Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Fundaleu 2019
31.08.19 * 11 názorů
Minulý týden jsem vás lákala na slavnostní večer Fundaleu, který se koná každý rok koncem srpna. Ani letos to nebylo jinak. V pondělí 26. srpna se za účasti Facunda i Marii skutečně odehrál charitativní večer, kde si známé osobnosti na chvíli zahrají na číšníky, aby tak podpořili léčbu pacientů s leukémií.
Facundo se tentokrát představil v elegantním černém smokingu doplněným motýlkem, a Maria zvolila dlouhé, bílé šaty s černým lemováním. Ostatně fotek z této akce je každý rok hodně, takže se podívejte do galerie. Videa mám pro vás dvě jedno najdetena na faceboku druhé přikládám níže.Jaké nadcházející události nás čekají dál? Září začne během! Již dnes 1. září se uskuteční 10. ročník charitativního běhu ve Vicente López. Tato akce je organizována na podporu dárcovství krve, je tedy jasné, že Facundo je hlavní tváří této události. Jestli sám poběží nebo jestli se tady objeví jako organizátor, to se dozvíme nadcházející týden. Nicméně Facundo pro všechny, kteří by se chtěli zúčastnit natočil pozvánku.

Na co dalšího se můžeme těšit v září? Jak už jsem psala několikrát, v září bude konečně startovat nový seriál Victoria Small! A to v pondělí 16. září. V Argentině poběží v hlavním vysílacím čase ve 22:30. Počet epizod je 58, vysílací plán je rozvržený až do letošního prosince, kdy by se měl odvysílat poslední díl. Facundova postava se bude jmenovat Antonio Tiscorni. A jak už víme, bude to doktor, pediatr.
Když už tu opět načínám toto téma, mám tu pro vás další materiál a to jak nové fotky, tak videa. Video z natáčení a nové promo video, kde je konečně přítomný i Facundo!Rozloučíme se dnes instagramovými příspěvky a jako první začnu zvířátky protože ty jsme tu dlouho neměli. Zdá se, že Facundova zvířecí rodinka se rozrostla o nového člena, je jím další pejsek jménem Kambá. Po delší době si můžeme prohlédnout i kocoura Garrase nebo fretku Stakse s Mariou. Facundo se také pochlubil svou novou motorkou značky Triumph TIGER XC. A fotka Facunda mrkajícího v autě to dnes celé uzavírá:

Fotoalbum rodinné dovolené na sněhu
28.08.19 * 7 názorů
Slíbený dovolenkový rozhovor z časopisu La Nacion je tady! Velmi upřímný a otevřený rozhovor zejména o rodině a rodinné pohodě.

Fotoalbum rodinné dovolené na sněhu

Jako fanoušek sportovních a horolezeckých dobrodružství herec přerušil svůj pracovní program, aby si zalyžoval v Chapelcu se svým klanem: jeho manželkou Mariou, Indií a dvojčaty, Yacem a Morem.
Jeho milovaná manželka a děti, India a dvojčata Yaco a Moro, dorazili dříve a o víkendu se k nim připojil Facundo Arana. Facundo hrál v televizním seriálu „Victoria Small“ ve společností Telefe a cestoval s hrou Milostné dopisy. Proto tři dny, které spolu strávili v Chapelcu, měly zvláštní chuť setkání domácího tepla.
„Skutečnost, že se mohu z celého srdce odevzdat tomu, co se mi líbí – vyprávění příběhů je úžasné“. A strávit pár dní na sněhu se svou rodinou a vidět děti s úsměvem na tvářích – to má neskutečnou cenu. „ Jsem vděčný za život“ – ujišťuje Facundo Arana.


Je to pro vás úspěch?

Rozhodně. Vedle mě je žena, jako Maria. Shodneme se na přístupu k životu, jsme zdraví, na stole máme talíř s jídlem, můžeme vzdělávat děti, máme práci. Skutečný úspěch je místo, kam se můžete vrátit, kde na vás čeká rodina. Všechno ostatní jsou větve stromu, někdy na nich kvetou nádherné květiny, ale jednoho krásného dne přijde drsná zima a zbudou vám holé větve. Pokud je váš strom dobře zasazený jako je moje rodina, pak na ostatním nezáleží.

Kdy jste poprvé navštívil Chapelco?

V roce 1984 s mojí rodinou. Vzpomínám na toto místo se zvláštní láskou, kromě skutečnosti, že tu zanecháte ty nejlepší stopy s jinde nesrovnatelným sněhem, je tu práce, která musí být podporována. V roce 2018 jsme se připojili k prevenci rakoviny prsu a letos jme s Temaiken Foundation zahájili kampaň na ochranu místního druhu jelena, který je na pokraji vyhynutí. Jsem přesvědčen, že pokud chceme zachránit naši planetu, měly by se takové věci vštípit našim dětem.

Pamatujete si, kdy jste si poprvé nasadil lyže?

Neuměl jsem lyžovat, ale pamatuji se, že jsem šel několik metrů nahoru a spěchal dolů. Spěchal jsem ke dveřím, kde jsme si vzali vybavení, a můj otec se semnou setkal s otevřenou náručí. Na to nikdy nezapomenu. To jsem dělal celý svůj život. Někam jsem spěchal! Teď jsem tak starý.jako byl tehdy můj otec a moje děti jsou zhruba stejně staré, jako jsem byl tehdy já. Jízda s rodinou, neustálé učení věcí. Společné věci v moři nebo na sněhu či v horách – na takové chvíle nezapomenou, dokud budou naživu. Snídaně, rozhovory v domě po lyžování, to vše bude nezapomenutelné.

Odkud pochází vaše láska k přírodě a zvířatům?

Měl jsem to tak celý život, vždycky jsem miloval zvířata a v průběhu let jsem začal chápat důležitost ochrany životního prostředí. Maria je jako já.

Kolik zvířat máte doma?

Máme spoustu druhů a každý žije v harmonii a v rovnováze. Děti nepotřebuji nic učit, protože se učí samy o sobě a každému zvířeti věnují svůj čas. Pes, koza, kůň, fretka, slepice a dokonce i nutrie. Zvířata jsou moudrá a učí nás. Když jim začnete rozumět, můžete pochopit nejsložitější bytost – lidi.

LEHKÁ LÁSKA

Změnilo se po svatbě něco pro vás a Mariu?

Upřímně řečeno, nepotřebovali jsme žádnou svatbu protože když jsme si jeden druhého navzájem vybrali, věděli jsme, že není nic důležitějšího než naše touha být spolu. Všechno ostatní je jen papír. Nejprve jsme se vzali v Nepálu v klášteře zvaném Tengboche. Požádali jsme mnicha, aby nás oddal a pak jsme šli na matriku a do kostela, aby tam s námi byli naši blízcí.

Máte nějaké tajemství na to jak si udržet lásku tolik let?

Každý pár má svou vlastní knihu a staví to, o čem sní, a hlavně co může dělat. Maria a já jsme se každý den vybírali a já budu věčně vděčný Bohu za to, že mi ji postavil do cesty, a tleskám si, že jsem ji otevřel srdce, jakmile jsme se setkali. Na světě není nic krásnějšího než rodina, kterou jsme dokázali vytvořit. To je to nejlepší, co se mi v mém životě stalo.

V Den přátel jste napsal na instagram velmi pěkná slova a Mariu jste nazval „Bláznivou královnou.“ Je to její přezdívka?

Jsem si jist, že když Bůh stvořil lidskou bytost, použil model velmi podobný Mary. Je v ní něžnost, čistota, štědrost a svědomí slušné osoby. To mě naplňuje hrdostí a touhou to sdílet. Je pro mě těžké vyjádřit slovy, co k ní cítím.

Jak by jste se popsal jako otec?

Jako student/ začátečník. Moje rodiče mě naučili studovat a tužkou v mém životě nakreslili čáru a řekli mi, že kdyby to pro mě nebylo užitečné, mohl bych ji vymazat a nakreslit si vlastní linii. To je to nejlepší, co mi rodiče dali. Cestou studuji a opravuji svůj kurz, a bylo by pošetilé, kdybych nedovolil dětem, aby mě učily a opravovaly. Pokud nejste připraveni to udělat, zůstanete stranou od všeho.

Vidíte v nich svůj odraz?

Neustále. U dětí vidím hodně svobody. Jejich duše jsou velmi svobodné a naší povinností jako rodičů je podporovat je a dávat jim vše, co potřebují, aby si vybudovali život, který si zvolí. Tato neomezená svoboda, o které vám říkám je od Mary. Je to svoboda, kterou musíte pouze chránit, aby nevystříkla z břehů a nešla svou vlastní cestou.

Vidíte u nějakého dítěte umělecký sklon?

Ve všech třech! India se účastní herectví v divadle Pacheco, kde jsem hrál dvě představení Milostných dopisů a En El Aire. Pro mě je to úžasné. Yaco hraje na klavír a to je něco šíleného. Všichni tři začínají hrát na saxofon. Já jako herec a hudebník a Maria – a ona je umělkyně – jim dáváme svět ve kterém mohou něco prozkoumat. V tomto úkolu není nic krásnějšího než jim být nablízku.

Jak by jste popsal svou současnost?

Jsem nejšťastnější člověk na světě, protože mám rodinu, o které jsem snil, se ženou, o které jsem snil, pracuji a žiju tak, jak se mi líbí. Všechno předčilo ten nejbláznivější sen, jaký jsem kdy měl.Ještě jednou Cerro Chapelco
24.08.19 * 7 názorů
Ještě jednou se vrátíme k zimní dovolené v lyžařském středisku Cerro Chapelco. Bývá to tak každý rok, a ani tento není výjimkou. V tomto týdnu vyšel nový rozhovor + nové fotky v časopise La Nacion. Rozhovor samozřejmě vznikl přímo na horách, kde byl přítomný i fotograf, díky kterému máme další kvalitní fotky. Na rozhovoru se už usilovně pracuje, slibuji vám ho nejpozději příští neděli (ale, možná i dříve). Fotky si prohlédněte už dnes, kde jinde než ve fotogalerii:Říkáte si, jak pokračují Milostné dopisy? Podle všeho si stále vedou velmi dobře, protože ve dnech 13. -14. září se Facundo se Soledad chystají opět do Uruguaye.
Co nás ale čeká ještě mnohem dříve, to je výroční večeře Fundaleu, kde je Facu váženým hostem každý rok. Letošní ročník by se měl uskutečnit už toto pondělí 26. srpna. Doufejme, že opět za účasti Facunda.

Jako sladkou tečku mám dnes pro vás staro-nové fotky, které se na internetu objevili teprve před pár dny. Jde o fotky focené společností Leben Visual. Facunda zvěčnili v Paseo La Plaza už minulý rok, dá se předpokládat, že po nějakém divadelním představení.

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... 190 ... 192 ... Next >>

Powered by CuteNews