Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Kvůli ženám, jsem vždycky plakal...
25.12.18 * 13 názorů
Vánoční aktuálka sice byla velmi obsáhlá a možná, že jste ji ještě nestačili úplně vstřebat. Ale i tak, mám pro vás další dáreček, který je ale věnovaný speciální osobě. Můj další drahý návštěvník dnes slaví narozeniny. A já tu mám pro ní malé dárečky.
Jako vždy jsem se snažila nějak sjednotit rozhovor se speciálním videem. Takže, moje drahá Soničko, k tvým dnešním narozeninám, hodně štěstí, zdraví a všechno co si jen budeš přát. A jen pro tebe, mám přeložený rozhovor z roku 1999. Ano, vracíme se hodně v čase, ale možná opět zjistíš (jako všichni ostatní), další nové informace o Facundovi, které jsi dosud nevěděla. Je to tedy z doby, kdy natáčel Muněca Brava, proto jsou otázky kladeny hlavně na tuto telenovelu. Ale dojde i na osobní život a na Facundovi první lásky. Víc prozrazovat nebudu. A samozřejmě si k tomu, Soňi pusť speciální video , které ti opravdu ladí s rozhovorem. Užívej si dnešní den, jako i celé svátky. Já se budu těšit u silvestrovské aktuálky.

Kvůli ženám, jsem vždycky plakal (1999)

Facundo Arana ( argentinec, 27 let) se popisuje jako „veselý, humánní a ne tak dokonalý“. Podle hodnocení „Muněca Brava“ asi 2,5 milionu lidí ví, kdo je to Facundo Arana. I když ne možná všichni fanoušci jsou seznámeni s jeho příběhem.

Jak jste se dostal do televize?

Ne, díky nejšťastnějším okolnostem. Hrál jsem na saxofon na jedné ze stanic metra a náhodou, nebo možná to byl osud, každý den tudy chodil jeden televizní scénárista. Nevěděl, že chci být hercem, ale napsal pro mě jednu postavu. Jednou mi Bethiana Bloom, moje učitelka divadla vyprávěla o castingu, který pořádal Canal 13. Když jsem vstoupil do studia, abych udělal zkoušku, byla tu stejná osoba, která každý den chodila po stanici Pueyrredyn.

Tato „ne nejšťastnější okolnost“ je onemocnění, o němž Facundo nechce mluvit. Když byl teenager, byla mu diagnostikována rakovina, která se zdála být nevyléčitelná. Po dlouhém a náročném léčebném roce se mu však podařilo pokračovat v životě.

Musel jste tvrdě pracovat, než jste získal hlavní roli?

Šlo to postupně. Postupoval jsem krok za krokem, začínal jsem ze dna. Prošel jsem obrovským počtem castingů.

Jaký je život s osobním hodnocením více než 20 bodů?

Jsem na to velmi hrdý. Je skvělé dělat něco, co vám umožní růst a současně to prospívá televizi.

Netrápí vás, že váš výdělek je nižší než ten, co má Natalia Oreiro?

Ne, je to spravedlivé.

Jste skutečný gentleman?

Ano, jestli se ptáte na to, zda nechám ženu jít napřed, otevřu jí dveře od auta nebo ji odsunu židli, aby se posadila – odpověď je ano. Je to otázka vzdělání a respektu. Takhle to moji rodiče zavedli.

Proč Ivo, tak trápí Milagros?

Protože je blázen. Je do ní hluboce zamilovaný, a jelikož žije obklopen špatnostmi a chamtivostí, zdá se mu, že samotná myšlenka, že může existovat žena tak krásná, vznešená a čestná jako ona, nemůže být skutečná.

Udělal jste někdy něco podobného, že by někdo trpěl stejným způsobem?

Ne. Aspoň myslím.

„Hrdinský milovník“ – je to role, kterou hrajete nejlépe?

Je to moje práce a já se ji snažím dělat, jak nejlépe umím. Faktem je, že mě dnes označují za „hrdinského milovníka“, ale nemyslím si, že tomu tak opravdu je. Umřu, jestli budu hrát jen takovéhle role.

Teď jste zasnoubený s Isabel Macedo, ale jaký byl váš vztah k opačnému pohlaví, když jste byl svobodný?

Docela dobrý, i když jsem nebyl „mistr úspěchu“. Někdy jsem vyhrál, někdy jsem prohrál. Nevypouštěl jsem vlny, které dělá praví „latinskoamerický milenec“. Byl jsem bohémský a melancholický. Vždycky jsem plakal kvůli ženám. Byl jsem ten, který si stěžuje na nešťastnou a ztracenou lásku.

Když jste se dostal do televize, všechno se změnilo…

Ne, nikdy jsem toho nevyužil a nepoužívám práci, abych se sblížil s nějakou ženou.

Pamatujete si, jak a s kým jste se poprvé líbal?

Jak bych na to mohl zapomenout: Bylo mi 12 let, byla to moje kamarádka ze školy. Byli jsme nevěsta se ženichem. Přitahovalo nás to k sobě, ale duchovně jsme se nemohli spojit. Její jméno bylo…Ne, raději bych neměl říkat její jméno, protože teď je vdaná a má dvě děti.

Prosím, mluvte dál.

Ano, jak už jsem řekl, neměli jsme dost odvahy, ale jednou jsem ji pozval tančit, zavřel jsem oči a políbil ji. Bylo to kouzelné.

Jakou nejromantičtější věc jste pro ženu udělal?

Poslední věc, na kterou si vzpomínám, byl skok s padákem pro jeden televizní program a křik jejího jména do kamery.

Už jste se někdy s někým pral?

Často. Jednou jsem na náměstí San Isidro bojoval kvůli dívce. Víte, jak ten příběh skončil? Ten chlapík a já jsme se stali dobrými přáteli a nikdy jsme tu dívku už neviděli.

Už jste to jednou řekl, že opustíte dům rodičů až v den, kdy se oženíte, stále to platí?

Ano, ale s pár změnami. Koupil jsem dům v Palermu a teď tam bydlím sám. Udělal jsem to proto, protože jsem si uvědomil, že než se oženíte, musíte se nejprve naučit, jak být nezávislý a ne se přesunovat od matky k manželce. Teď si peru, myju nádobí, vařím, uklízím.

Závěr: Jste dokonalý.

Do toho mám daleko. Jen si myslím, že se musíte naučit ocenit domácí práce a pochopit, že ne všechny povinnosti v domácnosti by měli spadat na ženu.

Už myslíte na svatbu?

Možná.Veselé Vánoce
22.12.18 * 18 názorů
Vítejte u speciální vánoční aktuálky! Nemusíte být v šoku, rozhodně jste na těch správných stránkách! Jako každý rok, vám slibuji speciální věci na toto slavnostní období, dnes tomu nebude jinak. Ale, ke všemu se dostaneme postupně.
Ze všeho nejdřív jdeme na rekapitulaci posledního týdne Facunda! Minulý týden jsem vás informovala o tom, že od ledna se Facu opět chystá do divadla s one man show En El Aire, kterou už velmi dobře známe. Ale není to jediný divadelní projekt, který se chystá. Do pohybu už se dali konečně i "Milostné dopisy". Další divadelní hra, o které jsem vám již říkala. Dlouho se nemohla najít partnerka k Facundovi, která by tuto roli vzala. Tento týden se už konečně našla. Nebude jí nikdo jiný než Soledad Silveyra, herečka kterou dobře známe ze seriálu Vidas Robadas. S Facundem se tedy velmi dobře znají. Tento týden se sešli a už řešili podrobné věci, co se divadla týče. Zdá se, že hra odstartuje už v lednu a premiéra se uskuteční v Mar del Plata v divadle Lido. Hrát by se mělo tři dny v týdnu - úterý, středa a čtvrtek. Pokud vše tedy dobře dopadne, od ledna se můžeme těšit na spoustu divadelních ukázek, fotek a rozhovorů, jako tomu bylo i v případě Madisonských mostů. A o čem, že hra je? Přináším vám oficiální popis děje:

"Hra se zaměřuje na dvě postavy, Melissu Gardner a Andewa Makepeace Ladd III. Postavy sedí vedle sebe u stolu a čtou poznámky, dopisy a pohlednice - ve kterých téměř 50 let hovoří o svých nadějích a ambicích, snech a zklámání, vítězstvích a porážkách, které se stali během jejich oddělených životů."Co jistě ještě stojí za zmínku z tohoto týdne, to je fotka Facunda s dcerou Gabrieli Sari (Glorie v DA). Gabriela na svém instagramu sdílela tento týden fotku, kde se Facu fotí s její dcerou. Jestli je to fotka staršího data nebo ne, to nevím. Ale určitě ji stojí za to vidět:No, a teď už k těm slibovaným virtuálním dárkům, které jsem si pro vás připravila. Ten první je opravdu nepřehlédnutelný. Kdo, by si nevšiml na první pohled nového vzhledu! Pokud ho stále někdo nevidí, zmáčkněte F5. Nestojí za ním, nikdo jiný než naše skvělá magge ze stránky blackmag.cz , které tímto ještě jednou mnohokrát, jako už tolikrát, děkuji! Tímto vzhledem, jsou tak dokonány veškeré moje speciální aktuálky a překvapení, které jsem si pro vás na ten letošní desátý rok připravila! Nemohlo to vyvrcholit ničím jiným než svěžím, novým vzhledem. Jistě si všimnete, že už jsme připraveni na ten jedenáctý rok, protože hned záhy po Novém roce stránka oslaví 11 let své existence. Tak tedy tu jedenáctku si budeme připomínat celý příští rok, právě tímto vzhledem! Doufám, že si brzo zvyknete< a budete se stále vracet rádi, protože i tento vzhled je prostě ohromný! :)
Ale dále, další je můj typický dárek, který vám dávám každý rok a to je další přeložený rozhovor! Na začátku letošního roku jste si jasně odhlasovali, že chcete víc přeložených rozhovorů a já se toho celý rok držím! Statistiku si nechám na konec roku, ale už teď je počet letošních rozhovorů rozhodně překonán. Připravila jsem si pro vás rozhovor z roku 2016, sáhla jsem po něčem, co je pro nás teď dost aktuální. Protože Facundo se v lednu vrací do divadla s En El Aire, v tomto rozhovoru se o této hře velmi pěkně vyjadřuje a popisu pocity, které k této hře má. Víc prozrazovat nebudu, však si to můžete přečíst v sekci rozhovory. Název rozhovoru je: "Nedržím se reality, držím se snů".
I letos jsem se rozhodla rozšířit zase o kousek naši sbírku informací, které na stránce jsou. Facundo stále rozšiřuje svoje pracovní činnosti, takže já musím rozšiřovat sekce. Nejprve začnu těmi doplněnými. Jako vždy si můžete přečíst nové citáty, které mě v letošních rozhovorech zaujali natolik, že by měli být někde uskupeny pohromadě. Ty nejnovější najdete seřazené nahoře. Jako další doplněná sekce je konečně sekce s cenami. Dosud jste tam nalezli pouze ceny Martin Fierro. Teď už si troufám říct, že je kompletní a můžete si konečně tedy udělat obrázek, jaké že to ceny Facundo doma vlastně má. No a ta třetí sekce, ta je zbrusu nová! Opět jsme zpátky v divadle. Jak už všichni víme, letos Facundo po roce a půl ukončil představení Madisonské mosty, které slavilo ohromný úspěch. Měli by jsme to mít tedy někde po kupě, aby jsme si tento divadelní úspěch mohli připomenout. Račte vstoupit do Madisonských mostů.
Pokud by jste si přáli vyzdobit si váš počítač trochu zimě, a zároveň by jste chtěli, aby vám ladil, tak trochu se stránkou, jistě oceníte novou tapetu. Sáhla jsem po fotkách z Tsu Cosmeticos, které byli tak úspěšné a ze kterých máme udělaný i nový vzhled. A ladí k tomu samozřejmě i nový banner s avatarem, který je zbrusu nový, tudíž ho nikdo zatím nevyužívá na našem fóru, které vám připomínám. Jestli tam ještě nejste registrovaní a chtěli by jste se zapojit do našich diskuzí a her, stačí kliknout na fotku a začít psát:


+Tapety vám nepřináším jen já, i magge se zapojila! Naprosto excelentní sérii tapet z různých photoshootů. Řekla bych, že si vybere opravdu každý!A tím jsme se dostali nakonec. Nezbývá mi než vám popřát nádherné Vánoce, doufám, že kousek z nich strávíte s Facundem a budu se na vás těšit u poslední aktuálky tohoto roku!

Poslední zastávka na Aconcague
15.12.18 * 5 názorů
Dnes začnu tam, kde jsem minulý týden skončila, tedy příjezdem do Mendozy, kam dorazili všichni účastníci Aconcagua Music po svém nevydařeném a předčasně ukončeném výstupu.
V pátek 7. prosince byli všichni účastníci požádáni o návštěvu v Ex Cose, což je zařízení pro nápravu mladistvým delikventů. Facundo s Javierem si s mladistvými delikventy povídali a dokonce si s nimi i zazpívali. Podívejte se na fotky a videa:A letošní poslední zastávka na Aconcague! Máme konečně potvrzený datum koncertu, který by se měl odehrát 23. února 2019 v údolí Horcones. Takže plány, které pánové měli se ještě úplně nerozplynuli.
Toto údolí je ve 2 800 metrech v blízkosti přistávací plochy pro vrtulníky, takže jistě se sem hosté nebudou muset dostávat po svých. Koncert by měl být zdarma a mělo by se odehrát 20 skladeb. Na scéně se vystřídá několik hudebníků, ale hlavní osobností koncertu bude Javier Calamaro. Vzhledem k tomu, že do celého projektu je zapojený i Facundo, jistě ho na pódiu také uvidíme.Jestli si myslíte, že do února příštího roku je Facu bez plánů, tak se mýlíte! Na leden už je připraven teď. Byl ohlášen návrat na divadelní prkna se svou one man show "En El Aire". Ano, Facu se opět vrací do divadla a už dokonce víme, kdy. Tady je lednový program divadelních představení:

11. ledna 2019 - Miramar
12. ledna 2019 - Mercedes
18. ledna 2019 - Pinamar
20. ledna 2019 - Mayor Buratovich
21. ledna 2019- Monte HermosoVšechny představení začínají od 22:00 hodin. Jistě se máme v lednu na co těšit, a vy se jistě máte na co těšit už příští týden. Už příště vás totiž čeká každoroční speciální vánoční aktuálka. Příští neděli 23. prosince! :)<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 Next >>

Powered by CuteNews