Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Zajímavé informace
08.07.17 * 19 názorů
Vypadá to na další klidný týden. Alespoň tak, se to může na první pohled zdát. Nemám pro vás žádné aktuální novinky datované tento týden, ovšem tento týden se nám objevili věci, na které někdo z vás mohl čekat.
Tak například film Adios Querido Pep! Předminulý týden se konečně objevil první trailer k filmu. Dnes už tu mám pro vás oficiální datum premiéry, která se uskuteční 3. srpna 2017. I když Facundo nehraje hlavní roli, doufejme, že se premiéry zúčastní. Venku je i první oficiální plakát pro film. Prohlédněte si ho ve fotogalerii:Pokud někdo z vás rád prožíval dobrodružství, které Facundo zažíval při druhém výstupu na Everest, tak vás potěším ještě víc. Pokud si vzpomínáte, během této expedice se Facundo s celou výpravou setkal s ruskou výpravou a jak se ukázalo, všichni byli velcí fandové Facunda. Ruská televize teď připravuje dokument o této výpravě a zahrnuje samozřejmě i setkání s Facundem. Bude se jednat o tři hodinové díly. Samozřejmě Facundo nebude hlavním tématem dokumentu, ale zmínka tam o něm samozřejmě padne. Ukázku i s Facundovým úvodem už tu máme dnes:Argentinci si 18. července budou připomínat smutnou událost. V roce 1994 Argentina zažila největší teroristický útok v historii. Při výbuchu bomby v židovském centru tehdy zemřelo 85 lidí a dalších 300 bylo zraněno. Jako vzpomínka této smutné události vznikla takzvaná "Kniha pamětí". Projekt, kterého se účastnilo více než 60 lidí. A to z různých oblastí. Facundo je samozřejmě mezi přítomnými, kteří vzpomínají na tuto událost a mluví o Argentině. Tento projekt vznikl také možné proto, že tato událost nebyla nikdy vyjasněna. Facu mluví v čase 1:29. Překlad jeho monologu:"Mnoho lidí nesouhlasí, že si svou image vytvořili Argentinci sami, ale je to tak. Vždycky to tak musí být..."Ale nakonec přeci jen uvidíte aktuální fotky z tohoto týdne, máme je opět díky Facundově instagramu. Maria zvěčnila Facunda s dvojčaty při západu slunce u jejich domu, Facundo pro změnu zvěčnil sebe s Mariou. Také se zdá, že Facu opět pracuje na své postavě. Aspoň tak se mi jeví třetí fotka na které je v posilovně se svým osobním trenérem Matiasem Panepuccim. Na další fotce Facu drží jakýsi dopis adresovaný paní Sabrině Texier, prozatím se mi nepodařilo zjistit žádnou spojitost s touto fotkou. A uzavírá to fotka na které si můžeme prohlédnout další zařízení domu, ačkoliv ne tak doslova. Je to pec umístěná v zahradě:

Když pivo, tak jedině Isenbeck!
01.07.17 * 37 názorů
Tento týden měl Facundo o poznání klidnější, než předchozí dva. Po všech možných rozhovorech, vystoupeních v televizi a focení pro katalog se pustil do úplně něčeho jiného. V úterý 27. června se představil na prezentaci piva značky Isenbeck. Německá značka piva, ale jak se mi podařilo zjistit od roku 1994 velmi populární také v Argentině. A Facundo jako jeden z nejznámějších argentinských herců, byl na tuto akci samozřejmě pozván, aby pomohl s propagací. Z této prezentace tu máme samozřejmě fotky i videa:

Jinak tu máme samozřejmě také fotečky, a jak jinak než zvířecí fotečky z instagramu. Facundo se opět zvěčnil se svými oblíbenci, Negrou a fretkou Noe. A Maria na svůj instagram dala vysmátou fotkou s prasátkem Napoleonem:Nakonec jsem se nechala inspirovat fotkami pro Tsu Cosmeticos a udělala jsem nějaké bannery. Pokud nevíte, kde by našli využití, doporučuji všem naše forum:Rodina, přátelé, známé
24.06.17 * 20 názorů
V dnešní aktuálce se zaměříme především na Facundovu rodinu, přátelé a známé. První důvod k zavzpomínání na rodinu, byla minulá neděle 18. června, kdy se již celosvětově slaví Den otců. Pro Facunda to byl jistě na jedné straně skvělý den, protože je sám tátou, ovšem na druhé straně vzpomínal na svého otce. A to prostřednictvím instagramu, kam dal jejich společnou fotku s tímto poetickým popisem:

"Včera, když jsem si připravoval Maté jsem přemýšlel o svém otci. Vzpomínám na něj každý den, ale v předvečer dne otců, to bylo nevyhnutelné. Letos mi to zabralo celou mou mysl. Až teprve potom jsem si všiml, že začala růst růže o které jsem si myslel, že už dávno uschla. Měla květ. Křišťálově čistý a krásný. A já jsem pomyslel na otce. Usmál jsem se. Řekl jsem o tom Marii a v ten moment usedl na květ kolibřík. Ztuhl jsem. Ten kolibřík nás pozoroval. Bylo to tak poetické. Ano...Den Otců, by měl být každý den. Vždycky. Já to vím. Naučil mě to."Tu veselejší stránku tohoto dne jistě prožíval se svými dětmi. V tento den se objevila zatím nezveřejněná fotka Facunda s dvojčaty focená v rámci projektu "La Primera Infancia importem" od Unicefu:Do další akce tohoto týdne se zase zapojila Facundova žena Maria. A opět šlo o pomoc. Facundo s Mariou společně podpořili akci #todosporpedro, která probíhá na twitteru. Jde o pomoc malému chlapci - Pedrovi, který trpí spinální muskulární atrofií. Na tuto nemoc tento ještě malý chlapec potřebuje speciální lék, který je velmi drahý. Proto se na twitteru sbírají podpisy pro speciální petici, aby mohl tento chlapec zahájit léčbu:A do třetice půjde o Facundovi přátelé. Jmenovitě o jeho dobrou přítelkyni, herečku a kolegyni Chinu Zorrillu.
Ve středu 21. června se v Argentině vysílal pořad s názvem Tele Dolce Idolos. Jde o pořad, kde pozvaní hosté vzpomínají na své známé, přátelé, spolupracovníky a podobně. Facundo zavzpomínal právě na Chinu na kterou má jen velmi dobré vzpomínky. Zahrál si s ní v telenovele 099 Central a ve filmu Tocar el Cielo. A jak on sám říká, byla to láska na první pohled. Stali se z nich velcí přátelé. Facu například zmiňuje to, že právě ona vybrala jméno pro jejich dceru Indiu.

"China nezemřela, jen s důstojností, suverénně, klidně a šťastně přešla k tomuto plánu. Udělalo to tak, jak žila - s láskou a něhou. Jednoho dne dala sbohem jevišti: "Vážené dámy a pánové, odcházím do důchodu. Děkuji všem odcházím ze scény." Její rodina musí být hrdá, že ji měli mezi sebou. Máte ponětí jak hrdá musí být Uruguay a každý v Uruguayi, že z jejich země pochází China Zorrilla? Víte, jak se tím chlubí a jak je to krásné?"

China zemřela v roce 2014 ve věku 92 let.A nakonec dobrá zpráva ohledně další filmové tvorby. Vzpomínáte si na film Adios Querido Pep? Film, který Facu točil v roce 2015? Premiéra by se měla konečně uskutečnit letos v srpnu. K dispozici už je první trailer:

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 ... 104 ... 106 ... 108 ... 110 ... 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... Next >>

Powered by CuteNews