Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Rusko - 3. den
27.11.15 * 9 názorů
Aktivita na dnešní den pro Facunda byla více než jasná! Přišel den D, a jeho očekávaný koncert v Moskvě. Vše odstartovalo v 19:00 ruského času v International House of Music. Velká koncertní hala ve které se koncert odehrál čítá 1 700 míst k sezení. Koncert nebyl zcela vyprodaný, podle organizátorů zbylo ještě dost lístků, ale i tak si Facundo koncert užíval, tak jako fanynky které přišly. Většina z nich své záznamy zaznamenávala na twitter pomocí aplikace "Periscope", tedy program který umožňuje divákům sledování online. Proto pro vás nemám moc záznamů z youtube ale zavedu vás přímo na odkazy na Periscope. Pozor! Tyto záznamy jsou časově omezené, měli by tam vydržet 24 hodin, takže si s jejím sledováním pospěšte. Sledovat můžete zde, kde je úvod koncertu, potom zde, kde najdete 8 videí, dále obvyklou procházku s mikrofonem mezi diváky a všemi oblíbenou písničku "Do you love me". Není vyloučené že se později nahrávky objeví na youtube. Co se týče fotek, tak prozatím těch od fanynek je v galerii 31. Na profesionální si budeme muset ještě počkat.Že to byl opravdu skvělý koncert, který si užil nejen Facundo ale i fanynky potvrzují jejich reakce které postupně píší na svých twitterech:

- "Děkuji vám za vaši laskavost, poctivost a respekt."
- "Děkuji vám za tento večer, za ty emoce, za vaše oči, plné upřímnosti a laskavosti!"
- "Facundo Arana je úžasný! Je to asi nejlepší koncert na kterém jsem byla! Ta energie, laskavost a jednoduchost! On je tak originální, otevřený a charismatický, a celé TBLO ohromující! Doufám, že nebudeme muset čekat dalších 15 let na jeho další návštěvu."
- "Skvělý koncert! Velké vzrušení!"Jak jsem zmiňovala včera, Facundo poskytl v Rusku spoustu rozhovorů. Dostal se k nám jeden, který poskytl REN TV. Je to krátký 4. minutový rozhovor který si můžete pustit zde. Díky délce rozhovoru se mi ho pro vás podařilo přeložit takřka okamžitě. Tady je překlad:

"Je pro mě úžasné probudit se v Rusku, protože se mi o tom zdálo mnoho let, a teď jsem tady se svou skupinou. Můžu říct že se splnily dva z mých snů."

Mluvil o tom, že chce vzít svou rodinu do Ruska, ale jeho děti jsou stále malé.

"Nemohl jsem vytáhnout své děti z jejich každodenního života. Ale až budou starší, určitě bych se sem chtěl vrátit a navštívit znovu Rudé náměstí."

Facundo také mluvil o svých plánech, které má s Ruskem.

"Příchod do Moskvy, je už úspěch, ale příště navštívíme Sibiř a Vladivostok."

Má také mnoho nápadů na nové projekty, ale jen pokud dostane šanci. Je připraven pustit se do pokračování Divokého anděla.

"Pokud Natalia ano, je to vše co chcete, ale pokud ne, uvidíme...Divoký anděl se dá dělat pouze s Natalií a mnou. Je tu mnoho nových projektů, kterých se účastníme, ale Divoký anděl to je jenom ona a já."

Facundo také mluvil o svém postoji k přijetí ruského občanství, což v poslední době získává na popularitě mezi západními celebritami.

"Věřím, že když přijedete do Ruska, trochu se stanete Rusem. Občanství není jen kus papíru, je potřeba to cítit, stát se Rusem a přijmout občanství."

Nakonec mám pro vás bohužel špatnou zprávu! Další koncert který se měl odehrát v neděli 29. 11 v Jekatěrinburgu s největší pravděpodobností nebude! Stejně tak třetí koncert v Novosibirsku který se měl odehrát 3. 12. 2015. Na oficiálních stránkách hal ve kterých se měli tyto koncerty odehrát, mají napsáno jasné ZRUŠENO! Podle ruských fanoušků s největší pravděpodobností kvůli nízkému prodeji lístků. Ovšem Facundo se k této věci sám nevyjádřil, ani k tomu jak dlouho se chce v Rusku zdržet. Vše ukážou následující dny, a já vás o tom určitě budu informovat.Rusko - 2. den
26.11.15 * 20 názorů
Jak se dalo očekávat druhý den v Rusku pro Facunda znamenal plno rozhovorů! Dnešní odpoledne Facu strávil v různých (zatím nespecifikovaných) ruských médiích, dá se říct že novináři na něj čekali ve frontě! Videa zatím nemáme k dispozici, ale prozatím se můžete podívat v galerii na 17 fotek z těchto rozhovorů:Také si ale udělal čas na první návštěvu kterou měl v plánu, jak řekl při příjezdu na letišti. Společně s Mariou navštívili Rudé náměstí, kde se také nechal zvěčnit společně s Mariou ale také s jeho nezaměnitelným gestem v podobě vlajky "Donar Sangre Salva Vidas". Ale toto, pro něj typické gesto mu způsobilo malé potíže. Když se Facundo fotil s touto vlajkou viděl ho poblíž stojící policista který mu nakázal aby vlajku schoval. Samozřejmě policista mluvící rusky, takže Facundo vůbec nechápal co udělal špatně, posléze nepochopil proč nemůže dobrovolně stát s jakýmkoliv plakátem na náměstí. Jak ale uvidíte v galerii přece jen si fotku udělal! A také typickou scenérii s jeho oblíbeným nápojem matté. Ve fotogalerii najdete 38 fotek a také přikládám dvě videa z focení s fanoušky na Rudém náměstí:I dnes večer měl Facu připravený program. Jak už jsem zmiňovala, zúčastnil se natáčení zábavné talk show "Вечерний Ургант", který se natáčel ve 21:45 našeho času. Už máme k dispozici alespoň 11. minutový záznam. Byl to opravdu vtipný rozhovor a na Facudnovi bylo vidět že se opravdu bavil. Perlička vás čeká úplně na konci videa, kdy Facundo hraje na saxofon. Nebudu prozrazovat detaily podívejte se na to sami ;) A ve fotogalerii máte také pár fotek z natáčení v čele s vtipnou fotkou spolu-hostitele Dimytrije Chrustaleva kterého vzal Facundo do náručí. Dimytrij to na svém instagramu vtipně okomentoval:"Vzácná příležitost, mít pocit jako Natalia Oreiro".

Zítra Facunda a jeho kapelu TBLO čeká první koncert v Domě hudby!Rusko - 1. den
25.11.15 * 14 názorů
Facundo s Mariou, a celou svou kapelou, šťastně přistál dnes večer na letišti v Moskvě! Tak jako tomu bylo v Izraeli, i tady byli jeho fanoušci a fanynky obeznámeni s jeho příjezdem, a také se mu dostalo velmi vřelého uvítání. Jako vždy usměvavý se hned ochotně vyfotil s několika fanynkami, které na něj čekaly v letištní hale, a také dostal dárek v podobě ruské beranice! Z dárku měl opravdu radost, také hned za něj poděkoval v ruštině. Hned poté absolvoval první rozhovor pro televizi C- lebrity.ru. Rozhovor vedl v angličtině: "Všichni víme jaká je ruská historie a kultura, dozvěděli jsme se to ve škole. Tady v Moskvě je mnoho míst které bych chtěl navštívit: Kreml, Rudé náměstí...."
Také se pochlubil slovíčky které zná v ruštině: "Znám Да (Ano), Znám Поцелую (Políbit), znám Привет (Dobrý den)....Uvidíme se v Domě hudby." Na tento rozhovor se můžete podívat zde, další záznam z jeho příletu můžete sledovat přímo tady na stránce.I fotek z příletu máme dost, v galerii jich najdete 24:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 Next >>

Powered by CuteNews