počítač. Jsou to fotky z kampaně Tsu Cosmeticos, která letos měla také velký úspěch. Záleží jen na vás. Tady jsou:Každoročně jste si zvykli, že dělám speciální video pro všechny mé věrné návštěvníky. Letos to nebude jiné, bude to jiné jen ve výběru telenovely. Není to tentokrát Muněca Brava, ale Sos Mi Vida. Opět vybrané speciální díly, tak aby se trochu hodili na Vánoce. Pro všechny z vás, kteří sem chodíte alespoň jednou za týden, chci říct, že si moc si vážím vaší návštěvy a doufám, že Vás tato stránka bude bavit dál. Jmenovitě ale musím poděkovat všem, kteří mi sem píšou úžasné komentáře a dávají mi sílu do další práce. Děkuju - Anavi, Majko, Soňi, Petro, Petro12, Cvalku, Anko, Martino, Květuš, Iveto, Katko Sovo a vy další, které neznám jménem.Přeji Vám všem nádherné Vánoce. Svátečně se nalaďte, Facundo se totiž umí také svátečně naladit. Podívejte se v galerii. A tedy doufám, že aspoň kousek Vánoc strávíte s Facundem :)<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 Next >>

Powered by CuteNews