Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Cítím příjemnou slávu
01.10.16 * 11 názorů
Soudě podle Facundova instagramu a twitteru, měl další týden bez pracovních povinností. Zásobuje nás totiž fotkami ze svého domu. Jako první tu máme fotku jednoho z Facundových synů malujícího si na terase. Maria nezůstala s fotkami pozadu a přidala fotku Indii, která se tentokrát převlékla za Sněhurku. Na další fotce je Facundo zvěčněný v místě Tronador, což je dnes již vyhaslá sopka. Nakonec je to opět Maria, která přidala krásné zátiší řeky, která teče hned vedle jejich společného domu:A jelikož se nic pracovního tento týden neudálo, mohli by jsme si po dlouhé době něco přečíst. Dlouho jsem přemýšlela, jaký rozhovor to bude tentokrát. Volba nakonec padla na jeden z posledních rozhovorů, datumově z 17. srpna 2016. Facundo mluví o svém novém albu, o divadle ale i o rodině a svém životě. Rozhovor s názvem: Cítím příjemnou slávu čtěte zde.

Nakonec další info o ruském koncertě! Je to asi poslední info a nakonec není dobré! Ruští pořadatelé nakonec nezůstali ani u data 8. března 2017. Nakonec se Facundův koncert zrušil úplně, prý kvůli špatné situaci na trhu zábavy!
Ale aby jsme nekončili úplně negativně, Facu má nové plány už na listopad. Konkrétně na 11.11. 2016, v tento den se totiž opět vrací na divadelní prkna se svou hrou En El Aire.Facundův klidný týden
24.09.16 * 8 názorů
Ve čtvrtek 22. září, proběhl jubilejní koncert argentinského hudebníka Raula Porchetta, informovala jsem o této události již minulý týden. Jak se ukázalo, Facu tady neměl extra moc prostoru, ale za to celý koncert otevřel svou hrou na saxofon, která už zněla ze zákulisí divadla, než s ní vystoupil až na jeviště. Objevilo se pár fotek a krátké video, kdy už Facu vystoupil na jeviště:Kromě tohoto koncertu měl ale Facu klidný týden. Opět využil službu Periscope, prostřednictvím které nám poskytl další noční vyjížďku autem po Buenos Aires:V médiích se stále objevují zprávy kolem koncertu v La Trastienda, který se odehrál minulý týden. Objevují se ale také nové fotky a videa. My se můžeme podívat na nové ukázky písní, které během tohoto večera zazněli. Jak se přesvědčíte ve videu, Facu nezpíval jen písničky z nového CD. ale také z jeho debutového:Na koncertě byla samozřejmě přítomna Facundova žena Maria. A to by bylo, aby pro ní Facu neudělal něco speciálního. Během písničky Knocking on heavens door, vylezl za ní na balkón, kde seděla, políbil ji, přeskočil zpátky, a pokračoval ve zpěvu. Máme to jak na videu, tak na fotkách, kterých nově v galerii přibylo 56:Pokud vás zajímá, jak to vypadá s koncertem v Rusku, tak zatím podle neověřených informací od ruských organizátorů to vypadá až na 8. března roku 2017!Opět v La Trastienda
17.09.16 * 12 názorů
Velký koncert v klubu La Trastienda, který byl plánován dlouhé měsíce dopředu konečně proběhl. V pátek 16. září v 21:00 argentinského času se Facu opět postavil na pódium tohoto klubu, aby konečně představil své nové CD velkým koncertem. Doprovázela ho samozřejmě kapela The blue light orchestra, ale také se na pódiu objevili dva hosté a to nikdo jiný, než zpěvák Juanse, který s Facundem zazpíval píseň Hembra a Palito Ortega, se kterým si zazpíval píseň Lo mismo que a Usted.
Fotek i videí se určitě v dohledné době objeví o mnoho víc, ale už dnes se můžete podívat na dvě videa, kde uvidíte právě zpěváka Juanse i Palita Ortegu. Ve fotogalerii se můžete podívat prozatím na 46 fotek:Ještě před koncertem se Facu ale vrhl na pomáhání druhým. A připomínám že, kdyby tento příběh vnučka osoby, kterou Facundo navštívil nezveřejnila na svém FB, nikdo by o tom neměl ani tušení.
Jedna dívka z Argentiny má babičku v nemocnici, babička dostala infarkt. Pravděpodobně je fanynka Facunda, tudíž jí vnučka chtěla udělat radost a napsala Facundovi, jestli by jí poslal pozdrav. Facundo místo pozdravu napsal:"Řekněte mi číslo pokoje a nemocnici, jsem na cestě". Když zaklepal u ní v pokoji, nemohli uvěřit vlastním očím, div její babička nedostala druhý infarkt. Podle slov dívky, je Facundo někdo, kdo se s nikým nemůže rovnat!Podporoval ale také prostřednictvím videa i spolu s Mariou. Společně podpořili sportovní klub Atlético Pilar, který slaví 110 let od svého založení.Kdo se těšil na fotky z koncertu, který se konal 10. září v Teatro Gran Rivadavia, ten se tento týden konečně dočkal! Fotek se objevilo nakonec opravdu mnoho. Připomínám, že to byl koncert Facundového přítele a kolegy Juanse, Facu sem byl pozván jen na jedno vystoupení. Video z vystoupení bohužel nikde není, našla jsem alespoň video ze zákulisí, kdy si Facu pilně cvičí vystoupení na saxofon (Facu 2. minuta):

Nakonec další fotky z twitteru a instagramu. Pro dnešek je to velmi milá fotka Negry a jejího přátelství s prasátkem Napoleonem. Facundův oběd, který si dopřál v Brooklyn baru a nakonec jedna fotka z jeho motorky. Facundo se jistě velmi rád projíždí do západu slunce:A plány na příští týden? Ve čtvrtek 22. září proběhne v Teatro Coliseo jubilejní koncert argentinského hudebníka - Raula Porchetta, který zde oslaví 45. výročí své hudební kariéry. Na tento večer si hudebník pozval plno hudebníků mezi kterými nebude chybět např. Juanse nebo Palito Ortega s nimiž Facundo spolupracoval na svém CD a samozřejmě i sám Facu tady zahraje a zazpívá. Jistě se máme na co těšit.<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... Next >>

Powered by CuteNews