Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Milostné dopisy na turné
16.03.19 * 6 názorů
Tento týden oficiálně začalo turné s Milostnými dopisy. A to hned tři představení za sebou. První zastávkou se pro Facunda se Soledad stalo město Paraná, a to ve čtvrtek 14. března. V pátek Santa Fé a v sobotu to bylo město Rosario.
Bohužel, ještě není moc materiálu k vidění. Co jsem pro vás našla, to je rozhovor z divadla Municipal, který Facu poskytl před vystoupením v Paraná. Facu mluví o tom, že se opět vrací do tohoto města (vystupoval tady už s Madisonskými mosty), a jak skvělé je účinkovat právě v této hře. Pak nám vypráví o čem hra je. Byl také dotázán, jestli on osobně píše milostné dopisy. Na to odpověděl:"V době Whatsapp, co jste našli dříve v dopisech dnes najdete v archivu Whatsappu. Ale, v mém domě s rodinou a mými milovanými si píšeme dopisy sobě navzájem." Z tohoto rozhovoru mám pro vás fotky. A i ze samotného představení z tohoto města. Další materiál z měst Santa Fé a Rosario bude jistě k vidění příští týden.

Nebylo to ale jediné veřejné vystoupení tento týden. Facu se také zhostil role moderátora. Ve středu 13. března Facu od moderoval akci s názvem Auto Mas Seguro 2018. A jak už název napovídá, šlo o auta. Vybírali se nejbezpečnější vozidla v různých kategoriích za minulý rok. Pokud by vás zajímali vítězné značky tak to jsou to tyto:Ford, Volkswagen, Citroën, Chevrolet, Fiat a Mercedes. Ale, jistě bude větší zájem o Facunda. Ten se totiž na tuto událost, jak se na moderátora sluší, oblékl po dlouhé době do obleku. Fotky najdete v galerii, na ukázku z moderování se podívejte tady.

Proustův dotazník - Facundo Arana
10.03.19 * 13 názorů
Ne, tohle není obvyklá nedělení aktuálka. Na tu si musíte sjet ještě trošičku níže. Tohle je speciální aktuálka pro speciálního člověka, který dneska slaví narozeniny! Den D je opět tady a můj "nejstarší" (samozřejmě pouze ve smyslu návštěvnosti stránky!) návštěvník slaví narozeniny!
Moje milá Anavi, jako vždy se ti snažím narozeniny zpříjemnit, jak jen to jde. A myslím, že pomocí Facunda mi to jde dobře. On má totiž blahodárné účinky a dneska se ti je bude snažit předat touto speciální, narozeninovou formou. Jako vždy tu mám pro tebe narozeninové čtení. Tentokrát takzvaný Proustův dotazník aplikovaný na Facunda. Což znamená druhy otázek, pomocí kterých si člověk může srovnat své životní priority. Myslím, že Facundo je má více než srovnané. Ale, sáhla jsem po něčem takto odlehčeném. Mám ráda druhy rozhovorů otázka - odpověď. Tak takový rozhovor na tebe čeká. Jen pro upřesnění je to rozhovor z roku 2015, proto na odpovědi pohlížejte z této doby. No, a bez videa by to nešlo! To by nikdy nešlo, aby ti Facundo osobně neřekl, co má letos zase na mysli, a co si o tobě myslí. Stahovat můžeš tady.
A já se vyjádřím hned tady za sebe samou. Přeju ti nádherné narozeniny, ať jsi dnes (a nejen dnes) obklopena lidmi, které máš ráda. Hodně zdraví, protože bez toho nejde nic, hodně štěstí, protože je potřeba a myslím, že lásku ti přát nemusím, protože takového člověka jako jsi ty, musí mít rád každý! Pokud to jde užívej si aspoň chvíli každý den s Facundem a buď šťastná. Mám tě ráda. :-*

Proustův dotazník - Facundo Arana (2015)

S jakým zvykem nemůžete přestat, aniž by jste ho za den neudělal?

S pitím maté.

Co v životě děláte nejrychleji?

Snažím se.

Které věci ve vašem domě, by jste se za žádných okolností nezbavil?

S těmito dvěma amulety ručně vyrobenými (ukazuje na své amulety, které má na sobě). Jsou velmi zvláštní, jsou pro mě velmi důležité. Jeden z nich mi udělala moje žena – je na něj přívěsek z prehistorického zvířete a druhý – to je dárek od mého přítele a přívěsek na něm je z kořenu stromu mé země.

Jaká vůně vám připomíná dětství?

Vůně trávy/kořenů protože mi to připomíná spojení s přírodou, vůně adrenalinu, kterou člověk obvykle cítí, když dělá extrémní sporty.

Jakou chybu byste už nezopakoval, kdybyste mohl vrátit čas?

Kdybych měl příležitost vrátit se, odpověděl bych v tu chvíli na otázku mého přítele.

Jakou vlastnost netolerujete u jiných?

Pokrytectví.

Vaše oblíbená kniha?

Opravdu se mi líbí fotky z knihy Paisa Virala, které má ve svých knihách.

Jaké jsou vaše oblíbené televizní seriály?

Opravdu se mi líbí televizní seriál ve kterém jsem hrál „Noc a den“ a The Killing.

Píseň, která vás nikdy neunaví poslouchat?

Ben E. King – Jazz Break

Jaký je váš oblíbený filmový hrdina nebo pohádková postava?

Patorusu (Komická postava Danteho Quinterna)

Kdo je váš hrdina v reálném životě?

Můj otec, moje žena, moje matka, moji přátelé.

Největší šílenství, které jste udělal kvůli lásce?

Snažil jsem se vylézt na Everest kvůli lásce (směje se a záhy to popírá). Největší šílenství, kterého jsem se dopustil z lásky – stal jsem se otcem, protože to je zázrak, ale v zázraku je něco šíleného/bláznivého. A ostatní šílenství, které jsem udělal, bylo to, že jsem se podíval na svou ženu, nedotkl jsem se ji, nepolíbil jsem ji a uvědomil jsem si, že s ní chci vytvořit rodinu.

Kdy, kde a co děláte, aby jste se cítil jako nejšťastnější osoba?

V den, kdy mi manželka řekla, že se staneme rodiči. Nechci další šťastnější okamžiky.

Jaký talent/schopnost byste chtěl mít?

Jsem spokojen s tím, co mám. Kdybych mohl, chtěl bych létat jako sokol, ale rád se dívám.

Poslední film, u kterého jste brečel?

Snadno se rozbrečím, rád bych byl divákem. Sedím si, abych něco sledoval a snadno se rozruším. Jsem jako dítě a očekávám to od těch, kteří se dívají na mou práci.

Kdy lžete?

Lhaní mě nikdy nepřivedlo k ničemu dobrému, ale někdy říkám lži o spasení. Vlastně rád mluvím upřímně/přímo.

Co byste chtěl udělat, ale nikdy to neuděláte?

Skočit s padákem z výšky 30 tisíc metrů. Nenávidím někoho, kdo by to dokázal a neudělal. Kdybych mohl, udělal bych to bez váhání.

Chtěl by jste žít v jiné éře nebo v jiné zemi? A kým byste chtěl být?

Chtěl bych žít na místě, kde nejsou miliony lidí a kde není nedostatek jídla. Před sto lety to bylo hezké, ale s těmi stejnými lidmi, které miluji teď…Právě teď se mi zdá, že všechny hlavní cíle/výzvy byli dosaženy.

Co všechno musíte udělat, abyste se cítil úplně spokojený?

Už osm let jsem úplně šťastný.Konec letní sezóny
09.03.19 * 3 názorů
Dvouměsíční pobyt v Mar del Plata, tento týden oficiálně skončil. Facu se ve středu 6. března přesunul společně s rodinou zpět domů do Buenos Aires. Ale, jak jsem upozorňovala minulý týden, neodjel jen tak.
Na rozloučenou se minulou neděli 3. března uskutečnil charitativní koncert ke stému výročí založení tamního symfonického orchestru. Tato akce, byla v prvé řadě charitativní a sloužila, jako sbírka potravin a školních potřeb. Za tímto účelem se toho všeho také zúčastnil Facundo. Na pódiu se tentokrát neobjevil, protože to nebyla jediná akce, kterou ten den měl. Čekalo ho další představení Milostných dopisů. Ale, za to se hojně angažoval v médiích. Rozdával rozhovory a upozorňoval na důležitost tohoto projektu a také kontroloval sbírky věcí. Podívejte se na fotky z tohoto dne a na nějaký ten rozhovor:Po tomto koncertě už přišlo na řadu balení a pomalé loučení s letní sezónou. Facu se s námi podělil o poslední fotky z relaxace na pláži:Co se dělo po odjezdu, to už víte. Ve čtvrtek 7. března Facu odjel koncertovat do města Rosario u příležitosti Mezinárodního dne žen. Videa z koncertu jsem vám přidala už v pátek. Dnes se tedy ještě podívejte na pár fotek:No, a co Facunda čeká dál? Vyrazí na turné s Milostnými dopisy! Podle rozpisu by ho první představení mělo čekat příští čtvrtek 14. března ve městě Paraná. Takže, stále je na co se těšit :)<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 ... 114 ... 116 ... 118 ... 120 ... 122 ... 124 ... 126 ... 128 ... 130 ... 132 ... 134 ... 136 ... 138 ... 140 ... 142 ... 144 ... 146 ... 148 ... 150 ... 152 ... 154 ... 156 ... 158 ... 160 ... 162 ... 164 ... 166 ... 168 ... 170 ... 172 ... 174 ... 176 ... 178 ... 180 ... 182 ... 184 ... 186 ... 188 ... 190 ... 192 Next >>

Powered by CuteNews