Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Příprava na koncerty
20.09.15 * 10 názorů
Zdá se že Facu opět odpočívá hlavně se svou rodinou. Poslední týden se neobjevil na žádné veřejné akci, ale na twitteru je stále aktivní.
Vzpomíná na své výstupy na horu Aconcagua a na podporu dárcovství krve s tím spojené. Všechny fotky které totiž za poslední dobu přidal jsou buď z výstupů a nebo z cestování po Argentině s nápisem "Daruj krev, zachráníš životy". Všechny fotky ale už máme v galerii.
Zdá se ale že velmi piluje svoji ruštinu, mezi fotkami se totiž objevil azbukou psaný vzkaz pro ruské fanoušky k nadcházejícím koncertům: "Dobrý den všem ruským přátelům! Těším se na setkání s Vámi v každém městě! Už se nemůžu dočkat, až vás uvidím na koncertě."
Jistě se ale nepřipravuje jen na ty ruské koncerty ale i na ten nejbližší který se bude konat už toto úterý!

Co je pro nás ale nové je zábavný pořad s názvem "Como Anillo al Dedo". Nově vysílaný pořad který se začal vysílat včera 19. září ve 20:30 na kanálu El Trece. Jde o pořad do kterého si moderátor Nicolas Vázquez bude zvát tři dvojice (manželské páry) známých osobností kteří budou spolu soutěžit.
Budou například prověřovat svůj smysl pro humor, svoji paměť, budou muset prokazovat nějaký talent nebo své dovednosti. Na konci pořadu dva páry s nejvyšším počtem bodů budou v závěrečném testu soutěžit o nové auto. V pořadu se objeví plno známých osobností a jak si můžete všimnout v upoutávce, bude mezi nimi i Facu a Maria.Dneska máme prostor opět pro něco staršího data. Je to další video z roku 1998. Facu byl hostem pořadu Sabado Bus ve kterém téměř všem jeho kolegům z telenovely Divoký anděl byla položena otázka "Jaký by byl nejlepší dárek pro Facunda". Na to jak hádali a kdo to nakonec uhádl se podívejte ve videu.A úplně nakonec tu mám pro vás doplněnou fotogalerii o 8 fotek ještě z natáčení seriálu "Noc a Den" a 3 avatary z posledních fotek, tedy ze svatby Nicolase Scarpina.Facundo opět exceluje v divadle
13.09.15 * 9 názorů
Facundo se opět vrhl do divadla! 6. září se opět vrátil se svou hrou "En El Aire" na divadelní prkna. Představení se konalo v jednom malém argentinském divadle s názvem "Divadlo 21", vstup na toto představení byl zcela zdarma! A podívat se na něj přišli i známé tváře. Na svých twitterových účtech, fotky s Facundem sdílel argentinský kouzelník Adrian Lacroix s komentářem:"Včera v noci jsem měl příležitost a čest vidět show En El Aire a zažil jsem čas s jednou hvězdou, který se ukázal být skvělý na jevišti, ale ještě více mimo něj."
Další známou tváří byla zpěvačka Marcel Wonder která napsala: "Děkuji! Za pozvání, a za pokoru kterou nosíte ve své duši, a že je velká, Facundo Arana"
Ve videích se můžete podívat na 3 hudební vložky během vystoupení a na rozloučení s diváky. Ve fotogalerii na 5 fotek.Ale nejen jednotlivci jsou Facundovi vděční. Vděčná mu je i firma Sonomax, tato firma mu na facebooku poděkovala za to, že uveřejnil fotku ve svém autě kde si každý může všimnout že zvolil právě značku Sonomax pro své nové auto - rádio. Sonomax je lídr v oblasti výroby a prodeje multimediálních produktů pro automobily. Poté se Facundo ještě vyfotil u jejich plakátu aby jejich firmu opravdu oficiálně podpořil.Na twitteru Facundo také upozornil na nadcházející událost která se bude konat 22. září. A půjde samozřejmě o koncert se skupinou "The blue light orchestra" v baru Rockin' Food. Facundo už potvrdil že půjde o poslední koncert před jejich turné po Rusku a po Izraeli.

A nakonec tu mám ještě nějaké fotky z minulého týdne. Jde o fotky ze dvou akcí a to: z 20. výročí Fundaleu, tato akce byla mimochodem velmi úspěšná, je již známá finální částka. Během večera se vybralo neuvěřitelných 1,9 milionu pesos! Vy si můžete prohlédnout ještě 4 fotky:A dalších 5 fotek z velmi zdařilé svatby Nicolase Scarpina:

20. výročí Fundaleu
05.09.15 * 12 názorů
Pokud jste se od minulé zprávy o Fundaleu těšili na fotky a videa z této akce, tak dnešní čtení bude právě pro vás!
31. srpna se Facundo se svou ženou dostavili na Gala výročí Fundaleu v hotelu Alvear Palace v Buenos Aires. Jak jsem zmiňovala už minule na této akci se sešlo mnoho známých tváří nejen ze světa filmu a televize ale také ze světa obchodu, sportu a žurnalistiky. Letos se konal již 20. ročník.
Facundo přišel v doprovodu své ženy Marii jako tomu bylo v minulých letech. Jelikož se jedná o nejzkušenějšího účastníka této akce pozornost byla věnována hlavně jemu. Maria se oblékla do bílých, dlouhých šatů a Facundo samozřejmě do své oblíbené černé - černý oblek s černou košilí ale tentokrát dorazil bez kravaty.
V jednom z mnoha rozhovorů řekl: "Dlužím svůj život Fundaleu, jsem velmi šťastný a spokojený s těmito dvaceti lety, které byly velmi důležité pro rozvoj nadace". A také zdůraznil rostoucí solidaritu a ochotu pomoci v posledních letech. Ve fotogalerii se můžete podívat na 15 fotek a na 4 videa. V posledním videu si můžete všimnout značné rozladěnosti ve Facundově tváři. To mu způsobila otázka na jeho kolegu z telenovely Farsantes Julia Chevezu. Kvůli němu prý odešel z této telenovely. A jelikož od 2. září televize El Trece vysílá seriál kde má Julio hlavní roli, novináři si to nemohli nechat ujít a museli se opět ptát co se mezi nimi stalo. Také se ale pustili do jeho nejnovějšího seriálu "Noc a Den" jedna novinářka nezapomněla zmínit že turecká telenovela "Tisíc a jedna noc" měla vyšší sledovanost než zmiňovaná "Noc a Den" s Facudem.Facundo se ale neobjevil jen na výročním večeru pro Fundaleu. Byl pozván i na svatbu! Jeho kolega Nicolas Scarpino si bral svého dlouholetého partnera Sergia Pagliniho. Facundo opět dorazil se svou ženou Mariou a jak si můžete všimnout na fotkách, o zábavu bylo opravdu postaráno.
Svatba se konala 4. září na obecním úřadě Belgrano. Facu s Nicolasem spolupracoval v roce 2009 na divadelní hře "Poder se Puede". Kvůli této hře cestovali po celé Argentině a díky tomu se z nich stali dobří přátelé. Ostatně na fotkách z následné oslavy je to vidět. Časopis Clarin poznamenal na Facundovu adresu: "Facundo na svatbě svého přítele vypadal skvěle a stylově, ale byl naprosto rozcuchaný". Na svém twitteru na to Facundo vtipně reagoval: "Cože?! Rozcuchaný? Já?! To není možné!".
V galerii najdete 13 fotek kde si můžete všimnout že se oblékl opravdu stylově, opět nasadil svojí oblíbenou černou barvu ve formě černého obleku, tentokrát s bílou košilí a černou kravatou. Celou tuto kombinaci ještě doplnil stylovými slunečními brýlemi.Nakonec mám pro vás ještě jedno nové video odvysíláno 4. září. Facundo se objevil v hudební televizi Quiero v programu "Los 5 Edicion Famosos". V tomto programu se střídají známé osobnosti kteří si mají vybrat, podle nich 5 nejlepší videoklipů. Podmínkou je, že musejí být v rodném jazyce, u Facunda tedy ve španělštině.

Facu si vybral následovně:

1. Soledad ft Carlos Vives -. Dame Una Sonrisa
2. Luis Alberto Spinetta - seguir Viviendo Sin Tu Amor
3. Gustavo Cerati - Crimen
4. Ivan Noble - Dame Un Motivo
5. Abel Pintos - Sueño Dorado

Facundo byl v tomto programu velice výmluvný a vtipný. Zvlášť když se ho zeptali jak hodlá komunikovat v ruštině. Facu to předvedl názorně jeho dvěma slovíčky které zatím umí a to - "děkuji" a "prosím". Zatím toho nezná moc ale na druhou stranu jedny z nejdůležitějších slovíček ... :D

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 ... 100 ... Next >>

Powered by CuteNews