Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Victoria Small podrobně
14.09.19 * 7 názorů
Facundo měl tento týden sice dvě velká vystoupení s hrou Milostné dopisy v Uruguayi, ale já se k těmto představením vrátím příští týden, kdy vám přinesu ucelené informace z obou dnů.
Dnes se opět zaměříme na nové seriál Victoria Small, která ve spojení s Facundem za poslední týden hýbe internetem. Je jasné, že uvedení na obrazovky už je za rohem, dostáváme tedy víc a víc informací o celém hereckém obsazení. Dnes jsem vám tedy udělala takový přehled toho, co už víme. A co víc, přeložila jsem pro vás krátký rozhovor, který vyšel koncem srpna a je ryze o tom, co si o novém seriálu myslí, a co o něm říká Facundo.
Ale, nejdřív pár informací:

Originální název: Pequeña Victoria
Mezinárodní název: Victoria Small
Autor: Erika Halvorsen a Daniel Burman
Společnost: Telefe
Premiéra: 16. září 2019
Vysílací plán: Pondělí až čtvrtek 22:15 hodin
Hlavní ženské role: Inés Estévez, Jazmín Jorgensen, Bárbara Salvatierra a Emma Uriburu
Hlavní mužské role: Facundo Arana, Luciano Castro, Daniel Hendler a Nicolás Francella
Úvodní píseň: Natalie Pérez y Lisandro Aristimuño - De a dos
Jméno Facundovi postavy: Antonio Tiscornia
Povolání: Pediatr

Shrnutí děje:Victoria Small začíná narozením dítěte, které spojí cesty čtyř odlišných žen, ale se společným jmenovatelem: láskou k dítěti. Jazmín (Julieta Diaz), je čtyřicetiletá úspěšná manažerka se 40tkou na krku. Vybrala si náhradní matku Bárbaru (Natalie Pérez), aby si tak splnila svůj sen mateřství, ale zárove mohla být dál úspěšnou manažerkou. Barbara přijala nabídku stát se náhradní matkou, aby si tak zlepšila kvalitu svého života. Po nástupu do práce se setkává se Salvou (Inés Estévez). Která Barbaru doprovází do nemocnice, a Salva se rozhodne také zůstat poblíž dítěte. Má s dětmi velké zkušenosti, sama vychovala 4 bratry. V nemocnici se setkají s Emmou (Mariana Genesio), která bude překvapením pro všechny přítomné a taktéž bude neoddělitelnou součástí příběhu.

Upoutávku si můžete pustit na youtube. A do fotogalerie jsem dohrála další fotky z natáčení:A teď už k slibovanému rozhovoru, co si o seriálu myslí Facundo:

Facundo Arana jako Antonio ve „Victorii Small“, televizním seriálu, který bude spuštěn 16. září v hlavním čase. Tento příběh značí návrat herce ke společnosti Telefe, kanál, kde se stal hvězdou v nezapomenutelných úspěšných projektech. Hlavní role Julieta Diaz, Natalie Perez, Ines Esteves a Mariana Genesio.

Co si myslíte o ději Victorie Small?

Mám mnoho myšlenek, ale první věc, která mi přijde na mysl, a to, co s potěšením říkám, je že příběh Victorie Small, by jsme nemohli před 10 – 15 lety vyprávět. Znamená to tedy zralost. A víte, v jistém smyslu, to vypovídá o respektu, dokonce i o zařazení. Protože uctiví lidé jsou vždy inkluzivní.

Jaký je Antonio Tiscornia, postava, kterou hrajete?

Antonio bude jedním z těch, kteří ve svém životě dosáhnou obrovského a symbolického „malého vítězství“. Toto „malé vítězství“ je o lásce, čisté lásce s obrovskými rozpory, která tato postava překoná: tím myslím rodičovství, jedná se o jakési impulsy. Je to pokus o zachování a vytvoření, nikoli o ničení. Toto je poznání, které můžete zničit ve své touze nenechat si ujít štěstí. Musíte se naučit, jak chránit jinou osobu. Antonio prochází mnoha věci ve Victorii Small.

Jak těžká byla pro vás tato postava, vzhledem k odpovědnosti spojené s dějem příběhu?

Vzhledem k tomu, že vyprávíme příběh, jedná se o medvědí obavy. Viděl jsem lékaře, kteří Se mi svěřil se svými schopnostmi, kdy musel rozhodovat o životě a smrti dítěte. Myslím, že je to opravdu strach. Musím se rozhodnout o tom, jak něco vyprávět, jak vyprávět příběh a samozřejmě přijímám ho se vší odpovědností hodnou pro tuto příležitost, ale vždy s vědomím, že jsem se rozhodl vyprávět příběhy. Příběh se vám může více či méně líbit. Pokusím se vám na tváři vytvořit krásný úsměv, pokusím se vás přimět, aby se opravdu usmívali. Ale, nedělám to sám, dělám to se svými kolegy, pod vedením mimořádných lidí, s pomocí každého z techniků, s podporou mých kolegů herců a s textem napsaným dokonalými lidmi, kteří ho vymysleli se vší nevinností. To, co se stane ve Victorii Small, je úžasná konstrukce, a proto pro mě nejde jen o další seriál. Pro mě je to velká pýcha. Pracuji s lidmi, se kterými každý den studuji. Jsem velmi otevřený učení. Na základě toho, co jsem se naučil, se rozhoduji. Nevěděl jsem, že člověk může létat. Člověk může létat.

V představení „Poder se Puede“ a „En El Aire“, kde jste hrál, jste odrážel život na základě příběhu, které jste vyprávěl. A v „Milostných dopisech“?

Milostné dopisy se nezaměřují na reflexi života, jsou zaměřeny na dva lidi, kteří se setkali ve věku 7 let a vyprávějí o svých setkáních a rozpadech po celý život s velmi hlubokými závěry, ale nemyslíte si o nich: „Ach, tito dva jsou jako píseň života.“ Budete přemýšlet, sedět v hledišti a říkat si: „Takhle to bylo se mnou, děje se mi to, nebo se mi to mohlo stát, ale všechno nezůstane bez povšimnutí.“

Jak žijete ve svém osobním životě s poselstvím „Milostných dopisů“?

S absolutním štěstím. Takto žiji, protože jsem potkal svého společníka, Mariu. Jsem proto šťastný, protože vím, že v životě láska nezůstala neochvějnou touhou, zatímco jsem dělal něco jiného. Prožívám lásku se ženou, kterou jsem si vybral. Ani si nedokážete představit, jak si ji každý den volím!Prezentace Victorie Small
07.09.19 * 4 názorů
Čím víc se blíží uvedení seriálu Victoria Small na televizní obrazovky (stále platí datum 16.9.), tím víc "povinností" to pro celé obsazení přináší. Jsem si ale jistá, že jsou to příjemné povinnosti. Mluvím tu o prezentaci před oficiálním vydání, která doprovází každý nový projekt.
Prezentace tohoto seriálu se uskutečnila v úterý 3. září, a sešli se tu opravdu téměř všichni, kteří mají něco společného s tímto seriálem. Někdo se na tuto akci oblékl formálně někdo méně formálně. Facundo zvolil, podle mě příhodné oblečení - tmavě modrou košili, tmavě modré sako a černé kalhoty. Ve fotogalerii najdete dost fotek, aby jste si to zhodnotili podle svého. Komu by to nestačilo, přikládám ještě jeden rozhovor na videu:Od fotek novinářských k profesionálním. Na internetu se objevil nový snímek od fotografa Gustava Gavottiho, který fotografuje známé osobnosti. Téměř vždy svoje fotky ladí do černo-bíla a jedním z jeho modelů se stal i Facundo.Milostné dopisy se tento týden hráli tři dny ve třech městech. Za zmínku stojí návštěva města Santiaga del Estrelo. kde se hrálo ve čtvrtek 5. září. Odtud se k nám dostalo pár fotek. Už příští týden nás ale čeká představení v Uruguayi, odkud bude jistě o poznání více materiálu. To vše už příští týden ve dnech 13. a 14. září.Minule jsem vám představovala nový přírůstek do Facundovi domácí zoo, nového pejska jménem Kambá. Dnes se na ni podíváme znovu, ale mnohem lépe, mnohem déle a mnohem roztomileji. Jak láskyplně se s ní Facu mazlí se podívejte na instagramu.Fundaleu 2019
31.08.19 * 11 názorů
Minulý týden jsem vás lákala na slavnostní večer Fundaleu, který se koná každý rok koncem srpna. Ani letos to nebylo jinak. V pondělí 26. srpna se za účasti Facunda i Marii skutečně odehrál charitativní večer, kde si známé osobnosti na chvíli zahrají na číšníky, aby tak podpořili léčbu pacientů s leukémií.
Facundo se tentokrát představil v elegantním černém smokingu doplněným motýlkem, a Maria zvolila dlouhé, bílé šaty s černým lemováním. Ostatně fotek z této akce je každý rok hodně, takže se podívejte do galerie. Videa mám pro vás dvě jedno najdetena na faceboku druhé přikládám níže.Jaké nadcházející události nás čekají dál? Září začne během! Již dnes 1. září se uskuteční 10. ročník charitativního běhu ve Vicente López. Tato akce je organizována na podporu dárcovství krve, je tedy jasné, že Facundo je hlavní tváří této události. Jestli sám poběží nebo jestli se tady objeví jako organizátor, to se dozvíme nadcházející týden. Nicméně Facundo pro všechny, kteří by se chtěli zúčastnit natočil pozvánku.

Na co dalšího se můžeme těšit v září? Jak už jsem psala několikrát, v září bude konečně startovat nový seriál Victoria Small! A to v pondělí 16. září. V Argentině poběží v hlavním vysílacím čase ve 22:30. Počet epizod je 58, vysílací plán je rozvržený až do letošního prosince, kdy by se měl odvysílat poslední díl. Facundova postava se bude jmenovat Antonio Tiscorni. A jak už víme, bude to doktor, pediatr.
Když už tu opět načínám toto téma, mám tu pro vás další materiál a to jak nové fotky, tak videa. Video z natáčení a nové promo video, kde je konečně přítomný i Facundo!Rozloučíme se dnes instagramovými příspěvky a jako první začnu zvířátky protože ty jsme tu dlouho neměli. Zdá se, že Facundova zvířecí rodinka se rozrostla o nového člena, je jím další pejsek jménem Kambá. Po delší době si můžeme prohlédnout i kocoura Garrase nebo fretku Stakse s Mariou. Facundo se také pochlubil svou novou motorkou značky Triumph TIGER XC. A fotka Facunda mrkajícího v autě to dnes celé uzavírá:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... 190 ... 192 ... 194 ... 196 Next >>

Powered by CuteNews