Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Fundaleu 2018
22.09.18 * 12 názorů
Podle předpokladu si Facundo nenechal ujít obvyklou výroční večeři nadace Fundaleu, která se konala v pondělí 17. září v hotelu Alvear Palace v Buenos Aires. Facu je velvyslanec této nadace, je tedy samozřejmostí, že nebude chybět na žádné významné akci této nadace.
Pro ty z vás, kteří si ještě nepamatují čím se tato nadace zabývá, to zopakuji. Fundaleu se zabývá vyšetřováním a léčbou krevních onkologických onemocnění. Na různé výzkumy potřebuje nadace určité množství peněz, proto každý rok pořádá tyto výroční večeře, aby získala dostatečné množství finančních prostředků na další výzkumy.
Pozváno je vždy velké množství známých osobností z různých odvětví. Přičemž někteří z nich, tak jako například Facundo, během večera obsluhují ostatní hosty.
Facundo se tento rok na tuto akci dostavil bez doprovodu, a to z jednoho prostého důvodu. Pokud si vzpomínáte minulý víkend odjel s rodinou na dovolenou do zimního střediska Chapelco. Maria s dětmi tam zůstala do tohoto pátku 21. září a Facundo si jen odskočil na tuto akci a vrátil se zpátky za nimi. Odjeli tedy na celý týden.
K dovolené se ještě dostanu, ale ještě předtím mám pro vás celkem velké množství fotek z tohoto večera, které jako vždy najdete v galerii. A celé shrnutí tohoto večera zakončím slovy Facunda, které napsal na svůj instagram:

"Včera se konala charitativní akce Famosos por la Vida, která shromáždila spoustu peněz pro nadaci, která má za cíle: výzkum, vzdělávání a léčbu rakoviny krve. Mnozí umělci, sportovci, novináři, podnikatelé, módní návrháři a dokonce i politici se převlékají za číšníky a ovládnou plné stoly lidí, kteří mají touhu a možnost podílet se na této akci, stejně tak se podílet na loterii, hrách a aukcích. Andrea Frigerio a Guillermo Andino vynikajícím způsobem tuto akci vedli a zajistili, že objem získaných prostředků přečkal naše očekávání. Děkuji každému z hostů, sponzorů, pořadatelů, dobrovolníkům a všem zaměstnancům Alvear Palace, kde jsou všichni ochotni pomoci bez ohledu na obtíže, která má naše země. Rakovina si nebere dovolenou ani přestávky, nerozlišuje mezi pohlavím a věkem. Proto je dobré přijet každý rok a vidět ty lidí, kteří pracují, studují, vzdělávají se o tom jak léčit tyto nemoci každý den. Jsem velmi hrdý na to, že jsem nadšeným zastáncem této instituce."Už jsem tedy naznačila, že Facundova dovolená s celou rodinou v Chapelcu pokračovala i tento týden. Máme tedy doplněnou fotogalerii o 14 nových fotek. Facu se jako vždy věnoval lyžování a snowbordu, ale to není všechno. I na dovolené si udělal čas, aby podpořil dobrou věc. Tentokrát spolu s Mariou. Společně se přidali k nadaci #JuntosAlTeta jejíž cílem je zvýšit povědomí veřejnosti o včasném odhalení rakoviny prsu. V Chapelcu se k této nadaci přidalo celkem 250 lidí a společně vytvořili symbol této nadace - tvar stuhy. Na fotky se podívejte v galerii. A přidávám i video této nadace:A nakonec. Pamatujete si na můj slib z minulého týdne? Slibovala jsem vám přeložený rozhovor z pobytu v Uruguayi, který Facundo absolvoval minulý týden. A samozřejmě slib jsem dodržela, rozhovor se jmenuje "Nejvíc ze všeho se mi líbí vyprávět příběhy" a najdete ho v sekci rozhovory.Konečně dovolená
15.09.18 * 6 názorů
Po jistě vyčerpávajícím mediálním kolotoči, který Facundo předváděl minulý týden v Uruguayi se Facu rozhodl pro krátkou dovolenou! S celou rodinou vyrazil tento pátek 14. září do zimního střediska Chapelco, pokud si vzpomínáte pro Facunda velmi oblíbená destinace. Kam vyrazil již po několikáté. Pravděpodobně si vyjeli jen na prodloužený víkend, protože v pondělí 17. září čeká Facunda výroční večeře Fundaleu. I když jen na tak krátký čas, celá rodina už si užívá od letiště, soudě podle fotek, které najdete v galerii:Facu už sice dodělal veškerou propagaci spojenou s představením Madisonských mostů v Uruguayi, ale já se do Uruguaye ještě jednou vrátím. Do fotogalerie jsem totiž dohrála další tři fotky z tohoto pobytu a přináším vám ještě jeden rozhovor. Vznikl také jeden psaný rozhovor, jehož překlad vám slibuji na příští týden! K druhému zmiňovanému rozhovoru vyšli také tři fotky, které jsem vám nahrála už dnes:


Jaké jsou další plány? Tak, jak už jsem řekla, hned zítra v pondělí 17. září Facunda čeká výroční večeře Fundaleu, které se účastní každý rok. Je tedy více než pravděpodobné, že bude hostem i letos. Máme také potvrzený datum hudebního festivalu, který se odehraje v Ushuaia, bude to 25. září. A jak to vypadá s Madisonskými mosty? Po krátké pauze, která teď panuje se mosty vrátí příští pátek 21. září do Lomas de Zamora.ViveRo! a Uruguay!
08.09.18 * 8 názorů
Tak, jak jsem slíbila v týdnu. Dnes se pustím do podrobnějších detailů z večera věnovanému Romině Yan. Velkolepý koncert, kde zazpívalo kolem 40 účinkujících proběhl ve středu 5. září v Teatro Gran Rex v Buenos Aires. Každý z pozvaných hostů vystoupil s určitým pěveckým číslem, které se vztahovalo k životu Rominy. Facu tedy logicky vystoupil s písní Estoy Loco, kterou spolu nazpívali v roce 1995 k seriálu Chiquititas. Celý koncert byl vysílán živě na kanálu Telefe. Na koho nezbyli lístky, ten mohl celý koncert sledovat z velkých obrazovek umístěných před divadlem. Výtěžek z tohoto večera putovalo nadaci Si. Kterou podporuje i Facundo osobně. Facu tedy vystoupil jen jednou. Záznam jsem vám přinesla už v týdnu. Nicméně mám pro vás ten samý záznam, ale točený jednou z fanynek sedící v hledišti. Můžete tedy Facunda při zpěvu vidět v úplně jiném úhlu. Kdo, by měl zájem o celý koncert, taktéž vám ho dávám k dispozici. Facundo zpívá v čase 59:51 a na konci videa se sejdou všichni účinkující tohoto večera, mezi nimi tedy samozřejmě i Facundo. V čase 1:51:23 zazpívají všichni závěrečnou, společnou píseň. A samozřejmě po koncertě se to neobešlo bez následných rozhovorů, které vám také přináším na videu. Jako taková třešnička na dortu je poslední video, kde můžete vidět Facundovi přípravy na tuto událost. Nic se nesmí podcenit, ani výběr obleku. Nakonec se také podívejte na pár fotek z vystoupení:
Den po tomto velkolepém večeru, tedy ve čtvrtek 6. září Facundo opět opustil Argentinu! Tentokrát nám odletěl do Uruguaye. Ptáte se proč? Už s předstihem tam jel propagovat představení Madisonských mostů, které se v Montevideu uskuteční 5. a 6. října! Strávil tady 2 dny, a ty dva dny byl doslova v mediálním kolotoči. Jak je to u něj zvykem, navštívil rádia, televize, udělal reportáže s novináři...udělal vše proto, aby zpropagoval nadcházející představení. Všechny rozhovory, která jsem našla k dispozici vám přikládám níže. A ve fotogalerii najdete ze všech těchto rozhovorů fotky:

A na co se můžeme těšit v blízkých dnech? Třeba na tradiční večer věnovaný nadaci Fundaleu. Která tradičně proběhne v září. Tento rok to připadne na 17. září. Máme se na co těšit!<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... Next >>

Powered by CuteNews