Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Další vzkazy pro Rusko
10.10.15 * 34 názorů
Facundo se určitě nesmírně těší na své turné po Rusku, svědčí o tom další pozvánky pro další ruská města. Minule to bylo pro město Krasnojarsk tentokrát natočil další dva vzkazy pro Novosibirsk, toto video můžete sledovat zde, a pro Jekatěrinburg kde mluví částečně rusky. Pustit si ho můžete tady.

"Dobrý den, přátelé z Ruska! Jak se máte? Tady Facundo Arana. Chtěl bych říci, že dne 3. prosince, budeme s TBLO v Novosibirsku. Těšíme se na vás všechny."

Také vlastnoručně sepsal všechny města a data ve kterých bude v Rusku vystupovat. Takže asi takto vypadá finální verze celého turné.Ovšem zádrhel v celém turné bohužel je! Podle ruských fanoušků prodej lístků v ostatních městech nejde tak dobře jako v hlavním městě Moskvě. Podle nich jsou na vině hlavně organizátoři těchto koncertů kteří vybrali města hodně daleko od sebe a také ohromné sály! Facundo je totiž v Rusku známý jako herec a lidé z menších měst prý ví jen hodně málo o tom jaký je zpěvák! Všichni teď doufají že koncerty které se odehrají až v prosinci se nebudou pro malou účast rušit!

Ale Facu samozřejmě nežije jen koncerty, v pátek se účasnil dalšího telefonického rozhovoru tentokrát pro rádio 91.1 FM Casilda. Rozhovor je hlavně o hudbě, o jeho vydaném albu "Salir a Tocar", také se zmiňuje o podstatě darovní krve. Rozhovor si můžete pustit zde.

Také je téměř denně stále aktivní na svém twitteru. Tady nás zásobuje fotkami ze svého soukromí. Jedny z posledních fotek se týkají jeho domu, respektive jeho zahrady. Vypadá to na kamennou pec na pečení pizzy :) A na druhé fotce je se svým přítelem Rickem Amadorem, kde se zabývají opravou a úpravou saxofonů které si Facu odveze na své turné po Rusku.

Plány na další měsíce
03.10.15 * 12 názorů
Začal nám měsíc říjen, zrekapitulujeme si tedy co Facunda čeká tento měsíc a následující měsíce.
17. října Facu a Maria odlétají do Izraele kde má Facu odehrát se svou skupinou "The blue light orchestra" několik koncertů. Na konci listopadu se pak vydá do Ruska a to nejen do hlavního města Moskvy ale i do několika menších měst, kde odehraje své dlouho plánované koncerty. Pro ruské fanoušky natočil v těchto dnech pozvánku, konkrétně jde o koncert který se bude konat 5. 12. v Krasnojarsku.Kromě těchto koncertů také podepsal smlouvu na 8 představení své one man show "En El Aire" v divadle Tabaris. Tyto představení by měl odehrát od 6. ledna roku 2016!
Mimo to samozřejmě dále pracuje na svém nejnovějším CD které tentokrát ponese také jeho vlastní tvorbu. V souvislosti s touto zprávou se s námi podělil o novou fotku ze studia tentokrát s číslem 18. Opět se můžeme jen domnívat jestli jde o 18 den nahrávání, možná je to určení čísla písniček, kdo ví...Spolu s Facundem je na fotce Chino Asencio (hudebník) a Lucas Asencio (producent, hudebník).Ještě ale koncem září, konkrétně 28. září si Facundo nenechal ujít ojedinělou noc kdy byl na obloze vidět takzvaný "krvavý" měsíc. Na twitteru se s námi podělil o dvě fotky které během noci vyfotil:Ale nepodělil se s námi jen o měsíc, také zvěčnil svůj nový telefon kterým je Smarthphone 7 t.Nakonec se v galerii můžete podívat na doplněné fotky ve výborné kvalitě z posledního koncertu v Rockin' Food. Je jich celkem 26 a poznáte je podle označení fotografky "Mariana Galli".

Koncert v Rockin' Food a další střípky
26.09.15 * 12 názorů
Pokud Facu minulý týden sbíral síly na své nadcházející koncerty a na veřejnosti se příliš neukazoval, tento týden to rozhodně dohnal!
20. září navštívil Kikiwai surf klub kde se setkal s Danielem Gilem - majitelem tohoto místa. Tento klub funguje jako škola pro surfaře a má dlouhou historii s vynikající pověstí. S největší pravděpodobností se zde Facundo učil surfovat když byl malý.Po delší době se Facu také na svém twitteru pochlubil svými dětmi. S jedním z dvojčat vyrazil na motokáry a samozřejmě hned to zdokumentoval nejen fotkou malého Yaca či Mora ale také krátkou ukázkou ve videu. S Indiou zase cvičil hru na klavír, na twitter k tomuto videu napsal: "Slova nejsou nutné". Na youtube potom: "A tak jednoho dne máte pocit, že jste nejšťastnější člověk ve vesmíru".S naším podzimem do Argentiny přišlo jaro. Při této příležitosti Facu každému na twitteru popřál šťastné jaro s přiloženou fotkou svého "rozesmátého" pejska Negra.Hlavní událost týdne na kterou jsme samozřejmě všichni čekali, byla v úterý 22. září. A to další koncert Facunda se skupinou "The blue light orchestra" tentokrát v klubu Rockin' Food. Přítomna samozřejmě byla i Facundova žena Maria. Koncert to byl samozřejmě jako vždy skvělý, povedený, diváci opět pěli na celou skupinu včele s Facundem samozřejmě, samou chválu. A na tak malé prostory se opravdu sešlo velké množství lidí. Ve fotogalerii se podívejte na 64 fotek a na 2 videa.Koncem týdne Facundo také začal používat novou službu - Periscope. Jedná se o novou aplikaci od twitteru která slouží k přenosu videa v reálném čase, tedy online. Facu tuto službu využil zatím dvakrát, můžeme se tedy podívat na to jak ho tato nová aplikace baví. A bavila ho velice z fotek nastříhaných z videa je to ohromně poznat :D Pokud i vy byste ho chtěli vidět online, můžete někdy zkusit štěstí na tomto odkazu.

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 106 ... 108 Next >>

Powered by CuteNews