Your browser is not Javascript enable or you have turn it off. We recommend you to activate for better security reason
Koncert na den sv. Valentýna
21.02.15 * 10 názorů
14. února se konal 7. ročník festivalu organizovaný ve městě Lucila-del Mar u příležitosti dne všech zamilovaných, tedy na den sv. Valentýna. Facundo s kapelou The blue light orchestra tu vystoupili vůbec poprvé a v rozhovoru s novináři se zmínil že byl moc rád že pozvali právě jejich kapelu protože je skvělé hrát před takovou spoustou lidí a zrovna na den všech zamilovaných.

Připomínám že vstup na tento festival tedy i na koncert Facunda byl zcela zdarma a v publiku nechyběla Facundova žena Maria. Ve fotogalerii se můžete podívat na 38 fotek, a na dvě videa.A jak se zdá Facundo opravdu umí spojit užitečné s příjemným víkend který trávil pracovně v Lucila- del Mar (což je přímořské letovisko s krásnými plážemi) po koncertu trávil i se svou rodinou na zdejších plážích. Na twitteru se pochlubil 4 fotkami z rodinného víkendu.Tak jako vždy díly seriálu Noc a den si můžete zkouknout zde.

A taky jsem vám slíbila doplnění některé sekce rozhodla jsem se pro doplnění videí z roku 2013 kterých tam bylo žalostně málo, teď už se dá Facundův rok 2013 představit lépe. A také jsem založila novou sekci taktéž ve videích sekci videoklipy na staré stránce byli, tady jsme je ještě neměli. To nemusím jistě moc popisovat můžete tam najít sestříhané filmy, telenovely a další věci s Facundem podkreslené hudbou.Krátký film o hudbě
14.02.15 * 7 názorů
Facundo podpořil další neziskovou organizaci! Tentokrát na to nebyl sám i se svými kolegy ze seriálu "Noc a den" společně sdíleli fotku s tričkem organizace Flexer která podporuje děti s rakovinou. Nemocným dětem zajišťuje lepší kvalitu života, podporuje vývoj léčby a samozřejmě finančně rodiny s dětmi které se potýkají s touto nemocí.
Facundo svou popularitu k těmto činnostem využívá velmi často a podle něj je to na popularitě to nejlepší - že může udělat něco pro společnost.14. února tedy dnes se na youtube objevil krátký film ve kterém vystupuje Facundo a dělají mu společnost také členové skupiny The blue light orchestra. Jde o propagační film na jednu aplikaci která slouží ke stahování hudby a poslouchání hudby na internetu. Facundo v něm mluví o hudbě a samozřejmě také hraje na saxofon.Jako vždy přidávám další díly seriálu "Den a noc" - 44, 45, 46, 47 a 48. díl A také další 4 fotky ze seriálu.Příští týden se můžete těšit opět na naplnění některé sekce :)Romina Gaetani odchází ze seriálu
07.02.15 * 6 názorů
S novou telenovelou "Noc a Den" to nevypadá dobře alespoň co se týče hlavní ženské role. Herečka Romina Gaetani ze seriálu odchází! Důvod proč seriál opouští jsou zdravotní komplikace. Romina už několik měsíců trpní psychickými problémy - záchvaty paniky a dalšími příznaky deprese. Tyto problémy mohl způsobit krušný loňský rok kdy herečka přišla o otce.
Počítá se s ní ještě alespoň měsíc na natočení dalších dílů aby scénáristé mohli odůvodnit v seriálu její odchod ale zatím se neví jestli bude nahrazena někým jiným nebo to bude znamenat konec seriálu.

A teď už k pozitivnějším zprávám 14. února tedy na svátek sv. Valentýna čeká Facunda a jeho kapelu další koncert tentokrát v Lucila del Mar. Tento koncert bude výjimečný tím že vstupné bude zcela zdarma!

Kapela také vydává další singl ze svého alba tentokrát by se mělo jednat o písničku "Free Fallin". Videoklip k této písničce by měl vyjít ještě během února.
A když jsme u této písničky mám pro vás nové video od samotného Facunda který na svůj účet na youtube nahrál svůj seskok z letadla vtipně doplněný slovami této písničky: "Gonna free fall out into nothin´.. Gonna live this world just for a while.. I´m freeeeeeeee.."Jako každý týden se také můžete podívat na nové díly seriálu "Den a noc" tento týden jsou to tři nové díly s číslem 41, 42 a 43.

A taky se k nám dostali nějaké videa z koncertu který se odehrál 30. ledna v "Hipodromo de Palermo". Můžete si poslechnout písničku:

Knockin on heaven's doorGuiltyA kousek písně Stand by me

<< Previous ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 ... 38 ... 40 ... 42 ... 44 ... 46 ... 48 ... 50 ... 52 ... 54 ... 56 ... 58 ... 60 ... 62 ... 64 ... 66 ... 68 ... 70 ... 72 ... 74 ... 76 ... 78 ... 80 ... 82 ... 84 ... 86 ... 88 ... 90 ... 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 Next >>

Powered by CuteNews